Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4401) webdeejay válasza g@bo (#4400) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Picit korrodálódott a gumi alatt a lapon az érzékelő, lekapargattam a rozsdát(óvatosan persze) és bekentem egy fültisztító segítségével kontakt spray-el. Most hibátlan, ment a Mario Kart is jól.

Más: átrendezni a főmenüben a channelek sorrendjét lehet?

(#4402) RepeatSector válasza webdeejay (#4401) üzenetére


RepeatSector
senior tag

igen lehet a+b-vel megfogod őket és odébb dobod :)
Örülök, hogy ennyivel vége lett a wiimote ügyednek :)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4403) perge666


perge666
veterán

Na ma megérkeztek a megrendelt tartozékok Pécsről.
A komponens kábellal ezerszer szebb,élesebb a kép,mint a gyárival!
A kormányt még nem próbáltam,de szerintem nem lesz nagy durranás,annyi hogy bele raktam a Wii motiont.
A Zappert pont most szereltem össze,mindjárt le is tesztelem egy kis Resident Evillel. :)

(#4404) perge666 válasza perge666 (#4403) üzenetére


perge666
veterán

Na Zapper letesztelve,nem rossz,viszont néha kicsit recseg./nem a legjobb az anyagminőség,de nekem bőven jó/
Call Of Duty MW3-al elég jó így játszani,meg a Cabelas Survivallal is,Resi4 kicsit másabb,de az is szokás kérdése.

Nem tudtok valami megbízható helyet,ahol online rendelhetnék Classic Controllert??
Vaterán találtam egyet 2490ft-ért,de lehet várni kellene rá néhány hetet,a többi meg 4500-tól megy felfelé 7000-ig.

(#4405) Zirowe válasza perge666 (#4404) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Vaterasra, mint az ottani termekek 90%-nal, azert kell varni nehany hetet, mert gyakorlatilsg felaras ebay rendeles.
Jobban jarsz, es jartal volna a tobbi cuccal is, ha te magad rendeled meg ebayrol joval kevesebbert.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4406) webdeejay válasza perge666 (#4404) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Én innen fogom rendelni a többi hozzávalót a Wii-hez [link]. 30 dollár alatt van szállítási költség, de ha jól tudom, 50 dollár alatt nincs vám csak áfa vagy fordítva vagy egyik sem(ezzel nem vagyok tisztában), és ~10 nap alatt megérkezik.

(#4407) perge666 válasza Zirowe (#4405) üzenetére


perge666
veterán

Attól függ kinek mi számít jónak!!
Én heteket,hónapokat nem akarok várni,és nem is fogok.
A másik meg az,hogy külföldröl soha nem rendeltem még,a nyelvtudásom sem a legjobb!!
Inkább veszek egy 4-5000 ft-osat,és 1-2 nap alatt nálam van.

(#4409) perge666


perge666
veterán

A Konzolok Szervize weboldalon ha rendelek valamit,akkor lehetőségem van arra,hogy előre utaljak??
Classic Controllert szeretnék náluk venni.

(#4411) perge666 válasza moli.hu (#4410) üzenetére


perge666
veterán

Köszi. :R

(#4412) mirci18 válasza perge666 (#4407) üzenetére


mirci18
addikt

Hát te tudod.
De az ebay-os topikban pont ezért kaphatsz segítséget és meg is veszik helyetted a cuccot.
Tény ami tény 3 hetet kell általában várni a termékre de az ára kárpótol ezért.
Itthon 2-3 szor többe kerül minden.
Csak egy példa.
Most vettem egy terméket kint 8 e ft-ért ami itthon mindenhol 30 e ft lett volna.
Így spóroltam 22 e ft-ot.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4413) perge666 válasza mirci18 (#4412) üzenetére


perge666
veterán

Jó,de én nem ilyen nagy értékben gondolkodok.....
Lehet rá veszem magam egyszer,és kipróbálom.
Mondjuk ez a Classic Controller sem olyan sürgős,de nekem nincs PayPalom,csak egy mezei bankszámlám,és nem is igazán szeretnék azért csinálni egyet hogy havonta fizessek kezelési költséget,és nagyritkán használnám!

(#4414) cannibal válasza perge666 (#4413) üzenetére


cannibal
senior tag

Hát, tényleg jobb lesz, ha ezeknek utánaolvasol, mielőtt valótlanságokat mondasz. :K

(#4415) mirci18 válasza perge666 (#4413) üzenetére


mirci18
addikt

Mint írtam írsz az ebay-os topikba ott vásárolnak neked szivesen brámikor.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4416) perge666 válasza mirci18 (#4415) üzenetére


perge666
veterán

Majd belesek. :R

(#4417) Zaied


Zaied
addikt
LOGOUT blog

Üdvözletem!

Szeretnék venni egy Wii-t használtan és ezzel kapcsolatban kérnék egy kis segítséget mivel még nem volt ilyen szerkezetem játszani is csak Wii U val játszottam eddig... de nincs szükségem egy táblára :) :)
-Mire kell odafigyelni vásárláskor?
-Van valamilyen különbség a régi és az újabban gyártott gépek között?
-A játékok és a gépek régió kódoltak?
-Az irányítással kapcsolatban nem tiszta nekem néhány dolog konkrétan a motion plus. Mire is jó ez? Van olyan kontroller ami tartalmazz? Minden esetbe külön kell megvenni hozzá? Van játék amihez kötelező használata? Szükség van rá?
-Filmeket zenéket le tud játszani vagy föl lehet legálisan okosítani?
-A gecube játékok mennek rajta? Csak gecube kontrollerrel lehet játszani a gecube játékokba?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#4419) Zaied válasza moli.hu (#4418) üzenetére


Zaied
addikt
LOGOUT blog

oké
köszi

(#4420) counterbill


counterbill
senior tag

Sziasztok!

Kis segítséget kérnék. Játszottam ma a Wiivel reggel párommal aztán kikapcsoltuk. Most bekapcsoltam és bejön a menü de nem húz be 1 lemezt se a gép. Pár hónapos a gép. Garanciával vettem boltba.

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#4421) moli.hu válasza counterbill (#4420) üzenetére


moli.hu
őstag

vidd vissza. a jatekmenteseidet nyomjak at.

[ Szerkesztve ]

(#4422) moli.hu válasza moli.hu (#4421) üzenetére


moli.hu
őstag

de most jovok ra, hogy a dvd-meghajtot lehet benne kulon cserelni, akkor meg a szoftver-transzfer-bonyodalom sincs.

(#4423) counterbill


counterbill
senior tag

Az lesz. Csak neten láttam h néha megakad valami benne aztán jó lesz a gép stb. Azért írtam ide hátha van valakinek ilyen tapasztalata és házilag megoldható. De akkor megy vissza a fenébe .

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#4424) t256


t256
őstag

Wii Classic controller pro-t hol érdemes beszerezni? Utángyártottal érdemes próbálkozni?

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#4425) moli.hu válasza t256 (#4424) üzenetére


moli.hu
őstag

nem, az enyemen tukrozve van az egyik stick. rakeresve ez altalanos problema, at kene forrasztanom, de mar vagy 2 eve halogatom.

[ Szerkesztve ]

(#4426) perge666 válasza t256 (#4424) üzenetére


perge666
veterán

Én Náluk fogom megrendelni jövőhéten,mert 2 hét leállás lesz a cégnél,és itthon át tudom venni a futártól személyesen ha kihozza.
Már várom nagyon,lesz mivel játszanom,elsőnek szerintem a Resident Evil Zero-t próbálom meg végigvinni vele,aztán megnézem hogy mivel kompatibilis még..:)

(#4427) mirci18


mirci18
addikt

Szevasztok

Most lettem boldog Wii tulajdonos.
Csak annyi gondom van hogy sima kontrollerem van nem motion-os.
ÉS érdekelne hogy ezt szerintetek megéri e megvenni?:
Motion pluy szenzor

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4428) t256 válasza mirci18 (#4427) üzenetére


t256
őstag

Gratula a Wii-hez! :)

Itt egy lista azokról a játékokról, amelyek használják a Motion Plus kiegészítőt. Ha van köztük olyan amivel játszani fogsz, akkor érdemes venni egy ilyen kiegészítőt.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#4429) mirci18 válasza t256 (#4428) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi mindenképp megveszem már csak a sport resort miatt is.
Én is a fent említett játékok miatt akarom megvenni csak nem tudom mennyire kompatibilis egy utángyártott kiegészítő hozzá.
Mondjuk a második nunchuk is utángyártott lessz de abban úgyis csak egyszerű mechanika van.
Amit nem veszek meg csak eredetiben az a wii mote.
Wiiu-t akartam de az még egy évig az ára miatt nem fog menni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4430) perge666 válasza mirci18 (#4429) üzenetére


perge666
veterán

1 évig még nyugodtan elleszel a Wii-vel is. :K

(#4431) mirci18 válasza perge666 (#4430) üzenetére


mirci18
addikt

Persze csak már szerettem volna kipróbálni az új Mario Kart-ot a Super Mario World 3d-t a Captain Tod-ot na meg a project cars-t ha kijött volna egyáltalán a wii u-ra.

Mondjuk az kárpótol hogy a wii már kiforrott rendszer így már sok okosság van rá.
Ha már itt tartunk:
Mi volt az újítás annó a wii-s mario kartban a gamecube-hoz képest?
Az irányításon kívül másra gondolok.

Másik kérdés:
Az normális hogy Mario Kartban egyszer csak a wii mote-ot kéri egyszer meg a wii mote-ot és a nunchuk-ot is?
Mert a nunchuk-os vezérlés jobban tetszik pontosabb.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4432) moli.hu válasza mirci18 (#4431) üzenetére


moli.hu
őstag

ha jol emlekszem, azt keri, amivel inditottad a futamot az adott jatekosnal. de ezt mutatja kis ikonnal is, hogy melyiket valasztottad - mert ez lehet classic controller es gamecube controller(!) is.

(#4433) mirci18 válasza moli.hu (#4432) üzenetére


mirci18
addikt

Ezt teljesen nem értem.
A lényeg 50 ccm-es kategóriában 2 kontroller toltam az első versenysorozatot.
Majd a másodiknál már jelezte hogy csak egy kell de a harmadiknál újfent kettő kelett.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4434) moli.hu válasza mirci18 (#4433) üzenetére


moli.hu
őstag

ilyen nincs, attol fugg, hogy amikor megnyomod az A gombot, inditod a versenyt, akkor epp be van-e dugva a nunchuk vagy nem

(#4435) mirci18 válasza moli.hu (#4434) üzenetére


mirci18
addikt

Értem köszi.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4436) mirci18


mirci18
addikt

Ezekről a kontrollerekről mi a véleményetek?:
dx-es
ebay-os

Gondolom hogy nem eredetiek mert a dx-en nincs hátsó felirat az ebay-oson meg nem látni a gumibugyi miatt.
De elég jó koppintásnak tűnnek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4437) t256 válasza mirci18 (#4436) üzenetére


t256
őstag

Én mindig az eredeti kiegészítők híve voltam. Az utángyártottak mindig problémásak.
Mindkét terméknél szerepel a "Genuine" (eredeti) megnevezés, sőt a DX-es leírásában "Genuine Nintendo Product" van írva. Ingyen postával. Én azt venném a helyedben.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#4438) 90Quiet válasza mirci18 (#4436) üzenetére


90Quiet
tag

Ne vegyél után gyártott irányítókat, csak kidobsz az ablakon 5 ezer forintot amit egy eredeti meghízható irányítóba is fektethetnél. Csak a macera lesz vele a rövid élettartama, csekély üzemideje és pontatlansága miatt, ami a kompetitív játékokban könnyen kibukik. Ha már mindenképp a gazdaságosság a lényeg, akkor keress használt eredeti irányítókat:
[link]
[link] OLX, jófogás stb...

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#4439) t256 válasza t256 (#4437) üzenetére


t256
őstag

Igaza van 90Quiet-nek! Átszámítva a 20 dodó az majdnem 5000 Forint. Azért kapsz eredeti használt wiimote-ot. Sokkal jobban jársz Vele. Ráadásul a linkelt fehér irányító alkalmi vétel.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#4440) mirci18 válasza t256 (#4439) üzenetére


mirci18
addikt

Így van ezt néztem én is inkább ezt veszem meg itthonról akkor jobban járok.
Köszönöm a válaszokat.
Azért a motion plus-on még gondolkozom mert az csak ritkán kell azt még megéri utángyártottan venni.
Na meg a nunchuk abban sem hiszem hogy nagyon számítana hogy utángyártott e mivel nincs benne elektronika.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4441) t256 válasza mirci18 (#4440) üzenetére


t256
őstag

Egyszer Super Mario Galaxy-ban véletlenül rántottam egyet Nunchuk-on és Mario ugyanúgy pörgött, mint amikor a Wiimote-tal teszem ugyanezt. Tehát nagyon is van benne elektronika és mozgásérzékelő.

Hidd el mindenből megéri eredetit venni. Nálam itthon még van 1994-ben vásárolt Super Nintendo kontroller. A
D-pad gumija elkopott, de még így is használható. A Nintendo mindig jó minőségű dolgokat gyártott.
Lehet azzal dobálózni, hogy úgy is Kínában gyártanak mindent. ez lehet, hogy igaz, de nem mindegy milyen minőségben.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#4442) mirci18 válasza t256 (#4441) üzenetére


mirci18
addikt

Hát ahogy néztem a képeket csak a szokásos zöld lapos elektronika nérküli vezérlés van a nunchukban tehát szerintem semmi extra.
Megértem hogy mindenből jobb az eredeti amit egy wii mote nál még megértek de egy nunchuk szerintem csak pénzkidobás.
Arról nem is beszélve ha spórolásképpen megveszem használtan ki tudja jól járok e vele nem e egy javított vagy hamisítvány darabom lessz.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4443) t256 válasza mirci18 (#4442) üzenetére


t256
őstag

Ezt sajnos nem tudom. Próbálj utána keresni, hogy mire kell figyelni, mi alapján lehet észrevenni, hogy hamisítvány. A wii-hez amúgy nem kaptál?

A PS3 kontroller hamisítók előtt viszont le a kalappal. Amíg nem próbálod ki, addig nagyon nehéz megmondani, hogy hamis-e. A doboztól kezdve minden megtévesztő.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#4444) RepeatSector válasza t256 (#4441) üzenetére


RepeatSector
senior tag

hadd mutassam be neked a GC és az N64 controllerét!
A GC controllere minősíthetetlen D-paddal és gombokkal rendelkezik, az N64 analógját pedig nem kell bemutatnom az egy dolog, hogy szétkopik és még akkor is megy de akkor is nevetséges minőséggel rendelkeztek! (a gba-t nem veszem be ide mert az egy kézi konzol pedig az is tud haldokolni főleg a bekapcs gomb)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4445) mirci18 válasza t256 (#4443) üzenetére


mirci18
addikt

Kaptam persze egy szettet.
De nekem kell még egy szett plussz 2 db motion szenzor plussz egy csomó műanyag kiegészítő kormányok egyebek meg egy gamecube kontroller meg egy gamecube memóriakártya szóval drága mulatság lenne mindenből az eredeti.
De mint írtam majd a wii mote itthonról lessz csak ahogy nézem a motion plus-sak még mindíg drágák a wii mote-okból is kevés van.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4446) moli.hu válasza mirci18 (#4436) üzenetére


moli.hu
őstag

nunchuknal nagyon szamit az utangyartott, mert mechanikus. az elektronikus eszkozoknel lenyegtelen a kivitelezes minosege: vagy mukodik vagy nem. vagy 1 a bit vagy 0.
ezzel szemben a mechanikus eszkozoknel fontos, hogy az analog kar ugy mozog-e, mint az eredeti, akkora-e az ellanallasa, a visszahuzasa, kozepre all-e ha elengeded, stb. raadasul a nunchukban van analog+mechanikus mozgaserzekelo, aminek a minosege fontos (ugyanez a motionplus-nal)
tapasztalatok:
http://prohardver.hu/tema/nintendo_wii_topik/keres.php?stext=utangyartott&submit=
http://prohardver.hu/tema/nintendo_wii_topik/keres.php?stext=ut%C3%A1ngy%C3%A1rtott&submit=

(#4447) mirci18 válasza moli.hu (#4446) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.
Végigolvastam mind a kettőt ahogy észrevettem a legjobban mindenki a wii mote-ra panaszkodott utángyártott nunchukra vagy más kütyüre nem.
Egy biztos ha más nem lessz bevállalok egy utángyártott nunchukot az ára miatt és ha rossz majd írok róla.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4448) t256 válasza RepeatSector (#4444) üzenetére


t256
őstag

Nem kell Őket bemutatni, van itthon mindkettő. A Gamecube D-padját melyik játék használja egyáltalán? Nekem semmi bajom a gombokkal, megszokást igényelnek. SNES és PSX után én is alig találom, hogy mit kéne megnyomni. MGS Twin Snakes-nél sikerült a legrosszabbul a gombkiosztás.
Az N64 analóg karja tényleg katasztrófa. Vigyázni kell rá. Az enyém még jó állapotban van. Szedtem már szét ilyet, olyan mint ha saját magát darálná le.

[ Szerkesztve ]

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#4449) mirci18 válasza t256 (#4448) üzenetére


mirci18
addikt

Nektek mennyit bír ki egy töltéssel a wii mote?
Nekem 2500 Mha elemek vannak benne és csak kiváncsiságból kérdem hogy mennyit kellene neki kibírni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4450) mirci18


mirci18
addikt

Másik kérdés találtam egy listát arról hogy állítólag vannak olyan wii játékok amik kompatibilisek gamecube kontrollerel is.
Erről mik a tapasztalatotok?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.