Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10001) Gorneck válasza Vigneau (#9994) üzenetére


Gorneck
titán

És ha törlöd a contact listát az msn könyvtárban? Sok esetben segít, ha ilyen listás baromság van...

Gorneck#1239

(#10002) sladka_pani válasza pete_21 (#10000) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Sajnos ilyen volt, elvileg 2011-nél még nem jeleztek vissza, hogy valami hibádzott a beszélgetésből, vagy csak nem tűnt fel, de akkor meg rohadjon meg a program :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#10003) pete_21 válasza sladka_pani (#10002) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi az infot, akkor nem egyéni hiba. Az a gáz vele, hogy nem is tudsz róla, hogy nem kapták meg az üzeneted. Nem tudod, hogy azért nem írnak, mert nincsenek ott, vagy nem kapták meg. Ha meg leírod háromszor, lehet, hogy csak nincsenek ott, és hülyének néznek. :D

(#10004) T_Stark válasza sfdrakex (#9998) üzenetére


T_Stark
őstag

Nincs fent semmi olyan karbantartó, nem szeretem az ilyen babráló progikat.
Meg ez hogy nem jelez ha belép vki most jött elő, eddig jó volt, csak ma gondolt egyet és ez van... pedig semmit sem változtattam a gépen, se az msn-en.

(#10005) sladka_pani válasza pete_21 (#10003) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Igen, ismerős... :)

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#10006) sfdrakex válasza T_Stark (#10004) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Akkor vírus trojai egyéb kártevő keresőket tolj a gépedre. Valaminek kell lennie a gépeden ami így belepiszkál egy alapvetően normálisan működő programba.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10007) T_Stark válasza sfdrakex (#10006) üzenetére


T_Stark
őstag

Azt sem hiszem hogy vírus lenne, MSE2 és MBAM nem találtak semmit.

Egyébként a múltkori problémám, hogy nem gördült le a menü, az is úgy oldódott meg hogy ezt bepipáltam az "Adatvédelem" fül alatt:
"A rendszer ne mentse az ismerőseim listáját és a közösségi frissítéseket ezen a számítógépen."

Ezt sem értem hogy mitől van... meg mi köze a menühöz...
Nálam ez az egész MSN2011 fura, a 2009essel semmi gond nem volt.

(#10008) BullZeye válasza pete_21 (#10000) üzenetére


BullZeye
veterán

Igen, Router/T-home volt a ludas, a net megszakadt, de nem annyi ideig, hogy kilépjen MSNből, így 2-3 percenként mondatokat 5-10 másodpercek kimaradtak. Router és Net csere megoldotta nálunk a problémát.
Nálunk sem írta SOHA, hogy nem sikerült elküldeni az üzenetet, egyszerűen csak nem ért át. Soha.

(#10009) hackeeeee válasza BullZeye (#10008) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem 1 partnerrel volt ilyen csak, 2009-es WLM-el, hogy egy csomó üzenetet nem kapott meg, és volt, amit Én sem kaptam meg. Amióta felraktam a 2011-et, nem áll fent a hiba, eddig, vagyis nem tapasztalom. :N

(#10007) T_Stark: Ha nem jó nálad, akkor nem kell használni. :N Nem kötelező telepíteni. Csak mint írtam, pl. nálam ez oldott meg gondokat...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#10010) sfdrakex válasza T_Stark (#10007) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Újra tetted már a Windowst és úgy csinálja ezeket a hibákat? Vagy skszor raktad már fel le a 2011 et meg kiegeket hozzá és úgy hozza ezeket a gondokat?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10011) Vigneau válasza Gorneck (#10001) üzenetére


Vigneau
félisten

Gondolod, hogy ez lenne a baj? Törlés után "zipeltem" is - elvileg semminek nem lett volna szabad fennmaradnia. Tiszta lappal újratelepítve is szürke volt mindenki és engem sem láttak, míg a 2010-el minden oké...

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10012) Gorneck válasza Vigneau (#10011) üzenetére


Gorneck
titán

Ha tényleg clean install volt vagyis töröltél mindent ami az előző beállításaival kapcsolatos, akkor jónak kéne lennie...

Gorneck#1239

(#10013) localhost válasza Vigneau (#10011) üzenetére


localhost
Közösségépítő

" Tudományos " magyarázatot nem tudok, de gyakorlatban sokszor segít, ha a webböngésződön keresztül be- majd ki jelentkezel a LIVE profilodba. Ilyenkor közben a messenger ne fusson, nem elég kilogolni, funia sem szabad.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10014) T_Stark válasza sfdrakex (#10010) üzenetére


T_Stark
őstag

Most még nem raktam újra a Windows-t, meg akarom várni az SP1et meg a magyar MSN Plus 5-öt és majd utána.
De régebben is volt ilyen gondom a legördülő menüvel, amikor először próbáltam az új msn-t. Akkor újra is telepítettem miatta a Win-t de nem javult meg.
Csak a fentebb leírt módszerrel tudtam megoldani.

Sokat nem lett telepítgetve az MSN sem, ezelőtt fent volt a 2009+4.9es plus, mikor kijött az 5ös plus töröltem a 2009-et meg a plus 4.9et, fel a 2011+plus 5+A-patch és azóta úgy van.
De mint írtam eddig működött is rendesen és jelezte ha belép valaki, tegnap gajdult meg, csak nem értem mitől :F

Na majd ha kijött az 5-ös Plus magyarul meg a Win7 SP1 utána újrahúzom már az egész rendszert, és majd akkor meglátom mi lesz.

(#10015) localhost válasza localhost (#10013) üzenetére


localhost
Közösségépítő

funia = futnia

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10016) mallee válasza Lajkó22 (#9973) üzenetére


mallee
tag

Egyelőre nem tudni, de innen biztosan elsőként töltheted le: MSN Plus 5 magyar

Töltsd le hozzá a legfrissebb MSN-t is :))

(#10017) pete_21 válasza BullZeye (#10008) üzenetére


pete_21
addikt

Szerintem nekem a net nem szakadt meg... Legalábbis nem tűnt fel, közben böngésztem is.
Diginet, és TP-Link TL-WR1043N -es routerem van, hátha van tapasztalatod velük. De lehet, hogy szimplán WLM 2009-es hiba...

(#10018) sladka_pani válasza mallee (#10016) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Mí' nem á hivatalós oldárrú tőccse lé? :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#10019) hackeeeee válasza sladka_pani (#10018) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én csak onnan töltök ilyesmiket...

Imádom amikor Messengert is ilyen mókolt telepítővel pakolják fel. :D

Véleményem szubjektív...

(#10020) BullZeye válasza pete_21 (#10017) üzenetére


BullZeye
veterán

Neki se úgy szakadt meg... routeren nem írta ki logban, hogy megszakadt, egyszerűen csak nem mentek ki és be az üzenetek, Du Meter pedig mutatta, hogy töltött valamit, és így 2-3 percenként meg-meg állt és 0 volt pár secre az adatforgalom, azaz net nem volt, csak ezt semmi sem jelezte. T-Home ADSLről, T-Home kábelre váltás megoldotta a dolgot.

(#10021) pete_21 válasza BullZeye (#10020) üzenetére


pete_21
addikt

Most jutott eszembe, hogy böngészésnél is kicsit lassúcska volt a net, és ezért később bontottam a netet, újracsatlakoztam, akkor már normális sebességgel ment a net.
Lehet, hogy először, amikor lomhább volt a net, packet lossos volt a kapcsolat, azért nem mentek át az üzenetek se (és ezért volt lassabb is a net...)?

(#10022) Vigneau válasza localhost (#10013) üzenetére


Vigneau
félisten

Ezek megvoltak, de semmi... :N

Gorneck23:
Mégsem volt semmi haszna, de a 2010 legalább fut. Ma meg frissíteni akart a Windows 7 Messenger 2011-re - én galád meg nem engedélyeztem neki. ;]

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#10023) hackeeeee válasza Vigneau (#10022) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Rejtsd el a frissítést, és többé nem akar majd frissíteni.. :K

Véleményem szubjektív...

(#10024) Atos23


Atos23
senior tag

No én elég érdekes dologgal szembesültem, ami a saját gépemen jelentkezik. Rendszergazda vagyok, a gépem abszolút karbantartott, és vírusmentes, legalapabb user appokkal. :))

És nem tudok rájönni erre:
A "hiba": Egyik MSN partnerem ablakát megnyitva a CPU-m 100%-al kezd el dolgozni. Akkor is, ha nincs bejelentkezve.
Más MSN partneremnél nem jelentkezik a hiba, nem zabál cpu-t, és memóriát sem az MSN. Ellenben a bizonyos illetőre klikkelve 90-100% lesz a cpu telítettség. Vírust még nem küldött nekem, szóval semmi érdekes esemény nem köthető a partneremhez.

CPU T2250/4GB DDR2 800 a hardver, W7-el, minden tekintetben gyors a gép. Természetesen nem próbáltam újratelepíteni semmit, és nem próbáltam meg másik gépen a kapcsolódást. Hiszen ettől érdekes a dolog, hogy ezen a gépen oldjam meg. :DDD

Engem nem zavar a dolog, inkább poénnak fogom fel, és érdekességnek szántam nektek, hogy van ilyen is. A megoldást nem keresem görcsösen :)

(#10025) Atos23 válasza Atos23 (#10024) üzenetére


Atos23
senior tag

És természetesen az msnmsgr.exe kezd el dolgozni feladatkezelő szerint, nem pedig Plus-hoz, vagy kiegészítőkhöz, más app-okhoz, vagy esetleg gyanús elemekhez kötődő folyamat. :)

Egyetlen kivételes tulajdonság a partnernek a többiekhez képest, hogy e-mail címe nincs megerősítve. :)

(#10026) sladka_pani válasza Atos23 (#10024) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Érdekes, hogy ilyen is van... : )

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#10027) Atos23 válasza sladka_pani (#10026) üzenetére


Atos23
senior tag

Na igen, majdcsak jön valami hasonló hibás user :)

(#10028) sladka_pani válasza Atos23 (#10027) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Nem biztos, hogy az user a hibás :D

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#10029) koshmar


koshmar
őstag

Szevasztok!

Hogyan tudnám azt beállítani az MSN-nél, hogy a linkeket egy kattintással meg lehessen nyitni?
Mert most fekete az egész link, nem kék, ami ugye megnyitható a rákattintással.
Így ki kell jelöljem, ctrl+c, url sávba katt, ctrl+v... :(((

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10030) fradi81 válasza koshmar (#10029) üzenetére


fradi81
veterán

Eszközök-beállítások-biztonság-hivatkozásokhoz pipa. Szerintem.

moto g72, Ninebot d28e

(#10031) koshmar válasza fradi81 (#10030) üzenetére


koshmar
őstag

Köszi, belekukkantok. :)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10032) gooool válasza koshmar (#10029) üzenetére


gooool
őstag

Szia!
Ha a 2009-es Live Messengert használod,akkor valszeg elért téged is a nem kattintható linkes "frissítés".
A megoldás itt van:[link]
Egyszerű és tutira bejön.

Üdv, Balázs

(#10033) koshmar válasza gooool (#10032) üzenetére


koshmar
őstag

Hello!

Valószínű, hogy ez a baj, mert szerintem a 2010-es MSN van a laptopon. (W7-tel járt automatikusan).
A linket lecsekkolom, köszi!! :R

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10034) gooool válasza koshmar (#10033) üzenetére


gooool
őstag

A win7-el az a verzsön jár.Sok szerencsét,seperc alatt sikerülni fog. :K

Üdv, Balázs

(#10035) koshmar válasza gooool (#10034) üzenetére


koshmar
őstag

Asszem ma már nem állok neki, ugyanis nem tervezek hajnali háromig gépezést. :DDD
De holnap délelőtt tuti nekiállok, mert ez így nem jó.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10036) Dictator^


Dictator^
veterán

Lehet valamit azzal csinálni, hogy a windows live mail ne legyen "lagos" windows 7 ultimate x64 alatt?
Néha alig tudok a beérkezett gmail fiókra lépni, mert "tölt" állandóan.
Szűz win már.. szóval tuti, hogy a Live mail a hibás.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#10037) koshmar


koshmar
őstag

Aktuális problémám:
Ha MSN-en "kettőspont dét" írok, akkor én csak annyit látok, hogy kettőspont dé.
Viszont haverom a kis vigyorgó smile-t látja, ahogy ugye kellene.
Miért van ez?

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10038) moonman válasza koshmar (#10037) üzenetére


moonman
titán

?

(#10039) moonman válasza Dictator^ (#10036) üzenetére


moonman
titán

letöltötte már a teljes fiókot? nekem addig szokott akadozni, amíg nem jön le az összes levelem. persze már rég próbáltam, mert Outlook-ot használok, csak mindig megnézem a legújabbat.

(#10040) Atos23 válasza gooool (#10032) üzenetére


Atos23
senior tag

Nem hiszem. Érkezett egy frissítés MSN-hez, ami nem a 2011-re akar frissíteni, hanem 2009-en oldja meg a linkes problémát.

Eredeti Windows -> automatikus frissítések telepítése, és lám működik. :)

Nem kell vacakolni a PH-s linken lévő hexeditorral.

(#10041) koshmar válasza moonman (#10038) üzenetére


koshmar
őstag

Örök hála, Mester!!! :R :R
Pontosan ez volt a baj.

Csak azt nem értem, hogy ki a g*ci vette ki onnan a pipát...mert hogy én szoktam kotorászni a menüjében, az biztos.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#10042) Dictator^ válasza moonman (#10039) üzenetére


Dictator^
veterán

Le persze, már jóideje fent van és állandóan akadva ugrálok a levelek között.
Outlook? Megy már win7 alatt? Én csak bétamegoldásként használok Live!-ot mert az Outlook amiket probáltam nem ment Win7 alatt.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#10043) moonman válasza Dictator^ (#10042) üzenetére


moonman
titán

Outlook mikor nem ment Win7 alatt? :) már a beta 1 alatt is futott a 2007, amióta kint van a 2010 beta azóta meg ezt használom, ráadásul 64 bit. semmi gondja.

a Live Mail-re nem nagyon tudok így megoldást, milyen email fiók?

[ Szerkesztve ]

(#10044) Dictator^ válasza moonman (#10043) üzenetére


Dictator^
veterán

Mármint outlook 2007?!

Leszarom a livemailt, ha megy az outlook. De melyik verzió fut nálad? Én a 2003ast használtam, ki is írta, hogy nem támogatott.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#10045) moonman válasza Dictator^ (#10044) üzenetére


moonman
titán

2007/2010 támogatott, Vista Beta 1 óta toltam a 2007-est, Win 7-en meg már 2010-zel bétáztam és amióta végleges, azóta produktív környezetben használom. Office 2010 konkrétan Win 7-re lett optimalizálva (jumplistek, stb).

(#10046) hackeeeee válasza Dictator^ (#10044) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

2007-nek mennie kell win7 alatt, 2010 meg 100%, hogy megy, mert kipróbáltam. :)

Véleményem szubjektív...

(#10047) Dictator^ válasza hackeeeee (#10046) üzenetére


Dictator^
veterán

Már fent van, szuper is!
Talán én a 2003-mat raktam fel akkor annó, ami nem ment!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#10048) hackeeeee válasza Dictator^ (#10047) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Előfordulhat... De a lényeg, hogy működik. :K

Mondjuk Én nem rég kipróbáltam a 2010-et, a Thunderbird-höz képest Nekem kicsit keszekuszának tűnt, vagyis inkább túl zsúfoltnak. :)

Véleményem szubjektív...

(#10049) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

egyszerű routerrel hogyan lehet úgy letiltani a live messengert, hogy minden más működjön.

van még szabadon 2 port range, és 2 url,amivel meg kéne tiltani.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#10050) Daemos


Daemos
tag

Hello!

Meg szeretném kérdezni hogy miért van az hogy felrakom az msn-t (2011) meg a plust (v.5)

és másnap mikor szeretnék bejelentkezni ezzel az üzenettel dob le! :( (windows 7 van fent)

A kép!

Köszönöm szépen előre is ! :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.