Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-23 00:23:55

LOGOUT.hu

Nikon Z MILC fényképezőgépcsalád

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#330) .mf válasza Roachy (#329) üzenetére


.mf
veterán

"És emellé még jön az útnak az ára, a kinti tartózkodás, evés-ivás, egy egész nap ami elmegy erre"

Mint írtam, a két flixbus jegy kemény 2%-kal, 2x4800 Ft-tal dobja meg az árat, max még 1-1 villamos- vagy metró-jegy, ha a bolt távolabb van; és közben várost is lehet nézni. Az evés-ivás nem kötelező, otthonról is lehet kaját vinni. A Z6 + 24-70 kitemet is így vettem pár éve, és pár obiért is inkább kimentem, minthogy itt fizessem a 20-30%-kal magasabb árat.

"Kár az eladót hibáztatni azért, mert a lehető legtöbbet akarja kiszedni belőle."

Nekem ez már nepperkedés, lókufárcigánykodás. Aki ilyen pofátlanul visszaél a helyzettel, olyantól nem is veszek.

"Mondjuk én még nem láttam 24-70 Z-t sem 160 alatt, ami nem jelenti azt hogy nincs is, de nem az az átlagár."

Tessék, ez már pár hete ott van 140k-ért, és még nem ment el. Volt ott egy-két hónappal ezelőtt 130k-ért is egy. 150-160k körül rendszeresen voltak itt és másik használt-boltokban is - miközben a ph-s aprón is 250k-ért várt valaki madárra

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.