Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) X-metal válasza harryls (#25850) üzenetére


X-metal
csendes tag

A kék gumik eredetiek.
Az XX lencsebefogója maximumra van húzva. A szintet kicsit vastag ott, és meg nem volt kedven a Dremel-el nekiesni, illetve be kell szerezzem a 1,5 mm-es gyémántfejet a csiszoláshoz.

Amikor még volt 8 ezerért gravírozott Black R1 lencsém akkor meg nem kellett...
Mondjuk ezt nem bánom annyira. :DD

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#25855) albert8


albert8
addikt

Ezek szerintetek eredetiek?
[link]-[link]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#25856) radi8tor válasza albert8 (#25855) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Második az szerintem igen. Volt ilyen felirat T-Shirt-ön is.
Az elsőt, passzolom.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#25858) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Kezd ismét sok adok-veszek kérdés érkezni a topicba.
Kérlek titeket, hogy tartsátok be a fórum szabályzatát:

10. Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:

- 16. A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topiccsoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni.

Eddig csak szimplán töröltük a hozzászólásokat, de ez lehet nem elég. :((

⭐ Stella

(#25859) KMan


KMan
őstag

Van itt valakinek Emerald Splice szemuvege?

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#25860) sz_proli válasza radi8tor (#25858) üzenetére


sz_proli
csendes tag

Komolyan???
Az, hogy valaki megkérdezi hogy más forumtárs esetleg megvállna-e vmitől, az kimeríti ezt?
"Terméket, szolgáltatást, munkát hirdet"

Jó hogy egy forumon vagyunk azonos érdeklődési körrel és minden tizedik hozzászólás arról szól hogy ki, mit, honnan és mennyiért vett meg..
:W

Ezt kb annyiravértem mint az off-topic jelzést

[ Szerkesztve ]

(#25861) radi8tor válasza sz_proli (#25860) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pontosan, a helyes eljárás esetedben egy apróhirdetés feladása lenne, amiben leírod, hogy keresel ilyen meg olyan szemüveget.
A mit honnan vett meg, az nem azt jelenti, hogy te is meg tudod onnan venni.
Sajnálom, ha nem érzed a kettő közötti különbséget. :(

⭐ Stella

(#25862) lorcsi válasza radi8tor (#25858) üzenetére


lorcsi
veterán

még egy iylen hülye szabályt :W

(#25863) sz_proli válasza radi8tor (#25861) üzenetére


sz_proli
csendes tag

Értem én a különbséget, csak nem értem hogy az hogy kiteszek egy kérdést miszerint vki eladna e egy dolgot, az kimeríti az általad bemásolt szöveg tartalmát.
Az termék, szolgáltatás vagy munka meghirdetéséről szól.

Plusz úgy boldogabb lennél, ha úgy írnám ki, hogy valaki tudja-e honnan, kitől tudnék itthon xy szemüveget venni, pl?
A tartalom ugyan az, de akkor ez mégis más,hisz nem keresek, csak érdeklődöm a dolog iránt.
Kicsit mókás.. De majd ezentúl így fogalmazok.

(#25864) koxx válasza lorcsi (#25862) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem újdonság, eddig sem szabadott (volna).

(#25865) radi8tor válasza sz_proli (#25863) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem engem kell boldoggá tenned, arra van más. ;]
Amikor regisztráltál a fórumba, akkor elfogadtad a szabályzatot. Csak ezt kell(ene) betartani és nekünk sem lenne annyi dolgunk.
Adok-veszek ugyanúgy hirdetésnek minősül. Hardveraprón is lehet mindkettőt.
Fórumozni sem lehet hirdetésekben, így hirdetni sem lehet fórumokban.

Részemről úgy érzem elmondtam mindent, a többi már nem rajtam múlik. :R

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#25866) miki_nrg válasza tomtrial (#25834) üzenetére


miki_nrg
csendes tag

Teljesen megbízhatóak. Én 2x is rendeltem tőlük és mindig megjött. Igaz egyszer 2hét másodikra meg 1,5hónap alatt...

(#25867) sz_proli válasza koxx (#25864) üzenetére


sz_proli
csendes tag

#25789 -es hozzászólás akkor minek minősül??
Gondolom az enyémből a smile hiányzott, az volt a baj. És persze, tudom. Poénból megengedett..
Gondolom ha mégmesszebb olvasnék vissza, akkor lenne konkrétabb is.. de igazából tök mindegy. Így is pontosan 3 hozzászólással többet foglalkoztam a dologgal mint kellett volna.

Na jó, részemről is lezártam. Innentől felejtős mindennemű hirdetés érdeklődés és ...om tudja milyen tiltott hozzászólás a forumon az irányomból. Nem fogok összetörni hogy most már azt sem kérdezhetem meg amit megkérdeztem volna :N

Egyébként pedig most vettem meg egy zsír új állapotú Mars Cratert dobozostúl, mindenestűl :DD
Az már mellékes hogy azt egy oakey forumról sikerült ;)

Na joccakát mindenkinek!! :)

(#25868) radi8tor válasza sz_proli (#25867) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Pihenj egy jót. Holnap is van nap. ;)

⭐ Stella

(#25869) albert8 válasza sz_proli (#25867) üzenetére


albert8
addikt

Erre is van megoldás, méghozzá, hogy az illetékesek áthelyezik a topikot a lokálba, igy már lehet akár konkrétan hirdetni is. Viszont szerintem az nem tartozik ide, hogyha megkérdezem, hogy tud e valaki jó árban ilyet vagy ilyen O cuccot...

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#25870) koxx válasza albert8 (#25869) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem lesz lokálba helyezve, vagy legyen külön bp-i, miskolci, dunaújvárosi lokál O topik? :)

Persze, az nem minősül hirdetésnek.

Klitschkon egy Hijinx, Rodmanen meg egy Eye Jacket(?)

[ Szerkesztve ]

(#25871) TayRol válasza koxx (#25870) üzenetére


TayRol
veterán

Klitschko akkora hogy a Hijinx is elveszik rajta.

(#25872) radi8tor válasza koxx (#25870) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hayden miért nem Oakley-t hord?

⭐ Stella

(#25873) jailbird válasza sz_proli (#25863) üzenetére


jailbird
újonc

Rolikám... ha oakley-t szeretnél venni fórumozótól, mert hogy Ők értenek hozzá és jó néhányan gyűjtők is, egyesével megkérdezed tőlük privátban hogy van-e ilyen vagy olyan szemüvegük :DDD Én speciel 1x próbáltam az itteni apróhirdetést. Rákattintottam az apróhirdetésre utána beírtam a keresőbe hogy oakley... aztán semmi találat. Csak azt a rengeteg számítógép alkatrészt adta fel. Ez biztos azért van mert Én egy tanulatlan egyszerű két kezi munkás vagyok szakközép iskolával, és nem valami számítógép guru :) Nyilván az ember ott kutakodik egy bizonyos témában ahol a legközelebb van a húsos fazékhoz. Az a bibi hogy a célközönség egyéb helyeken 20%-a látja hogy Te mit szeretnél eladni vagy venni, viszont ezen a fórumon meg egyből benne vagy a sűrűjében. Mindenesetre a szabály az szabály mégha értelmetlen is. Ufff! Én is szóltam

(#25874) Reignman válasza jailbird (#25873) üzenetére


Reignman
aktív tag

Agyrem, hogy meg egy egyszeru kerdest sem lehet feltenni a forumra, ami adas-vetellel kapcsolatos. Szerintem egyes moderatorok felreertelmezik a szabalyokat...

(#25875) sz_proli válasza jailbird (#25873) üzenetére


sz_proli
csendes tag

:K
Egyetértek, ha műszaki cikket keresel, akkor a hardverapro megfelelő hely, viszont oakley-t nem hinném hogy érdemes nagyon keresni. Viszont úgysem fogok mindenkit megkeresni pm-ben, max azt akivel már személyesen is találkoztam vagy volt már vmilyen bizniszünk ;)

Ami miatt viszont nem hagyhattam komment nélkül az az igazságérzetem, amit kicsit bánt az, hogy ez a hirdetésnek minősítés és hozzászólás törlés nem teljesen konzekvens és egyértelmű. De tényleg több szót nem érdemel a dolog. Ha ez a szabály akkor ez. Ennyi.
Részemről a téma le is van zárva. :)

(#25876) harryls válasza sz_proli (#25875) üzenetére


harryls
csendes tag

Mindent ki lehet magyarázni. A hsz-ben ne azt írd hogy venni szeretnél, pl. egy oakley marsot kinek van eladó? Hanem hogy akinek van oakley mars az dobjon már egy képet mert Te gyönyőrködni szeretnél benne :)) A képeket felrakó emberkéket meg megkérdezed pm-ben hogy mennyi az annyi, és akkor mindenki happy :D Max Te nem leszel happy ha túl drága vagy egyik sem eladó :DDD

Egyébként gratula a marshoz. Csak vigyázz a postásoddal :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25877) radi8tor válasza Reignman (#25874) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha így gondolod, akkor a téged ért moderálással kapcsolatban fáradj a megfelelő helyre: [link]
Ez a hozzászólásod semennyire nem tartozott ebbe a fórumba. :W

⭐ Stella

(#25878) Reignman válasza harryls (#25876) üzenetére


Reignman
aktív tag

Egy forum erre is hasznalhato kellene, hogy legyen, nem csak velemenynyilvanitasra, az pedig, amit Te irsz, az nonszensz felnott, normalis emberek kozott...

(#25879) radi8tor válasza Reignman (#25878) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lassan abbahagyhatnád a topic szét offolását! Remélem sikerül szankcionálás nélkül ezt megoldanod.
Amit harryls ír, az egy kiskapu, amit meg lehet tenni. De segítek: aláírásodban is kereshetsz szemüveget, ahogyan sokan teszik.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#25880) harryls válasza Reignman (#25878) üzenetére


harryls
csendes tag

Én csak megoldást próbáltam keresni a problémára

(#25881) sz_proli válasza harryls (#25876) üzenetére


sz_proli
csendes tag

Jaja, az lesz. Vagy csak beírom alulra és posztolok egy smile-t.

Köszi, majd jelentkezem ha megjött a Mars. Mondjuk egy bőröst egyszer be kell szereznem :N

A Craftsman Holbrookom és Frogskinem pedig már a vámon van :C
Szerintetek ha előre ráírok a vámra és elküldöm nekik a szokásosan bekért infokat ( még hivatkozási szám nélkül) akkor fognak foglalkozni vele??? Vagy meg kell várnom a levelüket?

A postást addig pedig helyrerakom valahogy :DDD

(#25882) TayRol válasza radi8tor (#25879) üzenetére


TayRol
veterán

pontosan.:D

(#25883) Brownie0306


Brownie0306
újonc

Szuuuszáááá everybody... a szabályokat nem mi írtuk, de mindenki elfogadta, így csak annyi a dolgunk hogy betartjuk őket. igaz nekem se mindig sikerül, de nem halok bele ha esetleg emiatt törlik a hsz-em, vagy rámszólnak ;)

[ Szerkesztve ]

(#25885) harryls válasza sz_proli (#25881) üzenetére


harryls
csendes tag

Látott vagy hallott már valaki blood skull NSJ-ről, ilyen sötét bordó csillámos kerettel? Mit mondjak már rég örültem szemcsinek ennyire :C Asszony tiszta hülyének nézett :D

sz_proli abszolút nem volt vám, bement és ki is pöckölték egyből, nem kértek be semmit.

Gatyában fotóztam!!!

[ Szerkesztve ]

(#25886) koxx válasza Reignman (#25878) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha körbenézel más topikban ott a törlést követően azonnal megy is a figyelmeztetés, sokadik alkalommal pedig tempban.

(#25887) TayRol válasza koxx (#25886) üzenetére


TayRol
veterán

szerintem az volt a gond hogy az új szabályzat megjelenése előtt még lazábban volt kezelve ebben a kis családias topicban ez a dolog, bár ugye akkor is már tiltott volt. szerintem mostantól nem lesz gond.

(#25888) radi8tor válasza harryls (#25885) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az első amit csekkoltam az te voltál a tükörben. :D

Igazi darkos szemcsi.

⭐ Stella

(#25889) harryls válasza radi8tor (#25888) üzenetére


harryls
csendes tag

Gondoltam Te kis kukkoló, de ez most nem jött össze :DDD

A penny-k is gyarapodtak eggyel

(#25890) sz_proli válasza harryls (#25885) üzenetére


sz_proli
csendes tag

Nagyon komolyan néz ki :DD

Küldd el az o-review.com-nak, hogy van még mit pótolniuk ;)

(#25891) koxx válasza TayRol (#25887) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen meglehet, nem volt akkora szigor, de hidd el nekünk sem jó, sőt..

(#25892) tomtrial


tomtrial
tag

Sajnos vagy nem sajnos megválok első és lehet utolsó X-metal szemüvegemtől :( TiO2 XX Black lencsével ... (ez nem hirdetés, csak egy szimpla kijelentés ... ebay-re megy koxx segédletével ... ami az Ő kezein keresztül átmegy az aranyat és :) )

Már nem nagyon használtam és az árából sok sok kettlebell-t tudok venni :D Nomeg egy Garage Rock ami be van tervezve még :)

Az OFF-hoz meg csak annyit fűzök: milyen érdekes, hogy többen vagyunk azok akiknek nem tetszik a szabályzat, és kevesebben azok akik ezt lesz@rják és portás szindrómában szenvednek ... sértődés ne essék nem az itteni moderátorokra gondolok ... :) Tisztára olyan mint a politika, mindenkinek jó csak nekünk nem :D

(#25893) X-metal válasza harryls (#25885) üzenetére


X-metal
csendes tag

Akkor most a másikat visszakapom?

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#25894) harryls válasza X-metal (#25893) üzenetére


harryls
csendes tag

Ne hülyéskedj, :)) ha neked bejön a yellow lencsés torch wear, túladsz a clear-en?

(#25895) hgizmo válasza sz_proli (#25881) üzenetére


hgizmo
csendes tag

gratula a Mars-hoz, csak sikerült igen gyorsan újra büszke tulajdonossá válnod, amióta beszéltünk erről :)

(#25896) venge válasza hgizmo (#25895) üzenetére


venge
tag

Csak annyit fűznék hozzá az OFF-hoz, hogy telefonálni sem lehet vezetés közben, én mégis folyamatosan ezt teszem. ;] Mondjuk a minap meg is büntettek miatta tízezer forintra! :O

(#25897) sz_proli válasza hgizmo (#25895) üzenetére


sz_proli
csendes tag

Köszi, csak jöjjön meg mielőbb :))

(#25898) koxx válasza venge (#25896) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

"telefonálni sem lehet vezetés közben, én mégis folyamatosan ezt teszem" lehet telefonálni csak nem szabad :) ill kihangosítóval

(#25899) harryls


harryls
csendes tag

Szuper divatos oakley, a legnagyobb sztárok is ezt hordják :DDD A leírás kész kabaré :DD [link]

[ Szerkesztve ]

(#25900) Pocee


Pocee
senior tag

létezik gyermek oakley szemcsi?esetleg egész kicsi gyereknek?

Mr.Brightside

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.