Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10601) borges7 válasza borges7 (#10600) üzenetére


borges7
aktív tag

Csak nézzük meg ma a cseréket: Kleber 17 pont, Bertrans 15 pont, Green 12 pont, összesen 49 pont, a Jazz 24-ével szemben, nagyon együtt van most ez a gárda.

@athomi: wow, most nézem, hogy a Jazz 1, azaz egyetlen támadópattanót szerzett egész meccsen, pedig van náluk egy Gobert!!! ezt csak szinte hibátlan csapatmunkával lehet elérni

(#10602) ben11 válasza borges7 (#10600) üzenetére


ben11
őstag

Brunson sérülése mennyire komoly?
Kleber bizonyít szépen eddig, csak bírja továbbra is.

(#10603) perempe válasza ben11 (#10598) üzenetére


perempe
addikt

Jó védekezésre lehetett számítani tőlük, de arra, hogy a pad megnyerje ezt a meccset?

Ha továbbmegy a Dallas, akkor Snyder repül.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10604) nmate91 válasza perempe (#10603) üzenetére


nmate91
tag

Szerintem Gobert és Mitchell jövője együtt is megkérdőjelezhető.

(#10605) perempe válasza nmate91 (#10604) üzenetére


perempe
addikt

Nyilván, ha mindig az első körben esnek ki...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10606) saen


saen
veterán

Utah mondjuk nem az a hely ahová szivesen mennek a free agentek, az ő opcióik limitáltak.

(#10607) perempe válasza perempe (#10587) üzenetére


perempe
addikt

Kevin Durant 4 of 17 field goals 6 tos vs Celtics 2022 PO G2

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10608) saen


saen
veterán

Charlottnál kirakták az edzőt :Y

(#10609) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon érdekes párosítás ez a Grizzlies - Wolves.
Egyáltalán nem meggyőző ez a Grizzlies, sőt! nagyon könnyen sebezhető. Én nem tudok olyan csapatnak szorítani, ahol Patrick Beverley játszik, ráadásul Morant az egyik legszórakoztatóbb játékos ma a ligában. Ennek ellenére, a Wolves csapatjátéka sokszor fogyaszthatóbb nézői szemmel. Erőlködés látszik a Memphis-en. És ha már most ilyen erőlködések árán nyernek, hamar elbúcsúzhatnak a playoff-tól. Egyáltalán nem túnik felszabadultnak, flottul működőnek a játékuk.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10610) sp8787 válasza perempe (#10607) üzenetére


sp8787
addikt

A media egy szemet banda, Durant-nak ugy nekiestek mint az allat.
Morant-nek ez a szanalmas meccse, meg ugy egyaltalan amit eddig a playoffban muvelt, meg mintha meg se tortent volna.

(#10611) perempe válasza sp8787 (#10610) üzenetére


perempe
addikt

Memphis nem New York, ill. Morant fiatal játékos.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10612) saen válasza perempe (#10611) üzenetére


saen
veterán

Morant játéka borzasztó látványos és olyat tud amit nem sokan. Ettől függetlenül csapatjátékban még kell fejlődnie. Persze fiatal, van ideje, sok évig all-star lesz ha nem sérül le.

(#10613) sp8787 válasza perempe (#10611) üzenetére


sp8787
addikt

Az ok igaz ,de ha ilyet latok "Was Ja's triple-double the biggest reason for Memphis comeback?" ,na az ilyentol beverzik a szemem.

(#10614) saen


saen
veterán

Embiid bal hüvelykujja sérült, fog játszani, de MRI lesz. :(((

(#10615) attiati válasza ben11 (#10602) üzenetére


attiati
veterán

Brunson sérülése nem komoly, visszajött meccs közben.
Kb kétszer is fellökték álló helyzetben és a másodiknál még ő kapott technikait.
Növelte a különbséget a Dallas, ameddig Brunson a gyúrónál volt. Nagyon egyben van a csapat. Kleber meg ott folytatta, ahol abbahagyta. Elején 4/4 hármas :)
Továbbra is minden összejön a Dallasnak. Jazznek meg semmi. Maradjon is így.

Denver harmadik veresége már nem is téma? ;]
Pedig nagyon szoros meccs volt. A végén részben Jokicon ment el.
Ennyire azért nem sima ez a párharc, hogy 3-0.

[ Szerkesztve ]

(#10616) perempe válasza attiati (#10615) üzenetére


perempe
addikt

Lehetetlen rendesen követni, az első kör pláne problémás a napi 3 meccs miatt.

Én Egerből a 8:30-as busszal indulok, egy miskolci barátommal találkozom Hollóstetőn, aki jó 20 percet vár rám ott, az ő busza ennyivel hamarabb ér oda. Valószínűleg Latorpuszta lesz a cél a vadaspark miatt, de onnan sok hely megcélozható.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10617) perempe


perempe
addikt

Ki kellett ezért szórni Hayest?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10618) diegho


diegho
nagyúr

Lehet nincs igazam, de Jokic szerintem nem fog bajnok lenni pályafutása során úgy, hogy ő a legjobb játékos a csapatban. A jelenlegi ligában, ahol a centerek szerepe egyre kisebb, egy gyenge védő centert nem tudsz úgy eldugni a pályán, hogy ne szórja meg magát róla az ellenfél. Jokic egyszerűen nem two way játékos, hiába hoz hihetetlen számokat, centerből egy van a csapatban, vagy egy sem. Perimétert nem tud védeni, festéket is alig. Ez nem olyan, mint egy guard esetében, amikor 1-3-ig bárkit oda tudsz tenni a gyengén védekező sztárod helyére, hogy védekezzen az ellenfél legjobbjain (lást Curry esete) center helyére kit raksz be? Oda kell a fizikum és mivel a liga erősen small ball felé megy, ezért nem nagyon van hely a csapatban másik magasnak, aki be tud lépni a palánk alá védekezni.

(#10619) perempe válasza diegho (#10618) üzenetére


perempe
addikt

Én láttam valamennyit az első meccsből, és sok közeli horgot engedett el Jokic, azzal se tudtak mit kezdeni a védők. Védekezésnél sokszor fel se ugrik, amit tényleg ki lehet használni.

Barátom lekéste a buszát, értelmetlen buszozással telt a délelőtt. :O

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10620) attiati válasza perempe (#10617) üzenetére


attiati
veterán

Állítólag volt előtte egy kis trash talk (p*nci vagy szerű beszólás), de ez így akkor is szándékos, úgyhogy kizárás.

Volt egy Benny Hill Shaqtin a fool jelenet azon a meccsen :U Biztos fájt.
Nincs meg az előző pár másodpercben a labdavesztés, az is vicces volt.

(#10621) attiati


attiati
veterán

Ezért is simán járt volna minimum egy 1-es penalty (de akár kizárás is).

Helyette még Brunson kapott technikait.....
+ kiesett a negyedből és le is sérülhetett volna.

[ Szerkesztve ]

(#10622) ben11 válasza attiati (#10615) üzenetére


ben11
őstag

Az utolsó perceket még elkaptam reggel. Brutálisan szétszedték skkor a Denver védelmét. Gyönyörű mozgások, a végén tuti üres ember. Csak kár, hogy a Denver kárára..

Luka esetleg ma? Tuti nézem a meccset.

[ Szerkesztve ]

(#10623) attiati válasza ben11 (#10622) üzenetére


attiati
veterán

Luka Doncic (calf strain) has been upgraded to probable for today’s Game 4 against the Jazz, team says.

Limitált percig játszatják.
Gondolom P/O hangulatba hozzák

(#10624) saen válasza ben11 (#10622) üzenetére


saen
veterán

Biztosan játszani fog, én is nézni fogom.

Suns viszont úgy nyert éjszaka New Orleans-ban, hogy 15.4%-kal dobták a triplát (4-26). Ez azért bíztató jel olyan szempontból, hogy ennél csak jobban fog menni. Igaz kellett CP3 zsenialitása a negyedik negyedben, de hát ezért fizetik. Eddig három meccsen végig szarul dobott a csapat, előbb-utóbb azért kijön majd a lépés.

(#10625) perempe válasza attiati (#10620) üzenetére


perempe
addikt

Imádom a Shaqtint, sajnos ebben a szezonban valahogy nem néztem.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10626) perempe válasza saen (#10624) üzenetére


perempe
addikt

Én meg voltam győződve, hogy nem mennek tovább Booker nélkül. Én megkérdőjelezem Hayes kiállítását.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10627) saen válasza perempe (#10626) üzenetére


saen
veterán

Szigorú ítélet volt, ez igaz. Ettől függetlenül nem a pályára való amit csinált.

Még nem jutottak tovább, de az előny náluk van. Előbb-utóbb viszont a kiegészítő embereknek is el kell kezdeni normálisan játszani, az még nagyon hiányzik. Szerintem egyet még minimum hozni fog a Pelicans.

(#10628) perempe válasza saen (#10627) üzenetére


perempe
addikt

Én nézem, hogy milyen támadásokat vezet a Suns: azt pl. nem fogják úgy kivitelezni mással, mint amikor Booker magához vonz 2 embert oldalt, a hárompontosvonalon túl.

Két klasszis támadója van a Pelicansnak, JV-nek is tartania kellene minimum Aytont.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10629) saen válasza perempe (#10628) üzenetére


saen
veterán

Booker hiányzik, ez nem kérdés. A Pelicans viszont azért még nem a bajnokcsapat szint, főleg védelemben. Ingram a top játékosuk, viszont CJ hiába dob sokat, nagy részét el is bukják a védelemben. JV meg érdekes, én nagyon bírtam mindig is, de a Grizzlies is megtáltosodott nélküle amit nem értek teljesen. Szóval sok jó dolog van a Pelicansnál, de valahogy nekem még nincsenek teljesen egyben.

(#10630) perempe válasza saen (#10629) üzenetére


perempe
addikt

JV mindig hoz egy bizonyos szintet, én arra számítottam tőle, hogy Aytont is semlegesítheti akár. Ő is próbálkozhatna hasonló horgokkal, a legképzettebb centerek két kézzel megoldják.

Ayton akár 40 pontot is dobhatott volna horgokkal.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10631) borges7 válasza diegho (#10618) üzenetére


borges7
aktív tag

" de Jokic szerintem nem fog bajnok lenni" nem lesz bajnok, magyarul

"A jelenlegi ligában, ahol a centerek szerepe egyre kisebb" a top 3 MVP-jelölt közül kettő center

"egy gyenge védő centert" Jokic nem gyenge védő, szinte minden szakíró szerint legalább közepes, van, amiben gyenge, van, amiben pedig sokkal jobb, mint az átlag, csak idén volt egyébként 3 kvázi meccsnyerő blokkja, amikor besegítőként olyan ziccert védett ki, amivel az ellenfél megfordította volna a meccset az utolsó másodpercekben, de rengeteg "deflection"-je is van(ebben elit), illetve az egyik legjobb lepattanózó(támadó és védőoldalon egyaránt).
Egyébként "imádom", mikor a játék sok aspektusából valaki kiragad egy-kettőt, és azzal próbálja alátámasztani az igazát, miközben a többiről hallgat. Meg kell nézni a meccseket, az többet ér! Te hányat láttál a Nuggetstől idén?

(#10632) saen válasza perempe (#10630) üzenetére


saen
veterán

Aytont szerintem nem sokan tudják megfogni a ligában, JV sem. Aytonnak a legnagyobb ellensége saját maga, totál hiányzik belőle az a gyilkos ösztön ami megvolt MJ-ben vagy Kobe-ban. Ha ez lenne neki akkor ő most az MVP címért lenne versenyben. Sose tudhatod, hogy melyik arcát hozza a meccsen, ha aggresszív, akkor lehozza a meccset, ha meg nem, akkor meg mintha ott se lenne.
Azonban ha akarja a max szerződését a Suns-szal akkor hoznia kell magát a rájátszásban.

(#10633) perempe válasza saen (#10632) üzenetére


perempe
addikt

Általában érthetetlen számomra, hogy a centerek miért nem próbálkoznak jóval többet pl. horgokkal, amire JV is képes lenne, a mai small ball felállásokat lehetne büntetni.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10634) saen válasza perempe (#10633) üzenetére


saen
veterán

Eddie Johnson beszélt erről egyszer, szimplán azért, mert nehéz dobás.

(#10635) attiati válasza saen (#10627) üzenetére


attiati
veterán

Miért volt szigorú? Sérülésveszélyes, szándékos, dühből.
Ha nem veszik elejét ennek, akkor ámokfutás lesz.

Azt még valahol megértem, amikor akció / ugrás közben nem teljesen kontrollálható mozdulatban van durva szabálytalanság.
De labda nélküli helyzetekben, a földön állva.. ott egyértelmű a szándék.
Pl. Jokic parasztlengője a közelmúltban, vagy az ilyen felöklelések.

(#10636) attiati válasza saen (#10634) üzenetére


attiati
veterán

és könnyen is lopható a labda a mozdulatsorban (?)

Jokicnak volt egy full klasszik horog kísérlete a 3. meccsen.
Kimaradt, de élményszámba ment ilyet látni :D

(#10637) saen válasza attiati (#10635) üzenetére


saen
veterán

Csak azért mondom, mert nem minden bíró ad rögtön fragrant 2-t erre. Ettől függetlenül írtam, hogy ennek nincs helye a pályán.

(#10638) nmate91


nmate91
tag

Nagyon-nagyon várom azt a Boston - Sixerst. Embiid meg Harden kíváncsi leszek, hogyan teljesít, amikor a liga legjobb védekezése rakja nekik szárazon. :D

(#10639) sp8787 válasza nmate91 (#10638) üzenetére


sp8787
addikt

Az a baj ,hogy ennel a matchup-nal vszinu nagyon sok fog mulni a birokon.
Ha az eddigi jajjj hozzamertek es mar fujjak is a fault-ot a 2 vajnilitlebics-nek menet megy akkor raadasul nezhetetlen lesz az a parositas.

A BKN-nal ha van egy kis eszuk kirugjak Nash-t.

(#10640) saen


saen
veterán

Embiid ujjában ínyszalag szakadás van, műteni kell, de majd csak rájátszás után. Ez azt jelenti, hogy innentől végig sérülten játszik és fájni fog neki.

(#10641) nmate91


nmate91
tag

Kíváncsi leszek Murray milyen formában jön vissza jövőre, MPJ háta miatt szerintem sosem lesz 100%, az nagyon alattomos sérülés. Sajnálom Jokicot, mert amúgy a maxot kihozza ebből a csapatból és egy egészséges Murrayvel sokkal veszélyesebb lenne a Nuggets.

Így első kör alapján én is egy GSW - Boston döntőt néznék meg szívesen, de már a Suns - Warriors is érdekes lesz (lehet), főleg ha szépen felépül Booker. Mondjuk a hamstring nagyon makacs sérülés, féltem őt is meg Lukát is, hogy rásérülnek majd...

(#10642) saen válasza nmate91 (#10641) üzenetére


saen
veterán

Azért több kell nekik, mint egy Murray ahhoz hogy tényleg veszélyesek legyenek. MPJ kimaxolása szerintem nagyon-nagy hiba volt.

(#10643) nmate91 válasza saen (#10642) üzenetére


nmate91
tag

"sokkal veszélyesebb lenne"
Azok voltak, nyugaton döntőztetk is.

(#10644) saen válasza nmate91 (#10643) üzenetére


saen
veterán

Igen, de azért volt sok változás a keretben. Azóta van egy max játékosuk aki kb sose játszik.

(#10645) perempe válasza nmate91 (#10641) üzenetére


perempe
addikt

Nets kiesés az első körben és Warriors bajnoki cím egyszerre? Poén lenne.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#10646) borges7 válasza nmate91 (#10641) üzenetére


borges7
aktív tag

GSW-Bostont adnám, az nagyon érdekes matchup lenne, a Warriors tűzereje egy elit védekezés ellen!

Suns meg rámegy a Sonics minden idők legnagyobb csalódását birtokló címére, hogy első kiemeltként kiesik a Pels ellen? :) Nagyon rosszul néztek ki itt a meccs végén, egy alapszakaszban hótgyenge védekező csapat eléggé megfogta őket, és CP3 se tudott alkotni, mint máskor. Mondjuk a hazai pálya még így is megvan nekik, azt kell behúzni.

(#10647) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap leültem nézni a Warriors-t, mert (gondoltam) ők szépen, jól játszanak. Félidő után valamennyivel inkább kikapcsoltam.. :U Nem láttam annyira sok meccset eddig a playoff-ból, de nekem eddig a Boston-t volt a legkellemesebb nézni. Persze ahhoz az is hozzátesz, hogy a Nets szenvedését sem bánom. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10648) nmate91 válasza borges7 (#10646) üzenetére


nmate91
tag

Booker nagy firepower, azért ez most látszik. Már csak abból is, hogy nem került a Suns eleget vonalra. FTA: 15 vs 42, lepattanó is 39 vs 48. Ayton meg CP3 is egy puha szar volt most. Ayton mondjuk elég sokszor az :D De több küzdés kell tőlük.

(#10649) saen válasza nmate91 (#10648) üzenetére


saen
veterán

Nemcsak Booker, hanem a kiegészítőemberek így dobják a hármast a négy meccs alatt:

Cam Payne 0-12
Jae Crowder 1-17
Mikal Bridges 2-9
Landry Shamet 2-10

Ez nevetségesen rossz. Ha Suns tovább akar jutni, itt nagy fejlődés kell.

(#10650) nmate91 válasza saen (#10649) üzenetére


nmate91
tag

Huh, ez erős így egyben.

Atlantától többet vártam azért. Oké, nincs Capela, de szerintem ő hatástalan lenne Miami ellen. Young aranyom, 2 meccsen is teljesen leradírozták. PJ Tucker nagy fegyver ennek a csapatnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.