Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3901) idegen lény válasza 90Quiet (#3893) üzenetére


idegen lény
őstag

:R Majdnem én is vettem egy használtat. Ugye chipelt géppel nem ajánlatos az online meg a 24?

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3902) mirci18 válasza moli.hu (#3900) üzenetére


mirci18
addikt

Természetesen nemcsak amiatt venném meg a gépet hiszen lehet local multizni is.
Csak az ember elvárná hogy ha kijön egy új generáció attól függetlenül legyen online támogatás a réginél is.
De szerény véleményem szerint csak pusztán a pénzről szól hogy a tavasszal megjelenő mario kartnak legyen népszerűsége és kellő fogyása mert ha van működő előző verzió kevesebben veszik.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3903) t256 válasza mirci18 (#3902) üzenetére


t256
őstag

Tényleg érthetetlen, hogy miért szüntetik meg az online támogatást, amikor eladtak 75.9 millió darab gépet.
Arra nem gondolnak, hogy nem mindenki fog nextgen konzolt venni, hanem el van a Wii-vel ha már kiadta érte a pénzt?

Persze arról szól az egész, hogy vegyünk Wii U-t, mert arra évekig lesz támogatás.

Olyan ez, mint a UPC. Egy új ügyfél 6500 Forintért megkapja azt a csomagot, amit Én 12500-ért kapok havonta. Úgy 10-15 éve vagyok hűséges előfizetőjük. :(((

Én ettől függetlenül Augusztusban biztosan veszek egy használt Wii-t. Jó sokáig el leszek a Mario Galaxyval, a két Zeldával, Resident Evil és Metal Gear remake-kel.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#3904) mirci18 válasza t256 (#3903) üzenetére


mirci18
addikt

Ebben igazad van háromszor többet adtak el (100 milliót) mint n64-ből és négyszer többet mint gamecube de ez nekik lényegtelen.
Szerintem a Nintendo jobban járna hogyha ezt a dntést átgondolna mert eddig elég siralmas eladásokat mutat a wii u és könnyen lehet hogy nem tudja még a gamecubeot sem túlszárnyalni eladásban nemhogy utolérni a wii-t.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3905) moli.hu válasza t256 (#3903) üzenetére


moli.hu
őstag

upc belsos forras azt mondta, csak panaszkodni kell, engednek. de ez off

(#3906) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ne legyetek már ennyire naivak.
7 éves konzol, és több, mint fel éve elérhető az utód.
Persze, hogy azt nyomják, a wii meg lassan elhal.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3907) idegen lény válasza mirci18 (#3904) üzenetére


idegen lény
őstag

Szerintem meg ideje lenne már belátniuk, hogy a U a kutyának sem kell, a nyakukon fog maradni, ha csak nem adják fillérekért, de így is, úgy is egy hatalmas fiaskó, a Nintendo eddigi legnagyobb bukása, tök mindegy, hogy mennyi játékot fognak kiadni rá. Van bőven elég pénzük a Wii eladásokból, meg a töretlenül sikeres kézi konzoljaikból:

Wii: 100,04 millió. Ezzel a Wii minden idők harmadik legtöbbet eladott konzolja. (A PS2 és a PS1 után, 155 és 102,49 millió.)
Xbox 360: 78,2 millió.
PS3: 78 millió.
Wii U: 3,61 millió.

Már lehet tudni a két másik gyártó gépének adatait, hívják össze a koponyákat, és csináljanak egy legalább olyan grafikájú konzolt, mint a PS4! Abból mekkora döbbenet lenne! Pláne, ha még olcsóbban is adnák!

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3908) idegen lény válasza idegen lény (#3907) üzenetére


idegen lény
őstag

Elnézést, hacsak.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3909) RepeatSector válasza idegen lény (#3907) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Persze majd az eddigi marketing és fejlesztési költséget szinte a kukába dobják mer a pistikéknek nem jön be a grafika ! Borzasztó a Nintendo sohasem a giga mega gamer állatokat célozta, hanem a casual/klasszikus játékosokat!

A konzol eladásai beindulnak majd idővel, ha kijönnek a nagyobb címek(zelda, mario, smash bros, animal crossing stb)
A hardver pedig szinte tökéletes, nincs annyira elavulva, a wii hardverét nézd hány évig tartott ki és már megjelenéskor nagyon elavult volt!(de nagyon jól ki lett használva)!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#3910) t256 válasza RepeatSector (#3909) üzenetére


t256
őstag

Ez az! Nintendonál mindig is volt játékélmény. 10 perc játék után elfelejted a grafikát.
Hallottam egy hírmorzsát, hogy hosszú idő után lesz új Megamen játék.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#3911) moli.hu válasza idegen lény (#3907) üzenetére


moli.hu
őstag

leszarom a grafikat.

(#3912) idegen lény válasza RepeatSector (#3909) üzenetére


idegen lény
őstag

Eddig se vették, most, hogy már előrendelhető a PS4 és az XO (a PS4 nem is sokkal drágábban), szerinted hányan fogják megvenni a Nintendo-rajongókon kívül, akik szerintem már meg is vették? Szerintem is jó gép, de hasonlítsd már össze a két másikkal! Csupán két pozitívumot látok benne, a Nintendo játékokat és a visszafele kompatibilitást, de nincs benne semmi forradalmi, amitől a Wii olyan népszerű lett. Ráadásul el is kapkodták a tervezését. Az érintőkijelzős cucc borzasztó lassan reagál, és ugyan az tetszik benne, hogy mondjuk mutatja a térképet játék közben, ami picit pörgősebbé teszi a játékot, ugyanakkor nagyon hamar lemerül a nagy kijelző fogyasztása miatt. Már a neve miatt sem veszik, annyira hasonló a neve a Wii-hez, hogy a mezei vásárló azt sem tudja, hogy mi az a Wii U. Valószínűleg azt hiszi, hogy az is egy Wii. Meg azt sem tudják, hogy kompatibilis a Wii kiegészítőkkel és játékokkal. Nagy-Britanniában a Wii-ből három év alatt hat milliót adtak el! 22 millió brit háztartásból 5-ben megtalálható a Wii! Sőt, azt tervezték, hogy Wii játékkonzolokat fognak alkalmazni minden osztályban heti legalább egy testnevelés órán!
Ehhez képest a U: [link] [link]
Persze, az lett volna ideális, ha még hagyták volna pörögni a Wii-t, hiszen még bőven volt benne pénz, és szépen kivárják, hogy a másik kettő mivel rukkol elő. Simán megtehették volna. Akkor most kijöhetnének egy minimum PS4-es grafikájú géppel. Egy ilyen ziccert kihagyni! :W

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3913) idegen lény válasza moli.hu (#3911) üzenetére


idegen lény
őstag

Nemcsak a grafikával vannak gondok, játékokat se akarnak rá fejleszteni, mert iszonyatosan lassú a processzora, és a teljesítménye is korlátozott még az előző generációhoz képest is: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3914) moli.hu válasza idegen lény (#3912) üzenetére


moli.hu
őstag

nem johettek volna ki gyorsabb geppel, mert adnak egy gamepad-et. ez az egesz sokkal bonyolultabb annal, mint ahogy gondolod. nem csak a mostani cikkeket kell olvasni es linkelni, hanem az elozo 7 ev cikkeit is, hisz azota van fejlesztes alatt a wiiu. en magam reszerol mar rohadtul farasztonak tartom a temat, evek ota ugyanazokat a hozzaszolasokat kijavitani, ugyanazt olvasni, semmi ujat nem latok.

(#3915) t256


t256
őstag

Ahogy előttem már említették, idén jönnek igazi húzó címek a Wii U-ra. Super Mario 3D World, Luigi U, Donkey Kong, Mario Kart 8, Zelda, Smash Bros. Lesz még Angry Birds, Cod: Ghost, sőt új Sonic is.
Tehát idén fog ez beindulni igazán. A Nintendo rajongók már meg is vették, de ha nem akkor ezután 100%, hogy, megveszik a Wii U-t.
Persze ezeket a játékokat sorolhatod egy BF3/COD fanboynak, Ő csak legyinteni fog. Nem Ők a célközönség. Persze van kivétel. Itt vagyok én is. 1 éve BF3-at játszom online, mégis most készülök venni egy Wii-t. Nem X360-at vagy PS3-at, hanem Wii-t kifejezetten Mario Galaxy, New Super Mario Bros, Zelda és Donkey Kong miatt.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#3916) g@bo válasza t256 (#3915) üzenetére


g@bo
nagyúr

nekem a sima wii is tökéletes egy mario kart hoz.
a gép extra előnyeit nem kell ecsetelnem.. ;)

a wii u szuper lenne, én imádom a nintendo vackait, de az irányitás most nem annyira jön be, és az ára.
nomeg, a hazai viszonylatban egy mario 14 ropiért a mediaban, szerintem rablás.
5 játék egy vagyon... :)

(#3917) t256 válasza g@bo (#3916) üzenetére


t256
őstag

Én jelenleg Nintendo 64-en játszom a Kartot, nekem az is megfelel. :)
A Wii U-t két-három év múlva éri majd meg megvenni. Kellemesen alacsony lesz az ára és játékokból is lesz választék.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#3918) idegen lény válasza g@bo (#3916) üzenetére


idegen lény
őstag

Ugyanúgy lehet irányítani a U-t is, mint a Wii-t.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3919) Something_


Something_
őstag

Üdv!

A wii rendszerét csak netről lehet frissíteni? 4.1E van rajta, de 32007-es hibakóddal kidob az update.
Wifin és utp kábelen is próbáltam.

(#3920) RepeatSector válasza Something_ (#3919) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Softmod van a wii-n? Shop channel használatához kell???

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#3921) 90Quiet válasza Something_ (#3919) üzenetére


90Quiet
tag

32007-es hiba nintendo support

Ha egy játék megkövetel egy újabb rendszerverziót, akkor lemezről is tud frissülni a konzol. Pl a New super mario bros wii 4.2-es rendszert követel meg, így azon a lemezen rajta van a szükséges frissítés.
Azonban a legújabb 4.3-as rendszerszoftvert tudtommal egyetlen lemezen kiadott játék sem követelni meg, így csak a Shop channel elérése érdekében szükséges arra frissíteni.

Érintőleges kérdésem: Milyen ország van beállítva a Wiiden?

A lexikális tudás hiánya gondolkodásra sarkall...

(#3922) Something_ válasza RepeatSector (#3920) üzenetére


Something_
őstag

Sofmodot raknék rá, gondoltam a legújabbra nyomom letterbombbal, de most már elkezdtem a 4.1E-re Indiana Jones-sszal.

Volt rajta valami régebben, de kusza az egész.

(#3923) RepeatSector válasza Something_ (#3922) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Ment egy privi.

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#3924) ldave


ldave
félisten

PAL-os WIi gép tud játékokat 480p-ben kezelni vagy csak 480i-t kezel?

A Slime draws near! Command?

(#3925) RepeatSector válasza ldave (#3924) üzenetére


RepeatSector
senior tag

480P-ben is tudja futtatni a játékokat!
De ez nem nagy dolog már a ps2, Xbox classic(itt némely játékok 720P vagy 720i-ben is képesek voltak futni, nem kamu HD) és a dreamcast képes volt rá!

[ Szerkesztve ]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#3926) ldave válasza RepeatSector (#3925) üzenetére


ldave
félisten

Jajj, hülye vagyok. Kimaradt hogy nem Wii-s címekre gondoltam, azt tudom, hogy tudja, hanem GameCube címekre :)
Szóval van egy Wii-m, komponens kábellel a TV-re kötve, betolok egy GC lemezt, akkor lehetséges-e, hogy 480p lesz a kép?

A Slime draws near! Command?

(#3927) RepeatSector válasza ldave (#3926) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Alapvetően minden Pal GC játék a Wii-n 576i 50Hz-en indul!
NTSC játékok képesek futni csak Progressive Scan módban(480P) !

Van egy mód kényszeríteni a 480P üzemmódot modolt wii-n de arról itt nem írhatok!
Dobj egy privit ha érdekel!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#3928) Big Bopper válasza ldave (#3926) üzenetére


Big Bopper
tag

Valószínűleg igen, de csak ntsc régiós lemezzel. A pal kiadású játékok nem támogatták hivatalosan a progressiv scant.

Megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#3929) Zigur válasza ldave (#3926) üzenetére


Zigur
senior tag

Tudja a 480p-t Wii-n is, feltéve ha tudja a játék. Nekem csak PAL játékaim vannak, és azok között is van ami támogatja (Metroid Prime ugrik be mint szinte biztos).

(#3930) drinker


drinker
tag

Üdv mindenkinek!

Első megnyilvánulásom itt a Wii topikon.

Már pár éve boldog tulajdonosa vagyok egy Wii-nek. Most sikerült beszereznem egy Xenoblade-et. De sajnos a főmenü után disc read error fogad a játékban. Olvasgattam külföldi forumokat de nem igazán értek mindent, van aki azt írja, hogy nem igazán szereti a DL DVDt a Wii, van aki azt javasolja, hogy meg kell tisztítani az olvasófejet... stb. Tud valaki ebben a kérdésben segítséget nyújtani?

Előre is köszönöm!

(#3931) ldave válasza drinker (#3930) üzenetére


ldave
félisten

Régi a Wii-d? Mert első széria esetén előfordulhat ilyesmi:

"With the release of dual-layer Wii Optical Discs, Nintendo of America stated that some Wii systems may have difficulty reading the high-density software (due to a contaminated laser lens). Nintendo offers retail lens-cleaning kits and free console repairs for owners who experience this issue" Wikipedia

Amerikában ilyenkor ingyenes javítás jár, idehaza nem tudom.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#3932) drinker válasza ldave (#3931) üzenetére


drinker
tag

Honna lehet megtudni, hogy milyen szériás a wiim?
Ami biztos, hogy az a verzió, ami lejátsza a gamecube lemezeket is (fehér, kb 2-3 éves)!

(#3933) ldave válasza drinker (#3932) üzenetére


ldave
félisten

Passzolom. Érdemes felvenni a kapcsolatot a Nintendo Magyarországgal vagy a Gamepark bolttal, ha jól tudom ők üzemeltetnek itthon hivatalos szervizt.
Az én Wii-m fekete, 3 éves, gond nélkül vitte a Xenoblade-t és a Smash Bros-t is.

A Slime draws near! Command?

(#3934) idegen lény válasza drinker (#3932) üzenetére


idegen lény
őstag

Az az első széria, nekem is ilyen van, RVL-001 (XXX), egyedül ez játsza le a GameCube lemezeket is. [link]

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3935) drinker


drinker
tag

Felhívtam a nintendo szerviz számát, elmondtam a gondom! A telefonos csaj annyit mondott, hogy koszos az olvasófej. Vigyem be hozzájuk a gépet, vagy küld 3000huf+PK ért lencsetisztítót. Kérdezem tőle, hogy ha megrendelem tőlük azt a tisztító sz@rt akkor garantálja hogy működni fog? Szerinte tuti. Na kíváncsi leszek, addig is összeraktam egy saját tisztítót youtube alapján. Most próbálkozom hátha...

(#3937) zozika001


zozika001
csendes tag

Sziasztok!
Olyan valakit keresek, aki a következőekben leírt óhajomhoz tudna segítséget nyújtani. Kegyetlenül szeretnék Wii ről youtube-ot nézni, de az adobe flash player hiánáyban az nem indul el, letölteni meg nem tudom.

Aki tud, és esetleg akar is segíteni, őt szépen kérem, privátban azt jelezze nekem.

Köszönöm: Z

[ Szerkesztve ]

(#3938) RepeatSector válasza zozika001 (#3937) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Bemész a shop channel-be és letöltöd a youtube channel-t ingyenes gyors jó minőségben és gyorsan tölti be a videókat!
A WiiMC használhatatlan lett! Fagy lassú, egy csomó videót inkompatibilisnek ír!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#3939) zozika001 válasza RepeatSector (#3938) üzenetére


zozika001
csendes tag

Szia!

Köszönöm a hozzászólásodat, egyenlőre nem boldogulok, mert valamiért a aggrement elfogadásánál elakadtam. Nem tudom miért, ha nem boldogulok még írok ha nem veszed zaklatásnak
köszi:Z

(#3940) mirci18


mirci18
addikt

Dolphin emulatorrol kinek mi a velemenye?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3941) RepeatSector válasza mirci18 (#3940) üzenetére


RepeatSector
senior tag

az hogy: amennyit szenvedsz vele és ráköltesz.(usb senzor és wiimote + nunchuck) Annyiból kapsz egy Wii-t!

+ a kompatibilitás soha nem lesz tökéletes!

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#3942) t256 válasza mirci18 (#3940) üzenetére


t256
őstag

A topikban ez a téma tiltva van, mivel általában a játékok warez változatával játszanak azok, akik emulátorral futtatják.

A játékélmenyt pedig egyenesen rontja. PC-n nem lehet konzollal játszani.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#3943) mirci18 válasza t256 (#3942) üzenetére


mirci18
addikt

Bocs ezt elfelejtettem.
Egyébként nem akarok venni sensorbart meg nunchuckot.Azt meghagyom a wiinek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#3944) felsál


felsál
tag

Sziasztok! Remote plus+nunchuk-ot szeretnék venni, de attó tartok hogy nem az eredetit veszem meg. Van valami ismertetője az eredetinek, bármi eltérés, szóval meg lehet különböztetni?
Igaz a bolti ára horribilis, de nem szeretnék "kicsit" olcsóbbért kamut venni.

(#3945) moli.hu válasza felsál (#3944) üzenetére


moli.hu
őstag

nincs, ugyanabbol a gyarbol jonnek ki az "utangyartottak", ezek azok, amik nem feleltek meg a minosegellenorzesen, ezert kidobjak oket egy kukaba megsemmisitesre - ezek aztan "eltunnek", kikotnek az interneten. A masik modszer a "hivatalos fusizas", mikor a nintendonak legyart a gyar 10000 darabot, majd a kovetkezo muszakban legyart maganak 1000 darabot. Ezeket persze nem minosegellenorzik annyira szigoruan, sot, lehet hazakuldik az ellenoroket, minek fizessek a munkadijukat erre az idore.. Szoval tok ugyanugy nez ki.

(#3946) t256 válasza moli.hu (#3945) üzenetére


t256
őstag

Ha megbízható helyen veszi meg, pl. egy konzol boltban, akkor eredetit fog kapni, nem?
Ha aukciós oldalon keresgél, akkor több az esély, hogy utángyártottat kap.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#3947) idegen lény


idegen lény
őstag

Szerintem olyat érdemes venni, ami már egybe van építve a MotionPlus-szal.

(#3946) t256 válasza moli.hu (#3945) üzenetére Szerintem konzolboltban is árulnak utángyártottat, csak ott ezt meg is mondják.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3948) idegen lény


idegen lény
őstag

Vajon miért van az, hogy a Wii Play-ben, a halfogós játékban, amikor fölrántom a Remote-ot, akkor mindig megszakad a Sensor Bar-ral a kapcsolat? Elég zavaró. Talán ki kéne törölnöm a szinkronizálási előzményeket? Vagy az érzékenységen kéne állítanom? És kell-e SD-kártyát rakni a Wii-be? (Nem tudom, ez számít-e, de már átalakítottan kaptam. Privát válasznak is örülök.)

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3949) moli.hu válasza idegen lény (#3948) üzenetére


moli.hu
őstag

talán a hirtelen mozdulattol egy pillanatra megszakada kontakt az akkumulátorral

(#3950) tomee007007


tomee007007
őstag

Sziasztok!

Páromnak most tervezek venni egy Wii Minit, mennyire ajánljátok?
Piros kiadás, két wiimote-al + play motionnal.....

Előre is köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.