Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) Dare2Live válasza tr00p3r (#2292) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

én tavaly ennyiért vettem. andrásy uton labban bazi drága hivataols áfás árakon.

Janesz is megerösítheti eredetileg az övét akartam megvenni 5500ért de aztán a bolt elött kiderült van 3500ért is.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2302) bandus válasza koxx (#2300) üzenetére


bandus
veterán

Meggondolandó :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2303) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

szerintetek ez lehet oakley szemcsi? nem udom a neveket igy nagyhirtelen de nekem nagyon arra hajaz és csak 50euro [link]
Szerintetek jó ez a szemcsi vagy nem érdemes ilyennel probálkozni vegyek inkább egy eredeti Oakleyt?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2304) bandus válasza TexT-BoY (#2303) üzenetére


bandus
veterán

Ezt tuti nem oakley :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2305) koxx válasza TexT-BoY (#2303) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ha van rá annyi pénzed akkor érdemes oakleyt venni (megbízható forrásból), nem fogod megbánni.

(#2306) Lejszi


Lejszi
senior tag

én tavaly vettem egy Oakley XX Black/Ruby Irridium-ot.
egy népszerű hirdetési oldalon hirdette magát a srác, full eredti szemcsiket szerzett be és árulta.
Én 24k-ért vettem tőle egyet világ garival meg papirokkal stb., mint kiderült egyik haverom is vett ilyet , csak ő boltba és haveri áron kapta meg ő is, csak az enyém 8k-val olcsóbb volt
azóta is szolgál és nagyon meg vok vele elégedve ajánlom mindenkinek.

(#2307) edipqe válasza joe69 (#8) üzenetére


edipqe
senior tag

''csak helpet nyujtok embereknek(mit, honnan, eredeti-e etc.), nyithatsz wc-papiros topicot is, csak azzal nem hiszem, hogy sok embernek gondja lenne...''

óóóóóóó behogynem!

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#2308) ponti_ak válasza edipqe (#2307) üzenetére


ponti_ak
addikt

Bravó. Kvázi-tag létedre sikerült egy közel hároméves post-ot megválaszolnod.. :D

(#2309) Integra


Integra
titán

napszemüveg körkép:)
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2310) bandus válasza Integra (#2309) üzenetére


bandus
veterán

''Ha lenne pénzem, akkor akár nyolcvanezret is kiadnék érte, de akkor annak valami Chanel vagy hasonló márkának kellene lennie'' - álmodott nagyot.
ide kéne hányós szmájli.. meg már ahogy ez a csaj is kinéz, aki ezt mondta..
Amikor órát néztem magamnak, akkor tűnt fel először ez az armani, chanel, gucci, d&g őrület, de kiráz tőlük a hideg. most meg már a napszemcsiknél is.. az órában se azt fizeted meg, ami belül van, mert ezeknek a szerkezete, minősége szerintem egy nagy 0. itt tényleg csak a névért fizetsz, mert a legtöbb igencsak ocsmányul néz ki.. az ilyen napszemüvegekről is ugyanez a véleményem. hamár napszemcsi, akkor oakley vagy ray ban. mosanában menő még a police is, de erről nem tudok sokat, és nem is szimpatikus nekem..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2311) Integra válasza bandus (#2310) üzenetére


Integra
titán

én itthon ezt a guccsi armani meg dégé őrületet úgy fordítom le, hogy csóróság, magyarság, butaság.
azt hiszi eredetit kap 80ezerért... HAHAHA

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2312) bandus válasza Integra (#2311) üzenetére


bandus
veterán

Úgyláccik én is tájékozatlan vagyok :D Kifejtenéd ezt pontosabban?

De ebben a magyarság, butaságban van valami.. ha valai ilyen cuccokkal villog, az elárul mindent a sötétségéről szerintem.. ha valakin meg mondjuk omega van, vagy longines, az meg ért hozzá, bár aki ezt megteheti, annak van annyi esze, hogy nem villog velük.. szvsz

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2313) Integra válasza bandus (#2312) üzenetére


Integra
titán

nem is erre gondolok igazán
hanem ezeket a kiegészítőket irdatlan mennyiségben hamisítják
és a legtöbb ilyen márkás bóvli fiatal csitriken van.
szánalmas ez az egész, mikor többnek igyekeznek kétségbeesve kinézni, mint amennyire valójában a pénztárcájuk engedi, ennyi

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2314) bandus válasza Integra (#2313) üzenetére


bandus
veterán

éértem.. ezt én is így gondolom. csak azt nem gondoltam, hogy még 80k-ért is hamis cuccot vágnak az emberekhez..még jó, ogy nem akarok ilyesmit venni, az oakley sokkal jobb :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2315) Integra válasza bandus (#2314) üzenetére


Integra
titán

sok helyen még márkaboltban is hamisat adnak el
emlékszem, leányzó hogy örült hogy fendi táskát kapott 30ezerért márkaboltban..
háááát, ha kint megnézné mennyibe kerül egy eredeti..
nem volt szívem megmondani neki, hogy édes, átvágtak:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2316) koxx válasza Integra (#2315) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

az újabb oakleykat is hamisítják? pl mint pár éve a splice-ot

(#2317) koxx


koxx
MODERÁTOR

''az emberek a 100% UV Protection feliratnak nem hisznek'' atyaég az oakleymon nem volt matrica, akkor nem is véd UV ellen :DDD

(#2318) silent storm


silent storm
csendes tag

Sziasztok!
Tudna nekem valaki Pesten olyan boltot mondani, ahhol meg lehet nézni ezeket az Oakley-kat?
Az interneten rendelhető szemüvegekkel az a gond, hogy nem tudod felpróbálni, hogy áll... :U

Előre is köszönöm!

Nem értem... már kétszer levágtunk belőle, de még mindig rövid!

(#2319) ponti_ak válasza silent storm (#2318) üzenetére


ponti_ak
addikt

Hivatalos üzlet:
The Lab, 1061 Budapest, Andrássy u. 7., Tel: 267-0055

De a nagyobb plázákban (Westend, Mammut, stb.) is vannak további optika- és sportszer-üzletek Oakley standok-kal... ;)

(#2320) silent storm válasza ponti_ak (#2319) üzenetére


silent storm
csendes tag

Köszönöm a gyors reagálást :)
Azt hiszem megnézem az Andrássyn lévő boltot, ha már hivatalos üzlet. Ott remélhetőleg egy helyen vannak a típusok.
De, hogy nem tudnak neki egy magar oldalt összedobni, legalább a viszonteladók listájával... :(((

Nem értem... már kétszer levágtunk belőle, de még mindig rövid!

(#2321) bandus válasza silent storm (#2320) üzenetére


bandus
veterán

mofo.hu, bár most pont nem működik :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2322) Kevin07 válasza silent storm (#2320) üzenetére


Kevin07
csendes tag

A mofo.hu most azért nem elérhető, mivel az oldal fejlesztés alá fog kerülni hamarosan, de addig is van egy ''ideiglenes'' honlapja az oakley-nak (megjegyzem 2éve ez van betéve linknek :DDD ) de ott megtalálhatók a viszonteladók!
Íme: [link]

Ja és egyes információk szerint az új oldalon nem csak az oakley termékek lesznek megtalálhatók. És lesz még sok más érdekesség is rajta.

Don't eat the yellow snow!!! :P

(#2323) silent storm válasza Kevin07 (#2322) üzenetére


silent storm
csendes tag

Igen, mindkét oldalt megtaláltam a böngészés rengetegében, de a mofo be se jött, a másik oldal, amit linkeltél pedig szintén fejlesztés alatt áll. :DDD

A mofo-t már többször próbáltam elérni, sikertelenül. Ezért is írtam, amit.

Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok az új honlapra, és addig is marad a .com-os :)

Nem értem... már kétszer levágtunk belőle, de még mindig rövid!

(#2324) koxx válasza Kevin07 (#2322) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem értem, hogy a Mo-i forgalmazó miért nem tud összerakni egy normális oakley honlapot, talán nincs pénzük normális weboldalra :F

(#2325) Louis Cyphre


Louis Cyphre
csendes tag

Szeva!

Nem tudjátok véletlenül, hogy van-e (és ha van milyen árban) az Andrássy úti szaküzletben ez a napszemüveg: A WIRE dark/black iridium?
Előre is kösz.

(#2326) eszement24


eszement24
aktív tag

Sziasztok, én is nagyon szeretnék beszállni a ''klubba'' egy ilyen szemüveg vásárlásával..ahogy olvasgattam a hozzászólásokat tetszett ez az ebayos dolog..valaki tud nekem segíteni azzal, hogy kitől érdemes venni akitől már vett ott és megbizható volt?Ezek amúgy újjak vagy használtak?Ezek nagyon láma kérdések tudom, de még sose volt ilyen szemüvegem.A garancia is érdekelne, a mofo oldala nem működik máshol nem tudtam kihámozni, hogy mennyi garancia is jár a hivatalos forrásból vett szemüvegekre.Eddig úgy tudtam, hogy a lencse az örökgaris, a keretet pedig ingyen cserélik csak a lencsére addig van gari mig meg nem sérül,karcolódik..de mostmár a keretek is egyre ''csúnyább'' áron vannak (pl:juliet), és láttam olyan hirdetéseket amiben írták, hogy az adott szemüvegre 2 év gari van..szóval szeretnék egy megbizható szemüveget ami sokáig jó (tavaly vettem egy sunwise noname szemüveget 13ért fél év garival, a nyarat se bírta ki)..és nagyon max 30ig szeretnék rá szánni..mondjuk láttam julietet 35ért valahol..az még erősen megmozgatott..segítségeteket előre is köszönöm

(#2327) bandus válasza eszement24 (#2326) üzenetére


bandus
veterán

Hali!
ebay-ről nekem őt ajánlották: [link]
én szerintem egy darboardra nevezek be, mert a magyarországi ára nevetséges... a garit pedig én is úgy tudom, ahogyan te.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2328) koxx válasza eszement24 (#2326) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szia

#2327-ben linkelt eladó megbízható ebayes eladó több ezer üzlettel a háta mögött, de ha rákeresel bármelyik típusra kiad több találatot, érdemes átnézni őket. Vmelyik nap végigkövettem egy licitet julietet árult emerald lencsével 177,5$ lett a vége, nem tudom itthon mennyi az ára, de majdnem biztos vagyok, hogy min. a duplája. Csak olyantól szabad vásárolni akinél
- paypalos fizetés van (bár ez majdnem mindegyiknél ok)
- minimum 2-300 akcióval 98-100% -os minősítéssel rendelkezzen (érdemes a negatívokat elolvasni már ha van)
- postázzon Mo.-ra :D

remélem tudtam segíteni

(#2329) Digitalboy


Digitalboy
senior tag

A transitions lecsékkel van valakinek tapasztalata? Jól hangzik a tudása, de nem zavaró a használata? Vagy mennyire gyorsan reagál a fény változására a lencse?

www.momogsm.hu

(#2330) eszement24


eszement24
aktív tag

Bandus-nak és Koxx-nak is köszönöm a segítséget, valószínű, hogy privátban erről még idővel pár dolgot kérdezek, mert még erősen hadilábon állok az angollal és vannak dolgok amiket nem értek még ott, majd abban kérem a segítségeteket..de nagyon jól hangzik ez tény :) Már csak valahol előtte fel kell próbálnom párat, hogy mi illik hozzám..tegnap a Lab-ban nem volt valami hatalmas választék és a műanyag szemüvegeknek olyan furcsa majdnem, hogy kicsit bóvli hatása volt..azóta mégjobban a fémkeretesben gondolkodom, de lehet, hogy csak elsőre tünt úgy..Megkérdeztem a garanciát, bár azt már a westendben a vízeséstől nem messze levő optikusnál, ott volt egy rendkivül segítőkész leányzó, ő mondta hogy 2 év van a szemüvegre ezalatt minden olyan hibát ami rendeltetésszerű használat alatt történt (kivéve karc) ingyenesen cserélnek 2 év eltetltével a szervizdíjat 2500at kell csengetni, de ugyanígy megy..pl ha juliet szára attól törik el, hogy lekapom a fejemről, akkor 2500ért garin kívü ugyanúgy kicserélik a hibás részt.Szóval ezekszerint a lencsékre is csak 2 év gari van..remélem volt akinek segítettem ezzel.

(#2331) bandus válasza eszement24 (#2330) üzenetére


bandus
veterán

lab-ban tényleg em volt túl nagy a választék, meg a srácok sem valami segítőkészek.. lehet megnézem még ezt a boltot, amit ajánlottál. én most egy dartboard és egy minute között vacillálok. dartboardból a lehető legfeketébbet venném, minute-ból pedig valamelyik flower kivitelt.. aztán lehet, hogy ha sok pénzem lesz, akkor mindkettőre benevezek :B Itt van még egy frankó honlap: [link]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2332) Tommy06


Tommy06
újonc

Sziasztok!
Hamarosan én is az oakley-tulajdonosok sorába lépek :)
Lenne néhány kérdésem (remélem tudtok segíteni):

Egy Fives 3.0 Polished Black/Grey(03-430)-at szeretnék venni. Néztem a győri Árkádban 23.800 pénzért árulták a Brown Smoke/Dark Bronze(03-432) modellt. Reális ár ez? mert az Oakley honlapja szerint kb. 12 ezer forintra jön ki az ára. Persze az érthető hogy itthon drágább de ennyibe kerül mindenhol?
Azt mondták hogy tudnak hozatni nekem feketét mert csak a barnából volt nekik, de én úgy vagyok vele, hogy akkor veszek meg valamit ha fel is próbáltam. Szóval elmennék akár Pestre is megvenni ha ott van belőle. Hol éredmes próbálkoznom? Mert a Lab-ről mondanak jót és rosszat is. :(
Köszönöm a segítségeteket előre is!

(#2333) bandus válasza Tommy06 (#2332) üzenetére


bandus
veterán

Hát, itthon elég kevés helyen találsz oakleyt.. talán a lab-ban van a legnagyobb választék, de ott sem az igazi, és az eladók sem túl kedvesek, de arra jó lehet, hogy kiválaszd mi kell neked, és akkor esetleg e-bayen megrendeled, kb fele árért. van még pár bolt a westendben is, ahol árulnak oakleyt, vagy ha dunántúli vagy, esetleg érdemes lehet kinézned parndorfba, ott is van ha jóltudom, és sokkal kedvezőbb áron.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2334) kislaza


kislaza
újonc

haliho!
nekem is hasonlo ''problemam'' van.. oakley.com-on 40k-ra jovok ki, itthon 62ezer :)
az mar mas kerdes, hogy oakley.com magyarorszagra nem szallit.. ;)
de talaltam egy online shopot (www.basspro.com), ahonnan ugyanannyiert szallitjak, es melle meg egyket Columbia cuccot is lehet venni ;)
csak a garancian parazok.. square wire-t neztem ki.. garancia miatt erdemesebb lenne itthon megvenni, vagy 2/3 aron hozzajutni kulfoldrol?

(#2335) joe69 válasza kislaza (#2334) üzenetére


joe69
senior tag

hasznald a keresot, parszor mar leirtuk hogy vilaggarancia ervenyes a szemuvegekre

(#2336) kislaza válasza joe69 (#2335) üzenetére


kislaza
újonc

oh, sry =)
koszinfo!

(#2337) Tommy06


Tommy06
újonc

Köszi a segítséget srácok!

Annyi kérséem még lenne hogy azok az árak amik a gportal-os oldalon vannak azok a hivatalos LAB-es árak? mert itt a five 3.0 black/grey 19.800 Ft, míg itt győrben 23.800... a mofo oldala sajnos még mindig nem működik, úgy emlékszem az volt a hivatalos oldal.

(#2338) Peter M


Peter M
tag

Tudom nem apro de a mofot nem lehet elerni neten keresztul ha toluk olvassa vki..
Oakley GMT ora kellene STEALTH/BLACK DIAL kiadasba hatha...
... ebayesekben nem igazan akarom rabizni penzem.

Koszonom

Klub tagsagi mar lassan 10 eve egy Oakley XX kezdodott a ''szerelem''...
..nem hiaba legy pilota akarmi ket marka Ray Ben v Oakley [tesztekben Oakley mindent alaz]

https://www.behance.net/marosi-peter-k

(#2339) lajo válasza Peter M (#2338) üzenetére


lajo
senior tag

Tudsz linekelni tesztet?

(#2340) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ez jó, tom's hardwaren oakley teszt :) [link]

(#2341) Tommy06


Tommy06
újonc

Ekkora szívást.... nincs az egész országban Fives 3.0 Polished Black ..... :S

(#2342) bandus válasza Tommy06 (#2341) üzenetére


bandus
veterán

Marad az ebay :) szerintem én is emellett döntök..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2343) Tommy06


Tommy06
újonc

http://stores.ebay.com/Huneymonkeys-Sport-Sunglasses

Ezt mondták nekem hogy jó, de bárhova kattintok üres lap jön be meg szerintem így garit nem kapnék :S

(#2344) bobsys


bobsys
addikt

én ezt néztem ki magamnak [link]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#2345) bandus válasza Tommy06 (#2343) üzenetére


bandus
veterán

A kettő között mi az összefüggés? :) Amúgy nekem működik.. A gari pedig ún. világgarancia, szólva beviszed bármelyik oakley boltba, és ott elintézheted. A papírokat meg itt is megkapod hozzá ;)

Most csak egy fives 3.0 van:
crystal blue/black 64,99$

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2346) NoLF


NoLF
addikt

hmm hmm... ebben az angliai kisvárosban ahol vagyok, nem találok oakley boltot, pedig már ideje lenne lassan beszerezni egy új napszemcsit.
az a baj más városba meg nem igazán van időm elmászkálni...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#2347) Tommy06 válasza bandus (#2345) üzenetére


Tommy06
újonc

:) akkor megnyugodtam ha világgarancia ;) köszi! Pont ez az hogy LAB-ben van minden fajta csak pont a black/grey nincs... voltam itt győrben itt sincs :(

(#2348) bandus válasza NoLF (#2346) üzenetére


bandus
veterán

[link]
Esetleg ez?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#2349) Tommy06


Tommy06
újonc

Nem tudjátok hogy a Canteen Polished Black/Grey mennyibe fáj itthon? mert nem találok semmi árat róla. elvileg 95 dollár de ki tudja itthon mennyi...mert itt nálunk a 70 dolláros is 23.800 :(

[Szerkesztve]

(#2350) bandus válasza Tommy06 (#2349) üzenetére


bandus
veterán

Nyugodtan számolhatsz itthon 170-200%-os árral.. :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.