Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10293) Vismajor01 válasza Vismajor01 (#8700) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nnah jelentem a project nem vált be =(

Ugye levagtam az egészet fukaszaval+legalacsonyabb állásban funyiroval es elhintettem a fumagokat, de a földet nem bojgattam, nem gyomirtoztam.

Sajnos 90%os a kudarc.

A hibák,

1. Nem gyomirtoztam le az egészet a fenébe, májusra az eredeti képekhez képest 10x annyi gyom nőtt ki
2. A gyomnövények elszivtak a vizet/helyet/napot a fűtől és valahol 5 centis valahol 2
3. Nem rotaltam fel a kertet és a föld tetejen lévő vékony agyagreteg túl kemény volt a magoknak, raadasul a májusi esők egybe mostak a legtöbbet szak ha kinott a fű az is foltokban

4. Mostmar nem vártam tovább és lenyirtam az egészet. Az egy dolog h ronda mint a sz*r de használhatatlan, mert a levágott gyomoknak a törzse vagy miyle kicsit is de kiall a földből és szúr mint az állat. Kigazolni meg nemtudok/akarok 400 nm2. A kapu előtt úgyis kigazoltam rendesen kézzel és 2x annyi nőtt vissza.

Ha lenne pénzem letakarnam az egészet kartonnal és rahordanek 20centi jóféle földet. De nincs szal szetgyomirtozom, felrotalom az egészet, megint szetgyomirtozom, aztán kap locsoló rendszert meg füvet. Ez majd csak októberben, addigra megalmodom a kertben is h mi hogy legyen, es akkor nem főtenger lesz belőle.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.