Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3351) DanielK válasza #24334592 (#3350) üzenetére


DanielK
addikt

Csak AV/komponenssel (gyárilag) tudod kikötne, vagy valami átalakítóval. A kép azon a speckós nintendo kimeneten megy.

(#3352) moli.hu válasza #24334592 (#3350) üzenetére


moli.hu
őstag

de az usb-s projectorod feltelepit a pc-s operacios rendszeredre egy sajat drivert, ami az usb-s eszkozt egy kijelzonek mutatja. nem nativ. a wii zart rendszer es nincs benne ilyen driver.

(#3353) #24334592 válasza moli.hu (#3352) üzenetére


#24334592
törölt tag

akkor csak átalakítóval lehetséges kivinni a videó jelet a tetszőleges projektorra?

(#3354) moli.hu válasza #24334592 (#3353) üzenetére


moli.hu
őstag

vagy kompozit/komponens bemenettel rendelkezo projectorra siman ra kell dugni a wii-s szurke kabelt. a hang reszet pedig kulon az erositobe

(#3355) Faterkam


Faterkam
addikt

Megvan a komponens kábel, a kép szebb! Csak sajnos nem váltja át a TV-t, mint a Scart :(

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3356) Zirowe válasza #24334592 (#3343) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szerintem azzal lesz a baj, hogy a tv-t is 16:9-re állítottad.

A wii legyen 16:9-en, a tv pedig normál/eredeti képen

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3357) #24334592 válasza Zirowe (#3356) üzenetére


#24334592
törölt tag

sajna minden kombinaciot kiprobaltam...

a kepeltolodas megmaradt :W

ugyhogy bar feligmeddig ajandek volt, de olcso husnak hig a leve ezert megy vissza.

(#3358) DanielK válasza Faterkam (#3355) üzenetére


DanielK
addikt

Ezt nem értem. Hogy hogy nem váltja át? Manuálisan sem tudod?

(#3359) moli.hu válasza DanielK (#3358) üzenetére


moli.hu
őstag

automatikusan nem valtja at.

(#3360) Faterkam válasza moli.hu (#3359) üzenetére


Faterkam
addikt

Így igaz! :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3361) DanielK válasza moli.hu (#3359) üzenetére


DanielK
addikt

Értem, de ez egyértelmű. Csak a scart képes erre.

(#3362) DanielK


DanielK
addikt

Tudtok olyan helyet, ahol kapható még a Super Mario All-Stars (25th Anniversary Edition) Wii-re?
Nem nagyon találok sehol sem. Amazon.co.uk-ról meg nem szállít az a jó ember, akinek még van fóliása. :W

(#3363) moli.hu


moli.hu
őstag

most akcios az utangyartott wiimote+ 2500ft-ert

(#3364) Faterkam válasza moli.hu (#3363) üzenetére


Faterkam
addikt

Én utángyártottat soha többet :(

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3365) ldave válasza DanielK (#3362) üzenetére


ldave
félisten

Az angol ebay-en is érdemes megnézni, ott jobban lehet beszélni az eladókkal is.

A Slime draws near! Command?

(#3366) moli.hu


moli.hu
őstag

ezen video alapjan a WiiU-ban az NFC kozel sem csak kartyas fizetesre fog szolgalni, sot. a gyerekek imadni fogjak, a skylanders is nagy siker.

(#3367) DanielK válasza moli.hu (#3366) üzenetére


DanielK
addikt

Örülök, hogy a WiiU visszamenőleg kezeli majd a Wii lemezeit és irányítóit. Így bátrabban veszem meg majd.
Nem szívesen "dobtam volna ki" a Super Mario és fénypisztolyos játékokat, nem beszélve a sportjátékokról. Ja és remélem lesz fekete színben, mert a mostani is az. :B

(#3368) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!

Milyen platform játékokat ajánlanátok a 10 éves fiamnak Wii-re?

Ezeket ismeri:
New Super Mario Bros
Mario Kart
Donkey Kong Country returns
Mario Party 9
Mario Galaxy 1-2

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3369) DanielK válasza Faterkam (#3368) üzenetére


DanielK
addikt

A legjobbakat ismeri! :))
Én most szereztem be nagy nehezen a super mario all-starst, az is jó még (regi mario 1-2-3 és lv).
Ha van classic controlleretek, akkor javaslom, hogy neten keresztül a wii shop channelben a virtal consolban is turkáljatok vagy a wiiwareben (angoral legyen állítva a shop, visa és mastercarddal lehet fizetni benne a wii pontokért).
De ilyen wiiware az adventure island is pl.

Ha meg korongon kell, akkor esetleg a rayman raving rabbits is jó még.

(#3370) Faterkam válasza DanielK (#3369) üzenetére


Faterkam
addikt

Nézem köszi! :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3371) moli.hu válasza Faterkam (#3368) üzenetére


moli.hu
őstag

platformjatek kell? mert a mario kart nem az.
2d-s vagy lehet 3d-s is? mert 10 eves, jol megy neki a 3d?

(#3372) Faterkam válasza moli.hu (#3371) üzenetére


Faterkam
addikt

Tudom, hogy a Kart nem az, a kedvenceit soroltam fel csak. Platform szerűre gondoltam, mert a COD még nem az Ő műfaja, (de ez nem rajta múlik) Ő nyomná azt is ;)

Inkább 2D.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3373) moli.hu válasza Faterkam (#3372) üzenetére


moli.hu
őstag

a pegi-besorolasokat is figyelembe veve:

rayman origins
kirbys epic yarn
a boy and his blob
donkey kong jungle beat
kirbys adventure wii
klonoa
TT lego-jatekok
(attol fuggoen, hogy melyik univerzumot szereti: starwars, indianajones, batman, piratesofcaribbean)
wario land shake dimension

[ Szerkesztve ]

(#3374) Faterkam válasza moli.hu (#3373) üzenetére


Faterkam
addikt

Köszönöm a listát! :R

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#3375) moli.hu


moli.hu
őstag

fiuk, ugy nez ki, meghalt a dvd-meghajto a wii-mben, a jatekok guru meditation-t nyomnak olvasaskor veletlenszeruen (bar lehet, hogy csak poros-szőrös, meg nem szedtem szet).

most en szeretnem a Ti segitsegeteket kerni, kerem, irjon privatot az, aki nagyon tapasztalt es naprakesz a szoftverben (es nem hasznal cioscorp-ot.)

(#3376) ldave válasza moli.hu (#3375) üzenetére


ldave
félisten

Ebből én most nem sokat értek így elsőre, szóval akkor gondolom nem én vagyok te embered. De remélem egy takarítás és rendbejön a gép.

A Slime draws near! Command?

(#3377) ldave


ldave
félisten

Hoopá, most jött emil a Nintendo-tól, hogy "we're happy to confirm that you will be able .. to receive the limited edition Club Nintendo RPG Commemorative Coin Collection."

Remélem valahogy meg lehet oldani, hogy eljusson majd Magyarországra a nyereményem :)

A Slime draws near! Command?

(#3378) DanielK válasza ldave (#3377) üzenetére


DanielK
addikt

Sikerült elintézni?

Más: amazonról nagy nehezen sikerült beszereznem egy bontatlan Mario All-Stars játékot. Annyira limitált volt, hogy itthon már sehonnan nem bírtam beszerezni...

(#3379) ldave válasza DanielK (#3378) üzenetére


ldave
félisten

Majd júniusban lesz az adategyeztetés a címről. Ha esetleg nem menne a magyar, majd írok a Nintendo Magyarországnak, hátha tudnak segíteni.
Végső esetben egy kint élő ismerős is tud segíteni.

A Slime draws near! Command?

(#3380) sampras73


sampras73
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy már jó pár éve használom a WII-t és most költözés után összeraktam az új helyen és le van lassulva az irányítás, nem olyan tempóban mozog mint korábban és a játékoknál és fáziskésése van. Nem ért mi lehet az oka, két irányítóval is ki lett próbálva (fel volt töltve mind a kettő). A sensor bar érzékelő sérülhetett??? Pedig nagyon gondosan el volt csomagolva. Kb 20 cm-el van most magasabban az érzékelő és egy nagyobb tv-n van ennyi változás. Ha valaki tud segíteni, azt nagyon megköszönném!!!
Üdv. Attila

(#3381) ldave válasza sampras73 (#3380) üzenetére


ldave
félisten

A beállításoknál meg lehet adni a TV típusát és a sensor bar pozícióját (fent vagy lent), lehet azon kéne állítani, ha magasabban van, mint eddig).

A Slime draws near! Command?

(#3382) moli.hu válasza sampras73 (#3380) üzenetére


moli.hu
őstag

az iranyitas melyik resze van lelassulva (gombok, mozgaserzekeles, stb)?
a lassulas nem inkabb csak keses? tehat minden ugyanugy tortenik, ahogy iranyitod, csak kesobb, de a sebesseg ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#3383) sampras73 válasza moli.hu (#3382) üzenetére


sampras73
csendes tag

De igen lassulás, de nem értem miért, korábban nem volt ilyen probléma. Kipróbáltam már mindent. Lehet, hogy nem a sensor bar érzékelővel van a gond, mert kipróbáltam a wifi paddal a játékokat és ott is lassabb nem akkor reagál amikor kéne hanem fáziskéséssel. Tippem sincs mi lehet a gond??? Azért köszi a segítséget és ha van ötlet szívesen fogadom!

(#3384) moli.hu válasza sampras73 (#3383) üzenetére


moli.hu
őstag

wifi pad? esetleg a wii balance boardra gondolsz?
ez esetben valami zavarja a bluetooth komminuikaciot a wiimoteok (es balance board) es a wii kozott. egy pc-vel nezz szet, milyen bluetooth eszkozoket latsz meg a kornyezetedben, probald lekapcsolni oket.
mivel a bluetoothszal azonos frekvenciatartomanyan mukodik, igy a wifi is zavarhatja, szinten probalj mindent lekapcsolni, amit tudsz. wikipedia alapjan tovabbi zavaro lehetosegek: mikrohullamu suto, vezeteknelkuli biztonsagi kamera, vezeteknelkuli av transmitter, dect, gyerekfigyelo

(#3385) sampras73 válasza moli.hu (#3384) üzenetére


sampras73
csendes tag

Igen a balance boardra gondoltam. Igen ez logikusnak tűnhet, ki fogom próbálni.
Köszi a segítségedet, majd írok a fejleményekről!
Üdv. Attila

(#3386) DanielK válasza sampras73 (#3385) üzenetére


DanielK
addikt

Vagy állítsd be az érzékenységet. Mondjuk ha eddig 1-en volt, akkor mehet 2-re vagy 3-ra.

(#3387) moli.hu válasza DanielK (#3386) üzenetére


moli.hu
őstag

a bluetooth kommunikacionak nem tudja allitani az erzekenyseget - es mint mondta, azzal van a baj.

(#3388) ldave


ldave
félisten

Próbaként megnéztem nálam, Wii bekapcsolva, PS3 bekapcsolva, mobilteló bekapcs, mindhármon wifi és bluetooth, nem vettem észre semmi lassulást.

A Slime draws near! Command?

(#3389) sampras73 válasza ldave (#3388) üzenetére


sampras73
csendes tag

Kipróbáltam, ugyan úgy lassú.
Gyanítom az új tv zavarhatja be.

(#3390) moli.hu válasza sampras73 (#3389) üzenetére


moli.hu
őstag

nagy a teve? esetleg ki tudod probalni ugyanazzal a tevevel de egy masik, messzi szobaban. a wii nincs esetleg femgozolt uveg moge bedugva?

(#3391) siti


siti
senior tag

nem te vagy az egyetlen. itt arra jutottak, hogy a Tv vagy a kábel lesz a hibás, de megoldást nem írtak.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#3392) moli.hu válasza siti (#3391) üzenetére


moli.hu
őstag

mondjuk 0.1masodperc az lofasz, nem pedig keses. sampras73, nalad is ennyirol van szo?

(#3393) sampras73 válasza moli.hu (#3392) üzenetére


sampras73
csendes tag

Először is köszönöm mindenkinek aki próbál segíteni!
Nem, nem 0,1 másodpercről van szó annál több, szerintem 1-2 másodperc, de az pont elég ahhoz, hogy már ne tudj játszani vele. Először a grand slam tennis-nél nem tudtam játszani, mire ütöttem volna már el is ment a labda, először az érzékelőre gondoltam miután két kapcsolóval is kipróbáltam teljesen feltöltve, de aztán a balance board-os játékoknál is ugyan olyan fázis késés volt, tudtam, hogy más gond lehet. Megnéztem amit becsatoltatok és ott is LG TV-nél jelentkezett a gond mert én is azt vettem. Ma bent voltam az LG-nél, azt mondták nincs semmi ami befolyásolná a WII-t. Egyébként tv állványba tettem ami gőzölt üveg mögött van, de amikor próbáltam nyitva volt az ajtó. Miért, annak mi lehet a szerepe?
Még egyszer köszi mindenkinek és ha van még ötlet, szívesen fogadom!
Üdv. Attila

(#3394) moli.hu válasza sampras73 (#3393) üzenetére


moli.hu
őstag

femgozolt uveges tv-allvany
az 1 masodperc nem szamazhat abbol, amit a linkelt topicban irnak, hogy a megjelenitoknek (es minden elektronikanak) van egy kis kesleltetese es ezek szepen osszeadodhatnak 0.1 sec-re, ez el is fogadott effektus. en meg mindig a vezeteknelkuli atvitelre gyanakszom, foleg mivel a wii ugyanaz es a wiimote-ok is ugyanazok, a helyszin valtozott meg.

[ Szerkesztve ]

(#3395) moli.hu válasza sampras73 (#3393) üzenetére


moli.hu
őstag

a hang is kesik vagy csak a kep? a hang hova van bedugva: erositobe vagy tv-be? ki tudod probalni, hogy a hangot nem a tv-be dugod?

(#3396) sampras73 válasza moli.hu (#3395) üzenetére


sampras73
csendes tag

A hang nem késik, az akkor jön amikor a kép, csak az van fáziskésésben.
Megpróbálom majd máshol és ha ott se jó akkor a készüléknek van baja.

(#3397) moli.hu válasza sampras73 (#3396) üzenetére


moli.hu
őstag

na varjal, akkor a hang most kesik az iranyitashoz kepest, vagy nem? nem a kephez kepest, hanem a gombnyomashoz kepest.

[ Szerkesztve ]

(#3398) kurkuma7


kurkuma7
csendes tag

Sziasztok! Álló helyzetben üzemel a konzolom és észrevettem, hogy a wii hátsó hűtő ventilátora nem forog. Ez normális? Folyamatosan működnie kéne vagy csak 1 bizonyos hőmérséklet után kapcsol be?

(#3399) idegen lény


idegen lény
őstag

Sziasztok! A GameCube lemezeknek szebb a képe Wii-n FULL HD 3D TV-n? Sokkal? Megéri csak ezért venni egyet? Ráadásul LG TV-n lesz, amiről rosszakat írtatok, hogy lassú.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#3400) RetepNyaraB válasza idegen lény (#3399) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A Wii-nek sajna semmi köze a FullHD-hez. :N
A 3D pedig még pajzán gondolat sen volt a Wii születésekor :DDD

De ha úgy nézzük, persze egy nagy tévén jobban néz ki az egész. Yuv kábellel kapsz picit jobb felbontást és kicsit tisztább képet.

Az új Wii pedig nem kompatibilis a GameCube lemezekkel ha jól csalódom, de javítsatok ki. :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.