Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) neo-geo válasza koxx (#12084) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Ja mostmár Én is látom ahogy néztem a képeket.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#12102) X-metal válasza SupaCow (#12100) üzenetére


X-metal
csendes tag

Itt egy bőrös.
A múlt héten 275-ért, előtte 245 ért ment el egy-egy darab.
Amelyik 245-ért ment el, olyan alacsony áron volt, 5 perccel a leütés előtt, hogy még én is nyomtam rá egy 221 -s licitet. :K
De az azért nem lett elég... :((

Szerk: Erre meg azt írják, hogy használt. :DD

A képek nagyon faszák lettek.
Nekem az Monster Dog a kedvencem.
Az igazi ritkaság. :C

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#12103) neo-geo válasza SupaCow (#12082) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Nagyon faszák lettek a képek, az a salez edition nagyon bejön. Elöszőr kicsit harsánynak tünt a szín de utána olvasva hogy autó színhez lett lőve, akkor már nem. Én nem estem hanyatt a pitboss-tól így kép alapján, ez nem bántás, asszem radi8tor 1 a szemü tulajdonosa de nekem akkor is egy műanyag szemü egy kis fémmel. De ha próbáltam volna lehet más lenne a véleményem. Jó lett volna ott lenni.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#12104) X-metal


X-metal
csendes tag

Salez Romeo1-e nagyon bejön.

Csak ezzel a pólóval hordanám! :B

[ Szerkesztve ]

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#12105) TayRol válasza SupaCow (#12082) üzenetére


TayRol
veterán

jok a kepek.:) az a jordan nagyon durva. de a ten, a tron pb es a frog is nagyon bejovos.:)

(#12106) radi8tor válasza TayRol (#12105) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én is alig várom már, hogy megérkezzen a TRON PitBoss. De jó volt fogdosni már egy ilyet élőben is :)

⭐ Stella

(#12107) X-metal


X-metal
csendes tag

200 Dolláron áll,vevővel...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#12108) radi8tor válasza X-metal (#12107) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

OMFG :C

⭐ Stella

(#12109) PowerBuldog válasza X-metal (#12107) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mehet rá egy report? Nekem eléggé fakenek tűnik.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#12110) TayRol válasza radi8tor (#12106) üzenetére


TayRol
veterán

mipenz egy ilyen?

(#12111) napey válasza PowerBuldog (#12109) üzenetére


napey
csendes tag

Fajtiszta kókli, az összes ismertetőjellel, még csak nem is a 69 dolláros "minőségi" utánzat

(#12112) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Köszi a képeket SupaCow, tetszettek!
Ugyan még egy Oakley-m sincs (úton van ugye az Oil Rig), de nagyon megfogott ez a téma.
Egy kicsit keresgéltem a PitBoss után, és leltem egyet az Ebayon, nem egyszerű áron:
1150 dolcsi Buy it now-ba és 70 dolcsi a posta. Enyhén szólva ez nekem sok, bár a szemüveg valóban egy műremek lehet, főleg élőben!

A Jordan Mars elsőre meglepő, másodjára már tetszik, bár tény és való, hogy roppant egyedi a cucc.

A tali tényleg frankó lehetett, gyanítom, hogy a következőre kicsi lesz egy ekkor asztal :)

Tom

[ Szerkesztve ]

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#12113) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Nincs rá mod, hogy egy csak amerikaba szallito joembertol vasaroljak cuccost az ebayen? Csak mert ezt pl eleg jo aron lehetne megcsipni...

(#12114) toronte


toronte
csendes tag

Sziasztok!
Új vagyok a topicban.3 hete csak oakley napszemüvegeket nézegetek.
Diák vagyok, nem túl vastag pénztárcával, de az legalább a saját érdemem, így szeretném okosan elkölteni a pénzem. Anyagi megfontolásokból főként ebay-en néztem körül, de csak top rated eladótól eredeti terméket.

Kérlek segítsetek dönteni. Az egyik barátomnak Bronze polarized lencséje van és imádom, hogy állandóan süt a nap, egész nap rajtad lehet és nem zavar, nagyon nyugtató. Két dolog nem tetszik vele kapcsolatban: a színe (fényes fekete szemüveget szeretnék sötét lencsével) és nem tudom hosszú távon, nem-e lenne ésszerűbb választás egy warm grey jellegű természetesebb szín.
A warm grey-el pedig az a problémám, hogy nem polár szűrős. Itt jött képbe még a Black Iridium polarized lencse, amíről annyi kritikát olvastam, hogy nagyon sötét és esetekben felhólyagosodott a tinta.

A fuel cell modellt próbáltam fel, az állt a legjobban. Ehhez a szemüveghez viszont polarizált barna lencsében csak tortoise keret van, ami megint csak elbizonytalanított a barna lencsétől. Ez mondjuk egyéni preferencia kérdése.

Sajnos egy Eyepatchről lecsúsztam (pol bl/w. grey) de szintén van az egyik barátomnak és nagyon tetszik a keret, érdemes lenne várnom az Eyepatch 2 megjelenéséig? Úgy olvastam, hogy minőségi problémák miatt elhalasztották a megjelenését. Viszont a színösszeállításoknál nem találtam ennél a modellnél kedvemre valót :(

Mindenkinek a véleménye érdekel! Melyik lenne számomra a legideálisabb választás? Szeretnék olyan szemüveget, amit észre sem veszek, hogy rajtam van, kellemes, nyugtatólag hat. Sokat vezetek és szeretném vízparton is élvezni a polár lencse előnyeit.

Szép napot mindenkinek! :)

(#12115) Babarnew válasza toronte (#12114) üzenetére


Babarnew
csendes tag

Black Iridium Polarized RULEZ :DD
Mondjuk Én kizárólag polar lencseket hordok ( na jó most a Fire Juliet kivétel....) és nagyon elégedett vagyok, van black és grey polar is ... Nekem az egyik legkényelmesebb mindenes szemüveg meg mindig a jó öreg Monster Dog.
Forumtarsaknal mindig van aktuális modell baráti áron, erdeklodj ! Gyönyörű Bronz polar Straight Jacket van harryls kolleganal eladó...

(#12116) bandus válasza toronte (#12114) üzenetére


bandus
veterán

amelyik a legjobban tetszik. asszem itt nem lehet tanácsot adni :) ha nagyon bejön a bronz polár lencse és meg tudsz békélni a teknőcös kerettel, akkor azt ajánlom :) de ebayen láttam grey polarized lencsével is.

eyepatch is van még bőven ebayen, azok között is nézelődhetsz.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#12117) bandus


bandus
veterán

MARS-ok: [link]

asszem akkro megvan a különbség a sima bőrös mars meg a jordan edition között :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#12118) X-metal válasza toronte (#12114) üzenetére


X-metal
csendes tag

Ezt az Eyepatcht most tették fel. 6 nap múlva 100 dollár környékén megvehető.
Vagy veszel egy akármilyen Eyepacth-t olcsón, és veszel bele 60 (postával 75) dollárért egy Gold Polarized lencsét.
Az új Eyepatch nagyon ronda lett...

Bármilyen X-Metal szemüveged van eladó (egész szemüveg, keret, törött, hibás, hiányos...) engem keress először!!!

(#12119) vendingo


vendingo
veterán

Sziasztok.

Most készülök venni egy OIL RIG-et, de bizonytalan vagyok a lencseválasztással.
Polarizált black iridiumot néztem ki első körbe, de félek, hogy túl sötét lenne. Vélemény?
Ti milyet ajánlanátok mindennapos használatra? Többnyire csak nyáron hordok napszemcsit.
Mit takar az, hogy polished?

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12120) lorcsi


lorcsi
veterán

ennél mit jelent a "New VL"
jól nézem hogy 7,5 $ a szállítása hozzánk ?

[ Szerkesztve ]

(#12121) SupaCow válasza vendingo (#12119) üzenetére


SupaCow
tag

Polished a keret fényezésére vonatkozik. Ez esetben fényes keretet jelent.

Black ird. polarized valóban egy sötét lencse. Fokozottan erős napfényben kivállóan használható. De amint kicsit felhős, vagy szürkületi időjárással találkozol már sötét lesz.

Esetleg tungsten Irdium lencsével ? Sárga kontrasztos képet ad.

lorcsi

A VL egy gyártó aki oakley szemüvegekbe gyárt méret azonos lencséket.
Tehát nem original oakley lencsék.

[ Szerkesztve ]

f: @geboleather

(#12122) vendingo válasza SupaCow (#12121) üzenetére


vendingo
veterán

Mindenképpen sötét lencse kell, nem szeretem ha színesbe látom a világot, mármint sárgás, kékes lencsék kilőve. Azt se szeretném, hogy a szemem látszódjon.
Kb ilyen 14%-os lencsét szeretnék.
Az se baj, ha polarizált :D

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12123) lorcsi válasza SupaCow (#12121) üzenetére


lorcsi
veterán

olyasmi mint az exovista ?

(#12124) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Az ebayrol vasarloknak:
Szopas a kobon:S Ugy rohan felfele a dollar ara mintha muszaj lenne neki:S Jelenleg 195 korul van...

(#12125) TayRol válasza ThorsHUN (#12124) üzenetére


TayRol
veterán

ne is mondd, most akarok venni szemuveget.

(#12126) toronte válasza ThorsHUN (#12124) üzenetére


toronte
csendes tag

Jobban tartok a vám+áfától. Valaki tud felvilágosítani, hogy milyen mértékre lehet számítani egy ca.100 dolláros napszemüveg vásárlásakor? Tudom, hogy van gift opció, ahol elvileg(!) nem ellenőrzik vámon, de bizonyos boltok ezt nem vállalják.

Jelenleg is postával 26eFt+vám+áfa lenne a vaterán 40-ért árult szemüveg.

(#12127) SupaCow válasza lorcsi (#12123) üzenetére


SupaCow
tag

Pontosan.

f: @geboleather

(#12128) vendingo


vendingo
veterán

A 18%-os szürke lencséből létezik polarizált? Mennyire állja meg a helyét erős napfénybe?
Amúgy a tungsten iridium az távolról nézve milyen színű?

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12129) ThorsHUN válasza toronte (#12126) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ez engem is erdekelne...

(#12130) radi8tor válasza ThorsHUN (#12113) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Keresd meg ezt a helyet: [link]
Hozzájuk lehet küldeni a cuccost, majd ők továbbküldik neked Magyarországra olyan értéknyilvánítással, amit csak szeretnél. Többször intéztem velük már olyat, amit csak USA-ba szállítanak. Nem olyan olcsó, de legalább van megoldás! (repjegy sokkal drágább lenne ;] )

TayRol: 925$-ért is lehet kapni még 1 db-ot. :K

toronte: Ebben a topicban többször is leírták már a vám + ÁFA költségeket.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#12131) TayRol válasza radi8tor (#12130) üzenetére


TayRol
veterán

meg szerencse, hogy lehet kapni.:D szep ára van. maradok inkabb valami 150 dollarosnal.

(#12132) toronte válasza radi8tor (#12130) üzenetére


toronte
csendes tag

Köszönöm szépen!

Akit esetleg még érdekel a magyar posta oldalán talált információk alapján:

"Az EU vámterületén kívülről érkező küldemények esetében magánszemélyek közötti forgalomban 45 euró értékig, kereskedelmi forgalomban (ideértve a magánszemélyek által külföldi cégtől megrendelt árukat is) 22 euró értékig vám- és áfa-mentes a küldemény. Az ezeket meghaladó összeg esetén 150 euró értékig vámmentes a küldemény, de 25 % ÁFA terheli."

(150 euro felett +2,5% vám)

(#12133) radi8tor válasza TayRol (#12131) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy ennyiért kapsz hozzá egy TRON színekben pompázó Hardshell hátizsákot is. A szemüveg maga 750$ volt amíg lehetett kapni (2010 decemberében jelent meg).

⭐ Stella

(#12134) TayRol válasza radi8tor (#12133) üzenetére


TayRol
veterán

meg nem lattam a filmet se.:) csak a `82-es eredeti verziot.

[ Szerkesztve ]

(#12135) ThorsHUN válasza radi8tor (#12130) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Koszi!

Gyakorlatilag az amerikaba szallitott aruknak legalabb 20 dollarral alacsonyabbnak kell lenniuk, hogy kb ugyanazon az aron megkapd a cuccot... mondjuk kerdes, hogy melyik mit ir ertekmegjelolesre...
Az ebayesekkel meg lehet beszelni, hogy a megjelolt ertek 45 euro alatt maradjon?

(#12136) radi8tor válasza ThorsHUN (#12135) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Van akivel meg lehet beszélni igen. De van aki törvénytisztelő és a rendes vételárat írja rá.
Mint mondtam én olyan cuccoknál használom ezt a szolgáltatást, amiket nem szállítanak kis hazánkba. Ilyeneknél pedig megéri a szállításért picit többet fizetni, mert máshogy nem juthatnál hozzá.

TayRol: Na azonnal nézd meg! :DDD

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#12137) toronte válasza ThorsHUN (#12135) üzenetére


toronte
csendes tag

22 euro! Olvasd el figyelmesen. Igen, van amelyik hajlik rá, illetve "gift" azaz ajándékként lehet megkerülni a vámot. (Olvastam esetről egy blogon, ahol az ajándékként megjelölt terméket felbontották és vámkötelezték. Ez általában a Hong Kongból érkező csomagokra igaz.)

(Sajnos ahol én néztem kifejezetten oda volt írva, hogy nem hajlandó ajándékként, vagy értékcsökkentve küldeni.)

(#12138) TayRol válasza radi8tor (#12136) üzenetére


TayRol
veterán

megvan mar csak meg nem volt idom megnezni.:)

(#12139) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Sajnos offban nyomom, de ide vág valamelyest:
Én pénteken vásároltam egy Oil Riget az ebayen, priority mail-al jön be.
Roppantul kíváncsi vagyok a procedúrára, mert eddig cirka 30-40 ebay tranzakció van mögöttem a modellezésből kifolyólag és biza nem egy volt ami a 100$ meghaladta. Eddig (lekopogjam) mindig megúsztam a vámot, még a legutóbbi robbanómotor vétellel is: a cucc postával került majd 90$-ba, ez kerek perec fel volt tüntetve a csomagon, szó sem volt Giftről, az eladó korrektül feltüntette technikai paraméterekkel, hogy ebben bizony egy R/C Engine utazik. Ehez képest nem állt meg a vámon, mint ahogy a kínából rendelt lipó akkujaim sem...szóval azért reménykedni lehet. Ha megáll a cucc, akkor sincs nagy gáz, mert így is meg lesz 25000 ből, amit itthon 49500ft-ért láttam...
A nejem Scriptje angliából érkezik, kíváncsi vagyok EU-n belül hogy mennek a dolgok, itt szintén csak áfa lehet, mert benne van az értékhatárban.
Ha megvannak, beszámolok az eseményekről.
Tom
és bocsi az offért!

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#12140) DISC4U


DISC4U
csendes tag

Mi a véleményetek ezekről a lencsékről?
Gondolkozom egy Custom Oakley vásárlásában és ezekkel szemezgetek...
- Fire Iridium
- Ice Iridium
- Ruby Iridium
- Bronze Polarized

(#12141) SupaCow válasza DISC4U (#12140) üzenetére


SupaCow
tag

Szvsz

Fire Iridium : Iszonyat nehezen tisztítható, a ruby-val karöltve viszik a pálmát a tisztíthatósági versenyen. A Fire ird. sárgás képet ad. Nekem kicsit túl sárga. Sérülékeny lencse.
Feltűnőségi faktor: 10/10

Ice Iridium : Szürke képet ad. Szürkületben, felhős időben nehezen használható.
Feltűnőségi faktor: 8.5/10

Ruby Iridium : Ahogy fent leírtam nehezen tisztítható. Az egyik kedvenc lencsém, ha nem a top kedvenc. Sérülékeny, nagyon kell rá vigyázni. Kékes képet ad, ami nagyon nyugtató a szemnek. (vagyis: hallottam már olyan véleményt, hogy valakit kifejezetten zavart) Az új ruby generáció már nem annyira kékes mint a régebbiek, nevezhetnénk Ruby light-nak.
Feltűnőségi faktor: 10/10

Bronze Polarized - Sárga kontrasztos kép. Igazából nem tudok belekötni.
Feltűnőségi faktor: 4/10

Na meg figyelembe kell venni melyik szemüvegbe akarod ezeket a lencséket : )
Ruby, Ice, Fire nem áll minden keretben jól.

Ha valami extreme kell akkor Ruby és Fire
Ha valami mindennapos nem feltűnő akkor Bronze

f: @geboleather

(#12142) TayRol


TayRol
veterán

scalpel-je van valakinek? dark gray +red ir. lencsevel elegge tetszik. keskenyebb arcu embereknek is jo?

(#12143) DISC4U válasza SupaCow (#12141) üzenetére


DISC4U
csendes tag

Dispatch-be lenne.
Az egyik Dispatch-emben Black Iridium Polarized van

(#12144) Mukk


Mukk
tag

hali!

ebay teljesen megbízható? (nem küldenek néha fake-et?)

ill az a "modell" működik dioprtiás lencsékre is vagy azokat nem nagyon hirdetnek ebayen és inkább oakley oldalon vagy egyéb forrásból érdemes beszerezni? (M-on bezserezve min 120-130k egy polarizált diportiás lecsés oakley)

Mukk

(#12145) napey válasza Mukk (#12144) üzenetére


napey
csendes tag

Szia!
ebay ennyire megbízható. Ez a szar ér kb 10 dollárt
Kentucky.ból (inkább sült csirkét árulna) :DD

[ Szerkesztve ]

(#12146) ThorsHUN válasza toronte (#12137) üzenetére


ThorsHUN
őstag

22 euro ha cegtol veszed

(#12147) toronte válasza napey (#12145) üzenetére


toronte
csendes tag

Nem is teljesen normális, aki rálicitált. 201$-ért. Lehet kamu licit.

Ha top rated sellertől veszed, szerintem azért jó esélyed van frankót kifogni. (Egyes esetekben 22.000-ből 6 negatív értékelés van, ami azért elég jó arány.Van ahol kétszeres pénzvisszafizetést ajánl, ha kamut kapnál) Körültekintőnek kell lenni.

(#12148) bandus válasza SupaCow (#12141) üzenetére


bandus
veterán

egy VL fire lencse nagyon hülyén mutatna a kozikban? :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#12149) radi8tor válasza napey (#12145) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hehh. Lehet onnan rúgták ki és a fake árusítást választotta.

⭐ Stella

(#12150) lorcsi válasza SupaCow (#12141) üzenetére


lorcsi
veterán

melyik nálad a top kedvenc ?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.