Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-22 06:57:22

LOGOUT.hu

Alapelv: "Ha rendszáma van, itt a helye!":)
Nem a motor mérete a lényeg, hanem az EMBER !!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27401) csongi válasza MADcat (#27400) üzenetére


csongi
Topikgazda

Velmenyem szerint ehhez kerekpar.
Ha robogo, akkor a 250-300 kozeput.
A 4-500 felesleges tulzas. Koltsegekbe is.

(#27402) MADcat válasza csongi (#27401) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Formálom az igényt akkor.
Készenlétes munkarendben dolgozom. Bicikli van, használom is. Viszont, ha riasztás van nem elég a bringa. Nagyon gyorsan bent kell lennem.
Szeretnék menni néha egy kört, szomszéd város, Pest stb. Legyen a napi munkába járás inkább mellékes.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27403) csongi válasza MADcat (#27402) üzenetére


csongi
Topikgazda

Akkor is elegendo a 300 as.
Az 500 meret mar 200Kg kornyeken mozog.
Jobban mennek, de 10 km tavon. nincs jelentosege.
Ha kerulsz egy par kort a kornyekbe, akkor ertelmes tempoba az is elegendo.

Kisebb kerek jo papolas.
Nagyobb kerek nagyobb stabilitas, kevesebb pakolas.

A 400-500 ezres arsavba az also polcos valasztek van. Es kb a veteli ar fele- vagy megegyszer az egesz ramehet.

(#27404) MADcat válasza csongi (#27403) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Sejtem hol akadtunk be. A 400-500 az nem a köbcenti. Az a keret lenne. De látom csak lenne. :O

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27405) -Mosquito- válasza MADcat (#27397) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Lehet találni 300-500cm3-is gépeket.
-KYMCO Xciting 300-500cm3,mindenképp injektoros legyen.
-Piaggio X9,Elektromnos alomániák,beázó műszerfal,vizpumpa,feszszabályzó bajok.
-Suzuki Burgman 400, eszi az olajat,elektromos hibák.
-Aprilia Atlatic 500, Első szériás. Motor ugyan az mint az X9-ben,+vizpumpa,fesszabályzó hiba. Kevesebb elektromos hiba.
-Aprilia Scarabeo 500. Előny a nagy kerekek. Motor itt is ugyan az mint az X9-ben,+plusz annyi hiba mint az Atlanticon.
-Piaggo Beverly 500. Motor itt is ugyan az mint az X9-ben,hibák kb Atlantic.

Ez szimpatikus. KYMCO Xciting 300Ri: [link] Rendszám lekérdezés alapján,5 év alatt kb 500Km-t ment. Hm. Jól emlékszem,kúlső méretei az 500-as tesóval megegyezik.

Ezeket dobta fel a Hahu. [link] Számolj még ehhez,egy olaj, szűrők,hűtővíz,fékfolyadék cseréjét is. Lehet még Variátor szíj,görgők et is cserélni kell. Rosszabbik esetben féktárcsákat,fékbetéteket is cserélni kell. Gumik cseréje. Ezek közül ha már valamelyiket elvégezte a tulaj,jó jel,nem kell rákölteni.

Döntsd el mire van/lenne szükséged. Cm3,kerékméret,pakolhatóság. Aztán úgy is bele bu.lsz valamelyikbe. :D
Szóval,Hahu,ott pötyögd be az elvásásod. Ami tetszik,hívd fel,tudj meg róla mindent is. Ide is jöhet,mekkszakérjük. ;]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#27406) atomanti19 válasza MADcat (#27404) üzenetére


atomanti19
aktív tag

200-as burgit nézted esetleg? Szerintem nagy hiba kihagyni, főleg ha ennyi a kereted.

Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

(#27407) csongi válasza MADcat (#27404) üzenetére


csongi
Topikgazda

A kymco olcsobb a tobbinel.
250-270- 300 blokkok stabilabbak. Kevesebb mechanikus hiba.
Elektronika ott sincs a topon.
Feszab, CDI, tolto tekercs, Muszerfal.
Ebbol a CDI fajos osszegu, a muszerfal meg korulemyes javitasu.

Ennel kisebb kerekueknel tokeletes futomu kell egy elvezheto kozlekedsre.
12-13col

Nezeldoni kell, azert nem lehetetlen, de gyorsnak kell lenni ha valami megjelenik.

(#27408) yodamastah válasza MADcat (#27402) üzenetére


yodamastah
őstag

"Szeretnék menni néha egy kört, szomszéd város, Pest stb. Legyen a napi munkába járás inkább mellékes."

Ha munkába járás mellékes, akkor vegyél egy motort. Oké 500kért nem kapsz jó motort, de jó nagyrobogót sem. Pakolhatóság persze kuka, de egy doboz nem mutat olyan rosszul mondjuk egy Yamaha Fz6-on. Cserébe a "menni néha egy kört" fényévekkel lesz jobb.

Ha mindenképp 500k a limit akkor bajban vagy. Szerintem senki nem ad oda egy jó műszaki állapotú nagyrobeszt 500ért, amikor 1.3 millió ft egy új 125 pcx, és 2.7 millió egy Xmax 300.

(#27409) MADcat válasza yodamastah (#27408) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Le vagyok sújtva. Ennyire rossz a helyzet? Csodát nem vártam mondjuk. Ha már nem robogó gs500 vagy er-5n? De ezek megint arrébb vannak és másik topik témája is.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27410) yodamastah válasza MADcat (#27409) üzenetére


yodamastah
őstag

Mint elhangzott, nem lehetetlen a jó vétel olcsón, de vadászni kell és azonnal lépni.

Mindemellett nem ártana érteni hozzá. Amikor ott állsz a 15-20 éves motor előtt, el kell tudnod dönteni hogy az valóban egy jó vétel, vagy csak a más problémáját veszed meg kedvező áron. Persze ez igazából lehetetlen, hiszen a blokkba és a hajtásba senki nem lát bele. De kéne a típusismeret, hogy legalább a látható dolgok alapján tudj dönteni.

Szerintem logikus hogy 500ért nincs jó motor, mert egy jó műszaki állapotú, megbízható nagyrobogó többet ér.

Mondjuk én itt a topicban a finnyásabbak közé tartozom. Eszembe nem jutna pl olasz vagy tajvani/kínai robogót venni, se nem olyat ami import.

(#27411) yodamastah válasza bajnokpityu (#27357) üzenetére


yodamastah
őstag

Rosso Scootert rendeltem végül én is. Pilot road 4 összességében tapadásban nagyon jó, de kezelhetőségét nem szeretem és zajos eléggé az első. Adok egy esélyt a pirellinek, mert európai tmax fórumokban ezt dicsérték a legtöbbet.

Megvárom mire lemegy az esős május, és átszerelem :)

(#27412) bajnokpityu válasza yodamastah (#27411) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nekem eddig bejött. Persze új gumi mindig jól viselkedik.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#27413) Reaper válasza MADcat (#27400) üzenetére


Reaper
őstag

Ha jó az út, én a 250-es xmaxxal tökéletesen meg vagyok elégedve, ülés alatt van hely bőven, ha mered, akkor tud 100 fölött is menni, de én fostam rajta az M2/a-n :)
cserébe szerinem a kereted környékén van, injektoros, és jó úton kényelmes, futárköténnyel esőben is száraz gatyával szállok le róla, mivel nem kell váltogatni, ezért sima utcai cipővel járok be az irodába vele. Ha találsz nagy plexivel valamit, akkor meg nem kapsz bogarakat se a képedbe, cserébe a végsebesség csökken egy kicsit :)
Amiért már nézem az utódját, az a zuglói utak minősége, ami miatt kell valami keskeny, kicsi túraendúro majd nekem :)
Viszont Ceglédről az M4-en, ahogy autóval ismerem, oda inkább rendes motor, valami 500as.

(#27414) atomanti19 válasza Reaper (#27413) üzenetére


atomanti19
aktív tag

Anno véletlen :U vettem egy vari szíjat, ha kell neked adom. Mint kiderült nem jó az xmax 300-ra bármennyire is ezt mondták a boltba. Zsír új gates.

Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

(#27415) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Köszönöm mindekinek. :R
Véleményezésre ezt bedobnám. [link]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27416) csongi válasza MADcat (#27415) üzenetére


csongi
Topikgazda

:))
A baloldala fejidomnak miert van leszakadva?
Ennyire nem kellene vihyazni ra :D

(#27417) -Mosquito- válasza MADcat (#27415) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ezt meg sem láttam. :F :Y Háát.. [link] , [link] , [link]

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#27418) DigitXT válasza csongi (#27416) üzenetére


DigitXT
félisten

Csak előkészítette a kormánycsapágy cserére, na!:))

(#27419) MADcat válasza csongi (#27416) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Azt én is néztem miután beraktam. :D

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27420) yodamastah válasza -Mosquito- (#27417) üzenetére


yodamastah
őstag

1Mtól egész jó kymcok vannak. 500 magasságában hulladéknak néznek ki már a fotón is. MIlyenek lehetnek élőben? :D

Downtown 300ból vannak 1M alatt tűrhetők. Talán érdemes párat megnézni.

(#27421) kcsa válasza MADcat (#27415) üzenetére


kcsa
veterán

Ez a klasszikus lefosott fos lesz, de szó se róla, ügyesen fogalmaz :D

Olajat ki tudja mióta nem cserélt, hátsó gumi szerinte is kuka (csak ugye ügyesen körülírja), kormánycsapágy cserés.

Gyári tükrök letörve, valami utángyártott van a kormányvégre tákolva, index is festékködös, szerintem levétel nélkül taknyolták körbe.

De a középső szerelőnyílás környékén már kopik a megvigyázott motor utólagos festése.

Nekem még feszszab. is gyanús, engem ne etessen ilyen befagyós akkuval (-60 fok körül fagynak be), nyilván azért kellett kivenni, hogy töltse.

(#27422) MADcat válasza kcsa (#27421) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Igen ezekre mind rájöttem. Nagyon vakvágányon voltam. Azóta leültem rendes gép elé. :W Ez esetleg? [link]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27423) kcsa válasza MADcat (#27422) üzenetére


kcsa
veterán

Burgikat annyira nem ismerem, az Xciting sorozatot elég jól :D de úgy emlékszem K5 (vagy K7?) előtt olajzabálósak a Burgman 400-asok.

(#27424) bajnokpityu válasza kcsa (#27423) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hja, meg 240kiló :D

eladó Kawasaki j300 robogó

(#27425) csongi válasza MADcat (#27422) üzenetére


csongi
Topikgazda

Jo etvagya van olajbol. :)
Kis kerek, nagy tomeg, gyenguska fek.
Kozponti rugostag hatul.
Kep alapjan plusz 250 ezer. :D.

(#27426) palfitom válasza MADcat (#27422) üzenetére


palfitom
félisten

2006-ig csipegetik az olajat, arra mindenképpen figyelni, rendszeresen ellenőrizni kell. Amúgy nekem volt 3 is (2 2004-es és 1 2006-os), én szerettem őket, elégedett voltam a helykínálatukkal, a teljesítményükkel is, és a fenntartásukkal is.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#27427) gps76 válasza MADcat (#27422) üzenetére


gps76
őstag

Ha 500-ért elhozod, nem fogod megbánni, strapabíró járgány. Nincs 240 kg, 190 könyv szerint. Könnyű vele menni, hatalmas csomitartója van(2 zárt bukó belefér), nagy kesztyűtartó, 2 kis rekesz. Elmész valahová le tudsz vetkőzni "hétköznapi" emberre, elnyeli a sok cuccot. Van hozzá nagyon sok alaktrész, ha kellene. Nekem is ez az évjárat van. Az enyém meg lett furatva plusszos dugóval(Alin volt 17000, gyűrűkkel, csapszeggel, hengertalp, és hengerfej tömítéssel együtt), az előírt 0.045-55 helyett 0.03-ra lett illesztve, vigyázni kellett vele 1000 km-ig nehogy gubanc legyen, 1500-ig járattam. Olajfogyi Eneos Max performance-ból 800 km-en kb. 2 dl, az meg szinte semmi ezeknél. Előtte sajnos 2 dl volt 100-on, mert a dugón is le volt ragadva a lehúzó, meg a szelepszárszimmering mintha műanyagból lett volna úgy fel volt keményedve. Be kellett csiszolni a szelepeket is. Ne félj tőle, ha enné ennyit meg kell csinálni, utána nem lesz gond vele. Ha esetleg belevágsz tudok segíteni, mert önszorgalomból szinte mindenét megnéztem már.
Kymcoból nekem Xciting 300 volt az újabb 2010-esből, nem volt rossz de alkatrész nuku, ami van is horror áron, meg van egy betegségük kb. 10 fok alatt baszik beindulni, mert lassabban teker az önindító és a jeladó csak 1 szikrát ad, ha ott nem indul, tekertetheted...

[ Szerkesztve ]

(#27428) Reaper válasza atomanti19 (#27414) üzenetére


Reaper
őstag

Köszi szépen, elfogadom :) Elvileg tavaly vittem Karasnába, ahol mondtam, hogy mindent cseréljenek ki benne, amit ilyen korú gépeknél kell(het), de azt nem tudom, hogy pont szíjat cseréltek-e. Kuplungot meg valami rugókat benne igen, de hogy szíjat ijenkor szokás-e azt nem tudom. Részleteket szerintem pirvátban beszéljünk, és köszi előre is :R

(#27429) MADcat válasza gps76 (#27427) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

2dl 100 kilométeren? Az szép azért.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27430) gps76 válasza MADcat (#27429) üzenetére


gps76
őstag

Azért furattam meg. Mondjuk a hengert nem lett volna muszály, csak nem tudtam hol a baj, megrendeltem a +1-es dugót, 1 hónap mire ideért, viszont nem tudhattam a henger milyen állapotú, ha fúrni kell kiadja a méretet. Motor nélkül mg nem akartam augusztusban maradni, hogy szétszedem, és utána rendelek. Így utólag elég lett volna gyűrűzni, a szelepszáraknál ment el a sok olaj.

(#27431) -Mosquito- válasza yodamastah (#27420) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Kowalskinak :D 500eFt a kerete,abból csodát nem lehet találni. Ha marad a KYMCO vonalon,akkor Xciting 250-300-as tűnhetne jó választásnak. Pl: [link] , [link] , [link]
Itt a tutkeráj lopakodó züd. :D [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#27432) DigitXT válasza -Mosquito- (#27431) üzenetére


DigitXT
félisten

Szezon előtt olcsóbb volt, és nem volt szétbombázva.:DDD Ki érti ezt?

(#27433) MADcat válasza -Mosquito- (#27431) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Rico! :P

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27434) csongi válasza MADcat (#27433) üzenetére


csongi
Topikgazda

Amit linkelt ULP megnezesre erdemes

(#27435) yodamastah válasza -Mosquito- (#27431) üzenetére


yodamastah
őstag

Emelni kell a keretet. Vagy marad a jól ismert "mocsár" :DDD

(#27436) MADcat válasza csongi (#27434) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

ULP?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27437) DigitXT válasza MADcat (#27436) üzenetére


DigitXT
félisten

Az a rendszáma... Lekérdezhető a JSZP-n...:)) Sajnos nem magyarországi, 2015-ben hozták be... Tuti, hogy tekert órás, de "a mocsárban" ez megszokott. Szerk: és az hogy 2018 óta "áll", több mint gyanús. Covid óta én is autózom, de ilyen lapos görbét? Vagy szar az egész motor, vagy beszart az órája, évekkel ezelőtt, és a jó ég tudja, mennyit ment, miközben épp a harmadik tulaját eszi...:DDD

Sajátom pl. ilyen (tudom, régen se mentem sokat, de na: 2020 óta áll, valóban):

Szerk2: most vette az ember, de már adja el. Még a műszaki is lejár róla ebben a hónapban. Nem tudom: egyrészt rohadt sok tapasztalata lehet vele december óta, ehhez képest kihagyta a "szeretett robogóm" dumát...:R Lehet, nepper?;]

[ Szerkesztve ]

(#27438) palfitom válasza DigitXT (#27437) üzenetére


palfitom
félisten

Több, mint gyanús.

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#27439) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Hoztam újabb kettőt. :DDD [link] [link] :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27440) DigitXT válasza MADcat (#27439) üzenetére


DigitXT
félisten

Nagy Maja szép, de városba nem praktikus, nehéz/lomha...
Ez a konkrét példány meg "kinti papírokkal" eladó: felejtős.

(#27441) astrojoe12


astrojoe12
tag

A Képesmotor keresőjébe pár éve az én javaslatomra ;) beraktak egy új szűrési lehetőséget, hogy a papírtalan és a sok külföldi motor között ne keljen keresgélni a magyar papíros gépeket. Papírok érvényessége: "érvényes magyar okmányokkal". Szerintem nagyon hasznos funkció. :K

[ Szerkesztve ]

"az igazság még ennnél is nyomasztóbb. A világ vezetői nem elég okosak, hogy olyan gonoszak legyenek, ahogy azt hiszitek..."

(#27442) MADcat válasza DigitXT (#27440) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Burgi? Az jobban tetszene.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27444) atomanti19 válasza MADcat (#27442) üzenetére


atomanti19
aktív tag

Hasznos lehet.

Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

(#27445) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Honda adv 350et béreltem nyaralaskor. Új gép volt. Nagyon széles kormánynál, szar a szelvedelem, uthiban mindene megszolal, nekem 200km utan nagyon szar volt az ülése.
de amúgy elég popec gép.
Egész nagyfius futómű, fék, kulcs nélküli indítás, kiváló kanyarithatosag. Speed triplát uldoztem vele szerpentinen, és alig ment el. Így kb 1 cm rinya maradt. Erőben nem jobb mint a j300, inkább rosszabb nagy sebessegnel, fekeroben se, de stabilitasban sokkal jobb tőle.

És kergetozve volt 4 liter körül a fogyi.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#27446) MADcat válasza atomanti19 (#27444) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Köszi! :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#27447) DigitXT válasza MADcat (#27442) üzenetére


DigitXT
félisten

Az is egy lassan 20 éves motor, épp mint Madisonom...:R Ebben az évjáratban még olajzabáló masinák voltak, és mivel ez is külföldi papíros, semmit nem lehet tudni az előéletéről. Lehet, kétszer megkerülte a Földet, így 50000 km alá tekerték vissza, hogy vonzó(bb) legyen. Én is megtudtam, utólag, hogy valami nevetséges tizenpárezerre volt tekerve a Madison, már amikor bejött az országba. Közben már volt egy vezérműlánc csere rajta: vicc! Az ilyenek miatt nem játszik a külföldi...:(

Ui: a Burgi hajtáslánca koppra megegyezik a Madisonnal, a blokkjuk csak rokon... A Madison gyárilag 17.8 grammos görgőkkel sportosra van hangolva, a Burgik meg valami 22 grammal, vagy mennyivel mennek, kvázi lomha túrázók... De tekintve a blokk brutál olajfogyasztását, talán nem véletlen, hogy nem szabad pörgetni őket... (Közben látom a linkelt leírást, és ezt támassza alá: 90 km/h-nál nem forog sokat.)

Általában ez a típus népszerű, emiatt alkatrész van dögivel, de mivel típushibái is vannak, amire költeni kell, ha rendbe akarod tenni, érdemes végiggondolni a vételt. Az olcsó import mindig később lesz drága. Nagyon. Kétszer is beleléptem ebbe a folyóba, bár egyes filozófiák szerint az nem ugyanaz a folyó.:D Maja és Madison... Annyi, hogy a Maját én rendszámoztattam (az se kevés pénz), és a friss műszaki ellenére másnap már beszart az akku (ezt még adtak a kereskedésben, LOL), és 1 hónapra rá elszakadt a szíj. Szart se ért a papír: egy romhalmaz volt, amit aztán többszázezer forint rálocsolása után tudtam kvázi megbízhatóvá tenni. Eladtam itt fórumtársnak, aki szintén locsolt rá egy messziről is jól látható összeget, majd jól elcserélte egy kollégámmal. (Aki persze azóta boldogan használja ráköltés nélkül.)

A Madison már rendszámos volt, valami +5K-t adtam a kereskedőnek, és intézte a papírozást is, kényelmes, jó vétel, extra költségek nélkül... Gondoltam én.:D Aztán ugye jöttek a bajok, a megütött felnivel, a megkopott varióval, a sündisznóval a blokkban, ami miatt vezérműláncot kellett cserélni (horror történet volt egyáltalán beszerezni a megfelelőt, ha nem akartad a élből 100K-s gyári szettet berendelni), később meg felszállt a fehér füst... Lett bele új főtengely rakva, stb. Csupa móka és kacagás.:)) És így lesz a 300K-s motorból 3 milliós.:C Eladni ezután teljesen felesleges, szóval most, hogy épp nem használom, csak áll a garázsban. De tervbe van a karbi tisztítás, aztán ki lehetne gurítani kicsit megjáratni...:DDD Esetleg még fel lehet használni ilyen elvetemült projektekre, hogy injektorossá átalakítás, esetleg turbó (ha rám szakad a bank), de ezek csak ilyen mérnöki érdekességek. Egy napi "munkábajárós" motort soha nem érdemes tuningolni, semmilyen értelemben. Mindjárt keresek hozzá vicces illusztrációt, hogy miért...;]

[ Szerkesztve ]

(#27448) yodamastah válasza atomanti19 (#27444) üzenetére


yodamastah
őstag

200as burgman "A varosi gyilkos. Enis ilyet hasznalok. Hihetettlen, de megol minden robogot 0rol 110ig! (igen, meg a Tmaxot, es a 650es burgmant is).......Vegsebessege is rettento. Utassal 140, egyedul 160 felett picivel. "

Ezen még mindig röhögök :D

[ Szerkesztve ]

(#27449) DigitXT válasza yodamastah (#27448) üzenetére


DigitXT
félisten

Lehet, neki már bent volt a csiga, és azért...:))

(#27450) atomanti19 válasza yodamastah (#27448) üzenetére


atomanti19
aktív tag

Nem tudom igazolni az állítást, de én személy szerint mentem a srác 200-as burgijával és lehet meg kellene görgőzni az xmax-ot, hogy elkenje. Nem tudom összevetni, hogy az xmax-om gyorsul jobban vagy a burgi, nagyon közel lehetnek. Tényleg elég komolyat megy a motor, de pl. a Tmaxot kizártnak tartom :N a többivel meg nincs tapasztalat.

Sok ember azthiszi hogy az anyukája méhéből csúszott ki mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják hogy az apjuk tökéből jöttek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.