Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) Korec


Korec
csendes tag

mi van itt?

(#802) Bencom ™ válasza Korec (#801) üzenetére


Bencom ™
őstag

ezért a hsz-ért érdemes volt regisztrálni....

(#803) szandisas válasza Korec (#801) üzenetére


szandisas
senior tag

olvass egy kicsit: [link] ;)

aláírás

(#804) szandisas


szandisas
senior tag

valami gáz van.. mindíg más hibakódot kapok, ha be akarok jelentkezni, és a javítás a kulcsfontosságú portoknál akad meg :F

aláírás

(#805) Bencom ™ válasza szandisas (#804) üzenetére


Bencom ™
őstag

nekem se sikerült hosszú ideig belépnem, de most bennvagyok.

(#806) szandisas válasza Bencom ™ (#805) üzenetére


szandisas
senior tag

már nekem is sikerült... mekkora szar :(

aláírás

(#807) Bencom ™ válasza szandisas (#806) üzenetére


Bencom ™
őstag

ez ilyen. mindíg is ilyen volt sajna :(

Ph!-talira nyíregyre ma nem ugrasz el? (tudod a megfelelő topic címét)

(#808) LOTR


LOTR
addikt

sziasztok
probléma a következő
win 98 op rendszer, msn 7.0, aztán az automatikus frissítést is leszedtem
azóta nem indul el a program, ahogy kiírja, hogy kapcsolódás, pörög az a két msn emberke, aztán megfagy, igazából azért töröltem le, mert előtte úgy 3 elindításból 1x indult el, de ezt is csak az utóbbi 1,5hétben kezdte el csinálni, előtte semmi probléma nem volt
valakinek van ötlete, hogy mitől lehet?
köszi előre is

One Ring to rule them all

(#809) Bencom ™ válasza LOTR (#808) üzenetére


Bencom ™
őstag

mostanában az MSN meglehetősen instabil, lehet, hogy csak épp a szerverük szarakodott, és nem nálad volt a hiba. Ha megnézed kicsit visszab a topicban elég sokan jelezték, hogy nem tudnak belépni, és egyik hiba sem szoftveres volt.

Persze az is lehet, hogy azért volt, mert nem szereti a régebbi win-verziókat. nekem ikszpén ''tökéletesen'' futott, már amennyire ezt egy MSN verzióra rá lehet mondani.
Bár azóta már live van...

(#810) EQMontoya válasza Bencom ™ (#809) üzenetére


EQMontoya
veterán

én is beszélgetek most vkivel, akit kb harmadszor dob le most ma este... pedig sztem nem a netével van gond.

Same rules apply!

(#811) Bencom ™ válasza EQMontoya (#810) üzenetére


Bencom ™
őstag

nem a netét mondom, hanem az MSN-szervereket.
Megbízhatatlanok.

Meg a baj az, hogy a progi is elég megbízhatatlan, szóval már csak alapon az, hogy kiderísd, hol a hiba, az sem egyszerű, nemhogy megoldani :(

Lehetséges okok:
Áramszűnet :DDD
Gép újraindulása
MSN-programhiba
MSN-szerverhiba
szolgáltató-netkapcsolat-hiba
ÉS ezeken belül is van ezernyi lehetőség, sok sikert :U:(

(#812) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Valakinek csinált már olyat, hogyha egy bizonyos partnerre rákattintok akkor kifagy az msn, és kiírja, hogy hibát észlelt ezért leáll. :(( Nálam néha előjön ez a hülyesége, de mindig csak barátnőmnél, ha ő ír akkor jó, de ha én kezdeményezek beszélgetést (csak vele :U ) vagy kiteszem teljes képernyőre az ablakot akkor rögtön kifagy.

(#813) EQMontoya válasza .:Kristian:. (#812) üzenetére


EQMontoya
veterán

égi jelek :D

Same rules apply!

(#814) .:Kristian:. válasza EQMontoya (#813) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Hát lehet, de ez már fárasztó.. :((

(#815) Bencom ™ válasza .:Kristian:. (#812) üzenetére


Bencom ™
őstag

nekem is volt ilyen... nem tudok rá megoldást... új cím vagy reinstall, esetleg magát a wint is újra lehet rakni vagy a bnőd csináljon új címet.

azt ser rosz, mikor látod meg minden, csak néhány üzenetét szúrópróba szerűen nem kapod meg (utólag se és sosem)
vagy ő a tiédet...
ill felkérések nem láccanak, lehet még fokozni :DDD

(#816) vanil


vanil
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék. Tepelítettem a Messenger Discovery X 2.0-t. És amikor rámegyek a contactra akkor hibaüzenetet ir ki és nem müködik, mi lehet a baj?
Köszi a segítséget!

(#817) Bencom ™ válasza vanil (#816) üzenetére


Bencom ™
őstag

hát passz :F Csak a sima MSN-t használom....

De mégis milyen hibaüzenet? Szöveg, kód? Kicsit bővebben?

(#818) Jarod1 válasza .:Kristian:. (#812) üzenetére


Jarod1
addikt

választ a kapcsolat javítása cimű opciót

(#819) vanil válasza Bencom ™ (#817) üzenetére


vanil
csendes tag

Szia!

Hát az a gond h azt tudom h hol kell megnézni h ki tiltott le v törölt :contact, list manager
és ott kipipálni, de arra nem jelenik meg semmi. Meg csak 1-t pipálok
be pl. h ki tiltott le rámegyek h oké,de utána meg ujra az összes kivan pipálva.
És nem mutat ki semmit.

(#820) .:Kristian:. válasza Bencom ™ (#815) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

De ez álltalában meg is oldódik magától és eddig 3x csinált ilyet. Mindegy, ha majd előjön várok :D

(#821) wenthy


wenthy
csendes tag

Hello!
Gaimnál van olyan, h kiírja, ha a partner bezárta az ablakot. MSN-nél is van ilyenre lehetőség? Vagy Plus-nál? Kerestem, de nem találtam hasonlót. :((
Köszi előre is! Üdv

''A kérdés, ami néha elbizonytalanít: én vagyok őrült, vagy mindenki más?'' -Albert Einstein-

(#822) Bencom ™ válasza vanil (#819) üzenetére


Bencom ™
őstag

újra csak azt tudom mondani, hogy még nem próbáltam a discoveryt, és nem is hallottam még olyanról, akinek megvotl és működött is (mármint rendeltetés szerűen)

Krisz: ha csak háromszor, és jól eloszlik a három, akkor nem érdekes, annyit kibírsz ;)

Wenthy: azért nem találtál, mert nincs.

Van külön kiegészítő (a discovery pl elméletileg tudja ezt) de azt ne tőlem kérdezd, majd ha jön pár illetékes Stuffpligonnal meg hasopnlókkal, na ő meg tudja mondani.

[Szerkesztve]

(#823) Csedit válasza wenthy (#821) üzenetére


Csedit
aktív tag

A 7.5-ös messengernél a stuffplug ng nevű progi jelez, ha megnyitják a beszélgető ablakot,vagy bezárják, de nem 100 % megbízhatóan. Azért használható...
8.1 messengerhez van script ami jelez, ha megnyitják az ablakot, de ezt a funkciót most a legújabb hozzávaló plusba is beleépítették már. Nem az igazi, előbb jön az ablak, hogy valaki üzen, aztán ,hogy megnyitotta a beszélgetőablakodat. :Y
Az ablakbezárási üzenettel is találkoztam már a live messengernél is, talán a discoverynek van ilyen jelzése, de ez nem biztos.

[Szerkesztve]

(#824) Bencom ™ válasza Csedit (#823) üzenetére


Bencom ™
őstag

hmm. csak emlegetni kell a stuffplugin szót és te megjelensz :DDD
Am mint illetékes, rád gonodltam.

(#825) LOTR válasza Bencom ™ (#809) üzenetére


LOTR
addikt

azóta újra letöröltem, és telepítés után nem szedtem le az automatikus frissítést, így most működik, amúgy meg tényleg nem jó az msn, még a live sem, a 6.5-ös után csak egyre rosszabb

One Ring to rule them all

(#826) Csedit válasza Bencom ™ (#824) üzenetére


Csedit
aktív tag

Tudod olvasom a fórumot folyamatosan, azt már észrevettem, hogy messenger ügyben elég otthon vagy, de a kiegészítőket nem nagyon ismered. Engem viszont érdekelnek ezek a különböző segédprogramok is, nagy részét ki is próbálom, igazán hasznosat viszont csak keveset találtam.

(#827) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Sziasztok!


Egy kérdés.
Miért lehet az, h. egy már megerősített e-mailcímet, amit a Live! Messenger már helyesen kezel, a ''sima'' Messenger mindig feldobja újbóli megerősítésre?
A webes felületen nem kínálja fel a megerősítés lehetőségét.


Üdv:
Viktor

Samsung Galaxy A54

(#828) Bencom ™ válasza Csedit (#826) üzenetére


Bencom ™
őstag

hát, én úgy vagyok vele, h úgyse használom ki teljesen, aztán minél kevesebb kütyüt rakok fel, remélhetőleg annál megbízhatóbban működik :)

Viktor: foggalmam nincs, a régi MSN nekem sosem csinált ilyet, pedig egy időben arról jelentkeztem be.

(#829) szandisas


szandisas
senior tag

81000314 es hibával nem enged be a 7.5 :F '' a bejelentkezés sikertelen, mert a szolgáltatás... ''

aláírás

(#830) meli12301


meli12301
csendes tag

:C :C :C :C

(#831) Viktor0610 válasza Bencom ™ (#828) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi!

Akkor továbbra is: [link]. ;)

Samsung Galaxy A54

(#832) EQMontoya válasza Viktor0610 (#827) üzenetére


EQMontoya
veterán

halvány lila gőzöm sincs, sztem szimplán bugos... szerintem pár1000 hiba bújkál benne.

Szandisas: azt tudnám mondani, amit Jahve Kohn-nak: várj egy percet fiam... egy reboot, aztán majd beenged idővel. MSN esetében a teljesen maguktól keletkező problémák általában ugyanigy meg is oldódnak, max kicsit lassan...

Same rules apply!

(#833) szandisas válasza EQMontoya (#832) üzenetére


szandisas
senior tag

okés! csak annyi a gáz, hogy pont akkor szarakodik amikor rohanok valahova, és beszélnem kellene 1-2 emberrel :(
mostmár türelmesebb leszek :R

aláírás

(#834) Bencom ™ válasza meli12301 (#830) üzenetére


Bencom ™
őstag

imádom az ilyen hsz-eket....

Viktor: nincs mit, akkor köszönd, ha tudok is segíteni :DDD

Szandi: igen, ez pont az hogy baja van a hálózatnak, ezen te nem tudsz segíteni, idővel vagy beenged, vagy nem.

(#835) maru


maru
aktív tag

Hi!
A munkahelyi gépen bejelentkeztem MSN .be. Hogyan tudnám magam kitörölni?
Én nem tudtam rájönni – 4.7 verzió ha ez számít.

(#836) Bencom ™ válasza maru (#835) üzenetére


Bencom ™
őstag

mármint hogyan kitörölni? :F
hogy ne emlékezzen rád a gép, vagy mi? :F

(#837) bmx powa


bmx powa
tag

arra esetleg nincs lehetőségem hogy a partner msn képét eredeti méretben lehalásszam valahonnan? persze partner megkérése ezesetben nem megoldás...

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#838) maru válasza Bencom ™ (#836) üzenetére


maru
aktív tag

Az MSN megjegyezette az email címet és a jelszót, s ha pld. megnyitja valaki az outlook-ot automatikusan bejelentkezik.

(#839) rii


rii
nagyúr

hotmail e-mail címet lehet valahogy törölni?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#840) ThuG4LifE válasza rii (#839) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

1) Click Help on any Hotmail page (usually top right-hand corner).
2) Type Close Account in the keyword search section of the Help screen.
3) Click the Close Your Account link within the Help screen.
4) Click the go to the Close Account link that is highlighted in blue.
5) Read the instructions. When you are satisfied that you understand the terms associated with an account closure, click Close Account.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#841) Viktor0610 válasza maru (#838) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ugy emlékszem, van az MSN főablakában egy olyan lehetőség, h. e-mail cím elfelejtése.

Írd be a mailcímet, majd kattints az e-mail cím elfelejtése gombra.

Samsung Galaxy A54

(#842) cochy


cochy
tag

Az új live msn-ről van valakinek pozitív véleménye ?
azt irja 8.1 BETA, verziószámnál meg 8.5.
Plus nem megy fel, mert azt hiszi, hogy 8 alatti, ezért valami 3.6x-et akar feltenni.
amugy zsír jó néz ki..

(#843) ThuG4LifE válasza cochy (#842) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

a 8.1 az a magyar nyelvi file miatt van, plus megy vele rendesen, nálad lehet a gond

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#844) cochy válasza ThuG4LifE (#843) üzenetére


cochy
tag

oks, megnézem.. thx először spanyol volt.. lehet ez is gáz.

(#845) rii válasza ThuG4LifE (#840) üzenetére


rii
nagyúr

áhhhhh ..... az erő van veled (:
köszi!!!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#846) Csedit válasza maru (#838) üzenetére


Csedit
aktív tag

4.7-es verzió, az a windows messenger és nem msn. Abban nem találtam lehetőséget, hogy töröld a beírt címet. Primitív program nem szabad használni. De a problémádra sajnos nem tudom a megoldást.

(#847) Csedit válasza cochy (#842) üzenetére


Csedit
aktív tag

Tegnap én is kipróbáltam az új bétát, ezzel a verzióval még nem kompatibilis a plus. Türelem majd megírják hozzá.
Változást tényleg csak a megjelenésében láttam, nekem egyébként működött rendesen. Vélemény? Még semmilyen.....
Egyébként napi kommunikációra még mindig a 7.5-öt használom, nekem soha semmi bajom vele.

(#848) maru válasza Csedit (#846) üzenetére


maru
aktív tag

Igaz.

De mért nem lehet törölni?! :W

(#849) Csedit válasza maru (#848) üzenetére


Csedit
aktív tag

Sajnos egyik közelemben lévő gépen sincs már win messenger megnéztem, mert próbálkozni akartam kicsit vele, hátha rájövök, hol lehet törölni.
Javaslom , ha van időd keresd meg magad a megoldást, hátha rájössz miként is lehet onnan azt a fiókot kiszedni. Megoldás lehet , ha nem használja senki azt a progit, hogy csökkentett módban mindenestül kitörlöd a Program Files könyvtárból Messenger nevű könyvtárat. Abban van a win messengernek mindene.

(#850) Zé_Mester válasza Csedit (#847) üzenetére


Zé_Mester
őstag

én is kipróbáltam, de nekem se akart felmenni semmilyen PLUS :O
pedig nagyon jól néz ki,csak a plus nélkül nem a legjobb :W

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.