Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4801) AndrewBR válasza tamlilla (#4800) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Esetleg majd valaki privatban, mivel a warez tema tiltott...

A.

(#4802) mirci18 válasza tamlilla (#4800) üzenetére


mirci18
addikt

Írd le pontosan mi a gond.
Mit tapasztalsz lemezbetétel után.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4803) mirci18 válasza RepeatSector (#4799) üzenetére


mirci18
addikt

Irányításra nekem tökéletes volt a run.
Mi lett benne pocsék?
A többit majd kipróbálom később köszi.
A nitrot már videón láttam elég gagyi a grafikája még wii hez képest is gondolom az egyszerűbb ds portolhatóság végett.

Másik. A carbon-t és a pro street-et is ugyanúgy csonkolták mint a run-t?
Azért kérdem mert a run ezen téren csalódás volt plussz ezt a két részt amit írtam kiadták gamecube-ra is érdekes módon.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4804) mirci18 válasza ldave (#4798) üzenetére


mirci18
addikt

Lehet nem olyan komoly játékok mint egy wii exkluzív játék de ilyenre is szükség van szórakoztatni kicsit kikapcsolódni.
Imádtam a run-t.
De eddig a third party jéátékokból a rayman raving rabbit go home volt a legjobb.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4805) ldave válasza mirci18 (#4804) üzenetére


ldave
félisten

Ez csak a véleményem, nem kötelező egyetérteni velem :) Szerintem ipari hulladék az egész Wii-s Need for Speed sorozat.

A Slime draws near! Command?

(#4806) AndrewBR válasza ldave (#4805) üzenetére


AndrewBR
senior tag

+1...

A.

(#4807) mirci18 válasza ldave (#4805) üzenetére


mirci18
addikt

Valamiért elég mostohán bántak ezzel a szérián a gépen.
De ezt be tudom annak hogy az optimalizáció a ds-re való konverzibilitás végett.
Annó a gamecube-on viszont nagyon jó volt az nfs széria.
Amiben viszont akkor nagyot csalódtam az az f1-es játék.
De majd hátha az f1 2009 jobb lessz.

Más:
Szerintetek a wii-hez kiadott classic és pro kontrollerek mennyire használhatóak?
Ahogy elnéztem videón nekem a classic kontroller a 2 szarv nélkül nem valami használható kézbefogható.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4808) Linkh válasza mirci18 (#4807) üzenetére


Linkh
tag

Nekem a fekete "szarvas" controller van. Szerintem korrekt irányító, SNES feelingje van és csodásan lehet vele játszani a régi emu játékokat. Negatívum számomra, hogy össze kell kötni a WiiMotionnel,nem tudom miért nem oldották meg valami érzékelővel, mint a Wavebirdöt.

(#4809) mirci18 válasza Linkh (#4808) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a tippet akkor majd vadászok egyre mert én is emulátorok miatt és egy két komolyabb játékhoz akartam megvenni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4810) boost válasza tamlilla (#4800) üzenetére


boost
addikt

Az oldal szabályzatában benne van, hogy TILOS nem eredeti játékokról, azok futtatásáról a fórumon kérdezni, beszélgetni.

(#4811) moli.hu válasza Linkh (#4808) üzenetére


moli.hu
őstag

azert, hogy csak 5000ft legyen, ne 10.

(#4812) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Láttam már ezt-azt... de ez egy kicsit nem sok? :N
[link]

A.

(#4813) 90Quiet


90Quiet
tag

Brotip: emag.hu-n keressetek rá a "cta digital" kifejezésre.

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#4814) jambiyya válasza 90Quiet (#4813) üzenetére


jambiyya
őstag

"CTA Digital dupla töltő Wii nunchuck-hoz" a nuncsukon mi a bánatot tölt???

szerk: minden 690???

[ Szerkesztve ]

(#4815) mirci18 válasza 90Quiet (#4813) üzenetére


mirci18
addikt

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ez nagyon király egy halom kiegészítőt rendeltem ennyiért ingyen van ingyen postával.
Legszebb karácsonyi ajándékom.

Köszi egy nagy köszi jár neked. :R :R :R

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4816) mirci18 válasza jambiyya (#4814) üzenetére


mirci18
addikt

Gondolom beragadt raktárkészlet amin túl akarnak lenni.
De rajtam ne múljon én teszek róla hogy ne így legyen.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4817) mirci18 válasza jambiyya (#4814) üzenetére


mirci18
addikt

Nunchuck-on nem tölt egyébként semmit szerintem csak éppen tartónak használja.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4818) mirci18


mirci18
addikt

Azt jól látom hogy eggyetlen egy játék sem jelent meg Wii-re amiben csak Luigi szerepel?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4819) RepeatSector válasza mirci18 (#4818) üzenetére


RepeatSector
senior tag

jól látod! Régebben csak a Luigi's Mansion volt.

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4820) mirci18 válasza RepeatSector (#4819) üzenetére


mirci18
addikt

Akkor azt beszerzem a wii-re is úgy is első szériás gép legalább kihasználom.
Köszi a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4821) RepeatSector válasza mirci18 (#4820) üzenetére


RepeatSector
senior tag

5K körül van szinte mindenhol GC-re a Luigi's mansion! 7-8K-nál többet meg nem szabad érte adni !

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4822) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Wii mini mario kartal megér 25kt újonnan?

Köszönöm

(#4823) RepeatSector válasza sittes79 (#4822) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ha nem szeretnéd "egyéb" dologra használni és csak retail pal játékokat vennél akkor teljesen megéri a garancia és a gyári set miatt! Olcsóbban nincs is új!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4824) sittes79 válasza RepeatSector (#4823) üzenetére


sittes79
addikt

Köszönöm akkor meg is veszem.

(#4825) akos90


akos90
tag

Sziasztok!

Pàrommal nem rég vettünk egy Wii-t. Szépen mûködik tetszik is a gép csak a motion controller nagyon érzékeny. Wii beàllítàsokban 1-en van az érzékenység de így is hiper érzékeny (ps3 move-hoz képest) . Esetleg probléma, hogy utàngyàrtott a controller? Lehet ezt az érzékenységet valahogy még àllítani. Eredeti controllerel is ilyen érzékeny lenne az irànyítàs?/

(#4826) jambiyya válasza akos90 (#4825) üzenetére


jambiyya
őstag

Nekem két eredeti van, és teljesen jó az irányítás. Azt nem tudom, hogy a tiéddel van-e gond, vagy Te vagy nagyon belassulva. ;)

(#4827) mirci18 válasza akos90 (#4825) üzenetére


mirci18
addikt

Nekem eredeti kontroller van 4 db azok 3-asra vannak állítva azon tökéletes az érzékenysége.
Sajnos sokszor panaszkodnak az utángyártott wii kontrollerekre.
Ha rám hallgatsz azt teszed amit én veszel inkább használt wii kontrollert de az eredeti és nem lessz több gondod.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4828) mirci18 válasza RepeatSector (#4821) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a tippet.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4829) moli.hu válasza akos90 (#4825) üzenetére


moli.hu
őstag

eloszor is a kerdes az, hogy mit ertesz azon, hogy "erzekeny"?

(#4830) 90Quiet válasza akos90 (#4825) üzenetére


90Quiet
tag

Különböztessük meg a Mozgásérzékelést és a Pointer funkciót egymástól. Mindkét konzol irányítója képes erre a két bevitelre, de gyanítom, hogy neked csak a pointer funkció szokatlan a PS után.
A PS Move és a Wiimote mutatóeszközként (pointerként) való használata, és annak működése alapvetően másképp van megoldva. Részletekbe nem mennék bele, de a lényeg hogy a Move-al az egész karodat mozgatni kell így a színes labdát utaztatni szükséges a térben, míg a Wiimote-ot egy helyben tartva, csak a csuklódat mozgatva tudod precízen használni a mutatót a képernyőn.

[ Szerkesztve ]

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#4831) akos90 válasza 90Quiet (#4830) üzenetére


akos90
tag

Értem! Köszönöm a vàlaszokat! Akkor lehet szoknunk kell inkàbb a dolgot. Igazàból még csak a wii playt próbàltuk ki. Karàcsonykor akarunk vele egy jót szórakozni. A szenzort hova érdemes rakni? Tv alà vagy fölé?

[ Szerkesztve ]

(#4832) moli.hu válasza akos90 (#4831) üzenetére


moli.hu
őstag

tok mindegy. ahol van direkt ralatas es ahova kevesbe sut a nap mogotte a falon.

(#4833) mirci18 válasza akos90 (#4831) üzenetére


mirci18
addikt

Csak az legyen a beállításoknál vagyis a tv alá vagy fölé hogy ne legyen hibás a wii mote érzékelése.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4834) penge111


penge111
addikt

Sziasztok?

Kis családomat akarom meglepni egy konzollal. Két konzol között őrlődöm a sima WII és a xbox 360 kinecttel.
Az ára miatt a Wii felé húz a szívem, viszont az xbox 360 hardveresen sokkal erősebb.

Kérdésem a következő led tv-n mennyire csúnyák a wii játékok, hiszen ha jól tudom a wii nem full hd-s
megjelenítésű? Egyáltalán teljes képernyőn futnak (82 led tv) a játékok, és ha igen nem nagyon pixeles a hd hiánya miatt?A just dance-hez hasonló partijátékok (baráti összejövetelek feldobása, családi programnak) mennyire jók xbox360 hoz képest? Valóban jobb az érzékelője, mint a kinectnek? Ha használtan veszek mire figyeljek oda?

Rpg játékok közül vannak noname amik szintén nagyon jók? (amiket ismerek nagy nevek: Xenoblade Chronicles, Zeldák, The Last Story, Final Fantasyk stb.)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#4835) mirci18 válasza penge111 (#4834) üzenetére


mirci18
addikt

Az xbox 360 se full hd.
A wii gyengébb hardvere miatt gyengébb a játékok grafikája is valamelyest.
De engem nem zavar mert nem annyira forssz 80 cm-es led-es tv-n full hd-s.

Itt is az a fontos ha az ár nem érdekes hogy melyik gép exkluzívjai érdekelnek.
Tudomásom szerint mind a két konkurens cég a Nintendohoz képest más pontosabb érzékelőrendszert adott ki.
De ez érthető mivel ők később adták ki az ötletet továbbfejlesztve.
Én a Nintendo exkluzívok miatt más konzolt meg se vennék.
De ezt te döntsd el.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4836) 90Quiet válasza penge111 (#4834) üzenetére


90Quiet
tag

Én kipróbáltam több kinectes játékot is, de nagyon hamar unalmassá váltak számomra. A MS-nál szerintem messze nem érzik annyira a partijáték hangulatot mint a Nintendonál.
Ne a grafika meg hardver erősség alapján ítélkezz. A lényeg hogy érdekeljenek a konzol által nyújtott játékok. Nézz meg róluk gameplay videókat youtubeon, képzeld el hogy te játszol velük és ez alapján dönts melyik vonz jobban. Családi partikon garantálom hogy senki nem fog a vízfelület tükröződésének effektjein csamcsogni, a valamivel "recésebb" kép miatt elkeseredni és mindentmegmondó tech-geeket alakítani. A lényeg hogy a játék szórakoztató legyen (és ebben a nintendo a legjobb ;) ).
De az egyébként nem ördögtől való grafikai igényekhez és HD TV-hez én inkább ajánlanám elgondolásra a már HDs WiiU-t (kinectes xbox árában kapható, továbbá aktuál generációs konzol teljes Wii kompatibilitással), vagy ha a régi Wii-t is választod egy Komponens kábelt mindenképp szerezz be hozzá.

[ Szerkesztve ]

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#4837) tariattila válasza penge111 (#4834) üzenetére


tariattila
veterán

+1 a Nintendo javára...
sokat agyaltam én is mielőtt választottam... de a két kiskorú miatt és az itteni igazán hozzáértő (előttem szóló) kollegáknak hála JÓ irányba mozdultam, igaz egyből a wiiU-t kellett volna de így utólag nem bánom, hogy a wii-vel kezdtük és később jött az U....
meg se fordulna a fejembe, hogy eladjam a régebbi konzolt! mai napig egy-egy játék miatt előveszik a srácok
grafika:
az U után közvetlenül játszva sem tűnik elégtelennek s sima wii... (106 lcdHD)
mindig meglep, hogy mit kihoztak belőle!

a motionplus vezérlés világbajnok!
nem fogsz csalódni benne!

hajrá :C

[ Szerkesztve ]

(#4838) penge111


penge111
addikt

Köszönôm a segítsègeteket, én is öreg motoros vagyok, sose a grafika érdekelt, mai napig az ipaden a final fantasykat tolom (meg ha lesz leértékelés a Baldur' s Gate sorozat is meglesz) pedig van rá jópár durvább kinézetű játék, de a jó játék nem az ami csili vili, hanem ami magába szippant, manapság nagyon ritkán jelennek meg ilyen játékok. No mostmár csak nekem kell dönteni wii vagy wii U. Köszönöm mindenkinek a segítséget.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#4839) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! Szerintetek honnal lenne érdemes vásárolni Wii Remote Plus vezérlőt?
Az után gyártottakkal mik a tapasztalatok? [link] :R

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#4840) mirci18 válasza ludla (#4839) üzenetére


mirci18
addikt

Felejtsd el az utángyártottat.
A vélemények megoszlanak de 10-ből 6 ember akinek utángyártott távirányítója van panaszkodik hogy nem pontos vagy akár el is romlik.
Nekem hónapok óta csak eredeti van.
Mind használtan vettem és semmi gondom.
Ezért azt javaslom hogy te is vegyél a vaterán használtan eredeti remote-ot.
Mert új remote nincs vagy csak nagyon drága ezért használtan egy remote plus 6000 ft-ért nem drága.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4841) tariattila válasza mirci18 (#4840) üzenetére


tariattila
veterán

mondjuk nem egyszerű feladat... szeretik eredetinek árulni a sok hulladékot is... :DDD

(#4842) mirci18 válasza tariattila (#4841) üzenetére


mirci18
addikt

Nem annyira nehéz azért.
A kinézetén és a feliratokból egyből kiderül.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4843) ludla válasza mirci18 (#4840) üzenetére


ludla
őstag

vaterán most csak 7500Ft találtam annyit már sokallok érte, azért a wii hez drágábbak a kontrollerek mint az xbox-hoz. :((

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#4844) g@bo válasza ludla (#4843) üzenetére


g@bo
nagyúr

és a játékok is... :) Wii Remote Controller (Wii)
Ár: 9 900 Ft gamepark.

de azért tűnik soknak, mer minden ingyen kéne, wii 5000é kontroller egy erzesé játék meg pendrive on.. :P

(#4845) ludla


ludla
őstag

Valahol még fellelhető jó magyar leírás a wii hez? Mit hogyan kell beállítani rendesen? :R
amiket találtam már nem letölthetőek.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#4846) RepeatSector válasza mirci18 (#4842) üzenetére


RepeatSector
senior tag

A feliratok és kinézet már nem tényező :D olyan utángyártott mote-ok vannak , hogy nem mondod meg sajnos :)
Viszont dx-ről az 1:1-ben másolatok egész jók szoktak lenni. Sajnos ami nekem bevált már nem rendelhető.

Aki tuti eredetit szeretne annak ott vannak az új limitált irányítók vagy éppen a wii u mote plus, egyenlőre ezeket nem hamisítják!

De a nyko is egész minőségi cucc :) habár erről nem tudok nyilatkozni!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4847) g@bo válasza RepeatSector (#4846) üzenetére


g@bo
nagyúr

nehogymár az eredeti Smith & Wesson helyett te megvennéd a replikát?

ez a wii lelke. megvesz valami kokány darabot és utána a gyárit. nem túl jó 5let.

dx meg egy 1dolcsis hulladékraktár.

(#4848) RepeatSector válasza g@bo (#4847) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Én nem egészen erre gondoltam olvas végig még1x az egész hsz-t ne csak az elejét :D

ééés... replika-replika között is van különbség vannak egész kellemes darabok pl aki nem szeretne 3x9ezer forintot adni egy kis hétvégi party játékért annak tökéletes az utángyártott is erre a célra!
Én eredetit használok single játékokhoz, utángyártott meg arra tökéletes ha tolunk egy kis mario kart/smashbros/wiisports-ot :)

A dx-en meg azért van egy-két jó dolog :) kellemesen csalódtam benne én is mikor elkezdtem onnan rendelgetni!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4849) ludla válasza RepeatSector (#4848) üzenetére


ludla
őstag

Ez az fogalmam nincs esetleg replikábol melyiket érdemes venni :)

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#4850) RepeatSector válasza ludla (#4849) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Én írtam fentebb melyiket ajánlom :)
A nyko wand és wand+ pedig a legjobb utángyártott controller.

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.