Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5151) pimmi válasza Qwery (#5150) üzenetére


pimmi
senior tag

a hdmi, mennyire jobb képet ad? kb. megéri?

(#5152) g@bo válasza pimmi (#5151) üzenetére


g@bo
nagyúr

nem. a komponens kábel igen.

(#5153) jambiyya válasza pimmi (#5151) üzenetére


jambiyya
őstag

Érzésre ugyanaz a kép, de nekem az erősítőn nincs komponens, csak hdmi, ezért ez kellett.

(#5154) Qwery válasza pimmi (#5151) üzenetére


Qwery
tag

Vitatkoznak rajta vájtszeműek, de szerintem teljesen ugyanaz képre, mint komponensre. Nekem a hdmi kényelmesebb, a többi csatlakozón elvan a többi konzol. Azt mérlegeld, hogy a tvn több hdmi van, akkor megéri-e, hogy nem kell cserélgetni a kábelt. Amúgy, 480p mindenhogy. De biztos szebb, mint scarton.

42

(#5156) pimmi


pimmi
senior tag

Használtan vett wiit, ha nem moddolt érdemes formázni, vagy nem? ha formázom elveszhet valami?
és lehet tudni mennyit ment, meglehet nézni valahogy?
köszi

Qwery. van még egy szabad hdmi csatim.

[ Szerkesztve ]

(#5157) Qwery válasza pimmi (#5156) üzenetére


Qwery
tag

Én vettem már a családnak hármat, mindet formáztam. Ilyenkor elvesznek a mentések és asszem a channel-ök. Magyarul visszaáll a gyári állapot.

[ Szerkesztve ]

42

(#5158) pimmi válasza Qwery (#5157) üzenetére


pimmi
senior tag

ok, köszi, és esetleg a letöltött játékok is elvesznek? a chanelek ha elvesznek akkor az nem gáz? egyébként ennek mi a menete, segítenél? még annyi honnan tudom ha moddolt egy gép?
Akkor ha jólértem azt hogy mennyit ment nem lehet sehol megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#5159) moli.hu válasza pimmi (#5156) üzenetére


moli.hu
őstag

nem lehet - tudtommal.

(#5160) pimmi


pimmi
senior tag

a két lemez között mi a különbség, köszi [link] és [link]

(#5161) t256 válasza pimmi (#5160) üzenetére


t256
őstag

A második az egy custom cover. Tehát Valaki Photoshopban vagy egyéb grafikus programmal készítette.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#5162) pimmi


pimmi
senior tag

nem , kezemben volt , eredetiek, jó akkor ilyen, ez pontosan, de miben különböznek? [link]

[ Szerkesztve ]

(#5163) Qwery válasza pimmi (#5162) üzenetére


Qwery
tag

Van még másmilyen nyomtatású lemez is. Egyik bundle, vagyis gép mellé csomagot változat, a másik külön, kereskedelmi forgalomba szánt.

42

(#5164) 90Quiet válasza pimmi (#5162) üzenetére


90Quiet
tag

Ez amit másodjára linkeltél, szintén nem eredeti dvd label. Attól még hogy rá van nyomtatva egy lemezre valami szines grafika, az nem lesz eredeti. Egy jobb tintasugaras nyomtatóval bárki tud otthon dvd-re nyomtatni.

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#5165) pimmi válasza Qwery (#5163) üzenetére


pimmi
senior tag

ott a pont, az egyik papírtokos, a másik normál, akkor ezek tartalma egyforma, gondolom

(#5166) pimmi válasza 90Quiet (#5164) üzenetére


pimmi
senior tag

mindkettő gyári, nem írt, nem nyomtatott

(#5167) g@bo


g@bo
nagyúr

urak

manapság mennnyit szabad adni egy wii-ért?

volt egy vadiúj fekete 30k ért... egy szép piros 27k ért. elvitték őket. újat sajnálom.
most látok egy kéket 26... kicsit sokallom.

vélemény?

(#5168) t256 válasza g@bo (#5167) üzenetére


t256
őstag

Még mindig 20000 Forint a reális ár, ha meg van a mindene. Doboz és a kiegészítők.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#5169) g@bo válasza t256 (#5168) üzenetére


g@bo
nagyúr

hát ezaz, de egyre feljebb srófolják a szebb, kék v piros gépek árait.

feketét, ami nincs lerobbanva se akarnak 25k alatt adni.

sajnálom, hogy egy éve a tip top kék gépem eladtam 22 ért. :O

(#5170) t256 válasza g@bo (#5169) üzenetére


t256
őstag

Hirtelen utánanéztem. Tényleg alig kapni Wii-t. Amikor az enyémet vettem, akkor még üzletekben is lehetett kapni dobozos példányokat. Most csak Wii minit láttam 35000 Forint körül.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#5171) Qwery válasza t256 (#5170) üzenetére


Qwery
tag

Alig kapni wiit? Hol? Minden apró oldal tele van vele. Kezdve a hardverapróval, jófogáson át... Az tény, hogy most december környékén/előtt nem szabad venni, mert mindenki a legtökéletesebb karácsonyi ajándékot látja benne... Mármint eladó részről és ami amúgy 15 lenne, most 25ért árulják. Ha nem sos, várj vele januárig.

42

(#5172) mirci18 válasza Qwery (#5171) üzenetére


mirci18
addikt

Így van 15-ért vettem én is.

Egyébként 20-ért vagy alatta is van folyamatosan a vaterán csak várni kell.

A feketét azt egyébként drágán vitték de a pirosért azért adták drágábban mert a pirosak speciális kiadás volt.
A kék egy butított kiadás az fabatkát sem ér azt ne is nézd.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5173) lakvi


lakvi
újonc

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy az USA-ban vásárolt Nintendo Wii játékok európai gépen futnak-e?

Előre kösz a választ!

(#5174) mirci18 válasza lakvi (#5173) üzenetére


mirci18
addikt

Nem mert más régiókódú Ntsc.

Max akkor ha a gép moddolva van.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5175) lakvi válasza mirci18 (#5174) üzenetére


lakvi
újonc

Köszönöm a válaszod! Teljesen laikus vagyok: hogyan lehet moddolni a konzolt? Nem okoz komolyabb zavart a rendszerben? A korábbn simán futó játékok továbbra is rendben futnak a moddolás után?
Üdv!

(#5176) -=MrLF=- válasza lakvi (#5175) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Itt nem lehet ilyenekről beszélni (fórum szabályzat) a játékok rendben futnak.
Regisztrálj és okosodj a [wiihungary.hu] oldalon.

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#5177) lakvi válasza -=MrLF=- (#5176) üzenetére


lakvi
újonc

OK, értem és köszönöm!

Üdv!

(#5178) g@bo válasza lakvi (#5177) üzenetére


g@bo
nagyúr

vagy kérdezz privátban. :B

komolyan, én manapság többet tolom a wii-t mint a wii u-t. mondjuk ennek oka van.... többek között a játékok mennyisége. :(((

wii-nél előkotortam animal crossing, harvest moon, mariokart, final fantasy, rune factory játékokat. nyami.

(#5179) sonar


sonar
addikt

Sziasztok,

Régóta szemezgetek én is a Wii-kkel. Lenne egy Mario CART-os (elvileg adnak mellé 1 kormányt) eladó a környékemen 30k-ért. Ez az ár mennyire reális?
Illetve mire érdemes odafigyelni vételnél? Van-e vmi széria hiba/típusra jellemző hiba?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#5180) mirci18 válasza sonar (#5179) üzenetére


mirci18
addikt

Hogyha nagyon kell vedd meg de ennyiért drága.
Egy alapgép max 20 e ft-ért Mario karttal eggyütt sem venném 25-nél drágábban.
A kormányt és egyéb kiegészítőket olcsón be lehet külföldről szerezni.

Ismert széria és tipushibák nincsenek mivel ezek a gépek nincsenek túlhajtva a többi riválishoz képest.
Ugyanis a terhelél túl van terhelve ergo gyenge teljesítményű gép.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5181) sonar válasza mirci18 (#5180) üzenetére


sonar
addikt

Kösz. Én is max 25k ra gondoltam ahogy nézegettem az apróhirdetési oldalakat.
Megpróbálok alkudozni.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#5182) sonar


sonar
addikt

Az első HSZ-ben olvastam, hogy jár hozzá
- GameCube memóriakártya (Ezt, hogy kell elképzelni?)
- Mitsumi DWM-W004 Wi-Fi 802.11b/g vezetéknélküli modul (ez vmi külön cucc?)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#5183) t256 válasza sonar (#5182) üzenetére


t256
őstag

A Wii-n tudsz játszani az előző generációs azaz a Gamecube játékokkal. Menteni viszont csak Gamecube memóriakártyára tudod.
A Wii játékokat természetesen belső memóriára menti a gép.

A Mitsumi modul nagy valószínűséggel be van építve a gépbe. Az enyém rögtön csatlakozott az itthoni Wifihez.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#5184) moli.hu válasza sonar (#5182) üzenetére


moli.hu
őstag

"""Az első HSZ-ben olvastam, hogy jár hozzá - GameCube memóriakártya (Ezt, hogy kell elképzelni?) - Mitsumi DWM-W004 Wi-Fi 802.11b/g vezetéknélküli modul (ez vmi külön cucc?)"""

nem adnak hozza gamecube memoriakartyat, valoban szerencsetlenul van megfogalmazva a hozzaszolas.
a wifi nem kulon van, az alaplapon van.

(#5185) g@bo válasza t256 (#5183) üzenetére


g@bo
nagyúr

[link]

kukk

(#5186) t256 válasza g@bo (#5185) üzenetére


t256
őstag

Leírás wifi modul cseréhez. Hasznos kis iromány. Wii-t sem szednék szét az biztos. :)

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#5187) leeka


leeka
tag

Hi.
Gyereknek vettem mikulásra skylander giants starter kitet ami ps3-ra van, de mivel kompatibilisek a portálok és csak 2000 volt, meg kellet vennem.
Felismeri a figurákat, de amint indulna feldob egy hibaüzenetet hogy talán törött, rossz a figura, próbáljam újra :((
Ezeknek van valami szavatosságuk?

Fear the future !

(#5188) moli.hu válasza leeka (#5187) üzenetére


moli.hu
őstag

nem ismerem a dolgot, de gyanus, hogy ha tobb figuranal is ugyanaz a hibauzenet, akkor talan az allomas a hibas. ilyenkor jon a megszokott hibakereses: kiprobalod a figuraidat egy masik allomason es az allomasodat masik figurakkal. akar egy mediamarktban.
itt azt irja, hogy nem mindegyik kompatibilis mindegyikkel, de a ps3-wii altalaban kompatibilisek.
ha a hibauzenetet szo szerint irtad volna, ra tudnank keresni.
amerikaban van rajuk garancia.

(#5189) leeka válasza moli.hu (#5188) üzenetére


leeka
tag

Kipróbáltam az elöző verzióval, a spyro adventure-el...azzal minen oké, akkor ha az alsó 2.0ás usb-be dugtam és lemezről ment.
Ez valami softmod-os probléma lesz :/
Köszi azért.

Fear the future !

(#5190) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Van egy teljesen gyári wii konzolunk. A gyerekek véletlenül frissítették 4.3-ra a rendszert, ami önmagában nem lenne gond, de lassú lett és pl a Harry Potter nem indul el, pedig a régi (asszem 4.1-es) verzióban simán ment.

Arra gondoltam, hogy ha kiveszem az SD-t és megformázom, akkor elvileg újrarakja nem?

Előre is köszönöm! :R

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#5191) Qwery válasza Mr Dini (#5190) üzenetére


Qwery
tag

Én még ilyet nem hallottam. Eredeti a Potter?

42

(#5192) Mr Dini válasza Qwery (#5191) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Igen.

Viszont annyi van, h a wii messze van a routertől és a wifije amúgy is gyenge a wiinek... A telepítés először megszakadt, ezért gondolom vmi nem stimmel.

Mindenképp szeretnék downgradelni, mert az egy stabil verzió volt.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#5193) Meghivott


Meghivott
addikt

Üdv, gondolkodom egy wii-n, de nem nagyon ismerem. Két személy párhuzamos szórakozásához milyen elengedhetetlen kiegészítők kellenek? Köszönöm a válaszokat!
2 remote controller, motion plus és nunchuk elegendő?
És fontos kérdés, hdmi-vel tud csatlakozni a tv-hez?

[ Szerkesztve ]

(#5194) jambiyya válasza Meghivott (#5193) üzenetére


jambiyya
őstag

Naja, meg a játék DVD. :)
Motion plus nem feltétlenül kell, nincs túl sok játék, ami használja.
HDMI csak akkor megy, ha van átalakítód, ami 4-5000Ft az ebayen. Egyébként marad a kompozit, vagy komponens.

(#5195) Meghivott válasza jambiyya (#5194) üzenetére


Meghivott
addikt

És akkor egy egész nagy tv esetén nem is ad túl jó képet?

(#5196) Faterkam válasza Meghivott (#5195) üzenetére


Faterkam
addikt

Egy Wii komponens kábel bőven jó képet ad még a mai led tv.-ken is! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5197) jambiyya válasza Meghivott (#5195) üzenetére


jambiyya
őstag

HDMI-vel sem ad jó képet, és ezen nem tud segíteni a sok elektronika sem. Ám a wii szerintem nem erről szól. Nálunk napi használatban van, és csak nagyon ritkán jutok el oda, hogy észrevegyem a pixelhegyeket, mert az élmény... :)

(#5198) PHenis válasza jambiyya (#5194) üzenetére


PHenis
senior tag

Nekem van az említett hdmi átalakítóból egy. Semmivel sem jobb mint komponensel. Én azért vettem, hogy amíg nincs lapostv addig majd monitorra kötöm. Hát a monitorral nem volt kép. H6400-on pedig nem látok különbséget közelről sem. Nem használom.

(#5199) jambiyya válasza PHenis (#5198) üzenetére


jambiyya
őstag

Nekem azért kellett, mert a TV-n csak egy komponens bemenet van, és oda meg egy régebbi DVD playert kötöttem, ráadásul a hanggal sem kell bíbelődni: megy a TV-be, majd onnan arc-hdmi-vel vissza az erősítőbe. Kényelmesebb na. :)
De ja, elvileg (és szemmel láthatólag) ugyanaz a kép, mint a komponens kábellel, dacára az 1080p-s marketing bullshitnek. :U

(#5200) Meghivott


Meghivott
addikt

Köszönöm a válaszokat, akkor nézelődök az aprókon.
Igyekszem olyat találni, ahol mindenből van kettő, azaz azonnal használható és persze olyat, ami jó állapotban is van.
Kell még figyelnem valamire?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.