Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4451) t256 válasza mirci18 (#4449) üzenetére


t256
őstag

Nekem bír két hónapot is egy töltéssel! :DD
PS3-mat, PS1-et és még más konzolokat is használok a Wii mellett, szóval ez a két hónap nem mérvadó.
Elemtől és felhasználástól függ. Ki kell tapasztalni.

Gamecube kontrolleres kérdésedre válaszul itt egy Wikipédia szócikk.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#4452) RepeatSector válasza mirci18 (#4450) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Nekem 2 hetet szokott bírni napi használattal(min 2 óra max 7 óra). Ultra+ energizert kap most ez volt kb 3 hétig elég!

Gamecube játékokkal elég sok minden kompatibilis és jól játszható. Sőt valami számomra jobban mint a normál wiimote + nunchuck-al!
De ha cod-ozni akarsz(ugye itt van még multiplayer is) akkor egy classic controller kell neked mert csak azzal megy!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4453) perge666 válasza mirci18 (#4449) üzenetére


perge666
veterán

Nekem 2450MAh-s Duracell van benne,és ha napi szinten 2-3 órát használnám,szerintem minimum 10 napig ellenne,de 14-15 nap sem kizárt.
Viszont ugyanezt az akkut ha átrakom a Logitech F710 Gamepadba,ott 13-14 óra és csontra lemerül az akku.
Létezik hogy ilyen energiatakarékosra csinálták a Wii-t??

[ Szerkesztve ]

(#4454) mirci18 válasza perge666 (#4453) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a válaszokat.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4455) mirci18 válasza RepeatSector (#4452) üzenetére


mirci18
addikt

Én nem gamecube játékokra gondoltam hanem wii-re de egy hozzászólásban már kaptam rá választ előzőleg.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4456) RepeatSector válasza mirci18 (#4455) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Én is arra gondoltam :B nem tudom miért írtam ezt bocsánat! azt a játékokkal szót cseréljük controllerre :D

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4457) mirci18 válasza RepeatSector (#4456) üzenetére


mirci18
addikt

Semmi gond köszi neked is a segítséged.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4458) Nimrod válasza mirci18 (#4450) üzenetére


Nimrod
addikt

Nekem még nem kellett elemet cserélni, de nincs is olyan sokat használva. Eleinte napi 4-5 órát is ment akár, most akár hetekig be sem kapcsolom. Töltöttség jelző mostanában kezdett csak el jelezni.

(#4459) perge666


perge666
veterán

12 napja rendeltem a konzolok szervizéből
Wii classic controllert,de a mai napig nem érkezett meg,és az imént vissza mondtam a rendelést. :U :U

(#4460) g@bo válasza perge666 (#4459) üzenetére


g@bo
nagyúr

ne idegeskedj. nekem a rendelt játékom 1 hónap után jött meg, majd szóltak, hogy este beérkezett, szólnak ha vihetem.
1 hét után érdeklődtem, mégis mikor óhajtanak szólni... :DDD utána vettem át.

érdekes a szervezés ottan. no. ;]

(#4461) perge666 válasza g@bo (#4460) üzenetére


perge666
veterán

Én már nem idegeskedek,visszamondtam a rendelést,innentől kezdve vihetik oda a megrendelésüket ahová akarják. :D

(#4462) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Nagy a csend itt srácok! :)

A.

(#4463) RepeatSector válasza AndrewBR (#4462) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Öreg a konzol :D (ami nem azt jelenti, hogy rossz sőt, nálam pl napi használatban van)

Multit viszont lehetne itt szervezni... Pl a cod serverek még üzemelnek! + más megoldással megoldható a többi játék is!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4464) AndrewBR válasza RepeatSector (#4463) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:DDD

Én a héten szereztem egy masinát.

Most szervizben van hogy átnézzék minden porcikáját hogy utána nyúzhassam.

Már alig várom hogy MJ Experience-el toljam. :C

cod szervereket nem is tudtam! :D

A.

(#4465) mirci18 válasza RepeatSector (#4463) üzenetére


mirci18
addikt

Más megoldást hogy érted mert eddig bármelyik játékot próbáltam nem működött online.
Érdekelne mert napi szinten használom a gépet.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4466) RepeatSector válasza mirci18 (#4465) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ment egy privát üzenet!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4467) humi1 válasza RepeatSector (#4466) üzenetére


humi1
tag

Ez engem is érdekelne! ;)

(#4468) jambiyya


jambiyya
őstag

Sziasztok!
A motionplus hatását érezni használat közben? Tényleg precízebb, vagy csak marketingduma? Illetve érdekelne az is, hogy érdemes-e beruháznom a komponens kábelre. Javul-e érezhetően a képminőség (nagyképernyős, fullhádés cuccra lesz kötve).
Köszönöm.

(#4469) ldave válasza jambiyya (#4468) üzenetére


ldave
félisten

Motionplus csak akkor érezhető, ha a játék támogatja és megköveteli a funkciót, pl Sport Results vagy Skyward Sword, más esetben semmi különbség nincs.
Komponens kábellel valamivel szebb lesz a kép, főleg a szöveg lesz valamivel élesebb, de csodát ne várj, a felbontást nem növeli :)

A Slime draws near! Command?

(#4470) jambiyya válasza ldave (#4469) üzenetére


jambiyya
őstag

A pakk, amit venni készülök, tartalmaz egy ilyet, egy olyat, vagyis csak az egyik mp-s. Igazából azt szeretném hallani, hogy a 2 személyes játékoknál ez nem lesz gond. Nem örülnék, ha a gyerekek az mp-s kontrollerért küzdenének minden alkalommal. :)

(#4471) ldave válasza jambiyya (#4470) üzenetére


ldave
félisten

Hát ilyen esetben a Sports Resorts esetében pl nem tudnak majd egyszerre, egymás ellen játszani (asztaltenisz, evezés, kardozás, stb) mert csak az egyik kontrollert ismeri majd fel a játék.

A Slime draws near! Command?

(#4472) 90Quiet válasza jambiyya (#4470) üzenetére


90Quiet
tag

Olyan nem lesz, hogy egy kompetitív mozgásérzékelős játék előnyben fogja részesíteni valamelyik játékost, csak mert annak motion plus van az irányítójában. A kompatibilis játék vagy minden játékosnál használja a motion plust, vagy egyiknél sem. Továbbá ha nem csak opció, hanem követelmény a motion plus (Wii sports resort, Wii play motion) akkor csak annyian fognak tudni egyszerre játszani ahány M+ irányító van.

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#4473) jambiyya válasza 90Quiet (#4472) üzenetére


jambiyya
őstag

Köszönöm nektek a válaszokat.
Egyelőre egy wiisports és egy wiiparty játék lesz hozzá. Ezekhez nem kell mp. Ha meg olyan játékot veszek majd, amihez kell a két mp (az a resort, amit írtatok is), akkor vennem kell egy kiegészítő mp-t. Ez így helyes, ugye?

(#4474) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Beindult a fórum. :D

A.

(#4475) moli.hu válasza 90Quiet (#4472) üzenetére


moli.hu
őstag

"""Olyan nem lesz, hogy egy kompetitív mozgásérzékelős játék előnyben fogja részesíteni valamelyik játékost, csak mert annak motion plus van az irányítójában. A kompatibilis játék vagy minden játékosnál használja a motion plust, vagy egyiknél sem."""

ez nem igaz: grand slam tennis.

@jambiyya: amit valoszinuleg nem ertesz, az ez: a motionplus nem a visszaadott erzekelt adatokat teszi pontosabba, hanem kiegesziti azokat tobb szammal, amitol azok a jatekok, amik ertik, es elore fel vannak keszitve ezeknek a tovabbi szamoknak a feldolgozasara, ezek pontosabban tudjak kezelni a mozgast. de egyszeruen csak olvass utana.

[ Szerkesztve ]

(#4476) jambiyya


jambiyya
őstag

"Error Code: 101304
WiiConnect24 services were discontinued on June, 27th 2013. Wii and Wii software features using WiiConnect24 can no longer be used.

For more information regarding the end of these services, click here."

ez konkrétan ezt jelenti, hogy feleslegesen van benne a wifi?

(#4477) mirci18 válasza jambiyya (#4476) üzenetére


mirci18
addikt

Nem feltétlen.
A hivatalos online játék megszűnt.
De privát szervereken játszhatsz plussz nethez is kell a wifi s egyebekhez.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4478) g@bo válasza jambiyya (#4476) üzenetére


g@bo
nagyúr

kb. wii mini ben nincs is. :D

(#4479) RepeatSector válasza jambiyya (#4476) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Vannak játékok amiknek a multija nem szűnt meg: Cod sorozat, goldeneye conduit, stb
Vagyis simán használható még most is!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4480) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

NTSC wii-vel találkozott már valaki? :U

A.

(#4481) mirci18 válasza g@bo (#4478) üzenetére


mirci18
addikt

De Wii mini-t=herélt Wii-t az volt a hülye aki vett.
Mert abban tényleg nem volt wifi plussz rendes videó kábel stb.
Ráadásul gamecube lejátszási lehetőség se volt benne így sok értelme nincs venni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4482) RepeatSector válasza AndrewBR (#4480) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Nekem a játékaim többsége ilyen régiózárral rendelkezik!

mirci18: Szerintem nem hülyeség a WIImini... aki csak a motion meg a party játékok miatt veszi annak tökéletes kis helyet foglal ha teszel rá kompatibilis wifi-t vagy éppen lan adaptert akkor van neted is!
De szerintem alap felhasználásra a wifi már felesleges! Mario kart-ozni nem lehet legálisan így ez kiesik!
A TV kábel??? gyárilag ugyanazt kapod mint a sima verzióval.

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4483) mirci18 válasza RepeatSector (#4482) üzenetére


mirci18
addikt

Amit nem akartam írni hogy gyárilag használható lenne de másra nem még módosításokkal sem.
Pl dvd lejátszás videók nézegetése stb.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4484) RepeatSector válasza mirci18 (#4483) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ez itt már nagyon a warez határokat súrolja :P de miért ne lehetne a megfelelő modosításokkal videót nézni rajta ugyanaz a hardver ugyanaz a csatlakozó. Vagyis nem tudom minek rinyál a többség emiatt a verzió miatt. Nem egy a nagy online játékról ismert konzolról van szó, hanem éppen a lokális multira van kihegyezve a legtöbb cím!

Ez megint egy sablon szidalmazás... felesleges. Jó az a kis konzol semmi gond nincs vele teszi a dolgát, ugyanarra képes az 1db usb sem akadály semmire sőt... sd kártyahely meg szinte felesleges mert a memória a mentésekkel nem fog feltelleni a csatornákat amiket letöltesz(mondjuk egy usb wifi adapterrel) azokat meg úgysem volt soha értelme sd kártyára menteni nekem 5-ből 3 alkalommal korrupt volt visszamásolás után, megértem ezt a másolósdit de most ilyen internet kapcsolatok mellett nehogy azt a 40mb-ot nehéz legyen leszedni ha elfogyna a hely :P régen még volt előnye a 64-128kb/s-os kapcsolatok esetén...

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4485) g@bo válasza RepeatSector (#4484) üzenetére


g@bo
nagyúr

sd kártyáról ment a hb channel telepítése... :D

(#4486) AndrewBR válasza RepeatSector (#4482) üzenetére


AndrewBR
senior tag

A héten számítottam be gy wii-t de utána jöttem rá hogy USA NTSC... :C

(figyelmetlenség... mind1, megoldom... ;) ;) ;) )

A.

(#4487) humi1


humi1
tag

Ez a pack szerintetek mennyit érhet?

-fehér wii konzol (softmod)
-sensor bar
-táp
-tv kábel + hdmi átalakító
-2 db remote + 2 db motion plus adapter
-2 db nunchuk
-2 db wireless nunchuk
-1 db classic pro controller
-1 db balance board
-2 db könig gitár (ps/xbox/wii kompatibilis)

(#4488) RepeatSector válasza humi1 (#4487) üzenetére


RepeatSector
senior tag

30-35K körül hirdetheted a sok tartozék miatt.
25-30K-t pedig mondok sikeres eladási árnak!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4489) moli.hu válasza RepeatSector (#4482) üzenetére


moli.hu
őstag

"""ha teszel rá kompatibilis wifi-t vagy éppen lan adaptert akkor van neted is!"""

nincs. The Wii mini does not support online functionality. The Wii LAN adapter will not function even if it is connected to the Wii mini's USB port.

(#4490) RepeatSector válasza moli.hu (#4489) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Bocsánat ezt nem tudtam! :B :R

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4491) mirci18 válasza RepeatSector (#4490) üzenetére


mirci18
addikt

Na akkor marad az hogy még mindíg a legjobb az első szériás wii márcsak a gamecube játékok miatt is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4492) jambiyya válasza humi1 (#4487) üzenetére


jambiyya
őstag

ez a hdmi átalakító a komponensből+stereo rca-ból csinál hdmit-t?
hol lehet ilyet kapni?

(#4493) jambiyya válasza jambiyya (#4492) üzenetére


jambiyya
őstag

találtam, 10e forint :(

(#4494) mirci18 válasza jambiyya (#4492) üzenetére


mirci18
addikt

Felesleges ne foglalkozz vele.
Elméletben felskálázza a képet 1080 p-re de ezt eddig még senki nem támasztotta alá.
Maximum 480 p lehet a felbontás európai tv-knél.
A legjobban akkor jársz képminőségben ha lecseréled a gyári videokábel egy komponensre azzal érezhetően jobb minőséget kapsz.
Ennél a megoldásnál jobbat nem tudok.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4495) jambiyya válasza mirci18 (#4494) üzenetére


jambiyya
őstag

inkább kényelmes lenne, mert a wii az erősítő melletti fakkban lesz, és egyszerűbb lenne abba bedugni (nem, sajna az erősítőre már nem raktak analóg video bemeneteket...bezzeg az elődjén volt annyi, hogy térkép kellett hozzá, de azon meg hdmi nem volt)

(#4496) mirci18 válasza jambiyya (#4495) üzenetére


mirci18
addikt

Persze értem csak ez a baj hogy a hdmi átalakító drága mulatság.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4497) humi1


humi1
tag

E-bay en nem volt drága!

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=wii+hdmi&rt=nc&LH_FS=1

És nekem is a hdmi csatlakozás miatt kell. Az eredmény ugyan olyan mint a komponensnél!

[ Szerkesztve ]

(#4498) mirci18


mirci18
addikt

Szevasztok venni akarok egy dual töltős akkumulátor töltőt a Wii-mhez.
Ez szerintetek jó?:
Dx-es

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4499) mirci18


mirci18
addikt

Erről halott már valaki?:
Ebay-os

Ez jobban tetszik mert állítólag a led-es csík jelzi hogy mennyire van feltöltve.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4500) AndrewBR válasza mirci18 (#4499) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Nem rossz stuff! :K

A.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.