Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25601) Hullamos


Hullamos
tag

Megjott a "gumipakolas" a Split Jacket-emhez.Igy az atalakult Wind Jacket-te :C .Eddig ez takar a legjobban,sehol sem latok ki.Ugy tunik ez orokszemuveg lessz :C

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#25602) X-metal válasza hgizmo (#25597) üzenetére


X-metal
csendes tag

Én is próbálkoztam itt Pesten embert keresgélni rá, amikor a Ruby Crater-emet be akartam bőröztetni, de nem igazán találtam rá embert, illetve már ott elakadtam, hogy normális bőrt sem találtam hozzá. (mondjuk olyan színűt kerestem, mint a Ruby lencse :U ) Nagyon sok jó olyan kép van a neten, aminek alapján, egy kis kézügyességgel talán nem olyan nagy ördöngösség megcsinálni. Legalábbis én ha kapok bőrt nekiszaladok egyszer.

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#25603) koxx válasza X-metal (#25602) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Bőrdíszműves vagy vmi varrónő nem vállalta be?

(#25604) tomyka74 válasza Bati0501 (#25590) üzenetére


tomyka74
senior tag

még ekkora barmot!!!!!! :Y
szivesen megnézném ezt a faszit, hogy néz ki egy ekkora ökör!! :C :C :C

(#25605) X-metal válasza koxx (#25603) üzenetére


X-metal
csendes tag

Hát, ahogy nézegették, meg magyarázták, hogyan próbálkoznának, nem találtam őket valami meggyőzőnek.
A Mars keretemet meg nem ragasztóztatnám, ne adj isten karcoltatnám össze kérdéses végeredmény miatt. :N

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#25606) NyxNyxNyx válasza tomyka74 (#25604) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerintem nagyon jó poén volt. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#25607) Bati0501 válasza X-metal (#25596) üzenetére


Bati0501
őstag

Bocs mester. :P :D

(#25608) lorcsi válasza Hullamos (#25601) üzenetére


lorcsi
veterán

de állat ez a szemü :Y
plusz a fényre sötétedés..bazz..
kell egy iylen..meg egy egyszerű juli is..

(#25609) lorcsi


lorcsi
veterán

(#25610) TayRol válasza lorcsi (#25609) üzenetére


TayRol
veterán

villámgyorsan.

(#25611) sz_proli válasza X-metal (#25602) üzenetére


sz_proli
csendes tag

Én anno nekifutottam és próbáltam egy olyan bőrdarabot kivágni, amit rá lehetne rakni a crater-re viszont túl vastag volt a bőr (pedig elég vékony fajta volt) és az a gáz hogy nyújtani is kellett volna, mert gyűrődött. Szóval inkább nekiálltam bőrművest keresni, de senkit nem találtam aki lett volna olyan vállalkozó szellemű.. :(

(#25612) Reignman válasza Hullamos (#25601) üzenetére


Reignman
aktív tag

Ne haragudj, hogy rákérdezek, de a képeket nézegetve sehogy sem értem, miért jó egy ilyen úszószemüveg-napszemüveg kombináció. Mi ennek az előnye?

(#25613) koxx válasza Reignman (#25612) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pl motorozáshoz, vagy bárhol ahol erősen fújhat a szél

(#25614) Viry válasza Reignman (#25612) üzenetére


Viry
csendes tag

Meghát ilyen estekben se árt, úgyhogy mielőtt elindulok Dubaiba biztos beszerzek egyet!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

:::: Powered By Eizo ::::

(#25615) X-metal válasza sz_proli (#25611) üzenetére


X-metal
csendes tag

A bőrt benedvesítve elég jól tudod nyújtani. Vagy van ilyen is.
Az én elképzelésem az volt a kivitelezésre, hogy papír ragasztószalagot szépen rátekerek a keretre (több darabból összerakva, pont, hogy az íveket jól vissza tudja adni), körbevágom, és azt utána a nedves már nagyjából formára munkált bőrre ragasztva azt is kivágom. A varrás meg már talán nem olyan nagy ördöngösség a képek alapján, talán csak az elkötése.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#25616) Hullamos válasza Reignman (#25612) üzenetére


Hullamos
tag

Igazabol nekem azert kelett mert egy szemuveg sem takart tokeletesen.Meg a jawbone sem aminek nagy a lencseje.Mindegyik szemunveg alatt maradt kb egy akkora hely ahova befert a mutato ujam.Na,ennel most egy deka hely sincs :DD

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#25617) Viry válasza Hullamos (#25616) üzenetére


Viry
csendes tag

mi vagy te riddick ? :DDD
;]

:::: Powered By Eizo ::::

(#25618) Hullamos válasza Viry (#25617) üzenetére


Hullamos
tag

Na latod????azt a szemut csiptem.

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#25619) Viry válasza Hullamos (#25618) üzenetére


Viry
csendes tag

Pahancsoljon Mr Riddick Úr! ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

:::: Powered By Eizo ::::

(#25620) Hullamos


Hullamos
tag

Valakinek nincs elado Splice-ja?Vagy valaki nem tud eladot jo aron? :D :R

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#25621) SupaCow válasza X-metal (#25602) üzenetére


SupaCow
tag

(#25622) MunezXBK válasza SupaCow (#25621) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Vagy a pepita car Székesfehérváron.

(#25623) Bati0501 válasza SupaCow (#25621) üzenetére


Bati0501
őstag

Ő az,aki több kategóriában is Világbajnok lett?

(#25624) plein


plein
csendes tag

Sziasztok!

Emberünk portékáiról mi a véleményetek?
http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=zsinka_v

köszi!

(#25625) Reignman válasza plein (#25624) üzenetére


Reignman
aktív tag

Én nem vagyok nagy szakértő, de szerintem jobbféle másolatok.

(#25626) Viry válasza plein (#25624) üzenetére


Viry
csendes tag

Rakás fake cucc... elég az árakat megnézni! 15-20 K alatt szinte mind kamu! Föleg ami dobozos, uj...stb. javaslom a topik fejlecben levo kisokost elolvasasra!

:::: Powered By Eizo ::::

(#25627) plein


plein
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

A tudnivalókat a kérdésem előtt elolvastam, de mivel az árát leszámítva hamisítványra utaló, egyértelmű jeleket nem látok a holbrook és jupiter szemüvegeken, ezért tettem fel a kérdést.

(#25628) Reignman válasza plein (#25627) üzenetére


Reignman
aktív tag

Cikk-cakkos szövettörlő árulkodó jel.

Egyébként én azt hittem, hogy a fémkeretes szemüvegeket nem nagyon másolják, erre ott egy Deviation, talán csak a szára belső oldalára rányomtatott szöveg alapján látható, hogy fék.

(#25630) Vole válasza radi8tor (#25629) üzenetére


Vole
tag

Ezt inkabb egy legparnast gyarto ceg fejleszti, az Oakley csak Bubba szponzora, azert vannak rajta a feliratok. Legalabbis szerintem.

(#25631) hgizmo


hgizmo
csendes tag

eladó "gyerek" Oakley, 8-14 éves korig (egyébként mi ez, Minute 2.0?) a vateráról: [link] :N

(#25632) X-metal


X-metal
csendes tag

Világ életemben beteg voltam, Ha egy cipő bejött, akkor abból mindig több párt vettem.
Most sajnos meg kellett szabadulnom az egyik kedvenc szériámtól (Coil Over). Már 1-2 éve csak lapítottak a szekrény alján, úgyhogy kidobtam őket. :O
Kár, hogy ilyet már nem gyártanak... :F Nagyon sokat fizetnék, ha a fehérből találnék egy újat...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#25633) radi8tor válasza hgizmo (#25631) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem asian fit az a "gyerek" szemüveg. :K

⭐ Stella

(#25634) lorcsi válasza X-metal (#25632) üzenetére


lorcsi
veterán

kidobtad a kukába?

vaterán-apródon biztos lett volna akinek iylen kellene..

(#25635) X-metal válasza lorcsi (#25634) üzenetére


X-metal
csendes tag

Igen, mentek a kukába. Az elmúlt években már csak munkáscipőnek használtam őket. A fehér és a fekete-szürke ki is lyukadt, ez a képen is látszik. A fosbarna még egész egyben volt, de annak a talpán a gumi úgy bekeményedett, hogy jobban kopogott, mintha meg lenne vasalva, ráadásul életveszélyes volt benne közlekedni, mert a legkisebb nedvesség hatására úgy csúszott, mint az olajozott Gilette penge a vajban. Egyedül a sötétbarna volt nagyon sokáig tartós, de azt meg teljesen széthordtam...
Ezekkel együtt még egy fekete Go Kart is ment a kukába, azt meg a kipufogóm olvasztotta szarrá. Bár annak a minősége már alapból is kritikán aluli volt. Az volt az utolsó Oakley cipőm amit vettem. Azóta az Oakley mint cipő nem létezik számomra. :(

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#25636) koxx válasza X-metal (#25635) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem van 2 bakancsom és 1 félcipőm, de a 2 bakancs talpa úgy csúszik a vizes felületen mintha korcsolyáznék :( Amúgy jól bírják a strapát és kényelmesek is, de jó ideje nem találok olyan modellt (a militarys bakancson kívűl) ami tetszene.

(#25637) lorcsi válasza X-metal (#25635) üzenetére


lorcsi
veterán

elég bénák is...mint cipő egyik sem tetszik

(#25638) Reignman válasza X-metal (#25632) üzenetére


Reignman
aktív tag

Nem vagy beteg, csak mert van párszáz Oakley-s cuccod, ez csak gyűjtőszenvedély. Egyébként is minden férfiembernek van valami hobbija, aki mást mond, az irígy.
Mondjuk ha elgondolkoznál, hogy pár kőművessel kicsiben megcsináltasd ezt ytongból a házad bejárata elé, akkor már baj van...:)

(#25639) venge


venge
tag

Én nagyon régóta papucsot szeretnék! Ilyet, De az, hogy a papucs 30 dollár, a szállítás, meg több, mint 50, nem tudom elfogadni!
Ráadásul annyira jó lenne felpróbálni egyet, de Magyarországon egyik boltban sem találtam!

Reignman: Ez lesz a sisakomra festve! :C

[ Szerkesztve ]

(#25640) venge


venge
tag

Pontosabban ez.

(#25641) Vole válasza venge (#25639) üzenetére


Vole
tag

Papucsbol szerintem eleg ha megnezed melyik meret jo rad egy hasonlo tipusbol, utana vakon rendelhetsz olyan meretet abbol ami tetszik. Nekem van par papucsom, eddig mindegyik tokeletes volt, nem is veszek mas papucsot evek ota.

(#25642) SamuraiKenji válasza X-metal (#25635) üzenetére


SamuraiKenji
aktív tag

Nekem egy Low Race cipőm van szeretem meg minden de az is egy érdekes fajta , ahhozképest , hogy autós cipőnek készült , elég kemény lett a talpa ...már már úgy kopog ha megyek benne mint egy bőrcipő, vagy tűsarkú :D
De amúgy jó benne vezetni :D

http://oakleyparadise.tumblr.com/

(#25643) Viry


Viry
csendes tag


ezt most lottem a pecsaba, 2palcas volt...most orulok :))

[ Módosította: radi8tor ]

:::: Powered By Eizo ::::

(#25644) venge válasza Viry (#25643) üzenetére


venge
tag

Ez f.sza!!!

Vole: Tata! Nem tudsz nekem szerezni? :F

[ Szerkesztve ]

(#25645) Viry


Viry
csendes tag

bocs a bena linkert faxom telefonon benazok...de ezt fel kellett tegyem, nem birtam hazaig :D

:::: Powered By Eizo ::::

(#25646) venge válasza Viry (#25645) üzenetére


venge
tag

Dobj már egy privátot, hogy mibe fájt!

(#25647) X-metal válasza Reignman (#25638) üzenetére


X-metal
csendes tag

Na most megnyugtattál. :DDD
Csak mert a csajom szerint Ez már nem normális. :N

Viry: Mennyiért sikerült?

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#25648) Viry válasza X-metal (#25647) üzenetére


Viry
csendes tag

szerintem 45k jutanyos ar volt erte... minden doboza megvan, nem karcos az uveg es az elobb meg egy oraszalonos nyomasprobas bevizsgalas blokkot is talaltam a dobozban... nem buvar ora, de 5baron stabil azt mar tudom...:D

:::: Powered By Eizo ::::

(#25649) Alpha630


Alpha630
tag

Szerintetec icon pack 3.0 nem túl nagy hétköznapi használatra? 10k-ért tudok egy vacsi újat, csak én külföldön vagyok és az asszonyt küldeném érte, csak tartok a méretétől. Vajon a mellkas részen le lehet venni a két kereszt pántot?

(#25650) venge válasza Alpha630 (#25649) üzenetére


venge
tag

Én is nézegetem egy ideje a hátizsákokat (is), de sajnos nem tudom, hogy ez méretben mekkora. Viszont az ár több, mint baráti!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.