Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#751) Bencom ™ válasza szandisas (#750) üzenetére


Bencom ™
őstag

nekem itthon csinálja nem a suliban. nincs rá magyarázat, nem küldenek semmit. Bug. Fogadd el és zárd be az ablakokat, akkor abbahaggya.

(#752) koob válasza PazsitZ (#749) üzenetére


koob
senior tag

azt hiszem akkor még nem volt fent

(#753) szandisas válasza Bencom ™ (#751) üzenetére


szandisas
senior tag

de szar :( azért ennél többet várnék az MSN től :(

aláírás

(#754) Bencom ™ válasza szandisas (#753) üzenetére


Bencom ™
őstag

:DDD
Pont az MSNtől? :DDD
Microsoft találmány, mint a winfos, ne várj tőle semmit.

(#755) EQMontoya


EQMontoya
veterán

már megint nem megy ez a fos. Grr. Windows messenger a legjobb, irja, h a szolgáltatás nem érhető el, utána pedig a netes oldaluk szerint minden rendszer stabilan müködik...

Same rules apply!

(#756) PazsitZ válasza EQMontoya (#755) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nekem most megy. :F

- http://pazsitz.hu -

(#757) Bencom ™ válasza EQMontoya (#755) üzenetére


Bencom ™
őstag

nekem is.
méghozzá lan-kábelen keresztül egy szerverről :))

(#758) JoHnni


JoHnni
senior tag

üdv!!!

Nektek jó az msn, tegnap este kezdett olyat csinálni, hogy nem mennek el az üzik és nem is kapok, ma meg csak pár embernél csinálja ezt, vkinek vmi infója erről?

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#759) Genesis87


Genesis87
tag

Sziasztok!

Problémám van az MSN-el és nem tudtam rájönni eddig, hogy mi a hiba, ezért szeretnék segítséget kérni tőletek.

Próbálkoztam már újratelepítéssel, mindennel, de továbbra sem jó.

A hiba az, hogy elindítom az MSN-t a futó folyamatok között látszik a program, de a kezelőfelület nem jelenik meg és sehogy nem tudom előcsalni.
Valamint van olyan is, hogy kétszer is bent van a futó folyamatok között, mikor csak egyszer indítom el.

Remélem valaki tud segíteni.

Üdv.:
Zoli
[link]
Application Translator Team a szoftverhonosító csapat

AppTransTeam a szoftverhonosító csapat (http://apptransteam.atw.hu)

(#760) szandisas


szandisas
senior tag

miért van az, hogy nekem nem jeleníti meg a hangulatjeleket? :U

aláírás

(#761) szandisas válasza szandisas (#760) üzenetére


szandisas
senior tag

ja és az az érdekes, hogy az egyik ablakban látszik, a másikban nem :F

aláírás

(#762) EQMontoya válasza JoHnni (#758) üzenetére


EQMontoya
veterán

ugyanez a hiba itt is, fingom sincs mitől... msn verziót cserélem, minden tüzfalés védelem off... és ugyanez.

Same rules apply!

(#763) JoHnni válasza EQMontoya (#762) üzenetére


JoHnni
senior tag

annyira rájöttem, hogy csak akkor tudnak irni nekem ha én elöbb irok, különben nem kapok meg semmilyen üzit. Énis próbálkoztam már mindennel, majd esetleg csinálok új fiókot, hátha

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#764) Genesis87 válasza JoHnni (#763) üzenetére


Genesis87
tag

ez valami bug lehet az MSN-ben, mert én Trillian-t használok a párom pedig MSN-t. Nálunk is elő szokott fordulni, hogy ha én írok neki Trillian-ból, akkor nem kapja meg az üzenetet csak ha ő ír előbb.

AppTransTeam a szoftverhonosító csapat (http://apptransteam.atw.hu)

(#765) EQMontoya válasza JoHnni (#763) üzenetére


EQMontoya
veterán

igen, nálam is ugyanez van. Viszont új fiókot nem akarok csinálni, mert aza röpke 300 mire felvenne újra, leszállna az est :)

Nincs az msn-nek valami support mailcime, ahova lehetne mailt irni?

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#766) Bencom ™ válasza Genesis87 (#764) üzenetére


Bencom ™
őstag

MSN és MSN között is előfordul sajnos, de én úgy vettem észre, hogy csak bizonyos partnerekkel (persze lehet, hogy másnál is, csak náluk nem tűnt fel)

(#767) Genesis87 válasza Bencom ™ (#766) üzenetére


Genesis87
tag

Éppen ezért részesítem előnyben a Trillian-t az MSN-nel szemben, továbbá a mindössze 10-12mb memória-használata miatt.

Azonban nem tud valaki megoldást erre a korábbi kérdésemre:

Sziasztok!

Problémám van az MSN-el és nem tudtam rájönni eddig, hogy mi a hiba, ezért szeretnék segítséget kérni tőletek.

Próbálkoztam már újratelepítéssel, mindennel, de továbbra sem jó.

A hiba az, hogy elindítom az MSN-t a futó folyamatok között látszik a program, de a kezelőfelület nem jelenik meg és sehogy nem tudom előcsalni.
Valamint van olyan is, hogy kétszer is bent van a futó folyamatok között, mikor csak egyszer indítom el.

Remélem valaki tud segíteni.

Üdv.:
Zoli
[link]
Application Translator Team a szoftverhonosító csapat

AppTransTeam a szoftverhonosító csapat (http://apptransteam.atw.hu)

(#768) Bencom ™ válasza Genesis87 (#767) üzenetére


Bencom ™
őstag

már régebben is írták ezt a problémát, eddig nem jöttünk rá a megfejtésre sajnos.
Amint meglesz, ide fogjuk írni, meg első HSZ-be is.

Végső esetnem op-rendszer reinstall, néha csinál ilyet az MSN, mert az egy szar program, bele kell törödni :F

(#769) Korcsii


Korcsii
őstag

valamilyen olyan programot keresek, ami amutomatikusan letíltja azt, aki rezegtet...
létezik valami hasonló?
előre is kösz!

(#770) EQMontoya válasza Korcsii (#769) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem, de a rezgőt ki lehet kapcsolni a beállitásokban, és akkor nem kapod meg.

Same rules apply!

(#771) pitete


pitete
csendes tag

Hello Mindenki!

Nekem is az a problémám, mint többeknek itt,hogy nem mennek el az üzik. Probáltam nézni, és írni az msn supportnak, de mint kiderült a jelszavam és az emailem érdekes módon nem volt regisztrált msn live id s fiók. Akkor hogyan msn ezhetek kb most is? Regisztráltam magam újból, csak most nem tudok még kilépni, mert jön egy fontos cucc át, de azért ez furi, nem? hogy nincs regisztrálva a mail címed. Bízom benne, hogy ezzel megoldódik ez az áldatlan állapot :) szóval amúgy ha valaki tudja a tuti megoldást, akkor kérem, hogy ne fogja vissza magát.
Köszi,
Pitete :R

(#772) Ramius válasza Korcsii (#769) üzenetére


Ramius
őstag

Mi a fenének erre program? Egy kattintás nehezedre esik? :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#773) V.Szabee


V.Szabee
tag

Sziasztok!

Nem tudom, h volt-e már ilyenről szó ebben a fórumban, ha igen, légyszi mondjátok emg, h hol keressem, vagy mit írjak a keresőbe, ha nem volt még, akkor légyszi válaszoljatok.

A következő a problémám:
Nem kapom meg mások msn üzeneteit. Se windows messenger, de MSN
messenger, se messenger live, se webmessenger nem megy, sőt még trillian és miranda se.
Windows tűzfalat használok. Be vagy kikapcsolva se megy az
üzenetfogadás.
Van valakinek valamilyen ötlete?

Szabee

(#774) V.Szabee


V.Szabee
tag

Bocsi, elnézést kérek, msot olvasom, h már más is írta, csak úgy volt, h el kell mennem, és ezért gondoltam, h megírom. Bocsi mégegyszer!!

De attól még valaki légyszi válaszoljon. Köszi!

Szabee

(#775) V.Szabee


V.Szabee
tag

Na, most megy az msn. Még nem akarom elkiabálni, de remélem jó lesz (kopp-kopp).

Annyit csináltam, hogy a https://accountservices.passport.net/ppnetworkhome.srf?lc=1038 oldalon beléptem, és nézegettem adatokat, ezt azt, meg megváltoztattam a jelszavam. Próbáljátok ki, hátha.

Szabee

(#776) pitete válasza V.Szabee (#775) üzenetére


pitete
csendes tag

Hello!
Neked legalább volt account od. Nekem még az se :((( de talán most, én se kiabálom el. Várom a további beszámolókat.

Üdv,
Pite

(#777) Korcsii válasza EQMontoya (#770) üzenetére


Korcsii
őstag

elfoglalt állapotban se kapom meg, de maga az, hogy már hárman is úgy köszönnek hogy cs/hi/smiley és puffcsakazértisrezgünkmellé....

nem az zavar hogy rezeg, hanem ez a ''modor''

(#778) EQMontoya válasza Korcsii (#777) üzenetére


EQMontoya
veterán

a nincs gépnél állapot nekem jobban bevállt arra a célra, h nem akarok kommunikálni csak 1-2 emberrel.

Same rules apply!

(#779) Bencom ™ válasza Korcsii (#777) üzenetére


Bencom ™
őstag

nekem is van ilyen, de azokat egy kattintással letiltod, és kész.
Am meg rejtve is lehet üzenetet küldeni a liveban, szóval akkor nem tudja, hogy ott vagy, csak az akinek te írsz, így nem tud rezegtetni sem.

(#780) szandisas


szandisas
senior tag

miért van sz, hogy nem jelennek meg a hangulatnevek sehol? csak így: :( , :((

aláírás

(#781) PazsitZ válasza szandisas (#780) üzenetére


PazsitZ
addikt

Beállítások/üzenetek/hangulatjelek megjelenítése és egyéni hangulatjelek megjelenítését pipáld be

- http://pazsitz.hu -

(#782) concret_hp


concret_hp
addikt

hogy lehet cirill betűkkel írni nevet?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#783) TrollBalint válasza concret_hp (#782) üzenetére


TrollBalint
addikt

átállítod a nyelvet, aztán leirod a neved, vagy a Word-be beilleszted a cirill betüket, és ctrl+c ctrl+v

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#784) Boeing 737


Boeing 737
senior tag

Hali ne hari de nem tudom hol érdemes kérdeznin talán ide illik a legjobban. Hotmail-en a levélvédő rendszert mekkora biztonsági szintre érdemes állítani? Nekem most közepesen van de egy csomó levelet nem is jelez a rendszer hanem a kukába rakjaa (aztán vagy észre veszem hogy a kukába is rakott új levelet vagy nem) szóval szerintetek baj ha leveszem minimálisra a védelmet?


Nem tudok angolul. szal ezek közül lehet választani.


Choose a junk e-mail filter
Select the filter level you want to apply to incoming messages.
Low - Obvious junk e-mail is sent to the junk e-mail folder.
Standard - Most junk e-mail is sent to the junk e-mail folder.
Exclusive - Everything is sent to the junk e-mail folder except messages from your contacts and safe senders, Windows Live Hotmail service announcements, and alerts that you signed up for.


aki tud légyszi segítsen mert ez így igencsak bosszantó hogy elég sok levelet nem jelez.


köszi.

A világ legszebb repülőgépe a Boeing 787-es. http://img.index.hu/imgfrm/1/6/2/0/BIG_0003061620.jpg

(#785) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Azt szeretném megtudni, hogy mi az MSN szerver központi webcíme? Azért érdekelne, mert telóról netezek, mivel otthon még vezetékes telefon sincs, csak a telómra (2 éves NOKIA 6260, symbian S60 op.) újabban nem tudok programokat telepíteni, mert nem indulnak el. Viszont rájöttem, hogy a menüben van 'csevegés' menüpont, csak ott kézzel kell beállítani mindent, és nem tudom a szerver címet.
Előre is köszönöm.
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#786) Boeing 737


Boeing 737
senior tag

Az én kérdésem már tárgytalan rájöttem hogyan kell magyarra tenni a hotmailt.

A világ legszebb repülőgépe a Boeing 787-es. http://img.index.hu/imgfrm/1/6/2/0/BIG_0003061620.jpg

(#787) Soak


Soak
veterán

Sziasztok!

Az lenne a probléma, ha valaki ir akkor az msn 1-2 percre lefagy. Ez miért van és mivel tudnám helyre hozni?

(#788) Ramius válasza elfelejtette (#785) üzenetére


Ramius
őstag

A gaim nevű program kiírja, ha azzal próbálsz meg csatlakozni rá. Pontosabb választ nemtudok.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#789) Bencom ™ válasza Soak (#787) üzenetére


Bencom ™
őstag

voltmár
semmivel
túl sok szöveget/smileit küld el egyszerre, amit az MSN nem tud lekezelni, és megfagy tőle a progi
eddig minden ismerősömnél és nálam is fennállt ez a probléma
ez van
kérd meg, hogy kisebb ''tömbökben'' írjon
ilyenkor csak az MSN fagy meg, bármit csinálhatsz közben, és utána az is menni fog.

(#790) elfelejtette válasza Ramius (#788) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hali!
Köszi, de ez sajna nem fog menni, mivel mint írtam, telóról netezek. Valszeg a Gaim nem fog felmenni a NOKIA-mra! :DDD Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#791) Soak válasza Bencom ™ (#789) üzenetére


Soak
veterán

Pontosan.Erre gondoltam én is.Kikapcsoltam a szmájlikat. aztán jó lett. de utánna megint előjött. valaki irt ,hgoy ''Szia'' és csotra fagy minden. Most mintha jó lenne :F

(#792) Bencom ™ válasza Soak (#791) üzenetére


Bencom ™
őstag

akkor vagy az van, hogy szopat és pingel, vagy ki tudja, milyen trükkjei vannak még, vagy utána egyből küldött neked vmit, amit nem kaptál meg de ettől függetlenül megfagytál tőle. Tudni kell hogy az MSN egy nagyon instabil program, szóval hat ilyen topic sem fedné fel minden hibáját, nem hogy meg tudná oldani :(

(#793) Ramius válasza elfelejtette (#790) üzenetére


Ramius
őstag

Látom nem fogtad a lényeget :D
A gépeddel (PC, Notebook, mac...) csatlakozol az msn szerverre a gaim nevű programmal, ésakkor kiírja a címet. Ezt aztán jól bemásolod a telefonodba, és lehet örülni.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#794) Bencom ™ válasza Ramius (#793) üzenetére


Bencom ™
őstag

szerintem nem tudja rákötni a gépre a telót, hogy úgy netezzen. Pedig nem túl bonyolult, utána kell nézni.

(#795) Ramius válasza Bencom ™ (#794) üzenetére


Ramius
őstag

ööö... teis félreértettél..basszus ennyire nemtudok fogalmazni? :DDD
Szóval régebben használtam ezt a gaimet, és az kiírta valahol, hogy hova csatlakozik. Nemkell a telefont összekötni a géppel, csak kilesed a szervercímet és bepötyögöd a telefonba. :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#796) vanil


vanil
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, h a Gaim nevű progiban ha jol tudom látni ha vki letiltott. És a kérdésem ,h ezt hol látni, ha letiltott akkor is látható nekem ha fent van?
Köszi!

(#797) Oracle


Oracle
senior tag

hello

az lenne a kérdésem hogy a legfrissebb msn-em van fent(8.1 asszem) és a kézírás nem müxik azt írja ha rajzolni akarok hogy bizonyos összetevőket frissíteni kell, pedig minden friss a gépen :F :F :F sőt még ezt a progit is felraktam Windows Journal Viewer de nem megy :(

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#798) Bencom ™ válasza Ramius (#795) üzenetére


Bencom ™
őstag

telós nete van.
Más ha jól értettem, nincs. Szal nem tudja csak telóról megnézni, de azt meg nem bonyolult rákötni a gépre addig, míg megnézni, csak hát na.

szvsz

(#799) Padawan996 válasza Racecam (#1) üzenetére


Padawan996
csendes tag

Én ezekhez mind hüülye vagyok újra raktuk a gépet és hiányzik az msn letöltöttem hatvanszor éés az asztalon megjelent a kicsomagolt ikon azzal mit kell csinálni...:D :D :DDD :F :W :W

SPR1NGzje.

(#800) Bencom ™ válasza Padawan996 (#799) üzenetére


Bencom ™
őstag

akkor ezt most magyarul pls.

ha jól értettem, amit kétlek, akkor te letöltöttél hatvanszor egy MSN-t és ahelyett, hogy feltelepítenéd, vagy elindítanád, letöltöd újra meg újra? :F

Télleg sík lehetsz akkor hozzá...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.