Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7001) G.FeT válasza bivalyolo (#6998) üzenetére


G.FeT
tag

Ezt tudtam. :) Amúgy azért volna rá szükség, mert - sajnos - van olyan ismerősöm, akinek nem szeretném mindig láthatóvá tenni magam, viszont nem akarom letiltani se, mert elképzelhető, hogy akkor is ír, ha nem lát, hogy majd megkapom. Hosszú történet... :D

[ Szerkesztve ]

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#7002) sfdrakex válasza G.FeT (#7001) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ne tiltsd le csak ne írj neki állapotod legyen mindig nincs a gépnél. Akkor üziket megkapod tőle válaszolni meg nem fogsz. Max villog a tálcán ha ír.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#7003) Ice!?


Ice!?
őstag

Sziasztok!

Rajtam kívül még kit nem enged be az msn 80048820-as vagy 80072efd hibakód miatt?
Valami globálisan, fatálisan, brutálisan, hatalmasan nagy probléma van? Mert se laptopon, se asztalin nem jó.

(#7004) sfdrakex válasza Ice!? (#7003) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Fibernetes vagy? Mert nálam is ez votl reggel de azóta már megy, viszont fiberneteseknél több gond is van külföldi oldalakkal.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#7005) Ice!? válasza sfdrakex (#7004) üzenetére


Ice!?
őstag

Csak szeretnék az lenni.:DDD Wireless-es netem van. Elvileg 2,5megás, és most aránylag elég jó sávszéllel jön.
Nekem még mindig nem jó, de remélem, hogy nem a géppel van a baj, hanem ez amolyan időszakos probléma.

szerk.: Xfire se enged fel. Explorer-ben is simán megnyitja a microsoft.com -ot, viszont az msn.com -ot már nem.:F

[ Szerkesztve ]

(#7006) pohár válasza grabber (#6995) üzenetére


pohár
félisten

MSN gyalut próbáltad már? Hátha megoldja :K
De milyen MSN-t meg oprendszert használsz hogy kompatibilistás móddal csinálod?
Nekem Win7 + 8.5MSN, semmi baj nincs :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7007) maxview


maxview
csendes tag

üdv,

tudom, hogy nem ide vág, de msn névbe keresek egy karaktert, amit sehol nem találok : | :D

η ---> ilyen, vagy ehhez hasonló karakter kellene m betűben :) nem tud vki segíteni ? :$

üdv

www.haxx-esports.hu

(#7008) Csabee. válasza maxview (#7007) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Karaktertáblázat esetleg ?:) Vagy ott nincs?

Üdv: Csabee.

(#7009) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Ma reggel óta nem lép be a messengerem, sőt a live-os weboldalak sem töltődnek be. Először azt hittem globális probléma, de aztán rájöttem, hogy csak az itthoni hálózatban van lehet a hiba.
80072efd hibakódra hivatkozik de annyi különféle hiba esetén erre hivatkozik, hogy a neten sem találtam épkézkáb megoldást. Az itthoni hálózat másik gépével is ugyanez a helyzet (live honlapok nem jönnek be és régebbi msn ugyanezzel a hibakóddal nem megy), router reset után is :F

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#7010) Ice!? válasza nofi (#7009) üzenetére


Ice!?
őstag

Milyen neted van? Pár hsz-el feljebb írtam, hogy nekem is ugyan ez a problémám. Szólj, ha sikerült valamit alkotnod.
Router resi nekem is megvolt.

OS: XP 32bit sp3, msn9.

(#7011) nofi válasza Ice!? (#7010) üzenetére


nofi
őstag

Fibernet mafiának fizetek havonta 5 megás kábelnetért

Xbox GT: nozsolt

(#7012) Csabee. válasza nofi (#7011) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Akkor nem kell aggódnod!, szinte mindenkinél ez van aki Fiberes. Fibernet maffia :DDD :DDD

Üdv: Csabee.

(#7013) nofi válasza Csabee. (#7012) üzenetére


nofi
őstag

remek... és most akkor ők is adnak majd 10 perc ingyen netet a gubancért mint a T társaság? :C

Xbox GT: nozsolt

(#7014) Csabee. válasza nofi (#7013) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Lehet :) 10perc az 10perc, meg kell csecsülni :D

Üdv: Csabee.

(#7015) pohár


pohár
félisten

Ööö szólok hogy egy új MSN-en vírus van... Haverom írt az előbb, hogy: "Nézd meg ezt :D" és utána egy facebook link :W
Esetleg valaki valami ötlet? Azóta küldi az MSN-em mindenkinek a szar linket... Pedig azért néztem meg a képet, mert magyarul írt, nem azt hogy check my partyptohos... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7016) sfdrakex válasza Ice!? (#7005) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Érdekes hoyg ugyan azok a gondjaid mint a fiberneteseknek, lehet a fibernettől veszi a sávot a szolgáltatod ami nem kizárt kecskeméten pl van pár micros cég aki tőlük veszi, legalább is az ip-k nagyon hasonlitanak a fibereshez.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#7017) sfdrakex válasza pohár (#7015) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

angolul írta gondolom meg az is benne volt hoyg vicces képek rolad vagy rola mi ? Hát ha ráklikkelsz ilyenre . . . . :D

Egyébként ilyenek régóta vannak nem új a vírus turd át spy trojai és virnyák kergetővel a géped. Bár eddig facebookos linket nem láttam csak más féléket de az mind1

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#7018) pohár válasza sfdrakex (#7017) üzenetére


pohár
félisten

Nem vicces képek :D
Mondom valami facebook-os cucc volt, és magyar :Y
"Nézd ezt meg"... Ez nekem magyarnak tűnik :D

Na az ESET Smart Security talált valami, de még hadd keressen csak :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7019) Csabee. válasza pohár (#7015) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Kivel történne meg ilyen ha nem veled? Jó fej haverjaid vannak :DD

Üdv: Csabee.

(#7020) pohár válasza Csabee. (#7019) üzenetére


pohár
félisten

Az :D
De tényleg nagyon szopatós a dolog mert magyarul ír a cucc és értelmesen is :D
Na de a NOD megdögleszti, nagyon remélem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7021) Csabee. válasza pohár (#7020) üzenetére


Csabee.
nagyúr

LÉtezik egy kiegészítés egy script az msn plus-hoz ami automatán blokkolja az ilyen linkeket!

Üdv: Csabee.

(#7022) pohár válasza Csabee. (#7021) üzenetére


pohár
félisten

Hmm... Név? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7023) Ice!? válasza nofi (#7011) üzenetére


Ice!?
őstag

Az nem lehet rossz cucc. Mennyit fizetsz érte? Lassan reklamálni kellene, hogy a 10percből 10óra legyen.:D

sfdrakex: Ilyenről még nem hallottam, de akkor nem sok mindent tudunk csinálni.

(#7024) bivalyolo válasza pohár (#7022) üzenetére


bivalyolo
őstag

szerintem ez az bár nem biztos: wlm_safe :K

"Let's agree to disagree!"

(#7025) nofi válasza Ice!? (#7023) üzenetére


nofi
őstag

Szerintem átverés az egész. Linkelni nem tudok, mert már új csomagok vannak a hivatalos honlapon, de emlékeim szerint 5600 Ft/hó és ezért 5/1 Mbites net van. Most ne menjünk bele kinek mire elég, bevallom a számok nem rosszak alap netezésre, de a szolgáltatás minősége eléggé alja, lásd mostani tömeges messenger letiltás. Anno Chellonál kedvezőbb csomagok voltak és nem úgy kötöttük velük a szerződést, hogy aláírjuk a szerződést, vagy másnaptól beszüntetik a netet (de ez egy régi história, picit a média is felkapta úgy 2-3 éve).

Ja és hozzátenném a félreértések elkerülése végett, hogy ez nem a Chello féle Fibernet szolgáltatás, hanem ez egy külön szolgáltató, de ugyanaz a neve

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#7026) luw2win


luw2win
őstag

Hali!

Semmit se tettem, de pillanatok alatt ilyeneket küldenek nekem, és én is ilyeneket küldök másoknak:

­nézd meg a képet :D http://www.facebookbbk.com/image.php?=IMG0458322010.JPG?

most ez mi? nem kattoltam semmire se, amsn-t használok...

másnál esetleg?

mod: látom hogy nem csak nekem van ilyen problémám :U

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#7027) sfdrakex válasza nofi (#7025) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A chello szolgáltatás az nem fibernet hanem fiberpower, egyébként ilyen szarság szinte minden szolgáltatónál szokott lenni csak másét nem veszi észre az ember csak azt akinél van.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#7028) nofi válasza sfdrakex (#7027) üzenetére


nofi
őstag

jogos, de nálam mint említettem már a szerződésnél kihúzták a gyufát így ez a minimum, hogy a negatívumokat említem

Xbox GT: nozsolt

(#7029) pohár válasza luw2win (#7026) üzenetére


pohár
félisten

Na ezt kaptam én is, ráuszítottam a gépre a nod-ot :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7030) pohár válasza pohár (#7029) üzenetére


pohár
félisten

Hm, a nod nem találta meg ami ezt műveli :U
A Windows Defender se talált semmit :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7031) sfdrakex válasza pohár (#7030) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

spyware terminator, spybot search and destroy, trojan hunter, the cleaner, avast

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#7032) bivalyolo válasza sfdrakex (#7031) üzenetére


bivalyolo
őstag

esetleg mbam :K
ez speckó cucc, direkt az ilyen szutykok ellen

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#7033) pohár válasza bivalyolo (#7032) üzenetére


pohár
félisten

Na a gépnek estem az mbam-mal, hátha produkál majd valamit :U

Már talált is :D
Mondjuk az ESET Smart Security fix-et is annak nézi, sebaj :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7034) bivalyolo válasza pohár (#7033) üzenetére


bivalyolo
őstag

hehe :D

a wlm safe-et nézted amugy?

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#7035) KMT válasza pohár (#7033) üzenetére


KMT
addikt

Szerintem amíg nem kattintasz rá, addig nincs mit találnia.

Egyébként kíváncsi lennék, hogy melyik program találja meg ezeket a fertőzött gépeken.

Szerk: Ja látom, már késő. Szerintem A-squared-del próbálkozz. Aztán jelezz, hogy megoldotta-e.

[ Szerkesztve ]

(#7036) pohár válasza bivalyolo (#7034) üzenetére


pohár
félisten

Nem ismerem :D
Ugyanis ilyen dolgokra sosem volt szükségem szerencsére :N

KMT... ha ez a vacak se oldja meg, akkor marad az :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7037) bivalyolo válasza pohár (#7036) üzenetére


bivalyolo
őstag

tudom h nem ismered mert kérdezted a nevét :) pohár

"Let's agree to disagree!"

(#7038) pohár válasza bivalyolo (#7037) üzenetére


pohár
félisten

Ja hogy ez az ami kiszűri :K
Akkor lehet felteszem már ha újraéled az MSN a gépemen :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7039) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Nah nekem is jött egy vírusos link amit magyaráztál! Rákattintottam de nem töltött be, jah és ebuddyn néztem meg, remélem nem lesz para bár betöltődés előtt zártam.

Új msn-es féreg vagy vírus vagy mi fene van a következő szöveggel! xx-ekkel szenzúráztam.

"nézd meg a képet http://www.fakxxxxu.com/xxxxxx jpg"

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#7040) sfdrakex válasza Csabee. (#7039) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A gáz az ezekkel hogy te magad észre se veszed ha virusos vagy csak a partner listádon lévők veszik észre akiknek te elküldöd de te azt nem látod hoyg küldöd, bár a régebbi változat azt hiszem levágott msnről a küldés után de talán ujra is csatlakozott.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#7041) pohár válasza sfdrakex (#7040) üzenetére


pohár
félisten

Na ez a mbam lepucolta a vackot a gépről, halleluja :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7042) djxp01 válasza luw2win (#7026) üzenetére


djxp01
senior tag

Egy blogon láttam, hogy valaki feltöltötte a virustotalra a vírust.. és 4 vírusírtó ismeri csak a férget...AntiVir . Kaspersky . McAfee-GW-Edition . Prevx.

Ennyit kb a NODról...(ismerősnek NoD32 volt fenn, és észre se vette. Dec 13-as update-tel természetesen)

Amúgy a víus neve: Worm/Palevo.lta

Én is kaptam msn partnertől linket, rákattintottam, de semmi nem történt, azonkiv hogy a kamu oldal megnyílt. Ahhoz hogy megfertőződj futtatni kell a képet (.jpg.com)

Virustotal analízise a vírusról: [link]

[ Szerkesztve ]

regisztrált: 2005-07-05

(#7043) Dr.Én válasza djxp01 (#7042) üzenetére


Dr.Én
veterán

az én gépemen is Nod van és nem is ismerte fel, csak annyit vettünk észre a gépen hogy miután letöltötte bátyám(pont nem voltam ide beltünt a gépröl :(( ugy hogy ent) hogíy az egész MSN szörén szálán tényleg ennyit a Nod-rol

WOT: kissio

(#7044) g.gergo válasza Dr.Én (#7043) üzenetére


g.gergo
senior tag

"... tényleg ennyit a Nod-rol"

Meg az összes többiről, akik órákkal, napokkal később reagálnak dolgokra. :W Nah azért is használok KIS2010-et.

(#7045) JAckass6


JAckass6
tag

soha nem kattintottam rá ilyen linkekre, de pont egy fotós havertól jött a link és hát megtörtént a dolog... egy ablak pillanatokra ugrik fel, aztán eltűnik és ez megy folyamatosan. és bekapcsolásnál svchost.exe hibával indul a win7 ami elég érdekes... soha nem használtam vírusirtót, ezért a segítségeteket kérem abban, hogy mi az amivel a legkevesebbet kell vizsgáltatnom a gépet ahhoz hogy eltűnjön ez a sz*r . előre is köszönöm, ha valaki tudna segítni! :R

msn-t már újra raktam de nem hatott...

[ Szerkesztve ]

(#7046) sfdrakex válasza JAckass6 (#7045) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Olvass vissza pár hsz-t, volt pár tanács és aki bekapta a virust talán le is irta mivel jött le, vírus írtot pedig kezdj el használni nem hülyeségből vannak.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#7047) JAckass6 válasza sfdrakex (#7046) üzenetére


JAckass6
tag

természetesen visszaolvastam de nem nagyon találtam választ. szobatársak ajánlották az msnvirusremoval nevű programot, azzal most úgy tűnik sikerült eltávolítani. :C

(#7048) bivalyolo válasza JAckass6 (#7047) üzenetére


bivalyolo
őstag

ott az mbam pohárnál mükődött..

"Let's agree to disagree!"

(#7049) Dr.Én válasza g.gergo (#7044) üzenetére


Dr.Én
veterán

A fene tudja, mindegyik virus irtonak meg van az előnye és a hátránya sajnos :(((

Remélem több ilyen virust nem szedd össze bátyám, mert többet nem engedem a gépemhez ülni az biztos :((

WOT: kissio

(#7050) DRB


DRB
senior tag

Az amit beszívtatok nem vírus, hanem spyware/malware/akármiware. Manapság ezekhez már külön progi kell, a nod meg a többi vírus irtó nem erre van. Ne kérdezzétek, hogy miért van különbség, van és kész. ;] Az "mbam"-ból sokan nem tudják mi az, szal inkább így kéne beírni: Malwarebytes' Anti-Malware, talán könnyebben lehet azonosítani.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.