Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) Csedit válasza Csedit (#100) üzenetére


Csedit
aktív tag

Oppsz!! Nehogy a send button-t pipáljátok, hanem az alatta levő Search button sort....

[Szerkesztve]

(#102) Bencom ™ válasza Csedit (#101) üzenetére


Bencom ™
őstag

hát igen, küldés gomb nélkül kicsit nehéz :DDD
köszi amúgy :)

(#103) kuncee


kuncee
csendes tag

Hi mindenki!

Milyen meglepő, de volna egy kérdésem.
ZoneAlarm Security Suite van fennt, a legújjabb ha minden tutti, és a Messenger pedig nem hajlandó fogadni a smilekat, meg a beszélgetőpartner képét sem, és ez így rém bosszantó, IM Security ki van kapcsolva ZAban, és még is ez a helyzet, pedig még fel is ismeri, hogy fut a Messenger, és nem. Aki tud rá valami megoldást(a cseréld le a ZAot on kívül, mert ha lehetne akkor megtartanám) az légyszi írjon.
Előreis Kösz!

(#104) Troy. válasza Troy. (#96) üzenetére


Troy.
addikt

:U

.

(#105) [HUN]Zolee válasza Troy. (#104) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

van egy olyan opció valahol, hogy ''mindíg fellül'', na azt a pipát szedd ki. Már enmtudom hol van, de emlékszek hogy van ilyen

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#106) Bencom ™ válasza [HUN]Zolee (#105) üzenetére


Bencom ™
őstag

ugyanezt én is elmondtam, de úgy látszik, nem felelt meg neki :U

(#107) grimberdn


grimberdn
csendes tag

Sziasztok!

Remélem tudja orvosolni valaki a problémámat nagy szükségem lenne a segítségetekre!!

A problémám az, hogy telepítettem kb egy hete a live messenger legújabb 8.1 BETA változatát. Nagyon szépen működött teljesen o.k. volt minden. Aztán gondoltam egyet és csináltam magamnak egy msn space tárhelyet, nemtudom hogy ennek van-e Valami közze a dologhoz ,de azért leirom.

Szóval a probléma ott kezdődött , hogy egyik nap be akartam lépni az msnre ,utánna a partnereim megjelentek, rá akartam kattintni az 1ik partneremre és az msn teljesen befagy! Prociterheltség az egekben (100°%) és az msnel nem tok semmit csinálni , csak a feladatkezelöben kiírtani.
Nem hiszem hogy a programmal vagy a gépemmel lenne a baj, mert más azonosítóval be tudok lépni a saját gépemen azzal nem is fagy le....Azt is probáltam már, hogy másik gépröl lépek be az én azonosítómmal, de akkor teljesen jól működik...

Teljesen nem értem az egésszet! Kérem segítsetek!!!köszi:grimberdn

(#108) Bencom ™ válasza grimberdn (#107) üzenetére


Bencom ™
őstag

lehet, hogy csak akkor az egyszer fagyott be... később nem próbáltad? (a leírásból nem derül ki)

a tárhelynek nincs köze hozzá, az egy külön kategória, az önnálló életet él (és ontja a hibáit) szóval nyugi, nincs összefüggésben ;)

(#109) Bencom ™


Bencom ™
őstag

egyik ismerősömnek volt egy olyan MSN-pach-e, hogy nem csak 3 képet (fájlt) lehetett fogadni egyszerre, mint alapon, hanem amennyi a csövön kifért, de azt nem tudtam megkérdezni, hogy honnan szerezte... nem tudna valaki nekem vmi ilyesmit szerezni?

(#110) Csedit válasza Bencom ™ (#109) üzenetére


Csedit
aktív tag

A 7.5-ös messengerhez való stuffplugin tudja. Live-t nem használok, kevesebbet tud ,mint a 7.5 azokból a funkciókból amikre nekem szükségem van.

(#111) Bencom ™ válasza Csedit (#110) üzenetére


Bencom ™
őstag

hát nekem most live van már nem akarom variálni, mert mostanra kezdtem megszokni... akkor ehhez nem lenne ilyen peccs? kellemetlen :F :(

(#112) grimberdn válasza Bencom ™ (#108) üzenetére


grimberdn
csendes tag

nem, sajna már többször is probáltam, de semmi siker...

(#113) Bencom ™ válasza grimberdn (#112) üzenetére


Bencom ™
őstag

az érdekes... csak a te géped és a te fiókod üti egymást, más fiók a te gépedről, illetve a te fiókod más gépekről megy... foggallam nincs mitől lehet ez :F

(#114) bonat


bonat
senior tag

Sziasztok!!
Nekem olyan gondom lenne...hogy újraraktam az egész XP-t...és felraktam rá az MSN 8-at.
Mikor felakarok jelentkezni....kijön egy ''Hibát észlelő ablak, kellemetlenségért elnézést kérünk'' és leáll az egész.....
?????
7.5-nél is ezt csinálja...

Kép link:[link]

[Szerkesztve]

(#115) mzx


mzx
senior tag

hali !

egy láma kerdesem lenne:


Mi az az MSN Toolbar?


(#116) Grandi válasza mzx (#115) üzenetére


Grandi
aktív tag

Eszköztár/eszközsor

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#117) mzx válasza Grandi (#116) üzenetére


mzx
senior tag

Koszi a választ, nos , a helyzet, hogy uninstalláltam, amit lehet, mert terhelt volt a gepem. Tehát érdemben mire jo az MSN toolbar? Valami lényegeset vesztettem vele, hogy uninstalláltam a gepemrol ?

(#118) Bencom ™ válasza bonat (#114) üzenetére


Bencom ™
őstag

ezt valami beállítási hiba okozhatja. A winfos kedvelt szokása, hogy a neki nemtettsző programokat ilyen hibaüzenettel eldobja (főleg játékokat, durvább esetben az explolert) ha sok ilyen van, akkor formatC és vagy win reinstall, de mivel ez neked pont emiatt van, ezért nem tudok ötletet adni :F

mzx: attól függ mire használtad az MSN-t
ha azt sem tudtad, mi az, akkor valószínűleg nem is fog hiányozni ;)

[Szerkesztve]

(#119) Grandi válasza mzx (#117) üzenetére


Grandi
aktív tag

Az égvilágon semmit !! :)

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#120) GodHeart


GodHeart
senior tag

az msn nektek sem megy!? :U

(#121) Grandi válasza GodHeart (#120) üzenetére


Grandi
aktív tag

de. Tökéletesen ( live )

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#122) Bencom ™ válasza GodHeart (#120) üzenetére


Bencom ™
őstag

tudod, ilyenkor az időbeállítás szarakodik álltalában mikor vkinek nem megy ;)

(#123) b.gery22


b.gery22
csendes tag

Sziasztok.Van egy kis problémám.Nem tudok bejelentkezni Msn-re ,mert azt irja ki ,hogy a ''tözfal megakadálozza a kapcsolódásban''.Én már meg próbáltam a vezérlőpultban beállítani,de nem sikerült.Nagyon megköszönném ha irnátok minnél hamarabb.Előre is kössz a választ.
:R :R :F

Hajrá acmilan!!!

(#124) Blurred


Blurred
csendes tag

Hi!

Lenne egy kérdésem az itteni ''MSN-guruktól'' >
Lehet e immunizálni a letítlást, azaz hogy mindenkit lássak aki jelenleg Online van?

Választ előre is kössz!

-NoGood-

(#125) Bencom ™ válasza Blurred (#124) üzenetére


Bencom ™
őstag

nem

(#126) Bencom ™ válasza b.gery22 (#123) üzenetére


Bencom ™
őstag

ehhez nem ártana több infó... mit ír ki pontosan? mikor írja ki? mit próbáltál állítani?
a tűzval kicsit összetettebb dolog annál, hogy ''van''...

(#127) klambi


klambi
addikt

helló
1ik gépen nem megy az msn mert fojton azt nyomja ki hogy nincs helyes átjáró
csak a web messenger megy...
a hibakód:80072efd
ha valaki tud segíteni akkor szóljon pls! :R :R

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#128) raczger


raczger
őstag

Hali! Lenne egy kérdésem, ami már hónapok óta nyomaszt!

Mikor valakivel beszélek, akárkivel, de az én msn címemről ,akkor a bill. néha vagy nekem vagy a partneremnek angol kiosztásúva válik..
ez a live msn-en van
ha odaülök a másik géphez, ahol 7.5 van, ott is ezt csinálja, és ez sajnos elég idegesítő tud lenni, nem tudják itt a májszterek, h mi lehet a probléma kulcsa?
előre is köszi! :)

[Szerkesztve]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#129) Bencom ™ válasza raczger (#128) üzenetére


Bencom ™
őstag

velem is előfordult már.
ha egy olyan emberrel beszélgetsz, akinek vagy nagyon színes a neve, vagy fura karakterekből áll, vagy más leosztású billentyűzetről ír, és kijelölsz valamit abból amit ő írt, illetve rákattintasz a nevére, de van hogy csak magától, ha sokat beszélsz vele, a billentyűzeted hozzá igazodik és átáll.
rengetegszer fordult már velem elő, mindíg ilyen körülmények között, ellenszere nincs (max ha átnevezed a felhasználót, hogy ne a nevét lásd, hanem egy általad adott becenevet) de visszaállítás egyszerű az alt+shift-tel.

ennyit tudok a problémáról.

Klambi : a legegyszerűbb megoldás, ha arról a gépről nem MSN-ezel! :D
deam lehet, hogy már be voltál jelentkezve, és a másik gépen ezért nem engedte, hogy ne lépjen fel anomália...
biztosa, hgy kijelentkeztél a másik gépen, mielőtt ott próbálkoztál?

u.i.: lassan ki kellene gyűjteni ezeket a hibakódokat első hsz-be, h melyik mit jelent naggyából...

[Szerkesztve]

(#130) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#62) üzenetére


Bencom ™
őstag

erre még mindíg semmi?
csak nekem lépeget ki az MSN?

amúgy azóta megoldódni látszik a kérdés.
ADSL-ünk van, ami nem függ a telefontól, ez az elmélet... de gyakorlatilag amint felveszi a faterom a telefont, és elkezd beszélni valakivel, a net teljesen meghal.
nincs köze egymáshoz, mégis csak akkor van... apám kötötte a netet, mert ő az ex-matávos, de hol a hiba a bekötésben akkor? :F

mert hogy mondom, semmi köze nem kellene legyen a telefonnak és a netnek, mégis amint elkezd telefonálni, a net megáll.
ötletek?
kábelesek, matávosok előnyben :DDD

(#131) raczger válasza Bencom ™ (#129) üzenetére


raczger
őstag

ez előfordul olyannal is, akinél nincsenek meg az adott 'rossz' feltételek...
esetleg lehet valami köze, hogy nekem nincs fenn az msn plus?:)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#132) Bencom ™ válasza raczger (#131) üzenetére


Bencom ™
őstag

nekem fennvan, úgyiscsinálja...
ha nicsn fenn a plus neked, akkor nem is látod, hogy színes e a neve vkinek csak kódokat lácc... szal az nem kifogás :D

(#133) Bencom ™ válasza klambi (#127) üzenetére


Bencom ™
őstag

ez a hibakód azt jelenti, hogy hiba van a netkapcoslatban, ma találkoztam vele, ugyanis mindt mondta, ha apám telefonál, lehal a net a bekötés miatt.
és ekkor ezt írta ki nekem hibának.
ki vagy pipálva :D
már tudok 2 hibakódot :D:DDD

(#134) Bencom ™


Bencom ™
őstag

fura... jön a szilveszter, minden tökéletesen működik, semmi nem lassú, az MSN i simábban megy mint valaha, egyedül a freemail nem elérhető, de az már két napja :( pont msot, mikor fontos leveleket várok :F

na mind1, ha elmúlik ez az egész, akkor talán jó lesz ,addig is BUJJÉK mindenkibe :)
és kevesebb MSN-es hibát a következő évre! :)

(#135) klambi válasza Bencom ™ (#133) üzenetére


klambi
addikt

teendő?? :F :R

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#136) qtrica válasza klambi (#135) üzenetére


qtrica
aktív tag

Hogyan hárítható el a 81000365-ös, a 8100035b vagy a 80072EFD hiba?

1. Válassza az Eszközök menü Beállítások parancsát.
2. A bal oldali listán kattintson a Kapcsolat elemre.
3. Kattintson a párbeszédpanel Kapcsolat beállításai részén levő Kapcsolat tesztelése gombra.

Ha úgy dönt, hogy lehetővé teszi a Kapcsolódási hibaelhárító számára a rendszer vizsgálatát, akkor az megkeresi a kapcsolódási problémákat, és az elhárításukra alkalmas lépéseket ajánl fel.
4. Lehetőség: Speciális hibaelhárítás

Az adott típusú kapcsolat hibáinak elhárításához kattintson a Speciális beállítások gombra. A Speciális kapcsolódási beállítások párbeszédpanelen győződjön meg arról, hogy az adott kapcsolattípus beállításai megfelelőek. A kapcsolat teszteléséhez kattintson a megfelelő Tesztelés gombra. Kattintson az OK, majd ismét az OK gombra.
5. Kattintson az OK gombra.

Ha ezeket a beállításokat adja meg, az MSN Messenger megpróbálja a Microsoft® Internet Explorer kapcsolatbeállításait használni.
6. Próbáljon meg újból bejelentkezni az MSN Messenger rendszerbe.

forrás:http://messenger.msn.com/Help/

Talán a fentiek.

Yoda Jr.

(#137) Bencom ™ válasza qtrica (#136) üzenetére


Bencom ™
őstag

magyarul és röviden annyi, hogy ha nem jó a kapcsolat, az annyit jelent, hogy nincs net
1 kihúzódott a kábel
2 csúcsidő van, és túlterhelt a rendszer
3 lejárt az előfizetésed, és kikötötték a netet :DDD

még kell valamit mondani? :DDD

(#138) qtrica válasza Bencom ™ (#137) üzenetére


qtrica
aktív tag

Valahogy igy. Nem elképzelhetetlen más hiba sem. Én már azon sem csodálkoznék, ha ujrainditás segitene.

Yoda Jr.

(#139) Bencom ™ válasza qtrica (#138) üzenetére


Bencom ™
őstag

igen, microsoftnál tipikus... de mondom nálunk meg két teló van, ha az egyiken telefonál a fater, akkor vvan net, ha a másikon, akkor nincs.. ő a ''másikon'' szeret... :F

(#140) klambi válasza qtrica (#136) üzenetére


klambi
addikt

big thx! :R

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#141) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Nah, akkor újra felteszem a kábeles kérdést, de pontosítva:
van egy rééégi hagyományos teló, mellette egy faxos csodamasina... a faxnak a telefonja fater szerint halk, ezért a hagyományost használja (közvetlenül egymás mellett van két telefon, agyrém, nem?) ami olyan régi meg ütöttkopott, hogy el nem tudjátok képzelni.
ha a hagyományos régit használja, a net abban a pillanatban lehal (ezálltal az MSN-is) bár apám szerint ilyenkor az IE megy, csak az FF nem.
anyám a faxosat használja, ilyenkor van net is meg minden... (sztem fater azért hiszi, hogy IE megy olyankor, mert nem tud netezni és egyszerre telefonálni, ezért ha telefonálnak, az a másik telóról megy)

nah, és ekkor írta ki nekem azt a hibakódot, mint klambinak, vagyishogy nem megfelelő a netkapcsolat.
a probléma megoldására irányuló válaszokat várom!
(lehetőség az is, hogy ''véletlenül'' leejtem a régi telót, így apám rá lesz kényszerítve a faxos használatára, de talán meg is lehet javítani... másképp nem lehet, mert elég makacs jószág az öregem :DDD )
szal akkor a megjavításra irányuló tipeket kérném (bár ez már csak közvetetten kapcsolódik ehhez a topichoz...)

És most már télleg kezdjük el a kezdő hsz-ba jűjteni a hibakódok jelentését és megoldásukat (rövidebben, mint azt a kolléga ide másolta :DDD)
ha ki van gyűjtve, akkor vki bemásolja a modit keresek totyikba és meg is van :)

két 8-assal kezdődő kódunk már van :)

(#142) klambi válasza Bencom ™ (#141) üzenetére


klambi
addikt

nekem is ilyenfajta gond volt mikor bezserelték kb 2 éve az ADSL-es nete és nekünk 2 telfon vann a házban 1 lent és 1 fent.
a lentin ha hívtak és felvettük a telefont akkor nekemis megszakatt a netem...
(a fentivel nemszarakottam onnan megy a net....:)))
aztmondták hogy kell 1''splitter'' kb 300ft ért attak is a srácok amit rákötök a telefonra és ilyenkor minden faszán megy nincs vele gond!
na nekem így ment ez...



(szerintem)

[Szerkesztve]

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#143) qtrica válasza Bencom ™ (#141) üzenetére


qtrica
aktív tag

A telefon vonalára csatlakozó készülékeket le kell választani egy szűrővel. Tehát minden rácsatlakoztatott készülék előtt kell legyen valami módon egy.

Yoda Jr.

(#144) Bencom ™ válasza klambi (#142) üzenetére


Bencom ™
őstag

oks, köszi a két választ, kommentálom a faterom felé :)

(#145) pussy_cat


pussy_cat
tag

Szijasztok,

Hol tudom megnézni - ha lehetséges egyáltalán - , hogy melyik msn partnerem tiltott le?

A választ előre is köszönöm!

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#146) Bencom ™ válasza pussy_cat (#145) üzenetére


Bencom ™
őstag

húú... ez a kérdés eddig kb ezerszer volt :DDD
kezdő hsz, de amúgy meg szinte sehogy, mert megnézni még meg tudod, de egyik sem megbízható módszer... inkább kérdezd meg, vagy egy közös ismerőst állíts rá, hogy ő látja fenn, és ha igen, te meg nem, akkor valszeg letiltott. ennyi

(#147) pussy_cat válasza Bencom ™ (#146) üzenetére


pussy_cat
tag

Köszönöm :)
Nem olvastam vissza :( Legközelebb átmustrálom a totyikot, ha buta kérdéseket teszek fel :)

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#148) Bencom ™ válasza pussy_cat (#147) üzenetére


Bencom ™
őstag

elég az első hszt.
ezért is erőltetem, hogy az új dolgokat is oda gyűjtsük ki :)

(#149) Grandi válasza pussy_cat (#147) üzenetére


Grandi
aktív tag

Nem tudod sehogy sem. Első HSZ-ben leírtakban az oldal nem eredményes találatotd dob ki, pl. ha magadra keresel rá ill. olyan emberre aki épp online nálad, kidobja,hogy offline.
Esetleg azt tudod megnézni, hogy kik azok kik töröltek.
Eszközök/beállítások/adatvédelem és ha itt a címekre, nevekre ráklikkelsz jobb egérrel és felajánlja a törlést, akkor bizony nekik nem vagy már a partnerlistájukon.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#150) pussy_cat válasza Grandi (#149) üzenetére


pussy_cat
tag

Köszönöm :)

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.