Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5451) dargelot válasza PHenis (#5450) üzenetére


dargelot
senior tag

Gyakorlatilag igen. A lényeg csak, hogy menjen a dalszöveg alatta. :D

(#5452) PHenis válasza dargelot (#5451) üzenetére


PHenis
senior tag

Van ra youtube kliens úgy rémlik. :-) a homebrew channelen.

[ Szerkesztve ]

(#5453) dargelot válasza PHenis (#5452) üzenetére


dargelot
senior tag

Sajna olyan helyen használom a Wii-t ahol nincs net, s a youtube-on található videók is olyanok amik alatt ha van dalszöveg az utolsó pillanatban jelenik meg s powerpoint minőségűek.
Lennének fent olyan videók amik klipp+dalszöveg akkor leszedném őket s azt csak lejátszanám a TV-n, de ezen a téren nem találok használható videókat a neten, tehát maradnak a játékok.
Mielőtt kérdeznétek, hogy hogy nem találok a neten ilyen videókat, azt tegyük hozzá, hogy az énekléshez jó lenne ha a dalszöveg karaoke módban menne, nem csak a kiejtéssel egy időpontban jelenjen meg.
Pl egy ilyen videónál nem látom előre a következő sort, ami rossz, ha nem ismered és énekelni szeretnéd. Egy ilyen lejátszás lenne a megfelelő, ezért is kérdem, hogy vannak e Wii-re éneklős játékok amik elindulnak mikrofon nélkül?

(#5454) PHenis válasza dargelot (#5453) üzenetére


PHenis
senior tag

Én nem tudom, hogy van-e, de ebay-en 3-4 körül már van mikrofon wiihez. Esetleg egy olyan? És akkor elindul bármelyik. :-)

(#5455) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, mennyit érhet kb ez a pakk most?

softmoddolt fekete wii
2db utángyártott wiimote plus + nunchuk
2db utángyártott classic controller pro
komponens kábel
kompozit kábel
hdmi átalakító
1db utángyártott gamecube controller
1db utángyártott gamecube memóriakártya (a mérete nem jut eszembe)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5456) papamaci791


papamaci791
tag

Sziasztok!

Abban tudnátok segíteni, hogy milyen csatlakozója van a balance board akupakkjának?
Kép alapján sima mini usb-nek tűnik 90 fokos könyökkel.


Köszi előre is a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#5457) 90Quiet válasza papamaci791 (#5456) üzenetére


90Quiet
tag

Ez egy natúr mini usb csatlakozó. Bármely ilyen csatis régebbi telefon, fényképezőgép vagy GPS navigáció vezetékével tölteni tudod, a másik végét meg bármilyen nagy USB-A csatlakozóba bedughatod.

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#5458) papamaci791 válasza 90Quiet (#5457) üzenetére


papamaci791
tag

Köszönöm! :)

(#5459) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Helló!
Otthon maradt (Magyarországon, most németben vagyok) a Brawl lemezem, és nem tudom kipróbálni, ISO-t meg nem találom Dolphinhoz a mappáim közt. Mondom unokahugom nem jön, akkor nem is hozom el.

Vettem egy Classic controllert, és a kérdés: Van olyan játék, ami támogatja a MP-t úgy, hogy az egyik ember a Wiimote-tal nyomja, másik pedig a Classiccal püföli a karaktereket? Sajnos csak egy távirányítóm van.

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#5461) Atocha


Atocha
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérlek tőletek!
Vettem tegnap egy tv-t (jvc 42"), előtte pedig használtan vettünk egy Wii-t. Elvileg tesztelték és minden jól működött.

Tegnap összeraktam a rendszert és tényleg müködik a wii, de sajnos minden fekete fehér. S-videóval van bekötve a tv-re.

Már mindent próbáltam de mégis fekete fehér az egész. Miért?

Mit tudok csinálni?

Köszi!

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#5462) Dr.F.E.R.I. válasza Atocha (#5461) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Sima kompozit vagy esetleg scart kábel?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5463) Atocha válasza Dr.F.E.R.I. (#5462) üzenetére


Atocha
senior tag

Az a 3 s-videó kábel. Sárga a videó, piros fehér a hang. Ezt adták csak hozzá.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#5464) -=MrLF=- válasza Atocha (#5463) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Neked akkor RCA-val van bekötve, amiből a sárga a kompozit video jel. (S-Video az más [link])

TV bemenet vagy a Wii kimenet is lehet rossz, ha tudod próbáld ki másik bemeneten vagy másik TV-n is.
Ha két TV-n is fekete-fehér, valószínű a Wii v. kábele a rossz. TV bemenetét kipróbálnám mással is DVD/médialejátszó ami van.
[#1593 kábelek], ha van komponens bemenetet a TV-n, akkor komponens kábelt (3video+2audio) érdemes venni szebb képet ad.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#5465) Atocha válasza -=MrLF=- (#5464) üzenetére


Atocha
senior tag

Igazad van!

Megrendeltem a Component HD kábelt a wii-hez.

Konkrétan ezt: kabel

Ha megjött és kipróbáltam írok.

Köszi!

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#5466) g@bo válasza Atocha (#5465) üzenetére


g@bo
nagyúr

ezt itthon is megkaptad volna, nekem van 2.

jó képet ad. :D

(#5467) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ilyesmit használ valaki?

Vélemény róla?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5468) RepeatSector válasza Sirandrish (#5467) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Nagyon jó cucc lenne csak 2 hibája van...
Keveset bír és precízen kell belerakni a bölcsőbe a wiimote-ot egy kis mozdítás és máris nem csatlakozik rendesen.

Ellenben nagyon szépen világít töltés közben :D

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#5469) Sirandrish válasza RepeatSector (#5468) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szóval ami előnye lenne, abban épp gyengén teljesít....best dealnek tűnik :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5470) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

[IKEA AA, 695Ft / 10db] nálunk ez van, bevált. :)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#5471) Atocha válasza g@bo (#5466) üzenetére


Atocha
senior tag

Rettenetesen szégyellem, hogy el kellett hagynom az országomat és angliában kell élnem hidd el. :(

De innen egyszerűbb volt megrendelni, mint otthonról. ;)

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#5472) g@bo válasza Atocha (#5471) üzenetére


g@bo
nagyúr

ne szégyeld, mindenkinek jobb így. ;]

(#5473) Atocha válasza g@bo (#5472) üzenetére


Atocha
senior tag

De legalább őszinte vagy! :)

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#5474) Atocha válasza -=MrLF=- (#5464) üzenetére


Atocha
senior tag

Megjött a kábel és minden működik!

Színes a kép és nagyon nagyon szép a kép.

Köszönöm szépen!

:)

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#5475) g@bo válasza Atocha (#5474) üzenetére


g@bo
nagyúr

nem csoda. 720p. :B

(#5476) -=MrLF=- válasza Atocha (#5474) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Szivesen, jó játékot. :)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#5477) shenmuedc válasza g@bo (#5475) üzenetére


shenmuedc
tag

Azaz 480 p. De szebb a kèp az tuti

(#5478) PHenis válasza Sirandrish (#5467) üzenetére


PHenis
senior tag

Nekem van hasonlóm. Az ebayről vettem évekkel ezelőtt. Az elején még majdnem kibírt 1 órát az aksi. kb fél év alatt jutottunk a mostani szintre miszerint amíg az egyik töltődik, a másikkal tudok játszani és 10 percenként csere :) Azt alá tudom támasztani, hogy nagyon precízen kell betenni a távot, hogy érintkezzen és töltse.
Arra jó, hogy nem szanaszét vannak a wiimote-ok, hanem van tartójuk.

ui.: nem használtam sokat, hétvégente egy pár órát...

[ Szerkesztve ]

(#5480) rosejbli


rosejbli
senior tag

Sziasztok! Sikerült beszereznem egy wii-t, hogy végig tudjam játszani a régi zelda és mario gameket. Ez a virtual console dolog hogy működik? Egyáltalán lehet még igy játékokat venni? Gondolom kell hozzá egy klasszikus kontroller. Ehhez jó a wii classic vagy egy gamecubét érdemesebb beszerezni?

(#5481) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy be tudom-e állítani, hogy az a hang is a TV-ből jöjjön, ami a controller-ből szokott. Szegénynek elég doboz hangja van. :) Köszönöm szépen előre is! :R

Sic Parvis Magna

(#5482) g@bo válasza 30z.Samu (#5481) üzenetére


g@bo
nagyúr

alapból jön a tv ből a hang. :D adtál rá hangerőt? :B

(#5483) 30z.Samu válasza g@bo (#5482) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kicsit félreértetted..úgy értem minden hang onnan jöjjön. :) Van, ami a controller-ből jön, de annak eléggé doboz hangja van.

Sic Parvis Magna

(#5484) g@bo válasza 30z.Samu (#5483) üzenetére


g@bo
nagyúr

beállításoknál tilthatod, hogy a kontroller nyafogjon v rezegjen.

(#5485) 30z.Samu válasza g@bo (#5484) üzenetére


30z.Samu
félisten

Megnézem akkor alaposabban, köszi. :)

Sic Parvis Magna

(#5486) turtle72


turtle72
csendes tag

Sziasztok!

Teljesen ismeretlen terület számomra a konzolok világa, próbálok képbe kerülni a gyerekeim miatt.
5 és 7 éves gyerekeimnek gondoltam, hogy veszek WII-t kezdésnek.
Szeretnék kérni megerősítést, hogy jól gondoltam-e, hogy szeretni fogják?
Milyen szettet érdemes keresnem vagy milyen kiegészítőt szerezzek be hozzá, pl balance board?
Mik a reális árak? Ha azt írják, hogy szoftmod-os akkor kerüljem vagy ha nem akkor érdemes megcsinálni rajta?

Köszönöm a válaszokat!

(#5487) 30z.Samu válasza turtle72 (#5486) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Nintendo szerintem egy olyan konzol, amit a család minden tagja tud szeretni. Vannak rá jó pofa játékok, amiket ketten, vagy akár négyen is tudtok játszani. :) A reális ár olyan 20k körül van, de láttam már olcsóbban is itt PH-n. A Softmod lényegében warez, ha ilyen gépet veszel és ennek a ténye zavar, egyszerűen csak vissza kell állítani a gyári állapotra a gépet és el is tűnik róla.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#5488) tariattila válasza turtle72 (#5486) üzenetére


tariattila
veterán

szeretni fogják! mi is wii-vel kezdtük.. majd wiiU a PC vel párhuzamban... most meg a PC egyeduralkodó...

(#5489) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Lenne egy abszolút amatőr kérdésem. Azt olvastam, hogy 720p-t is ki lehet sajtolni a gépből komponens kábellel. Nekem az van, de mégis 480p-ben adja a jelet. A kábellel van a gond, vagy nem is lehet 720p-be beállítani a masinát?

Sic Parvis Magna

(#5490) rosejbli válasza 30z.Samu (#5489) üzenetére


rosejbli
senior tag

A 480p, amit a wii maximum tud, ennél nagyobb felbontást sehogyan sem fogsz tudni elérni.

(#5491) s912 válasza 30z.Samu (#5489) üzenetére


s912
aktív tag

Van valami wii2hdmi adapter (még sosem próbáltam).. Hardveraprón is árulnak belőle.
Kérdés, hogy FAKE-e :)

(#5492) rosejbli válasza s912 (#5491) üzenetére


rosejbli
senior tag

Igen, de az is csak 480p-t tud, hiába hdmi. Én is rendeltem egyet, mivel a többi kábel nem fér el a tv mögött, de még nem érkezett meg. Rá van írva, hogy 720p, meg 1080p, de ha nézel youtube-n videókat látszik, hogy nem lesz szebb a kép, mint a komponenssel.

(#5493) jambiyya válasza 30z.Samu (#5489) üzenetére


jambiyya
őstag

480p jön a hdmi-vel is, és érzésre nem jobb a kép a komponensnél.
Nekem egyébként csak a kábelrendezés miatt van.

(#5494) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Hát akkor mindegy, gondoltam megkérdezem, hátha. :) Köszi! Egyébként ez a kis gép nagyon le tud kötni, kíváncsi voltam, hogy sok év elteltével átjön-e az a feeling, mint gyerekkoromban a Super Nintendo esetében. Határozottan igen, nem is értem hogy tudtam elszakadni teljesen ettől a platformtól a SNES után.

Sic Parvis Magna

(#5495) dezs520


dezs520
senior tag

Sziasztok,vetem egy wii konzolt,én ps-t használok,ezt a gyerekeknek vettem.
Viszont ahogy bekapcsolom,nem tudok kiválasztani semmit,a yoj csak a lapozásra reagál,meg a menü megnyitására,és most nem tudom hogy én vagyok ennyire suta,vagy a gép rossz.
Megnéztem pár videot,és azokban elvileg egy ilyen kis fehér kezecskét irányítunk (kurzor),van négy joy hozzá,úgyhogy nem hiszem hogy azok a rosszak,lehet hogy a szenzor egység?....

(#5496) rosejbli válasza dezs520 (#5495) üzenetére


rosejbli
senior tag

A sensor bar nem érzékel semmit. Ha rádugod a wiire és bekapcsoltad nézd meg a mobilod kamerájával. Mindkét végén 5-5 infralámpának kell égnie.

(#5497) dezs520 válasza rosejbli (#5496) üzenetére


dezs520
senior tag

Tehát ha kihúzod a szenzort,akkor normálisan működik minden?
Csak ezt látom,nincs meg a kurzor,akkor lehet ez nem is hardveres,hanem inkább szofveres gond? :F

(#5498) rosejbli válasza dezs520 (#5497) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ha kihúzod a sensort akkor csak a kis kezecskét nem fogod látni, bár így a menüben sem tudsz lépkedni. Ha megnézed a mobilod kamerájával, akkor látod a kis égőket?

(#5499) dezs520 válasza rosejbli (#5498) üzenetére


dezs520
senior tag

Pont ez a bajom,hogy ott nem tudok lépkedni....
Megnéztem a telóval,de nem láttam a kamerán keresztül semmit,viszont semminek sem láttam,nem csak ennek nem...se táviránzító,se a joy,semminek...pedig régebben énis használtam ezt a módszert,és akkor látható volt a fény,ami szabad szemmel nem...
Viszont a youtube tele van olyen sensor baros videókkal,hogy gyujtasz két gyertyát,megfelelő távolságra rakod egymástól,és működik...tehát akkor a sensor barom kuka,illetve a kábelje meg van törve egy helyen,gondolom azért nem működik....

(#5500) rosejbli válasza dezs520 (#5499) üzenetére


rosejbli
senior tag

A gyertyás megoldást akartam is javasolni, azzal biztosra lehetne állítani, hogy a sensor bar a kuka. Egyébként ha tényleg rossz, akkor ebayen vagy alin 1000 forint alatt lehet kapni, akár wireless verziót is. (Sőt ha a tv-n van fölös usb port akkor olyat is lehet már venni.)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.