Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- bacsis: Támogassááá', hogy ingyenesek maradhassúúúúnk!!!!
- mefistofeles: Az újkori csalók...
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Lenry: Melléképületblog - 4. rész - Kocsibeálló
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- joghurt: frenda dsttöytoi
-
LOGOUT
A topikban minden törvénytelen módszer megvitatása tilos!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Apollyon
Korrektor
Üdv
Egy kicsit komolytalannak tűnhet a kérdés, de mivel már annyi mindenbe belekötnek, erre is kíváncsi lennék, hogy erre mi vonatkozik.
Szóval egy csoki automatából vettem mogyorót (az automatában mindenféle nassolni való van, csoki, cukor, üdítő stb) és volt rajta egy szalag, amely nyereményjátékot hirdet. De rajta van, hogy be kell küldeni a vásárlást igazoló blokkot, és a mogyoró vonalkódját, és így lehet megpályázni a nyereményt.
Nos a csokiautomata nem ad blokkot, számlát, tehát ez nem törvénybe ütköző? Gondolom nem perelhetem be az automatát, de végülis ha annyi mindenhol kell számlát adni a vásárlásról, itt mért nem kapok?
Új hozzászólás Aktív témák
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 6000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- iKing.Hu- Apple Macbook 13 M1 Pro Touchbar - 2020 - Használt, karcmentes, 22 töltés
- AKCIÓ! AMD Ryzen 5 2600 6 mag 12 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Lenovo ThinkPad dokkolók: USB-C 40A9/ 40AY/ 40AS/ Thunderbolt 3 40AC/ Hybrid USB-C DisplayLink 40AF
- Samsung Galaxy Z Fold5 / 512 GB / 12 GB RAM / 1év Garanciával / Gyári Független
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest