Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4901) moli.hu válasza sz.balazs.95 (#4890) üzenetére


moli.hu
őstag

ugy latom ez az egesz allvany egy "portduplikator", melybe be kell dokkolni a wii-t, az becsatlakozik a dokkoloba, de ezzel ugye el is foglalja azt. Es ezert kell nem a wii-be, hanem az allvanyba dugni a kabeleket. Az, hogy itt mar nem a wii kabelek kellenek, hanem a szabvany komponens es kompozit kabelek, egyreszt feature, hisz, akkor nem kell wii-specifikus kabelt venned, masreszt bug, hiszen ezzel nem is lesz jo a wiihez kapott kabeled, tehat mindenkepp kell egy uj kabelt venned. Elsore kibaszasnak latszik, mivel plusz egy csatlakozasi pont, ami az analog jeleknel eros minosegromlast jelent.

@ludla: hdmi
ja, es irj az lg-nek, hogy javitsak a kezikonyvet, meg fogjak koszonni.

[ Szerkesztve ]

(#4902) moli.hu válasza moli.hu (#4901) üzenetére


moli.hu
őstag

*replikator (keso van) mint a thinkpad laptopoknal

[ Szerkesztve ]

(#4903) ludla


ludla
őstag

Ma össze kötöttem occcoó 700Ft normál rca kábellel a komponens kimenetet és gyönyörű lett a kép :DD
Nem kaptam se hol itt aranyozott rca kábeleket így esett a választás a 700ft-os ra de tökéletes.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#4904) t256


t256
őstag

Sziasztok!

Tönkrement a CRT tévém, ezért Kompozit (RCA) kábellel rákötöttem a Wii-t az LCD tévémre. A képminőség elég kiábrándító.
Mennyit javítana ezen egy komponens kábel? A beállítások között ki van szürkítve az EDTV/HDTV opció. Gondolom a kábel ezen változtat.

Kellemes ünnepeket Mindenkinek!

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#4905) mirci18 válasza t256 (#4904) üzenetére


mirci18
addikt

Élesebb lessz a kép és a szövegek meg a körvonalak.
Megéri váltani.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4906) sz.balazs.95 válasza t256 (#4904) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Mindenképpen javítana rajta, bár a felbontása ugyanúgy 720*576 lenne, szóval az élesség e téren nem javulna, csak a kompozit kábelre jellemző képi hibák tűnnének el, azaz tisztább lenne a kép.
Pl. a színek homogének lennének, és nem lenne bennük hullámosodás, elszíneződés, stb.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4907) t256


t256
őstag

Köszi mindkettőtöknek!
Beszerzésre valami ötlet? Ezt találtam elsőre. Utángyártott.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#4908) mirci18 válasza t256 (#4907) üzenetére


mirci18
addikt

Eredetit nem is fogsz találni.
De utángyártottak is megfelelnek.
Nekem is utángyártott van kintről vettem az ebay-on.

Itt egy kép a kompozit és a komponens kábel közti különbségéről:

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4909) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Mindenkinek... :)

A.

(#4910) sz.balazs.95 válasza mirci18 (#4908) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nincs valami kevésbé agyontömörített képed? :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4911) mirci18 válasza sz.balazs.95 (#4910) üzenetére


mirci18
addikt

Ezt dobta a gép illetve az az oldal ahonnan szedtem.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4912) sz.balazs.95 válasza mirci18 (#4911) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

csak ebből sajnos semmi nem látszik a komponens és kompozik kábel közötti különbségből.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4913) mirci18 válasza sz.balazs.95 (#4912) üzenetére


mirci18
addikt

Ez jobb?:
Jobb egérgomb kép megjelenítése

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4914) sz.balazs.95 válasza mirci18 (#4913) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4915) moli.hu válasza t256 (#4904) üzenetére


moli.hu
őstag

az is segit, ha annal a forrasnal atallitod a kep-profilt jatek-ra.

(#4916) ludla


ludla
őstag

A wii ben lehet a menüképet rendezni? :R

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#4917) mirci18 válasza ludla (#4916) üzenetére


mirci18
addikt

Nem a menükép fix.
A wii csatornákat lehet módosítani máshova rakni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4918) ludla válasza mirci18 (#4917) üzenetére


ludla
őstag

Igen akkor a wii csatornákat hogyan lehet rendezni? :R

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#4919) mirci18 válasza ludla (#4918) üzenetére


mirci18
addikt

Wii-mote-al rámutatsz a csatornára közben az a és a b gombot egyszerre nyomva tartva nem fölengedve navigáljuk az új helyére.
De csak üres helyre tudjuk egy másik csatornára rárakni nem lehet.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4920) ludla válasza mirci18 (#4919) üzenetére


ludla
őstag

Köszöntem :D :R

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#4921) mirci18 válasza ludla (#4920) üzenetére


mirci18
addikt

Nincs mit.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4922) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Aki vásárolt hozzám hasonló módon az emag-tól
tölthető akkus állomást, annak mi a véleménye?

Elég gyengén muzsikál nekem eddig... :))
( Yo... 690.- ft.... ne szóljak semmit )

A.

(#4923) tariattila válasza AndrewBR (#4922) üzenetére


tariattila
veterán

jahh.. bóvli a javából!

ki is iktattam :DDD

rendes tölthető akkuval nagyságrendekkel többet elmennek az irányítók

(#4924) ozakila válasza AndrewBR (#4922) üzenetére


ozakila
tag

Így van,elég gyengus,és örökkévalóság mire feltölt... Azt sajnálom hogy mire rendeltem a Komponens kimenetes tartóból már nem volt...Az jobban kellett volna...

(#4925) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Joy tartonak legalabb Jo! :D

A.

(#4926) akos90


akos90
tag

Én is vettem kettő aksi + töltőállomást , elég gyorsan lemerülnek sajnos így inkább vettem 4 db tölthető elemet. Remélem az elem töltő része jó a töltő állomásnak.

[ Szerkesztve ]

(#4927) sz.balazs.95 válasza akos90 (#4926) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én inkább tartós lítium elemben gondolkodok. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4928) ludla


ludla
őstag

Esetleg akit tartós AA akku érdekel akkor ezt tudom ajánlani, GP NIMH ReCyko+ 2100mAh 4db/bl ceruza (AA) akku nálam fényképezőben már másfél éve használatban van és nem merül magától mint a hagyományos akkuk.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#4929) sz.balazs.95 válasza ludla (#4928) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én ilyenre gondoltam. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4930) ludla válasza sz.balazs.95 (#4929) üzenetére


ludla
őstag

Nem rossz, de szerintem pénzkidobás mert ez csak egy ellem, ami ha lemerül kuka :)
De mindenki maga dönti el mire költi a pénzét :D

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#4931) akos90


akos90
tag

Mi ilyet vettünk, de már jobb mint az amit töltőállomáshoz kaptunk. :D Célnak megfelel. :)

(#4932) sz.balazs.95 válasza ludla (#4930) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

viszont Lítium, és nem NiMH. :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4933) tariattila válasza AndrewBR (#4925) üzenetére


tariattila
veterán

még annak se ha rajta van a szilikon :))

kukagyanús cucc

én az eneloop mellett tettem le a voksom (van sanyo és panasonic is... mind tökéletes, a lényeg, hogy minimálisan merül ha nincsenek használatban)

(#4934) jambiyya válasza AndrewBR (#4922) üzenetére


jambiyya
őstag

1800-as ez az akksi, egyébként meg 2*2300-as AA-s akksikat használok. Józan paraszti ésszel belátható, hogy nem bírja addig. Sejtettem hogy ez lesz, de tényleg piszok gyorsan lemerül. :(

(#4935) AndrewBR válasza jambiyya (#4934) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Tölt egy egész délutánt mire átvált kékre a piros led.... :W
Aztán kb 8 óra töltés után bírja vagy 1.5 - 2 órát... :C

Yeep, szilikon tok nélkül gondoltam!

Vagy hangulat világításnak yo ha bekapcsoljuk rajta a gombot!

Az íjat még nem mertem kipróbálni, félek
hogy kárt tesz a B gombon! :U :N

A.

(#4936) jambiyya válasza AndrewBR (#4935) üzenetére


jambiyya
őstag

mondjuk ki, egy rakás kaki! :)

(#4937) AndrewBR válasza jambiyya (#4936) üzenetére


AndrewBR
senior tag

;) Olcsó húsnak... (?)

A.

(#4938) mirci18


mirci18
addikt

Na látom nagy a felhördülés.
1:700 ft volt a töltő ezért az ember kapott 2 db hátlapot ami alaphangon 300 ft plussz a töltő ami ugyanez kint Kínában 2000 ft.
Tehát 2300 ft helyett 700 ft-ért vettem.
2:Nekem kinti tehát nem márkás 2300 mah elemem van na azok 3-5 órát bírnak ezért nem keveslem ezeket a 1.5 2 órákat.
Ennyiért ez van.
Ezért kell belerakni a 2 elem helyett a tartóba 2 jobb tölthető elemet és akkor örök életű a cucc.
Számra azért jó ez a töltő mert így nem kell folyton levennem a hátlapot a wii mote-ról.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4939) mirci18 válasza AndrewBR (#4935) üzenetére


mirci18
addikt

Nekem van zapperom is és semmi bajt nem csinál a b gombbal. De mit is tehetne vele?
Műanyag.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4940) tariattila válasza mirci18 (#4939) üzenetére


tariattila
veterán

gondolom egy eredeti zappernél figyeltek arra, hogy ne 1-2mm átmérőjű kemény műanyag nyomkodja a B-gombot... s a szög se mindegy...

nálunk bontás után 20perccel már letört az egyik fele :DDD
venni kell eredeti zappert és kész... használt is jó...

(#4941) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Egyébként melyek azok a játékok, amelyek kihasználják a Zappert, a Zeldán kívűl?
Illetve maga a használata mennyire könnyen szokható illetve mennyire kényelmes/használható?

Már többször is felmerült bennem a vétele, de mindig amiatt aggódtam, hogy nem lenne elég jó, vagy nem lenne eléggé kihasználva, emiatt (meg másod sorban anyagi okok miatt) általában elnapoltam a kérdést. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4942) mirci18 válasza tariattila (#4940) üzenetére


mirci18
addikt

Nem tudom milyen az eredeti nekem van utángyártott és most íj is.
Nekem mind a kettő tetszik.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4943) mirci18 válasza sz.balazs.95 (#4941) üzenetére


mirci18
addikt

Itt a lista

Egy dolgot kell eldöntened.
Akarsz e olyan játékkal játszani amiben lövöldözhetsz.
Én a conduit-ot próbáltam nekem bejött.
De próba kérdése minden mert vettem már wii wheel-t is és el kellett adnom mert nekem használhatatlan.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4944) sz.balazs.95 válasza mirci18 (#4943) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én Wii-s Wheel-t gyárilag kaptam; nem mondom, hogy használhatatlan, mert végülis jó kis cucc, de a Pro Controllert vagy a nundzsaku-t jobban szeretem. :D

Innen a Sniper Elite, a Dead Space, a két 007, a Link, meg esetleg a CoD és MoH érdekelhet.
A többit vagy nem ismerem vagy nem vagyok oda érük. :D

Az már 5 "biztos" játék, ha úgy vesszük.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#4945) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy Wii-t karácsonyra.
Volt hozzá egy pisztoly is. Ha beleteszem a kontrollert a pisztolyba, akkor nem működik a pointer funkció. A gombok mennek, de a kurzor nem működik.
Ha széthúzom a konnaktort a pisztoly és a remote közt, akkor működik.
Láttatok már ilyet?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#4946) RepeatSector válasza kenesei1982 (#4945) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Melyik kiegészítőt használod pontosan?

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4947) kenesei1982 válasza RepeatSector (#4946) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

Speedlink - Mr Smith for Wii
sl-3437-swt

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#4948) moli.hu válasza kenesei1982 (#4945) üzenetére


moli.hu
őstag

ha nincs a pisztolyban semmi varialas az infra(pointer)-resznel, akkor ez nekem hibasnak tunik

(#4949) kenesei1982 válasza moli.hu (#4948) üzenetére


kenesei1982
aktív tag

A pisztoly a lagkisebb bajom....
Winyóról játszok....azaz játszanék.
WBFS kiterjesztésű féjlom van, de a Wii backup manager nem ismeri fel a fájlt.
Invalid HD count hiba.

Vmi erre?

– Alkudozz rendesen. Ez nem ér tizenkilencet. – Az előbb azt mondtad, hogy húszat ér! – Jaj, ugyan barátom, gyerünk, alkudj!

(#4950) sz.balazs.95 válasza kenesei1982 (#4949) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

áhá. szóval kalózolunk. c-c-c. nem szép dolog. :P

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.