Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32301) majnz


majnz
tag

Akciósak az Oakley ruhák a Brands-en

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#32302) radi8tor válasza majnz (#32301) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A normálisan kinéző darabok már mind elfogytak. :(

⭐ Stella

(#32303) SpeciCanyon válasza radi8tor (#32302) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Mert azokból volt egy darab s vagy m-es :DDD

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#32304) majnz válasza radi8tor (#32302) üzenetére


majnz
tag

Én behúztam egy sárga factory pulcsit meg egy piros csíkos golf pólót, plussz egy öv meg egy sapi. Szerintem azok símán vállalhatók!

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#32305) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

Amiről már beszéltem fentebb :) összeállt :)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#32306) Viry válasza radi8tor (#32302) üzenetére


Viry
csendes tag

Szerintem azok csak "kedvcsinalo" kepek... soha nem is volt belole , csak kiteszik hogy azt gondold volt es gyorsan fogy ...jujuj vennemkell me elfogy... :) es mar be is huztak... ;)

[ Szerkesztve ]

:::: Powered By Eizo ::::

(#32307) Alpha630 válasza SpeciCanyon (#32305) üzenetére


Alpha630
tag

Húú, ez nagyon vagány. Nagy reccsenésem a Monster.

(#32308) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Sziasztok. Sajnos megkarcolták a Fuel Cell Ferrari editon szemüvegem bal oldali lencséjét, lehet ezt cserélni vagy kapni ilyen lencsét valahol?

(#32309) harryls válasza HorviGabi (#32308) üzenetére


harryls
csendes tag

THE LAB Király utca
1061 Budapest, Király u. 48.
Telefon: 06 20 954-6055
E-mail: kiraly@mofo.hu
Nyitvatartás:
Hétfő - Péntek: 10:00 - 20:00
Szombat: 10:00 - 18:00

Régebben lehetett egy db lencsét is venni, nem tudom most lehet-e.
Bal lencse akkor az a gravíros, hát az nem biztos hogy lesz, max gravír néküli

(#32310) j_szilard


j_szilard
csendes tag

Sziasztok!

Eladó Polarized Black Chrome MirrorShield™ lencse Batwolf szemüveghez.
Revant Optics oldalról rendelt 2015.09.09.-én.

Ár:8000

Kérésre küldök képeket ha kell.

(#32311) sz_proli


sz_proli
csendes tag

Sziasztok, eladóvá vált néhány kiemelőm (egyes, kettes), állványom és egy oakley tálca is.
Kedvezményes árakon, ami nem 1000 Ft/db-ot jelent de az ebay-es árak alatt mindenképpen. Ha valakit érdekelne vmi mielőtt megy az ebayre, privátban érdeklődjön. Pár napszemüvegtől is megválok (pl shaun white darabok vagy holbrook, frogskins) stb. Ja és a gearbox-om is eladó még :)

(#32312) albert8


albert8
addikt

Végre megérkezett a kis crosslink, nagyon tetszik, de sajna nem tudnak még lencsét vágni bele... :D

:R

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#32313) sz_proli válasza albert8 (#32312) üzenetére


sz_proli
csendes tag

Szép. :)
Miért nem tudnak? Nekem is crosslink-em van, csak a switch verzió, de egy nap alatt megcsinálták a lencsét.

(#32314) albert8 válasza sz_proli (#32313) üzenetére


albert8
addikt

Mert nem fér bele az a lencse amit gondoltak hogy jó lesz, igy vékonyitott kell. :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#32315) bump3r111


bump3r111
tag

Sziasztok!
Van rá mód hogy egy Holbrookon "állítsunk" ? Jó lenne ha egy kicsit szorosabban állna, főleg mikor felrakom fejtetőre, azonnal lecsúszik. Youtubeon van pár videó, ahol műanyag kereteket forró vízzel és hajszárítóval állítják :DDD van értelme?

[ Szerkesztve ]

(#32316) majnz válasza bump3r111 (#32315) üzenetére


majnz
tag

vidd be egy optikába, az összes dioptriás műanyag keretet is melegítik, és ők rád is tudják igazítani

Ne búsulj Pöcök! Megtettük amit kőőő!

(#32317) delon


delon
tag

Sziasztok!

Napszemüveg vásárlás előtt vagyok a típus az a fuel cell illetve a gascan lenne
Olyan kérdésem lenne hogy azt hogyan tudom eldönteni hogy eredeti -e a lencse
illetve hogy a szám benne van a szár ban akkor az biztos hogy eredeti?
Ha valakinek van eladó a fenti két típusból ne tartsa magában, írjon privátban

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#32318) TayRol


TayRol
veterán

Már csak egy szemüveg keresi gazdáját:

- Jupiter Squared VR Signature Series Polished Black/Fire Irdium (SKU009135-11): 22e

:)

(#32319) koxx válasza delon (#32317) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Keresd meg gaborcsut, ő garantáltan eredetit árul [link]

TayRol: elment a badman is?

(#32320) TayRol válasza koxx (#32319) üzenetére


TayRol
veterán

Nem, az marad. Hordom, tetszik, bevált.

(#32321) kpykpy válasza TayRol (#32320) üzenetére


kpykpy
tag

Itthon jobban átnéztem és tényleg patika állapotú! ugyh köszönöm még egyszer a plaintiffet :) :R

Oh long Johnson...

(#32322) TayRol válasza kpykpy (#32321) üzenetére


TayRol
veterán

:)

(#32323) SpeciCanyon


SpeciCanyon
újonc

Radarkák :) az XL radar naggyyyoooooon durva :)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#32324) hroberto


hroberto
veterán

Sziasztok!
Sikerült tönkretennem a Straight Jacketem egyik oldali lencséjét. Honnan tudnék beszerezni hozzá? (Fire Iridium.)

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#32325) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Carbon Blade 9174 05 Ice/Grey/Red Iridium Polarized érdekelne. Ha tud valaki megbízható forrást nem feltétlenül aranyáron... :)
örvendenék vala :)

(#32326) teratti


teratti
senior tag

Helló!
Egy munkatársam venne szemüveget és kinézett kettőt, csak gyakorlott szemekre lenne szükség a "bevizsgáláshoz". :R

[link], [link]

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#32327) gaborcsu válasza teratti (#32326) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

A második tőlem származik, nyáron szép állapotban adtam el neki. Abban black iridium van. Az első elvileg szintén ok lehet, de az gyári grey lencsés, és gondolom a korából fakadóan rosszabb állapotban lehet.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#32328) teratti válasza gaborcsu (#32327) üzenetére


teratti
senior tag

Nagyon köszönöm. Egyébként tegnap megadtam neki az oldalad linkjét is, hogy ott nem nyúlhat mellé... :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#32329) X-metal válasza hroberto (#32324) üzenetére


X-metal
csendes tag

Fire-t csak párban vegyél. Ahány éve létezik, annyi különböző árnyalatban gyártották...
Kérdezz rá a Lab-ban, de ne lepődj meg, ha nem lesz. Az ebay-en biztos találsz, ha rendszeresen keresed.
Vagy írj az oakleyforum.com-ra. Ha ott nem kapsz, akkor nincs is. :D

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#32330) X-metal válasza SpeciCanyon (#32323) üzenetére


X-metal
csendes tag

Nnnaaa, úgy látom van új bringás szemcsid. Így a Mag M-et passzolhatod is le nekem. :K

Szerk: Bocs a moderátor úraktól, ez a kettő mehetett volna egybe is. Tisztára mint egy amatőr.

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#32331) hroberto válasza X-metal (#32329) üzenetére


hroberto
veterán

Köszi!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#32332) Hullamos


Hullamos
tag

Megvalnek a kepen latott eredeti szemcsiktol.Amit tudni kell rolluk hogy szep allapotuak,2db van par karc a lencsejen.8db/frogskins,1db valve 1 db sidevays es 1 db chainlink.Se doboz se torlokendo....egyben szeretnem eladni 11 ezer/db.

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#32333) harryls válasza Hullamos (#32332) üzenetére


harryls
csendes tag

A chainlink melyik színkombó?

(#32334) X-metal válasza Hullamos (#32332) üzenetére


X-metal
csendes tag

Amennyiben a fentebb bemutatott "bolhapiac"-os Zero is eladósorba kerül, küldj rám egy privátot Please!!!

Más:
Keresek eladó X-Squared-et
Kifizetném készpénzben, vagy cserélném.

BadMan is érdekelne!
Elsősorban a konszolidáltabb szinek, de akármi jőhet.
Mivel ezt újonnan is elég korrekt áron be lehet szerezni, Így szerencsésebb lenne valami csere...
Persze csak ha nem alkalmi vétel. 😎

Cserébe tudok adni (a teljesség igénye nélkül): 2 féle Split Jacket, Polished White Jawbone (többféle lencsével), 1st gen Fmj 7,62 Straight Jacket, 3 féle Strechline Warden, Kozik HijInx, 3 féle Juliet, Mars Crater (csak keret), Custom Polished X-Metal XX egyenes szárral (többféle lencsével). Esetleg egy Custom X-Metal R1 keret szintén egyenes szárakkal. Van sok új ritka lencsém Julihoz, és OEM X-metal gumiszettem több szinben.
Ami nem szemüveg: Új Kevlar Wallet, Icon Claw Carabiner, BobHead kulcstartó... Állványok, és egyéb display cuccok...

Szóval, ne kiméljetek! :D

Szerk: Majdnem elfelejtettem! Első generációs Pit Boss is jöhet. Bármilyen színben... Ducati előnyben! :K

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#32335) X-metal válasza harryls (#32333) üzenetére


X-metal
csendes tag

Van egy pár zsír új Chainlink Black Iridium Ferrari Lencsém, amire nincs szükségem.
Nagyon olcsón odaadom.
Csak, ha éppen ezen múlna....... :U

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#32336) harryls válasza X-metal (#32334) üzenetére


harryls
csendes tag

Ha meg nem sértelek :D mi a fenét csinálsz a hammered szárakkal?
Kár hogy az az egyenes szárú XX nem plasma :W Bár lehet hogy még így is érdekelne 24k-val, csak nem tudom hogy tudnánk összehozni
Raknál fel róla képet?

(#32337) Hullamos válasza harryls (#32333) üzenetére


Hullamos
tag

OO9247-06 :R :R

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#32338) X-metal válasza harryls (#32336) üzenetére


X-metal
csendes tag

Nem sértesz meg. :N Alkatrészenként vettem ezeket a szemüvegeket.
Hidd el, boldog lennék, ha szert tudnék tenni 2-3 pár hammered szárra...

Összehozni, csak akkor tudjuk, ha van a felsoroltak közül cserealapod.
Viszont24k lencsém amúgy sincs hozzá, illetve csak egy nagyon karcos.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#32339) Viry


Viry
csendes tag

Engem érdekel a chainlink, ha harryls futni hagyja.... ;)

:::: Powered By Eizo ::::

(#32340) harryls válasza Viry (#32339) üzenetére


harryls
csendes tag

Vidd, ha szeretnéd. Egyébként elnéztem a képet, a bal első valve-re hittem azt hogy az a chainlink, és valamilyen fekete verzió

(#32341) SpeciCanyon válasza X-metal (#32334) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Valami nagy van születőben??? Láttam facebookon hogy elég sok mindent meghirdettél :)

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#32342) levics


levics
csendes tag

ha esetleg vki táskát szeretne :) ...vagy zsákot

(#32343) koxx


koxx
MODERÁTOR

Az ilyen és ehhez hasonló mókolmányok ugye csak vicc :F főleg ennyi pénzért és nem original alkatrészekkel... [link]

(#32344) SpeciCanyon válasza koxx (#32343) üzenetére


SpeciCanyon
újonc

Vannak még jó....khmm... Nagyon jó kombói :DDD de hát ha neki ez tetszik, és van rá vevő :D

!!! OAKLEY SZEMÜVEGET VESZEK !!! --- BÁRMILYEN ELADÓ OAKLEY szemüveged van, ÍRJ, KORREKT áron veszek, gyűjteménybe --- http://oakleyhun.blog.hu/

(#32345) harryls válasza SpeciCanyon (#32344) üzenetére


harryls
csendes tag

Az a zöld-fehér is katasztrófa :W én is épp tegnap vettem észre.
Aki ismeri az o-review oldalt lépjen be és válasszon ki egy bizonyos modellt és kattintson rá. Nálam az van ha megteszem egy fake oakley oldal jön be "sunglassonestyle.com" Ha nálatok is így van, valami jó angolos nem írná ezt meg facebook o-review oldalra?

(#32346) X-metal válasza SpeciCanyon (#32344) üzenetére


X-metal
csendes tag

Hát, tényleg elég gagyik. Mondjuk ez a rózsaszín nekem bejön. :DDD
Már írtam az embernek a European OAKLEY Network-ön is, hogy kicsit szemtelenség ennyit kérni egy simán festett (még csak nem is színterezett) szemüvegért, amikben gagyi lencsék és alkatrészek vannak.
Azt is leírtam, hogy pont 100 euróért bármilyen módon megcsinálok bármilyen X-metal keretet. Új gumikkal.
Erre az volt a reakciója, hogy mutassak jobbat, ha tudok. Beszúrtam neki néhány képet a színterezett szemüvegeim közül. Volt ott R1, XX, Juli, Spike... Na, azóta nem reagált semmit. :N

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#32347) Alpha630


Alpha630
tag

Egy kis szösszenet a Fuse-lencsékről.
Rendeltem tőlük a Monster dogomba egy kék és a Romeomba egy fekete polár lencsét. Mindkettőt a drágábbik polár verzióból. Elég sok idő volt mire megérkezett, mert megvámolták meg amúgysem kapkodtak.
Kibontván a várva várt csomagot, nem voltam felhőtlenül boldog.
Pro:
-Nem torzít
-Lencse anyaga
-Bevonat színe, minősége
-Csomagolás
Kontra:
-Rossz lencsét csomagoltak.
(két romeot kaptam, hála az égnek nem valami teljesen használhatatlant számomra)
-A polarozációs síkok nem vágnak egybe egy lencsepáron belül, kb 5 fokos szöghiba
-És a legfájóbb. 6 os bázisgörbületű lencsékkel dolgoznak. Ami az eredetihez képest jóval laposabb. Ez nekem kizáró ok lett volna, de nem derült ki az oldalukról sajnos.
Hát marad a vágatás mert nincs más alternatíva az eredetit megközelítő minőségben.

(#32348) czuczb


czuczb
újonc

Sziasztok!

Nem kell valakinek kompletten tokkal vonóval?

Mindegyikez van gyári tárolózsák, és még ezer apróság.

Adnám hozzá a vitrint is, ami nem gyár alumínium, hanem rozsdamentes acél+plexi, de nagyon állat.

Ha valaki jó árat kínál(na) a komplett gyűjteményért,akkor nem tartom meg, nem kell a drágábbakból sem 100 ezres/db számokban gondolkodni de még 90 -ben sem, de csak azért, mert egyben szeretném eladni valakinek.

Külön-külön nem akarom értékesíteni, mert alig vagyok itthon, és akkor sincs sok időm.

Sajnos összeszedni jobban élveztem mint most, bár tény, hogy nagyon jól mutat!!
Ha nem válaszolok azonnal bármilyen kérdésre, az csak a számítógép közelségének hiánya miatt van!

Minden jót nektek!!

czucz

(#32349) Alpha630 válasza czuczb (#32348) üzenetére


Alpha630
tag

Uhh nem semmi... Szép gyűjtemény.

(#32350) teratti válasza czuczb (#32348) üzenetére


teratti
senior tag

Nagyon szépek és a körítés se kutya..... Egy árat dobnál pü-ben? :R

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.