Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) X-metal


X-metal
csendes tag

Szerintetek ez mi?
A negyedik kép.
Frame: Grey... :Y
???

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#13302) koxx válasza X-metal (#13301) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az nem lehet, hogy eleinte így hívták az x-metal keretet?

(#13303) drrdzsi


drrdzsi
csendes tag

Sziasztok. Tud valaki a 13287-es hozzászólásban segíteni? [link]

(#13304) harryls válasza koxx (#13302) üzenetére


harryls
csendes tag

De bizony, első kőrben így jöttek ki.
Akitől vettem az első R1-emet, annak az öccsének ilyenje van, még a doboz is olyan mintha most gyártották volna. Akkoriban nyomultam rendesen nála hogy adja el, de minden próbálkozás kudarcba fulladt :W

(#13305) tomyka74 válasza lorcsi (#13299) üzenetére


tomyka74
senior tag

az emerald lencse a legszebb,legalább is juliban!!!! az én julim is plasma/emerald a legkirályabb színkombó!! :R
a fire lencse nekem is naon giccses nekem még a ruby is túl "gizda csávós", nem tetszenek ezek a lencsék.
én amúgy is emerald és gold lencse mániás vaok, nem sok 5 db óklim van de mindegyikben ilyen lencsék vannak.na jó a julimhoz vettem itt a fórumon még egy tungsten lencsét, de hát az már majdnem gold :))
még az ice lencse tetszik a julihoz olyat még veszek majd hozzá a többi színű lencse nem naon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#13306) X-metal


X-metal
csendes tag

Tegnap éjfélkor feltettem egy Romeo 1-et az Ebay-re. Leütött keret, új Fire lencse, plusz fekete és piros gumiszett, 4 új csavar, meg 4 gumi az illesztésekhez.
Gondoltam nem muszáj eladni, így 500Dollár volt az induló ára.
By now 700 Dollár... :Y
3 óra és 42 perc kellet ahhoz, hogy By Now megvegyék... :C :)) :DD

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#13307) koxx válasza X-metal (#13306) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

nice :)

ebayes eladásban majd lehet kérnék egy kis segítséget

(#13308) harryls válasza X-metal (#13306) üzenetére


harryls
csendes tag

Próbálkozz be a szinteressel, mit szólnának egy fekete R1-hez, az mennyiért megy el. Majd csináltatsz egy másikat. :)
A hírdetésedet be tudnád linkelni?

[ Szerkesztve ]

(#13309) Egon


Egon
nagyúr

Üdv!

BElépnék én is a klubba: megvenném életem első Oakley napszemüvegét. Egyelőre halvány fogalmam sincs, hogy pontosan melyik modellt válasszam: nézegettem a képeket, de nem szerettem bele egyikbe se.
Elég keskeny fejem van, szóval nem mindegyik állna jól (felpróbálás nélküli megrendelés kizárva). Hogy érdemes vásárolni ilyen esetben? Menjek el valami nagyobb boltba (apropó: hol a legnagyobb a választék Bp-en?), próbáljak fel párat, és ami megtetszett, azt rendeljem meg neten ott, ahol a legolcsóbb?

Üdv: E

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#13310) koxx válasza Egon (#13309) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szia

1061 Király utca 48 ez a forgalmazó üzlete itt megtalálod a forgalmazott szemüvegek nagy részét, de benézhetsz a westend oakleyba is. Nem tudom, hogy fém v műanyag keretes modellt szeretnél-e. Keskeny fejre, twenty, half jacket, flak jacket, half-x lehet ideális.

Mint leendő tulajnak egy kis olvasmány [link] :))

[ Szerkesztve ]

(#13311) X-metal válasza koxx (#13307) üzenetére


X-metal
csendes tag

Írj privátban, szívesen segítek.

Harryls: Megpróbálnám én, ha lenne másik keretem, amit le lehet színterezni...
Tudsz olcsón? :D
Ez csak ezért ment el ilyen drágán, mert a csavarok és a keret illesztéséhez való gumik már önmagukban is 100-130 dollárba kerülnek, plusz a piros gumiszett 15 és 25-ös távtartókkal még 60 dollár.
Plusz 2 új orrgumi, és a rajta lévő fekete gumik is újak voltak.

Amúgy ez az a keret volt, amit tőled vettem Ruby lencsével. :)

Itt a link, de szerintem ez csak nekem müködik, a jelszavammal.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#13312) jookomak válasza Egon (#13309) üzenetére


jookomak
őstag

Nekem keskeny fejre a Fives Squared passzolt, és még a Straight Jacket nézett ki valahogy.

(#13313) Egon válasza koxx (#13310) üzenetére


Egon
nagyúr

Köszi.

Nem messze melózom a Király utcától, úgyhogy megpróbálok ebédidőben kiugrani a héten...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#13314) Dzsedáj


Dzsedáj
tag

Üdvelet!

Egon-hoz hasonlóan én is szeretnék Oakley tulajdonos lenni :) Régóta vágyom már egy normális napszemüvegre. Keresgéltem márka, típus és anyag szerint is napszemüvegeket. Végül az Oakley nyerte el tetszésem és azon belül is 2 típus. Az egyik a Fuel Cell és annak is a Moto GP Edition változata vagy a TACA, ez se rossz [link] de nem vagyok egy baseball fan :DDD (az Infinite Hero-t is megnézném élőben, de az matt) valamint ebből következően a Batwolf is nyerő az egybe lencséjével. Black Polished keretet szeretnék mindenképp. A kérdésem az lenne hol érdemes őket megvenni, ahol esetleg nyerhetek 1-2e Ft-t, mert valljuk be 30-40k-s szemüvegekről lévén szó :) Ti melyiket ajánlanátok (tudom, hogy a döntés az enyém mivel nekem kell eldönteni melyik tetszik,de kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra, véleményetekre) ? Előre is köszi a segítséget.

''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

(#13315) koxx válasza Dzsedáj (#13314) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

üdv!

Fuel cell jó választás, jól teszed, hogy hanyagolod a matt fekete kereteket. Sajnos hamar kifényesednek és minden sz.r meglátszik rajtuk.
Nála érdeklődj, hogy milyen típusok vannak jóárasítva [link]

(#13316) harryls válasza X-metal (#13311) üzenetére


harryls
csendes tag

Bejött a link megtudtam nézni.
Gondoltam hogy az az a keret már akkor mondtad hogy szinte biztos hogy biznisz lesz.
Na igen adtál hozzá egy rakat új kiegészítőt nameg az új fire lencse benne, arra is harapnak.

Sajna most nincs eladásra szánt R1 keretem. Majd szólok ha megint vettem egyet 13e-ért :DDD

(#13317) Zozo444


Zozo444
csendes tag

Sziasztok!
Eladó!!!
http://apro.bikemag.hu/browse/sisak-szemuveg/szemuveg/oakley-ten-l28629.html

(#13318) koxx válasza Zozo444 (#13317) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Elég jó ár érte. Nem jött be vagy miért adod el?

(#13319) drrdzsi


drrdzsi
csendes tag

Tudom, hogy már sokszor feltettem ezt a kérdést [link]
:)
Meg azt szeretném még tudni, hogy mi a különbség a jupiter és a jupiter lx között?
Előre is köszönöm és elnézést a sok kérdésért! :)

(#13320) X-metal válasza drrdzsi (#13319) üzenetére


X-metal
csendes tag

Valószínűleg azért nem kapsz választ a kérdésedre, mert a fórumtagoknak fingjuk sincs, hogy milyen méretbeli különbségek lehetnek a szemüvegek között.

Ha irsz a LAB-nak, ök talán megválaszolják neked a kérdést.

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#13321) DISC4U válasza drrdzsi (#13319) üzenetére


DISC4U
csendes tag

"The LX version has a lightweight Acetate frame, rather than the O-Matter material of the regular Jupiter. There is no difference in size."

(#13322) Dzsedáj válasza koxx (#13315) üzenetére


Dzsedáj
tag

Köszönöm a gyors választ :) egyébként a matt fekete alapból nem jön úgy be, nem csak azért mert kifényesedik hanem mert számomra vmiért olyan "gagyi" hatást kölcsönöz egy szemüvegnek. Persze ez az én véleményem, ettől nem mondom h rosszul néz ki mattban :)

''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

(#13323) Zozo444 válasza koxx (#13318) üzenetére


Zozo444
csendes tag

De nagyon szeretem. Most rendeltem a haveromnak egy feketét, felpróbáltam és az jobban tetszik magamon. Viszont ezt el kell adnom , hogy meg tudjam venni.

(#13324) Ferko75HUN válasza X-metal (#13320) üzenetére


Ferko75HUN
senior tag

Szia kolléga, nekem van egy 2000-ben vásárolt Romeo 1 X-metal-om ( a dobozon nekem is grey van feltüntetve ahogy vki linkelte nemrég), szép állapot esetén milyen árakon mozognak? (láttam te üzletelsz is vele)
A kérdés oka: Kb. 5x cseréltettem benne idáig lencsét, most megint kell, mert elindult a repedés a felső sarokból mind2 oldalon. Haragszom rá, pedig rajongok érte.

Más: valakinek van tapasztalata az X-Squared tartósságával kapcsolatban?
Kínáltak most nekem 1-et Fire Iridium polar. lencsével, gyönyörű állapotban, jó áron.

[ Szerkesztve ]

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#13325) harryls


harryls
csendes tag

Hát ez nem gyenge :W

(#13326) koxx válasza harryls (#13325) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

lejelentve a kisk.csög :((( Mo. hírnevét öregbíti

(#13327) PowerBuldog válasza harryls (#13325) üzenetére


PowerBuldog
veterán

És még így is 20 bid érkezett rá. :W

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#13328) harryls válasza koxx (#13326) üzenetére


harryls
csendes tag

Oké, az király, remélem az ebaynél csinálnak is vele valamit.
Ha ráklikkelsz a számra hogy hány értékelése volt, látod hogy adott el így már gagyi splice-kat is.
Egyébként ismerős a kép mintha már láttam volna a vaterán is.

(#13329) PowerBuldog válasza harryls (#13328) üzenetére


PowerBuldog
veterán

DE úgy tűnik, hogy sok hülye van aki ezeket a szarokat meg is veszi. Ráadásul 50-70$-ért. Ami csak 50-70x-szer több mint a valódi ára. :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#13330) koxx válasza harryls (#13328) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Na de senki nem látja, hogy kókli? Egyből észrevenni, pl nem ír típust, lencseszínt semmi infot.
Vaterán már nem tudja árulni a szarait. Kb $10-os szemüvegek, de én még annyit se adnék érte.

(#13331) harryls válasza koxx (#13330) üzenetére


harryls
csendes tag

Mer ha még 10$-os lenne. Nekem is van ilyen, az ásszony vett a múltkor egy ELLE vagy milyen újságot és abba volt benne grátisz :C Red/emerald iridium

[ Szerkesztve ]

(#13332) koxx válasza harryls (#13331) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hehe :)

Milyen jó piáid vannak a háttérben :D szeptemberben még egy topic tali? Még egész jó idő lesz, de nem ez a buzi 40fok.

(#13333) harryls válasza koxx (#13332) üzenetére


harryls
csendes tag

Hát akad néhány, fölötte van még egy sor :)
Fórum taliban benne vagyok, csak mi ilyenkor szoktunk menni nyaralni. Szept 16-okt 2.-ig nem vagyok itthon. De mondjuk szept 10-ére össze lehetne hozni, utána csak okt 8 jó, és én mindenféleképpen mennék.

(#13334) koxx válasza harryls (#13333) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Szept 10 az jó lenne, sztem addigra mindenki visszaér a nyaralásból (kivéve téged :D) 6-8 ember biztos el tudna jönni.

(#13335) TayRol válasza koxx (#13334) üzenetére


TayRol
veterán

Szept. 10 nekem is jo.

(#13337) koxx


koxx
MODERÁTOR

Szóval

Ötlet, javaslat?

[ Szerkesztve ]

(#13338) radi8tor válasza koxx (#13337) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Megyek.

⭐ Stella

(#13339) TayRol


TayRol
veterán

fuckshitfuck :((( :((( leesett a ten-em es a keret teteje (lencsék feletti resze) elégge karcos lett. ehh, most merges vagyok...

(#13340) radi8tor válasza TayRol (#13339) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezen nincs miért mérgelődni, amit használunk az sajnos kopik :(

⭐ Stella

(#13341) TayRol válasza radi8tor (#13340) üzenetére


TayRol
veterán

a lencse nem karcolodott es csak felülről látni. de akkor is.

(#13342) X-metal


X-metal
csendes tag

A második találkozóra szívesen mennék, de 11-én jövök haza Horvátországból...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#13343) X-metal


X-metal
csendes tag

Mit jelentenek a számok a szárakon? Cikk.
Nem csak Oakley...

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#13344) radi8tor válasza X-metal (#13343) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sok infó nincs benne. :C

⭐ Stella

(#13345) tomyka74 válasza harryls (#13328) üzenetére


tomyka74
senior tag

jaja, a vatera tele van velük, meg ilyen splice,meg monster dog, meg stb! :W

(#13346) X-metal


X-metal
csendes tag

Faszom, hogy csak linkelni engedi a képet...

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#13347) B.Ricsike válasza X-metal (#13346) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Brutál!! Főleg a felső!

(#13348) neo-geo válasza X-metal (#13346) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Szépek nagyon, de nekem inkább a fekete. A fehér az nagyon rikít. Grat.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#13349) koxx válasza X-metal (#13346) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Faszák :K

használd a prohardveres képfeltöltőt

(#13350) krain válasza B.Ricsike (#13347) üzenetére


krain
tag

jaja, az ütős lett nagyon, grat x-metal!!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.