Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) SupaCow válasza koxx (#25046) üzenetére


SupaCow
tag

Hudejoo :))) kezdtem aggodni. meg nem tudom hogy evekig orzom vagy hordom majd:)

f: @geboleather

(#25052) koxx válasza SupaCow (#25051) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Egy kimaradt, vagy nekem adod :P

(#25053) SupaCow válasza koxx (#25052) üzenetére


SupaCow
tag

Ja igen:) Ahogy neked is, az en masodik nevem is Maltai Szeretetszolgalat :-D

f: @geboleather

(#25054) hgizmo


hgizmo
csendes tag

sziasztok, eljött az idő, hogy végre normálisan elhelyezzem a szemüvegeimet :)
lenne valakinek felesleges / eladó fém "állványai"? ha nincs, akkor marad az e-bay, de én szeretem a hazai piacot erősíteni ;)

(#25055) radi8tor válasza hgizmo (#25054) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

medusa-nak volt. Már levette eBay-ről. Talán eladta...

⭐ Stella

(#25056) Bati0501 válasza Bati0501 (#25045) üzenetére


Bati0501
őstag

Légyszi. :B :R

koxx: :R Erre gondolsz?:[link] Ezt még pont olvastam is. :D
Am az lett volna következő kérdésem,h ezeket hol lehetne megnézni élőben...mert itt is van Miskolcon egy boltjuk-a hivatalos honlap szerint-,de sztem csak egy "sima" optika lehet,és nem hinném,h pont lenne ilyen vagy ha megakarnám nézni,és nem lenne,akkor azt mondanák,h rendelnek egyet és megnézhetem. :(
Pesten meg nem szoktam járni.
Azt még megmondanád,h melyik weblapon lehet olyan képeket találni,amik olyanok,mint amiket itt is linkeltél?[link] Főleg olyat,mint a második. :)

[ Szerkesztve ]

(#25057) koxx válasza Bati0501 (#25045) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem vagyunk egyformák. A matt keretek sztem kifejezetten rosszak, hamar kifényesednek. A frog pedig 10-ből 8 embernek szarul áll. A violet lencséről már leírtam a véleményem, másoknak pedig kedvencük. Ha tetszik vedd meg.

(#25058) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Találtam két ilyen szemüveget 50%-al leárazva egy motoros boltban:


FMJ 5.56/ice: 19800 - 50%
Eye Jacket 2.0: 42900 - 50%

Ha valaki rámozdulna: 13. kerület Duna pláza parkolóház aljában levő motoros boltban vannak.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#25059) koxx válasza radi8tor (#25058) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

19800-ból még lejön 50%? úgy még érdekelne is

(#25060) radi8tor válasza koxx (#25059) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Igen. :K

⭐ Stella

(#25061) hgizmo válasza radi8tor (#25055) üzenetére


hgizmo
csendes tag

köszönöm, azt láttam. én most nem "vitrin"-re gondoltam, hanem azokra a kis fém tartókra, amikre egy-három szemüveget lehet ráhelyezni... olyanokat is láttam itt eladót, de hamar elfogytak :)

(#25062) X-metal válasza hgizmo (#25061) üzenetére


X-metal
csendes tag

Küldtem privátot.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#25063) Brownie0306 válasza Bati0501 (#25056) üzenetére


Brownie0306
újonc

Nekem személy szerint a matt fekete keretek tetszenek a legjobban. Szerintem ez a fényesedés dolog egyáltalán nem vészes, nekem ez kb olyan mint amikor egy bőrös mars-on a bőr kicsit megkopik :D csak szebb lesz tőle :D bár nekem a matt fekete straight jacket-em megvan kicsit kevesebb mint egy éve, nyúzom rendesen, hordom folyamatosan, és kifényesedni csak a szárgumi mögötti kis műanyag résznél belül fényesedett, plusz az orr rész belső alsó felén.
A minap láttam is a buszon egy ilyen matt black violet iridium frogskins-t, és nekem nagyon megtetszett... igaz nekem a frogskins nagyon szarul áll, de csak így maga a szemüveg nagyon király :) Matt fekete kerethez ajánlani egy Fire lencsét tudok az úgy még ütősebb.

[ Szerkesztve ]

(#25064) Bati0501 válasza Brownie0306 (#25063) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi szépen! :R
Kezdek elbizonytalanodni,h h is áll egy ilyen szemüveg az ember fején... :DDD mert ha tényleg nem áll jól kb senkinek,akkor valószínűleg nekem se. :(
Ilyenre gondolsz?[link]
Am nekem már régebben eszembe jutott egy olyan dolog,h kellene írni egy programot-persze én ilyet nem tudok,semmilyent se :DDD -,h ha van egy webkamerád,akkor le tudnád magad fényképezni több oldalról és ilyen ruhákat,kiegészítőket áruló honlapokon lenne rá lehetőség,h a virtuális énedre ráadd a tetsző darabot,így látva,h a valóságban hogyan is állna rajtad.Persze a legtöbb ilyen kamerának nincs vmi túl jó képe(bár nem csak webkamerát lehetne használni...)+ehhez be kellene scannelni minden egyes darabot...meg hozzá program,szóval nem tudom,h mennyire lehetne megvalósítani.Bár ha sikerülne,akkor tuti feldobná a piacot.
/ha már van ilyesmi dolog,akkor nem szóltam :D /

(#25065) Brownie0306 válasza Bati0501 (#25064) üzenetére


Brownie0306
újonc

igen ilyen fire lencsésre gondoltam,szerintem jobb mint a violet. Azért valahol próbáld fel, mert nekem a stílusom miatt nem áll jól, túl "hipster-es" :DDD
Igen tök jó lenne egy ilyen progi, de a nem a szemüvegeket kellene scannelni 3D-sen, merthát azok tervezéskor már megvoltak, hanem a fejeket, de az meg nem túl olcsó mulatság... plusz szerintem a szemüveg 3D-s terveit nem szívesen dobnák ki a nyivánosságnak.

[ Szerkesztve ]

(#25066) Bati0501 válasza Brownie0306 (#25065) üzenetére


Bati0501
őstag

Nekem is tetszik ez a narancssárga lencse,csak nem igazán tudom eldönteni,h milyen is lehet rajtuk keresztül a világ...A honlapjukon amiket nézegettem,hát nem segített sokat.Értem én,h a violet ibolyát jelent,de én még is inkább kékesebb eredményt vártam.Fel kell próbálnom,sőt élőben kellene látnom. :D Am én egyáltalán nem vagyok hipszter,szóval... :DDD
Am én vmi ilyesmi 3D-re gondolok:[link] (vannak ennél jobb megoldásúak is,de ilyesmire gondolok)

(#25067) X-metal válasza Bati0501 (#25066) üzenetére


X-metal
csendes tag

Azért ez ennél bonyolultabb. :K
Egy ismerősöm hobbiból 3 éve dolgozik egy ilyen programon.
A lényeg, hogy a szemüvegek fix méretűek, az egyént kell hozzájuk párosítani...
Nagyon nem mindegy, hogy az asszony XS-es fejméretére modellezed rá, vagy a busafejű szomszéd XXL-es kobakjára. :DDD

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#25068) Bati0501 válasza X-metal (#25067) üzenetére


Bati0501
őstag

Persze,nem vitatom,ezzel csak annyit szerettem volna megmutatni,h hogyan is képzelem el a végeredményt. :)

(#25069) Brownie0306 válasza Bati0501 (#25066) üzenetére


Brownie0306
újonc

ami még pozitívum szerintem a fire lencsében, hogy kívülről az én szememet teljesen láthatatlanná teszi, míg a violetben kicsit átlátszik, és egy frogskinsnél ahol a lencse nem fekszik fel ívesen a szemed elé, szerintem ez fokozottan igaz, mivel a napfény oldalról könnyebben besüt a lencse mögé. nekem az eddigiek közül a black iridium polár és a fire iridium polár tetszik a legjobban mind belülről mind kívülről. Próbáltam a Straight-embe Tungsten polárt is, és eldöntöttem, hogy olyan lesz a következő.
Az oakley.com-on van valahol egy ilyen lencse "szimulátor" ahhol effektként ráteheted különböző tájképekre a lencsék színét, de mindenképp nézd meg élőben is, úgy az igazi.

(#25070) Bati0501 válasza Brownie0306 (#25069) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi az infót,mert azt én se szeretném,ha látszódna a szemem.
Igen,ott néztem meg az iridiumot,és ott bizonytalanodtam el,h ez nekem egy kicsit túl lilás-rózsaszínes. :DDD

(#25071) X-metal


X-metal
csendes tag

A Matte Clear Trenchcoat bezsákolva a gyűjteménybe! :C

Asszem, nekem soha nem lesz Pit Boss-om. Mire összeállna az ára, mindig elköltöm. :DD

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#25072) Brownie0306


Brownie0306
újonc

Szerintetek egy izzadtságtól lehámlott lencse az még ugyanúgy véd a nap káros sugárzásaitól? egy valve black iridium lencséjéről van szó, ami kívülről kicsit karcos, belülről meg körben a szélén lehámlott. csináltam belőle egy munkás-horgászós, pakolós szemüveget, de nem vagyok benne biztos, hogy így is ugyanolyan védelmet nyújt.
szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#25073) SupaCow


SupaCow
tag

Hétvégén fotózgatok. : ) Gyűlik a banda.

Bati0501
A Frogot stílusosan kell hordani és gond egy szál se :)
[link] [link] [link]

f: @geboleather

(#25074) lorcsi válasza radi8tor (#25058) üzenetére


lorcsi
veterán

az fmj-nek lötyög a szára picit
de az eye jacketet el lehetett hozni 12k-ért..remélem megérte és jó lesz a szemü. tesóm ment érte, ha megkapom mondok majd személyes tapasztalatot is

(#25075) radi8tor válasza lorcsi (#25074) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az komoly, hogy odaadta 12k-ért. :C
Örülök, hogy segíthettem. :)

⭐ Stella

(#25076) lorcsi válasza radi8tor (#25075) üzenetére


lorcsi
veterán

én is meglepődtem , mikor hívott tesóm, hogy mind a ettő 12 :Y
aztán rábíztam a jobb állapotút hozza :)

big Tx ! :R

(#25077) radi8tor válasza lorcsi (#25076) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nagyon szabadulni akartak akkor tőle. :)
Ha nem jó rád, eBay-en tuti el tudod adni 40k-ért.

⭐ Stella

(#25078) lorcsi válasza radi8tor (#25077) üzenetére


lorcsi
veterán

az aztán komoly ár :)

(#25079) X-metal


X-metal
csendes tag

Most kib@szott mérges vagyok!!! Mindenhol Amerikai cím volt megadva, és mégsem engedett licitálni erre. :W :W :W

Így már csak 2 Db hiányzott volna a teljes Straight Jacket kollekcióból. :W

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#25080) Viry válasza X-metal (#25079) üzenetére


Viry
csendes tag

Nem a beírt címed alapján "bannol" az aukcióról, hanem a (magyar) IP-d alapján nem enged.... szerintem...de javítsatok ki, ha nem így van!

:::: Powered By Eizo ::::

(#25081) koxx válasza Viry (#25080) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De így van.

Ha jól rémlik akkor vmi proxyn keresztül ez is kijátszható. Ilyenkor jön képbe az auctionsniper.

[ Szerkesztve ]

(#25082) SupaCow válasza X-metal (#25079) üzenetére


SupaCow
tag

Ahogy koxx írta, egy ingyenes amerikai proxy szerverrel kijatszhato. Egy böngészőt erdemes beállítani ilyen célra.

de az auctionsniper ennel konnyebb megoldas. Az ingyenes proxy-k gyakran eltűnnek, vagy változik az IP címük.

f: @geboleather

(#25083) X-metal válasza SupaCow (#25082) üzenetére


X-metal
csendes tag

Én már nagyon sokszor vásároltam külföldről, nyaralás közben is.
Azért ne tudjak megvenni valamit, mert épp nyaralok?
Nem hülyék az Ebay-nél sem. Így egy csomó pénztől esnének el.
Azért van külön regisztrációs cím, meg postázási cím is szerintem.
De aztán lehet, nektek van igazatok...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#25084) koxx válasza X-metal (#25083) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Sajnos nem így van, IP-t néz és nem azt, hogy mit állítasz be lakóhelynek. Az auctionsniper szerverei viszont US-ban vannak.

(#25087) Hullamos


Hullamos
tag

Hihi elso ebay-es vasarlasom :C :C .Orvendek neki

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#25088) harryls válasza Hullamos (#25087) üzenetére


harryls
csendes tag

Hogy hogy első? A nyertes licitálónak 188 feedback-je van. Előtted 1 mp-el én nyomtam a 36-ot :) Csak kíváncsiságból, mennyi volt a max licited?

[ Szerkesztve ]

(#25089) Hullamos válasza harryls (#25088) üzenetére


Hullamos
tag

Az ugy volt hogy megkertem egyik haverom hogy vegye meg nekem.Igazabol mar tobbszor kertem de eddig sosem nyertunk.Most van az hogy eloszor tobbet igertem barkinel.47 eurora volt allitva a max ajanlatunk. :C :C .Ne ha ri hogy lenyultam elolled :R .Mar csak egy fasza lencset kel vegyek bele.A pozitiv red es az ice kozott vacilalok.Szerinted/szerintetek melyiket valasszam?

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#25090) harryls válasza Hullamos (#25089) üzenetére


harryls
csendes tag

Nem érdekes, mikor beléptem 1 perc volt még hátra, gondoltam nyomok rá valamit. Ha megvan oké, ha nincs az sem baj :)
+red-ből valszeg csak polárt kapsz, én már vagy 1 éve vadászok normál +red-et de nincs.

(#25091) Hullamos válasza harryls (#25090) üzenetére


Hullamos
tag

En kaptam sima + red-et.Valami 49 dolar volt.Ha akarod utannanezek

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#25093) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Kérlek olvassátok el a nemrég módosult szabályzatot, aminek értelmében csak a lakhelyedhez közeli adok-veszek topicban és Hardveraprón lehet hirdetni.

Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:

- A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topiccsoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni.

Köszi a megértést! :R

⭐ Stella

(#25094) harryls válasza Hullamos (#25091) üzenetére


harryls
csendes tag

Húú azt megköszönném :) Tehát +red split lencse, nem polár és nem vented? Bizniszelhető?

(#25095) Hullamos válasza harryls (#25094) üzenetére


Hullamos
tag

Split?Amit en leutottem nem split hanem jawbone.Mond hogy nem tevedek.

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#25096) gaborcsu válasza Hullamos (#25095) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Az egy OO9099-07 split jacket transitions lencsével.
Ha nem kell adok érte bármikor 50 eurot :N

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#25097) harryls válasza Hullamos (#25095) üzenetére


harryls
csendes tag

Az egy split, mondjuk egy elég durva darab [link]

A jawbone +red is érdekel :K

gaborcsu sokan adnának érte 50€-ót

[ Szerkesztve ]

(#25098) gaborcsu válasza harryls (#25097) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Tudom... nem is gondoltam komolyan de hátha

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#25099) Hullamos válasza gaborcsu (#25098) üzenetére


Hullamos
tag

Nezzunk oda....egy ghostos keretet kaptam 36 auroert? :DDD .En azert gondoltam hogy jawbone,mert a vegei nem lyukasok.Es a splitnek vannak lyukajai hogy tudjanak csinalni belolle wind-jacketet.

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#25100) Hullamos


Hullamos
tag

Valaki vilagositson fel hogy az a lencse ami van a split-ben ( Clear Black Iridium Photochromic) az mit tud?Mert atlatszo(clear) de megis black?

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.