Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3201) ldave válasza footy (#3199) üzenetére


ldave
félisten

Ha nem ragaszkodsz Mario-hoz, akkor nagyon tudom ajánlani az új Rayman Origins-t, mutliban is zseniális és a Donkey Kong Country Returns is jó páros játékra, bár az nehezebb valamivel.

Lövöldözni nekem a Sin and Punishment: Successor of the Skies jött be talán a legjobban.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#3202) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Hol érdemes most Wiit venni? Kell egy Skyward Sword :)

Az új revízió tartalmaz valami érdemi pluszt?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#3203) ldave válasza Sn[4k3] (#3202) üzenetére


ldave
félisten

Pluszt nem ad, inkább elvesz, nincs benne a GameCube rész.Méretre ugyanakkora, ami még más, hogy dizájn szerint azt nem állva, hanem fektetve "kell" használni.

38.000 Ft körül már lehet új Wii-t találni, ehhez kell nézni a használt árakat.

A Slime draws near! Command?

(#3204) Sn[4k3] válasza ldave (#3203) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Van Cube-om, tehát ez a része nem izgat. Még ethernet csati se került rá?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#3205) Zirowe válasza Sn[4k3] (#3204) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az az eredetin sincs.
De mind a kettőben van wifi.

Nálam már vilt ilyen, nem olyan gáz.
Igazából, ha nem kell a gc része, és olcsóbban találod, mint a simát, akkor tökéletes.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3206) Sn[4k3] válasza Zirowe (#3205) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Én azért a stabilabb vezetékes megoldást preferálnám, drága egy broadband adapter?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#3207) moli.hu válasza Sn[4k3] (#3206) üzenetére


moli.hu
őstag

nalam evek alatt a wifi teljesen stabil volt. lassu, de az SEM a wifi miatt van, hanem a nintendo szerverei lassuak. szerintem a wii eseteben jobb megoldas, mint a kabel, pedig en mindenhova mindent kabelezek.

(#3208) Sn[4k3] válasza moli.hu (#3207) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Hát... végül is megteszi az, de csak 54Mbps-os routerem van.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#3209) Zirowe válasza Sn[4k3] (#3208) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Bőven megteszi, n-est nem is támogat.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3210) Sn[4k3] válasza Zirowe (#3209) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Akkor jó, megpróbálok majd fogni egy újrevizióst, fektetve használnám úgy is.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#3211) kavarc


kavarc
aktív tag

Sziasztok!

Van arra valamilyen megoldás, hogy egy genius usb-s game-paddal tudom használni a Wii-t? Csak mert a Marios játokokhoz nem annyira kényelmes a gyári kontroller.
köszi

(#3212) moli.hu válasza kavarc (#3211) üzenetére


moli.hu
őstag

(#3213) lafaty80


lafaty80
őstag

Sziasztok,

Használ valaki dokkolót és akksit a kontrollerhez?

Nézegetem a netet, de eddig nem tudtak egyértelmű választ adni, hogy a jelenleg kapható dokkoló (dupla) és akksu (2800mAh) jó-e a remote motion plushoz is?

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#3214) moli.hu válasza lafaty80 (#3213) üzenetére


moli.hu
őstag

a wii motion+-hoz nagyon valoszinu, hogy nem jo (attol fugg, hogy merre nyulik, milyen kiterjedese van, ez szemre latszik)
a wii remote+-hoz biztos, hogy jo (mert az logikusan ugyanakkora, mint a wii remote)

(#3215) rumkola válasza lafaty80 (#3213) üzenetére


rumkola
veterán

én használtam
úgy is le kellett venni róla a szilikont, hogy belemenjen, így max a motion+ is leszeded róla

(#3216) lafaty80 válasza rumkola (#3215) üzenetére


lafaty80
őstag

ez már gyárilag egybetolt motion plus, tehát a +motion-t nem tudom leszedni :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#3217) Sn[4k3] válasza lafaty80 (#3216) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ha arra az "egybetolt" wiimote + motion+ kombóra gondolsz ami egyben van az a Remote+, ahoz lehet használni az aksit. (Ha még képet is gugliznál akkor 110%-ra mondanám)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#3218) lafaty80 válasza Sn[4k3] (#3217) üzenetére


lafaty80
őstag

Wii sport-resort (fekete pack)-ot vettük, abban volt benne ez:

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#3219) moli.hu válasza lafaty80 (#3218) üzenetére


moli.hu
őstag

ennek a neve: wii remote+ (maskepp irva wii remote plus)
ha igy hivatkozol ra, egyertelmu lesz

(#3220) ldave


ldave
félisten

Elővettem ma újra a Xenoblade-t, ideje befejezni. El is felejtettem, hogy mennyire jó is ez a játék. Ha a Last Story csak fele ilyen jó lesz, már megéri részemről az is, kár hogy nem nagyon látok előrendelési lehetőséget, pedig a CE változat nagyon jól néz ki.

A Slime draws near! Command?

(#3221) ldave


ldave
félisten

Shopto.net-en a Metroid Prime 3 most £5.86-ért (+3 a postaköltség) rendelhető, ha valakinek még hiányozni a gyűjteményéből.

A Slime draws near! Command?

(#3222) moli.hu


moli.hu
őstag

(#3223) Sn[4k3] válasza ldave (#3221) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Megbízható az oldal? Btw én most nem nagyon vásárolgatnék külföldről a vérgyenge forint miatt.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#3224) moli.hu válasza Sn[4k3] (#3223) üzenetére


moli.hu
őstag

gyenge? ennel erosebb mar sose lesz..

(#3225) ldave válasza Sn[4k3] (#3223) üzenetére


ldave
félisten

Eddig csak pozitív tapasztalatom van velük, lehet fizetni paypal-al is, feladás előtt lefényképezik a csomagod és elküldik emailban a képet. Eddig 4 játékot rendeltem tőlök, 4-5 munkanap alatt megjött mind.

A Slime draws near! Command?

(#3226) rumkola válasza moli.hu (#3224) üzenetére


rumkola
veterán

:C :C :C

(#3227) ldave válasza moli.hu (#3222) üzenetére


ldave
félisten

Personal Accounts for Wii U
Remélem ez valahogy a Wii/DSi-re is megjelenik valamilyen formában, jó lenne átvinni a letöltött Virtual Console és WiiWare játékaimat egy ilyen felhasználóhoz való rendelés formájában.

Digitally Distributed Packaged Software
Letölthető "dobozos" játékoknak talán a 3DS-en lenne nagyobb előnye, nem kéne mondjuk egy út során kazit cipelni és cserélni, ha épp mással akarok játszani, mint ami benne van a gépben, otthoni TV-s gépen nem vészes a lemezcsere.

Paid Downloadable Content
Remélen azért a Nintendo nem esik át arra az oldalra, ahol már az alapjáték bizonyos részeit kapásból DLC-ként adja ki, de szitne 100%, hogy 3rd party címeknél lesz ilyen.

A Slime draws near! Command?

(#3228) Ocarina válasza moli.hu (#3222) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Ez jó hír. :C
Remélem lesz legalább olyan jó, mint a PSN/Live.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#3229) siti válasza ldave (#3221) üzenetére


siti
senior tag

ááááááá. nem szabad most költenem, ekkora kísértés....
és tenchu is akciós. nem hiszem el...

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#3230) ldave válasza siti (#3229) üzenetére


ldave
félisten

Igazából az a durva, hogy a Nintendo játékok ára egyszerűen nem csökken, egy Mario Galaxy 2 még most is 13.000 Ft körül van.

Amúgy meg add meg magad, vegyééél :)

A Slime draws near! Command?

(#3232) Sn[4k3] válasza #54799616 (#3231) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Nem akarok ünneprontó lenni, de szerintem senki (főleg itt) sem akar Wiit cserélni PS2-re, főleg 1:1.
Ráadásul tudtommal tilos a kereskedés szakmai topikokban.

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#3233) llll


llll
senior tag

sziasztok
8 éves kislányom kapott ajándékba 1 rayman raving rabbids játékot
(természetesen gyári, originál)
nem jön be neki, úgyhogy ha vki hasonló cipőben jár, akkor elcserélném

Soha többet DPD!

(#3234) ldave


ldave
félisten

Holnap jön a Last Story, várom már nagyon :) Ha valaki esetleg szintén megvenné, akkor a multi részét szívesen kipróbálnám.

A Slime draws near! Command?

(#3238) TomDog


TomDog
tag

Van valaki Esztergom környékéről?

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#3239) buffon007


buffon007
tag

Sziasztok!Magyarországon hol lehet legolcsóbban rendelni házhoz wii-t?

(#3240) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Nagy játékos címekből a call of duty-n és az nfs-en kívül van még valami jó wii-re? Az nfs-ről nem nagyon láttam játszást a youtubon, pedig kíváncsi lennék, hogy megy.

(#3241) moli.hu válasza Babetta-X (#3240) üzenetére


moli.hu
őstag

nfs videok, nagyot fogsz csalodni, ezekre nem jo valasztas a wii.
en direkt azert valaszottam a 3 konzol kozul a wii-t, mert ezeket a pc-n is tudom nyomni. akinek van pc-je, annak szerintem nem sok ertelme venni egy xbox-ot vagy ps-t, mert a pc-t is ra lehet kotni tv-re, venni hozza gamepadet..

a mario party 9 jol sikerult, csak az a baj, hogy tulsagosan hasonlit a wii party-ra, mert ugyanaz a ceg keszitette. nem is ertem, hogy ezt hogy gondolta a nintendo, en merges lennek, ha mindkettot kisirna a gyerekem.

a kirby's adventure wii-t fel lehet venni a klassz 4-jatekos coop platformerek listajaba (a nsmbw, raymanorigins melle). az asszonyom egyre ugyesebb a hardcore jatekokban

[ Szerkesztve ]

(#3242) buffon007


buffon007
tag

Reggel jön meg a wii-m.Juppíííí

(#3243) Babetta-X válasza moli.hu (#3241) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Köszi az infókat. Gondolkozom egy ilyen beszerzésén, igazándiból egyedül nem sokat játszanék csak barátnőmmel és most gondolkozom a box meg eközött. Igazándiból eddig ps1-el nyomtuk ketten szóval bármit választok nagy váltás lenne :)

(#3244) siti


siti
senior tag

hát engem meg lehet dobálni, de most egy Gamecube NBA Street Vol. 2 játék fut egyfolytában a Wii-n :)

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#3245) buffon007


buffon007
tag

Sziasztok!
Vettem egy kék packot.Kimaradt belőle a tartó állvány,illetve csak angol dugaljos tápegységet kaptam.
Kérdés:
Az eladó szerint a kék csomagban már nem szokott lenni álvány,ez mennyire igaz?
A másik,valóban angol dugaljos tápot szoktatk küldeni a wiikkel?Mégsem Angliában élünk,és még csak átalakító sincs vele.Ez komolyan így működik?

(#3246) ldave válasza buffon007 (#3245) üzenetére


ldave
félisten

Ha jól tudom, akkor a legújabb Wii-hez, melyekből hiányzik a Gamecubve rész, már nem jár állvány (a gép dobozán is fektetve ábrázolják).

A csatlakozónak pedig nem szabadna angolnak lennie, úgy látszik egy angol import gépet adtak el neked, nyugodtan lehet reklamálni a boltban, ha erre nem hívták fel előre a figyelmed.

A Slime draws near! Command?

(#3247) buffon007 válasza ldave (#3246) üzenetére


buffon007
tag

Remek,sejtettem,hogy átvert vele.:S
Mindegy,az az átalakító annyira nem drága.

(#3249) buffon007 válasza Lui82 (#3248) üzenetére


buffon007
tag

Ezt ne itt,és senki sem fog neked válaszolni itt.

(#3250) siti válasza Lui82 (#3248) üzenetére


siti
senior tag

megvenni eredetiben mindig segít. de legalábbis az estek 99%-ban. a maradék egyben lehet elromlott a wii-d.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.