Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5751) rosejbli válasza DeFranco (#5749) üzenetére


rosejbli
senior tag

Múlt héten futottam bele a godfather backhand editionbe, és nagyon jónak tűnik. Valóban az van, hogy minden listán ott a mario meg a zelda, de azért ennél jóval több jó játék jelent meg erre a konzolra. Érdemes kicsit kutakodni.

[ Szerkesztve ]

(#5752) DeFranco válasza rosejbli (#5751) üzenetére


DeFranco
nagyúr

lehet nyugodtan tippeket írni, akik még járnak ide, hogy mik voltak a személyes kedvencek főleg a tényleg evidens mario-zelda pároson kívül :)

nekem pl. (bár még nem játszottam sok játékkal) bejött a batman the brave and the bold (szigorúan retro stílusú játékként kezelve és úgy hogy az adam west-féle sorozaton nőttem fel), jó volt a star wars unleashed 2, a mario party 8

felkészül az unleashed 1, az ironman és a wario smooth moves

(#5753) doc válasza DeFranco (#5752) üzenetére


doc
nagyúr

Deadly Creatures?
elegge mas mint amiket felsoroltal, de pont ezert erdekes :)

(#5754) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

[Mini Ninjas] nagyon jó, 7-12 éves gyereknek is!
(van PC-re is, de az nem ugyanaz az élmény)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#5755) DeFranco válasza doc (#5753) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kicsit furi de ki fogom próbálni valamikor :D

@-=MrLF=-: ez jó ezt már pc-re is nézegettem, jó tipp!

más: a kisfiamnak még nem mutattam meg a wii-t, nem is tervezem bevonni még egy ideig, húzom amíg lehet vagy amíg máshol nem látja... de tegnap böngészés közben kerestem valamilyen képet, ő hátul játszik, egyszer csak megkérdezi hogy ki az a zöld dinoszaurusz és a hátán a bajuszos bácsi :DDD

ott azért kicsúszott egy sóhaj :))

(#5756) -=MrLF=- válasza DeFranco (#5755) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Nálunk a kisebb hamarabb látta, már 6 évesen bowlingozott :D

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#5757) DeFranco válasza -=MrLF=- (#5756) üzenetére


DeFranco
nagyúr

3,5+ lassan 4 éves Elnök úr, még korai.

(#5758) doc válasza DeFranco (#5757) üzenetére


doc
nagyúr

nalunk a gyerek 3 eves kora ota imadja a 'kardozos jatekot' (Wii Sports Resort), meg neha Mario Kartozik
altalaban kb. fel ora alatt megunja, havonta 1-2, esetleg 3 alkalommal szokta, szoval nem kell lovakkal elvonszolni a kepernyo elol :)

(#5759) DeFranco válasza doc (#5758) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nagyon én sem parázok rá. ha rámnyit egyszer akkor oda ültetem és elmesélem neki hogy hova mivan, onnantól úgy sem lesz megállás, ha bödönkénél előkerül a tévéjáték akkor valószínűleg le fogja venni hogy mire való az otthoni doboz és megint csak nem fogom letagadni de leültetni nem fogom hogy gyere fiam lássál csodát medzsik.

inkább ráborítok egy láda legót én meg játszom stikában a wcben ;]

(#5760) mirci18 válasza DeFranco (#5752) üzenetére


mirci18
addikt

Én most pl a Kirbyt tolom (Return To Dreamland) Az első pár pályán azt mondtam hogy mekkora egyszerű játék.A második világban már nem annyira. Nyilván nem egy old school Mario keménységű de már párszor kinyírtam magam.
Azt kell mondanom ez sem rossz játék.
Tervben van hogy kipróbáljam végre a Wario Shake c játékot.
Meg olyanokat is amihez Nunchuck kell.
Mert azt is végre megkaptam az ebayról.

Egyébként odaadtam kíváncsiságból a Wii Mote-ot a két éves fiamnak nézte a tv-t meg benne Kirbyt.
Egy picit mozgatta ide oda Kirbyt önkéntelenül.
Majd ledobta a földre a wii Mote ot és Tom és Jerryt követelte.

Pont azt mondtam a feleségemnek hogy neki már mennyivel jobb könnyebb dolga van.
Már most legózhat nekünk annó az sem volt.
Tv játékon nőttünk fel meg sárga kazikon. Akkor játszhattunk 10-12 évesen egy jó fél órát rajta ha a szülőknek nem kellett tv.
Most meg egy gyerek ha kocagémer is az apja készen kapja.

De lassan elvárás is náluk hiszen ha Pistikének van nekem is kell.

Majd az lesz egyszer érdekes hogy ha tényleg érdekli ez az egész gamerkedés és ő nem Nintendózni akar hanem Ps-ezni vagy Xboxozni. Mert számomra más gép nem kell.
Na de ez még a túl távoli jövő szerencsére.

Egyenlőre jobban örülök a közös legózásnak meg az ökörködésnek mint annak hogy a tv előtt tudjam.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5761) Dinomano


Dinomano
senior tag

Sziasztok! Tulajdonosa lettem egy Wii-nek (csak a készülék, minden nélkül). Kábel, táp és kontroller is rendelhető kínából olcsón. Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy mennyire megbízhatóak ezek a kínai utángyártott cuccok?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#5762) rosejbli válasza Dinomano (#5761) üzenetére


rosejbli
senior tag

Kábel az kb mind1 honnan veszed, viszont mindenképp figyelj arra, hogy ne a simát vedd (tvbe 3 dugó), hanem a kompozitot (5 dugó), mert az sokkal szebb képet ad. Van még hdmi átalakító is hozzá, viszont nem szabad elhinni hogy az hd képet fog adni, az is a kompozit kábellel egyenértékű.
Tápból én nem vennék csak gyárit.
Kontrollerből a single player játékokhoz érdemes egy gyárit beszerezni szerintem. Nem nagy a különbség, de elég sok játék ugye erre van kihegyezve. Couch coopban, party játékokban teljesen jók az utángyártott kontrollerek is véleményem szerint. Pont ma jött meg kettő aliról, ha lesz időm szemügyre veszem őket és írok is ide beszámolót. Jelenleg is egy eredeti és egy kínai kontrollerem van, egymás mellé rakva is elég kicsi a különbség.

(#5763) Dinomano válasza rosejbli (#5762) üzenetére


Dinomano
senior tag

Köszönöm az infót! :-P Várom a tesztet! :-)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#5764) DeFranco


DeFranco
nagyúr

számomra most derült ki hogy a wii háklis a pendriveokra, így használhatatlan a frissen megjött 64-es :W

(#5765) Dinomano válasza DeFranco (#5752) üzenetére


Dinomano
senior tag

Aragorn's Quest esetleg... Én sajnos csak a butitott PSP-s verziót játszottam eddig, de a PS3-as/Wii-s nagy verzió szebbnek és komolyabbnak tűnik... Silent Hill Shattered Memories nagyon frankó játék még...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#5766) mirci18 válasza DeFranco (#5764) üzenetére


mirci18
addikt

Mi a probléma?
Milyen prendriveot vettél?
Én ezt vettem.
Nekem jelenleg egy 16 Gb-os van benne.
A játékok indulnak róla.

Egy egy játék végén random lefagyást tapasztalok amikor a képernyő elsötétül nem nem folytatódik tovább.
De ennyi.Ezt is akkor érzékelem ha véget ér a pálya és a következőnek kellene jönnie.
Most jött meg az utángyártott Nunchuckom és gondom van vele.
Huzamosabb ideig a NFS Run-nal használtam és észrevettem hogy nem mindíg akar működni.
Ha játék közben megy és a végére érek a pályának a következő pályánál már nem akar működni csak ha szétcsatlakoztatom a wii mote-ot meg a Nunchuckot meg kiveszem a Wii Mote-ból az elemet.

Ezt tapasztalom a játék betöltő menünél is valamiért lefagy a Wii mote mozgása.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5767) rosejbli válasza mirci18 (#5766) üzenetére


rosejbli
senior tag

Nekem úgy tűnik, hogy a játékkal van a gond, másiknál nem jön elő?

(#5768) DeFranco válasza mirci18 (#5766) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nyertem a zapals pörgetésen valami wellendorff vagy ilyesmi, noname.

van kompatibilitási lista a neten, a 64-esek közül már elég sok amit nem eszik meg a wii. így jártam, pénzbe éppen nem került csak ez már a második kör (futottam egyet a fake elárazottal is) és elég rég óta húzódik, inkább ez bosszant.

rendelni már nem fogok semmit, tele vagyunk flash adattárolókkal nem tudok velük mit kezdeni, van 2+8+8+8+16+16+64=122 GB flash tárhely, amiből 1GB-ot használunk a többi felesleges (+ a wii)

így marad a 16-os a wii-ben de az meg viszonylag szűk

(#5769) mirci18 válasza rosejbli (#5767) üzenetére


mirci18
addikt

Igazából fagyási problémák eddig több játéknál is voltak.
Mario Party 9,Mario Kart,Kirby Return To dreamland.
Ahogy én észrevettem ha lefagy a gépet újra kell indítani s egy ideig nem lesz vele gond.
Sajnos ezen a gépen lemezes játék nem jöhet szóba így ezzel a buggal együtt kell élnem.
A Nunchhuck kompatibilitási probléma jobban zavar.
Jövő héten tesztelem más játékkal is hátha csak a játék a gond.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5770) mirci18 válasza DeFranco (#5768) üzenetére


mirci18
addikt

Az én pendriveom elvileg támogatva lesz.
Neked szerintem az a gond hogy valami noname cuccot akartál használni.
Esetleg nem jól lett felkészítve a pendrive.
Én ezért vettem 64.est az mindenre elég.
16 gb csak pár játéknak jó.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5771) rosejbli


rosejbli
senior tag

Na sikerült kipróbálni a két új remotet és azt kell, hogy mondjam, hogy elégedett vagyok.
Megfogdosva, megnyomkodva az egyetlen különbség az, hogy a tetején lévő gombok kicsit kevésbé lógnak ki, mint az eredetin. Ez sokórás zelda/mario sessionön kívül szerintem abszolút nem hátrány, de valószínűleg ott se zavaró, ha eleve ezzel ül le az ember.
Az ir érzékelőnél annyi a probléma, hogy egymás mellé téve ugyanakkora mozdulatra nagyobb távolságot tesz meg a kurzor a képernyőn. Ezt amennyire tudom nem lehet kalibrálni, szóval így is marad, ehhez sajnos hozzá kell szokni.
A mozgásérzékelés érzésre rendben van, sports resortban próbáltam, a karommal sajnos nem tudom mérni mennyire pontos.
Összességében bőven megért a kettő 23$-t.
Innen vettem leakciózva.

[ Szerkesztve ]

(#5772) mirci18


mirci18
addikt

Sajnos a nemrég vásárolt utángyártott eBayes nunchuckkal befürdöttem. Ugyanúgy más játékoknál is random módon lefagy az irányítása nem lehet használni más is tapasztalt ilyet érdemes lenne esetleg helyette más utángyártott nunchuckit vennem vagy maradjon az eredeti.
A pendriveot még nem teszteltem le.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5773) mirci18


mirci18
addikt

Ja még annyi hogy a nunchuck a wii mote-ot lefagyasztja minden alkalommal. Led ég de nem reagál semmire. Megpróbálom más alkalmazásal. Plusz van eredeti lemezes játékom azzal is megnézem.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5774) DeFranco válasza DeFranco (#5764) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hoppá. adtam neki még egy esélyt, töröltem a partíciót, leformáztam 8 gigásra, működött.

ezután partíció törlés, a teljes kapacitásra formáztam és most is működik. awesome. :C

(#5775) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdvözlet kollégák

Bocs a láma kérdésért teljes ismeretlen számomra a wii ps3 ban gondolkodtam eddig, de sajnos hibás db fogtam ki, nincs bizalmam már benne. Hasonló játék élményt szeretnék a wii vel mint a ps en ez megoldható? Nyilván nem a mozgást aktívan használó játékra gondolok mint pl tenisz hanem autós játékok need for speed. A grafika úgy tudom gyengébb minőségű (HD, full HD). Simán kontrollert használva tudok játszani?
FullHD Sony tv-n játszanék nem tudom hogy milyen felbontast enged a konzol.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#5776) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Milyen távolságra kell lenni minimum a tv hez? Úgy hallottam 2-3m között, nekem sajnos ennél kisebb helyem van. Ez gond?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#5777) dargelot válasza gyuszmó (#5776) üzenetére


dargelot
senior tag

Számomra a Wii inkább party konzol amivel el lehet hülyéskedni, illetve a mozgásérzékelős irányítás újdonságával mókázni. Egy hardcore játékosnak nem ajánlanám. Nálam csak egy NFS van fent mint autós, de irányítás terén mozgásérzékelős, tehát nem túl kifinomult. Felbontás terén 640x480-ra számíts, illetve van még a 576i amihez más fajta kábel kell. Itt fórumon mindenki javasolja, én is beszereztem, jó. A távolság a TV méretétől is függ, egy autós játéknál ahol nem fogsz hadonászni csak a tv képátlója fog számítani.
Nem tudom mi a kereted, illetve a legnagyobb kérdés mikkel és hogy szeretnél játszani?

Hardcore játékokban (FPS, autós) a legjobbat kihozni magadból avagy casual gamer vagy?

(#5778) DeFranco válasza gyuszmó (#5775) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a wii-t sokkal inkább kazuárnak mondanám, teljesen más a játékélmény, próbáld ki ha szeretnéd, mert nagyon jó móka, de ne várd ugyanazt tőle mint a ps-től. inkább egzotikus és mókás, egyáltalán nem prő

(#5779) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Mint írtam a ps vonal jött volna be, de 3-as hibás volt a 4 viszont drága. 20-30 között szánok rá, az a srác aki a hibás ps3 adta, volna ajánlott egy wii nintendot 20 ért. Hasonló élményeket és minőségét keresek mint anno pcn most wanted, call of duty stb. De érdekel a wii stílusa is. Heti pár órát töltenek vele és a párommal is jatszanank. Azt hittem, hogy hagyományos játékot is tudok vele játszani :(
Valahol meg lehet nézni működés közben? Plaza ilyesmi?
Vagy jó videó ismertető?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#5780) dargelot válasza gyuszmó (#5779) üzenetére


dargelot
senior tag

Ha jól tudom 2016ig forgalmazták hivatalosan, de már előtte sem lehetett nagyon újat találni, tehát kipróbálni boltban nem lehet szerintem már.
YT-bon nézz szét, nálam CoD, NFS is fent van. PC hardcore gamer vagyok, tehát elmondhatom ezen a téren a Wii csak dísznek van, egyszerűen nem ez a célja, nem a kemény mag a célközönség. Wii mókázásra van szerintem. FPS, autós szinte irányítatlanan számomra. Bár belőlem ne induljunk ki, mert konzolom a Wii előtt sosem volt. :D Haver Wii-n CoD-ban volt olyan jó mint más PC-n.
Viszont a kulcs a leírásodban az lehet, hogy a pároddal szeretnél együtt játszani, s erre a Wii az egyik legjobb megoldás ebben az árkategóriában.

(#5781) gyuszmó válasza dargelot (#5780) üzenetére


gyuszmó
őstag

Köszi :)

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#5782) rosejbli válasza gyuszmó (#5781) üzenetére


rosejbli
senior tag

Szerintem az a legfontosabb, hogy legyeneke rá olyan játékok, amikkel szívesen játszanál. Wikipédián fenn van az összes megjelent játék rá, youtuben meg meg tudod nézni, hogy az mennyire jönne be neked. Alapvetően az viszont tényleg igaz, hogy a single player játékok itt kicsit háttérben vannak és inkább azokkal lehet ellenni sok időt, amiket többen kell játszani.

(#5783) gyuszmó válasza rosejbli (#5782) üzenetére


gyuszmó
őstag

Azt hiszem nekem inkább a grafikával lesz gondom, meg talán a játék élménnyel és az iranyitassal mármint ahogy pl egy autós játék élmény volt anno pcn.

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#5784) rosejbli válasza gyuszmó (#5783) üzenetére


rosejbli
senior tag

A grafika már mai szemmel nem a legacélosabb valóban, viszont a nintendo játékok nagyon jól néznek ki a gépen ettől függetlenül.
Irányításban annyi segítség lehet, hogy a távirányítóba be lehet dugni egy ún. classic kontrollert, ami hasonló mint a régi nintendo konzolokon volt és egy pro kontrollert, ami hasonló mint a többi konzolon amik vannak.
Nekem egy pro kontrollerem van és azt mindenképpen meg kell jegyezni, hogy maga az ergonómia nem olyan jó, mint egy ps vagy xbox kontrollernél.
Viszont ezekkel ugye a mozgásvezérlés és az infra is elveszik, szóval nem minden játéknál lehet használni (nfs, cod szerintem minden további nélkül működik vele).
Ha a grafikára mennél rá, akkor szerintem neked mindenképpen jobb választás egy ps3 vagy egy xbox360.

[ Szerkesztve ]

(#5785) gyuszmó válasza rosejbli (#5784) üzenetére


gyuszmó
őstag

Igen azt hiszem a ps3 marad, abban is olyan játék amit ketten lehet játszani :) de autós, háborús játékok céljára jobban megfelel.

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#5786) rosejbli válasza gyuszmó (#5785) üzenetére


rosejbli
senior tag

Ha még a 60-70 ezer belefér a keretbe, akkor érdemes a ps4-eket is megnézegetni, mégiscsak frissebb és időtállóbb is. Mondjuk a 3-nak megvan az az előnye, hogy pár hónap/év múlva is el tudod majd adni ugyanennyiért, míg a 4 biztosan veszít még az értékéből.

(#5787) gyuszmó válasza rosejbli (#5786) üzenetére


gyuszmó
őstag

Sajnos nincs erre a célra több pénzem, a ps4 jobb lenne de az drága még nekem, talán pár év múlva váltok. A PC-s klaviatúra után a ps3 is nagy élmény :)

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#5788) mirci18


mirci18
addikt

Tegnap megérkezett ez a piros wii mote nunchaku szett,

Az lején mérgelődtem egy kicsit hogy milyen balfék voltam hogy nem olvastam el hogy motion plus szenzor nélküli a cucc.
De utána örömmel konstatáltam több óra játék után hogy megérte megvenni.
Mint már írtam nektek volt egy gyári wii mote utángyártott nunchuck párosom.
Ami folyamatosan kifagyott játék közben.
Pontosabban az irányítás állt meg.

Ennél az utángyártott kombónál semmilyen hibát nem tapasztaltam tökéletesen működik.

Most vettem még két másik wii-t. Azokhoz is ezt veszem szerintem.
Aztán majd elpasszolom őket.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5789) mirci18


mirci18
addikt

4.1 e szoftverű wiit le lehet valahogy frissíteni.
Neten alapból nyilván nem megy az újabb játékoknál frissítést kér a wii.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5790) rosejbli válasza mirci18 (#5789) üzenetére


rosejbli
senior tag

Van esetleg okosítva a géped?

(#5791) mirci18 válasza rosejbli (#5790) üzenetére


mirci18
addikt

Nincs de szükség lenne rá?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5792) rosejbli válasza rosejbli (#5790) üzenetére


rosejbli
senior tag

Az a jó, ha okosítva lenne az jól megbonyolítaná.
Így elvileg csak rácsatlakozol a wifire és a beállításokban nyomsz egy system updatet.

(#5793) mirci18 válasza rosejbli (#5792) üzenetére


mirci18
addikt

Meg is tettem de hibaüzenettel leáll a frissítést.
Sőt általában a wiconnect 24-et kéri de belépve a wiiconnect 24-re egy kis idő után jelzi a gép hogy nem elérhető vagy mi a szösz.
Szóval elvileg a wifi jól van beállítva de frissíteni nem akar.
Nincs köze ennek a régebben leállított wii szerverekhez?

Ha okosítanám a gépet az miért lenne gond?
Nem lehet valahogy ezt az erőszakos frissítés kérést letiltani?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5794) rosejbli válasza mirci18 (#5793) üzenetére


rosejbli
senior tag

Sajnos akkor valszeg kihúzták alóla a szervert.
Ha okosítva van akkor vissza kell állítani gyárira a frissítés előtt, mert akkor brickeli a konzolt.
Elvileg akkor még az megoldás lehet, hogy ha egy olyan cd-t raksz be, amin a játékhoz szükséges a frissítés, akkor arról fel tudja telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#5795) mirci18 válasza rosejbli (#5794) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a választ.
Nem volt okosítva.
Nincs rátelepítve semmi.
Beraktam a wii resorotot.
Ott kéri a frissítést rámegyek de hibával nem enged frissíteni.
Ezt a frissítés kérést nem lehet valahogy letiltani?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5796) rosejbli válasza mirci18 (#5795) üzenetére


rosejbli
senior tag

Kicsit utánaolvasgatva lehet az lesz a megoldás, hogy mégis csak okosítani kell. link

(#5797) rosejbli


rosejbli
senior tag

A héten valamelyik nap játszottam volna kicsit, de alig tudtam, mert a control stick folyton beragadt és a kamera felé akart folyton futni a karakter. Szétszedtema nunchuckot és kifújkodtam a joystickot, de ez sem segített.
Utána fogpiszkálóval kikapargattam a csatlakozókat, hátha koszos, de semmi nem jött ki. Ezután mondjuk nem volt probléma, de arra jutottam, hogy eléggé el van korrodálódva a remote csatlakozója.
Rendeltem is aliról pótalkatrészt.
Valakinek volt esetleg ilyen, lehet nem ez a baj?

(#5798) mirci18 válasza rosejbli (#5796) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#5799) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Én innen rendeltem +2 Wii Remote-ot: [link] kb. 30 napja 16,65 $/db volt, este teszteltem rendben működik.





protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#5800) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Sziasztok !

Valaki segítsen nekem, mert képzavarban vagyok
Wii témában egyáltalán nem vagyok jártas, de most egy ismerősöm szólt, hogy neki van egy Wii mini-je
Mi az a mini ? miben különbözik a simától
Igazából azért érdekel, mert kislánya játszik rajta és ha kéne venni hozzá játékot, akkor a sima Wii játékok is elmennek rajta ?
Vagy ahhoz külön van mini-kompatibilis ?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.