Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) iSonic válasza joshua7 (#250) üzenetére


iSonic
addikt

2ik érsz legvégén az F12-es Ferrari... egyszerűen gyönyörű.. Jeremy: lehetne kevesebb lóerő benne ;]

(#252) O N E


O N E
tag

Nagyon jó volt ez a rész is, és valószínüleg a következő rész is ( McLaren, Audi, Ferrari roadsterek)

(#253) HaZsolt


HaZsolt
őstag

A 12. évadhoz már nem találok magyar feliratot csak angolt. Tudtok olyan oldalt mondani ahol található?

(#254) O N E válasza HaZsolt (#253) üzenetére


O N E
tag

Csak a Vietnam Special-t találtam meg (12.évad , 8.rész)

Ha valaki tudna linkelni egy címet, ahonnan a Botswana Special feliratát le tudnám tölteni, akkor azt megköszönném

[ Szerkesztve ]

(#255) Sotho


Sotho
őstag

20/3 Nem gyenge volt ez sem , mindig van valami ami a hihetetlen kategóriába tartozik és nem feltétlenül autó.
Külön tetszik, hogy jó minőségű a hanganyag is.

(#256) syberia válasza iSonic (#251) üzenetére


syberia
veterán

Amikor az mondta hogy kevesebb lóerő...azt hittem beszedett valamit :Y Nála a padlógáz és a füstölgő hátsó gumikkal vett kanyarok a default beállítás, remélem hamarosan lesz olyan beállítás a sportkocsikban hogy "Clarkson mode" ;]

https://howbad.info/

(#257) joshua7 válasza Sotho (#255) üzenetére


joshua7
veterán

Jó rész volt megint. :R
A spanyol helyzetet gondolom sarkosították azért, de azért az a bezárt repülőtér meg az elhagyatott háztömbök elég durva volt.

Semper Fi

(#258) syberia válasza joshua7 (#257) üzenetére


syberia
veterán

Nagyon jó rész volt, alig vártam hogy megnézhessem tegnap!
Azok az elhagyott épületek, nekem a Legenda vagyok és a 28 nappal később ugrott be. :R

https://howbad.info/

(#259) syberia válasza callmeakos (#209) üzenetére


syberia
veterán

Ez is szinkronos? :O

https://howbad.info/

(#260) O N E


O N E
tag

Nahh, ma megnéztem én is, és nekem is a Ferrari tetszett a legjobban :) Következő részben lesz a Transit légpárnás hajó

(#261) syberia válasza O N E (#260) üzenetére


syberia
veterán

:DD

https://howbad.info/

(#262) O N E


O N E
tag

Tv-n szeretném megnézni az egyik részt felirattatl, de hogyan? Egy mappában van a felirat meg a film is, ugyanaz a nevük, de a felirat helyett csak négyzetbe zárt kérdőjeleket ad ki, Pedig támogatja az .srt fájlt. Valaki valami ötlet?

(#263) Sotho válasza O N E (#262) üzenetére


Sotho
őstag

Karakterkódolásos probléma lesz.

(#264) O N E válasza Sotho (#263) üzenetére


O N E
tag

És akkor mit lehet tenni ilyenkor?

(#265) Sotho válasza O N E (#264) üzenetére


Sotho
őstag

Letöltesz egy notepad++ progit készítesz egy másolatot a srt fájlodról és kisérletezel. Én ezt tenném először, vagy keress rá itt a ph-n valami hasonló témára. UTF-8 -at szokták szeretni állítólag.

[ Szerkesztve ]

(#266) O N E válasza Sotho (#265) üzenetére


O N E
tag

Okés, köszönöm a segítséget :)

És hogyha ráégetem a feliratot, akkor működni fog?

[ Szerkesztve ]

(#267) Sotho válasza O N E (#266) üzenetére


Sotho
őstag

Előbb a kevésbé melós megoldást próbálnám, de ha ráégeted (ezt még nem is hallottam így :) ) akkor gondolom nem mint feliratot fogja kezelni a lejátszó tehát igen.
Nincs mit, nem vagyok jártas ebben csak épp a minap futottam bele egy ilyenbe , teljesen más területen.

[ Szerkesztve ]

(#268) Snooker


Snooker
senior tag

Láttátok az új részt ? Ezek az SLS-ek nagyon durvák..... :)

(#269) syberia válasza Snooker (#268) üzenetére


syberia
veterán

Én tegnap néztem végig, a láthatósági mellény színű volt a legnagyobb poén: -Ezt hallgassák! néma csend és száguld ezerrel :)) Vagy amikor elsüllyedtek a légpárnás transittal, na az komoly volt :Y

https://howbad.info/

(#270) joshua7 válasza syberia (#269) üzenetére


joshua7
veterán

A Transit-nál kíváncsi lennék a kivágott jelentekre, meg pár apróságra, hogy pl. hogy másztak ki a süllyedő ''hajóból', meg hogy mi volt az emberek reakciója azon fölül, amit mutattak. Pl. az elfújt étteremnél. :D

Semper Fi

(#271) O N E válasza Snooker (#268) üzenetére


O N E
tag

Én még kivárom a feliratot :) Bár egy kicsit belekukkantottam már

(#272) Snooker


Snooker
senior tag

Egyébként nekem ez az évad eddig nem múlja felül az ezt megelőző kettőt.... :/ Valahogy jobbra számítottam.

(#273) O N E válasza Snooker (#272) üzenetére


O N E
tag

Az Africa Special-t nehéz überelni :)

(#274) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Na üdv urak!

Jobb ha csipkeditek magatokat és megnézitek 20. szezon eddig leadott 5 részét. Rosszul érzem magam, hogy nincs kivel beszéljek a látottakról. :D Dióhéjban: Az előző részek alapján toronymagasra karcolt elvárásokkal kezdtem nézni az új részeket és kb. 95%-ban hozta is amire vártam. De csak mert még nem volt Jeremy & supercar vs Hamster & Captain slow & tömegközlekedés verseny.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#275) varsam válasza Petyyyyy (#274) üzenetére


varsam
őstag

a tegnapit majd este nézem meg, azon kívül láttam mind

(#276) Petyyyyy válasza varsam (#275) üzenetére


Petyyyyy
addikt

A tegnapit még én sem láttam, csak péntekem nézem meg. Ha már elérhető HD-ban is, nem egy 17" monitoron nézem meg munkahelyen. Hogy tetszett a kétéltű? :D Hogy is hívták?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#277) O N E válasza Petyyyyy (#276) üzenetére


O N E
tag

Hovervan

Amúgy én is csak az ötödiket nem láttam még, bár belenéztem már, és ezek a Lamborghinik nagyon durvák, az Aventador Roadster idejére kíváncsi lettem volna

(#278) syberia válasza O N E (#277) üzenetére


syberia
veterán

Az első verzió az szépen beleállt a tóba, szakadtam azon a részen :DD

(#276) Petyyyyy: szia! honnan lehet leszedni a tegnapit HD-ban, jöhet privátban a link :R

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#279) Petyyyyy válasza syberia (#278) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Az elsőnek így volt megírva a sorsa. :D Nem is értettem a Hovervan-ra miért nem tettek nagyobb tankot, de rájöttem. Nem lett volna vicces, ha nem fogy ki út közben.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#280) joshua7 válasza syberia (#278) üzenetére


joshua7
veterán

[link]

Én már megnéztem a 20x05-öt, ez is jó volt. A Lambo-k nem voltak rosszak, de a lakókocsis ökörködésen szétröhögtem a fejemet. Főleg, mikor a Stig a CX5-tel csinálta a gyors kört. :D

Semper Fi

(#281) syberia válasza Petyyyyy (#279) üzenetére


syberia
veterán

Gondolom mielőtt odaengedik a vezetőfülkébe, az idiótákat letesztelik hogy mit művel ez a...prototípus élesben, én azt hittem azért pici a tank hogy ne legyen égő, ha baleset történik (benne van a pakliban)

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#282) Petyyyyy válasza syberia (#281) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Tesztelhették volna nagyobb tankkal is, max kivágják a beépítést, tesztelést Jeremy kérésére. Btw a baleset lehetőségére nem is gondoltam ilyen formában.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#283) varsam válasza Petyyyyy (#276) üzenetére


varsam
őstag

én végigröhögtem az egészet :D
Amikor visszafele akartak felmenni azon kis vízlépcsőn, Jeremy meg csak "POWER, POWER, POWER" és tolta neki mint az ökör, szakadtam... kéész :DDD

(#284) syberia válasza varsam (#283) üzenetére


syberia
veterán

Már egy ideje a topgear-függőség a diagnózis nálam, jellemző tünet a elmebetegeket megszégyenítő röhögés/vihogás és görcsbe ránduló hasizom :DDD :))

https://howbad.info/

(#285) tkesy


tkesy
őstag

Ez a lakókocsis rész elég betegre sikeredett...:DDD

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#286) zoo8800


zoo8800
veterán

Clarkson még mindig nem rajong a 911-esekért :))

rip and tear, until it is done

(#287) Petyyyyy válasza zoo8800 (#286) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Még nem láttam az ötödik részt, szóval ez most irónia volt vagy muszáj volt beismernie, hogy tényleg jó? Hammond a 911 mániás.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#288) zoo8800 válasza Petyyyyy (#287) üzenetére


zoo8800
veterán

Majd meglátod, mire gondolok. :D

rip and tear, until it is done

(#289) O N E


O N E
tag

Viszont a Sesto Elemento mindegyiküknek tetszett [link]

(#290) varsam válasza O N E (#289) üzenetére


varsam
őstag

brutál az az autó, hát még az ára :Y

(#291) syberia válasza zoo8800 (#286) üzenetére


syberia
veterán

Olyan pofákat vágott közben, nagyon vicces volt :D :C

(#287) Petyyyyy Hammond és May szeretik a 911-et, a Hamster inkább "muscle car" mániás, folyton azzal cseszegetik hogy ő amerikai :DDD

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#292) varsam válasza syberia (#291) üzenetére


varsam
őstag

Hammond is imádja a Porsche-kat
Amikor a hírekben felhozták őket egymás után, Jeremy tényleg komoly arcokat vágott XD

(#293) Petyyyyy válasza syberia (#291) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Akkor lehet csak egy régebbi részre emlékszem. Hipnotizálták és beültették egy lábbal hajtható kisautóba, amiről azthitte az egy 911 Turbo. :DDD Meg volt győződve róla, hogy az a legjobb verda a világon. Egészen a csettintésig.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#294) O N E válasza Petyyyyy (#293) üzenetére


O N E
tag

Arra a részre én is emlékszem.
Meg amikor Jeremy nekiment egy ugyanolyan pedálos autóval, Hammond tiszta düh lett :)

(#295) HaZsolt


HaZsolt
őstag

A 4. epizód óriási volt, rengeteget baromkodtak a légpárnással:), ennél már csak az tetszett jobban amikor kocsi által húzott vonatot csináltak:D, jó az idei évad.

(#296) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A mai rész is kemény volt :D
A legutolsó rész meg no comment, de az tény hogy van igazság benne, még ha kevesebb is mint állítanak :D

All→M8

(#297) pcgamer01 válasza callmeakos (#296) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Helló mindenkinek!

Egy olyan problémám lenne hogy,
Nagy örömömre megtudtam hogy 19-20án lesz a viasat6-on a topgear 18.dik évada magyarul. :)
De bánatomra pont akkor megyünk nyaralni és nem tudom nézni. :(
A kérdésem pedig.:Van-e olyan személy aki ezt fel tudná nekem venni,vagy meg tudná szerezni.
Nem lennék hálátlan. :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R
Csak ez az egyetlen reményem.

Samsung Galaxy S10+

(#298) O N E válasza pcgamer01 (#297) üzenetére


O N E
tag

Én szerintem felveszem

(#299) pcgamer01 válasza O N E (#298) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Télleg?
Annyira hálás vagyok.Végre valaki.

Samsung Galaxy S10+

(#300) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

El vagyok kenődve, túl gyorsan véget ért az évad. Vígaszként említhető, hogy a záró epizód egész jól sikerült, teljesen ünnepi hangulatba kerültem a végére. Egyelőre semmi info az új évadról.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.