Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz tupacamaru #11924 üzenetére

    Nekem tetszik tényleg ! Most nem azt mondom, hogy jó érzés, hogy sokszor halomra lőnek, de a konténeres mapokon már egész jó statjaim vannak. Ha nekiállok tankkal bohóckodni, akkor általában kilőnek mint a szart, de ez van. Most felmentem egy üres szeróra helizni, végül is megtanulható.
    Tegnap is csak ámultam a hangokon, ahogy a robbanások meg vannak csinálva, ahogy elrepül a füled mellett egy rpg. Először toltam Metrón, ahogy a föld alatt is meg van csinálva a pálya, a fényviszonyok, kinn a szabadban hordja a szél a szemetet. Igényes ! Látszik, hogy van benne munka, nem egy összegányolt fos.
    A ruszki oldalon még nehezen boldogulok, de a másik oldalon már vannak kiegészítők a fegyókra. Lacko egy fasza kis accot kap vissza, ha áttér. :D

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés