Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2001) kovasz


kovasz
senior tag

aoe3-at szoktunk jatszani 2-en egy team-ben es a (voice) kapcsolatot msn-el tarjuk. a gond az, hogy a jatek effektjei atmennek az msn-en. hogyan lehet ez kiszurni? mert nagyon zavaro.

a mixer-ben forraskent csak a mikrofon van megjelolve, mindem mas mute-olva van.

(#2002) Bencom ™ válasza kovasz (#2001) üzenetére


Bencom ™
őstag

csak akkor mehetnek át, ha az a sáv is ki van választva,vagy ha nem fülessel hallgatod a játékot,ugyanis a hangszórót is felveszi a mikrofon nem csak a te hangodat (ami logukus...) és ezt nem lehet szelektálni max ha halkabbra veszed a játék hangerejét.

Bash: USA-ban volt egyáltalán valaha MSN leállás? :DDD

(#2003) kovasz válasza Bencom ™ (#2002) üzenetére


kovasz
senior tag

nem a hangszorobol megy. nem a mixerben kel a savokat valasztani? mert ott mute-on van mind...

(#2004) Bencom ™ válasza kovasz (#2003) üzenetére


Bencom ™
őstag

a keverőpulton kell igen de külön van felvételhez meg lejátszáshoz.

(#2005) Kazimír


Kazimír
őstag

Egy barátom szertné frissíteni 4.7-es messengerét, és távsegítségre kért engem, viszont én sem jövök rá, hol kell ezt megtenni, ha a gép nem ajánlja fel magától :B

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#2006) Loretto válasza Kazimír (#2005) üzenetére


Loretto
veterán

Műveletek --> Távsegítség kérérse. Ezt nem találtad, vagy maga a folyamat nem megy?
Tűzfal engedélyezze.

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#2007) Kazimír válasza Loretto (#2006) üzenetére


Kazimír
őstag

Biztos félreérthető voltam. A beszélgetés megy, a frissítés nem :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#2008) kovasz válasza Bencom ™ (#2004) üzenetére


kovasz
senior tag

na arra irtam hogy mindent mute-oltam a record reszen csak amikrofon van engedelyezve.

(#2009) Bencom ™ válasza Kazimír (#2007) üzenetére


Bencom ™
őstag

én értettem:D tevagy a távsegítség.

Haverodnak google : download MSN live, letölti mondjuk a legelsőt, telepíti, és első belépés utána kiírja hogy frissíteni kell a legújabb verzióra, különben... és onnantól már megy magától... pluszt meg... google...:DDD

kovasz: akkor nem tudom mi a baja... vagy az van hogy a mikrofon összeszedi a hangokat a hangszóróról, vagy valahogy belekeveredett... mármint a te effektjeid mennek el máshoz, vagy másoké hozzád? mert akkor más állítsa be, ne te, a bejövő hangokat te nem tudod szűrni...

[ Szerkesztve ]

(#2010) kovasz válasza Bencom ™ (#2009) üzenetére


kovasz
senior tag

az enymek is kimennek es a masik oldalrol is bejonnek. egyebkent a masik oldalon fejhallgato van... meg az is atjon amikor bezarja az msn-t es putyan egyet, hogy elo voice kapcsolat van...

jo lenne mas de a ts-nek csunya a hangja...

(#2011) Bencom ™ válasza kovasz (#2010) üzenetére


Bencom ™
őstag

skype?
egyébként fogalmam sincs mitől lehet....

(#2012) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

kéne help
valaki találkozott már azzal a problémával hogy hiába van a megosztási mappa engedélyezve egyszerűen azt írja ki hogy hiba a megosztási mappák ezen a számítógépen nincsenek baállítva
kib@szott idegesítő mert a haverokkal itt tárolunk mindent
valaki help pls :R

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2013) Bencom ™ válasza Kicsirics77 (#2012) üzenetére


Bencom ™
őstag

másik gépről próbáltál belépni,vagy az eredetin fogta, és gondolta mostantól nem fog működni?

(#2014) Gyomman


Gyomman
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy érdekes problémám, ami inkább zavaró, mint káros (sőt, nem káros am :) ). Nos, elég gyakran, bár nem mindig, amikor msn-ezek egyszer csak "duplikáódik" a tálcán a beszélgetési ablak. Egyszóval az asztalon még mindig 1 beszélgetési ablak van, tálcán viszont 2-t jelez, ami uarra az ablkra mutat. MI lehet a baj?

Ha vki nem érti, szóljon, és küldök screenshotot róla!

Cogito ergo sum

(#2015) joe-ker


joe-ker
senior tag

Sziasztok!
Van egy problémám a távsegítséggel,mindenkinél működik rendesen de az egyik haveromnál nem.Ha segítséget kér akkor nállam "A távsegítség-kapcsolat bontva. Próbálja meg újra."
hibaüzenek jelenik meg.De ha viszont én kérek segítséget akkor működik rendesen.A közös játékok is működnek,Router nincs neki nekem van,tűzfalon átengedve a távsegg.
Thx a segítséget.

(#2016) sekli válasza joe-ker (#2015) üzenetére


sekli
addikt

my computer -> properties -> remote fulet nezd meg, hatha...

(#2017) joe-ker válasza sekli (#2016) üzenetére


joe-ker
senior tag

Engedélyezve van.

[ Szerkesztve ]

(#2018) Kazimír válasza Bencom ™ (#2009) üzenetére


Kazimír
őstag

Nekem minden egyes kezdeti belépésnél (számítógép indítása) hibásank találja az állomásleíró file-t vagy mit. Az általa felajánlott javítás aztán megoldja a problémát, és be tudok lépni, de egy kissé akkor is idegesítő ez a visszatérő gond.
Mi lehet az ok, és mi a megoldás?

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#2019) attiati


attiati
veterán

ebben a topikban lányok is előfordulnak. ennek vajon oka lehet? :DD :P

(#2020) Kicsirics77 válasza Bencom ™ (#2013) üzenetére


Kicsirics77
veterán

igazság szerint a céges gépemen is van megosztás meg az itthonin is
akkor ez lehet a hiba hogy egyszerre 2 gépen van megosztásim mappa beállítva különböző tartalommal ugyanannak az embernek?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2021) Hopsz


Hopsz
tag

Hello.
Nekem az a gondom állt elő hogy kb 1 hónapja meggajdult az msn-em.
A következő történt: egyzser csak kiirja hogy hibát észlel és leáll, jó kiléptem belőle inditanám ujra de ugyan de meég bele se léptem. Újra rakom ugyan az, másik verziót megint az. aztán a fura csak most jön másik gépen is ezt csinálja, de csak az enyém.
(8.0 volt amin elkezdte és hotmail-es fiokom van) pls help mer nagyon idegesit hogy nem tudom használni már mióta. :O :O

(#2022) Bencom ™ válasza Kicsirics77 (#2020) üzenetére


Bencom ™
őstag

én erre tippelek.

Kazimír: passz :F

attiati: az ilyen hsz-eket kértem hogy mellőzzük! :(((

(#2023) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,srácok
ilyennel találkoztatok már?
Sajnos,bár vártam volna ,egy live plus+live messenger uninstall,reboot,majd reinstall sem oldotta meg a gondot.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2024) Hopsz válasza Balinov (#2023) üzenetére


Hopsz
tag

Akkor ugyan abban a cipőben járunk. nekem is ezt csinálja már 1 hónapja szinte.
De apoén az hogy más gépen is az alap felhasználommal. És most más msn fiókkal is,csináltam egy ujjat azzal detto ugyan ez mikor bejelentkeznél puff ez. de van hogy enged hogy belépjek és utána 3s re rá csinálja.
mind2 hotmail-es :O

(#2025) Balinov válasza Hopsz (#2024) üzenetére


Balinov
félisten

enyém vipmailes,feleségemé freemail-es de el sem indul a rohadt msn live-ja. Web Messenger-ben mindketten be tudunk jelentkezni,most próbáltam, és a kontaktok is rendben látszódnak.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2026) Hopsz válasza Balinov (#2025) üzenetére


Hopsz
tag

ugy nekem is minden rendben csal a live nem akarodzik, és régebbi verziót meg nem tudok felrani mert akkor nyög hogy már van új és ha be akarok lépni akkor rakjam fel az ujat.
De aza akadok ki hogy más gépen is ezt csinálja de csak az én felhasználom.
Most jutt eszembe mondta az egyik ismerősünk erre a problémára hogy a filemegosztási mappát kéne kitörölni mert azokban lehet olyan virus ami ezt okozza, csak nem tudok odáig belépni hogy kitöröljem, total commanderből meg hiába törlöm amit találtam nem javit.
már csak a windows ujra rakásában reménykedek.

(#2027) Bencom ™ válasza Hopsz (#2026) üzenetére


Bencom ™
őstag

olvass vissza, Csedit többször is reklámozta itt a tört 7.5 exét amivel elindul.

(#2028) 7 válasza Hopsz (#2026) üzenetére


7
addikt

Nesze
Ez nem telepitos, nem kell vele szivni.

(#2029) Hopsz válasza 7 (#2028) üzenetére


Hopsz
tag

a genuine WLM Lite 8.5 Client-et töltöttem le és eddig detto ugyan azt csinálja beirom a jelszót és puff röhtön hiba. :O

(#2030) Balinov válasza Hopsz (#2029) üzenetére


Balinov
félisten

legalább te eljutsz a jelszóbeírásig. Én is azt próbáltam ki az éjjel,de nem jött be. a 7.5-öst még nem próbáltam.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2031) Hopsz válasza Hopsz (#2029) üzenetére


Hopsz
tag

MSN.Lite.7.5.r1 ez pedig alkalmazás hibát kap.
ugynézki ebből op.reinstall lesz már rá fér.

(#2032) Hopsz válasza Balinov (#2030) üzenetére


Hopsz
tag

inkább ne jutnék igy minidg ad egy kis reményt hogy na most lehet hogy menni fog ezzel avgy azzal a kis progival másik címmel stb. de ezt rögtön szét is barmolja(mármint a reményt) mert nem müxik.

(#2033) Balinov válasza Hopsz (#2032) üzenetére


Balinov
félisten

nálam is érik az általad is felvázot win reinstall...úgyis egyre több hiba van az eseménynaplóban...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2034) Balinov válasza Balinov (#2033) üzenetére


Balinov
félisten

7.5-össel most épp jó,végre bekapcsolta asszonykám a gépet otthon,remote letöltöttem neki,elindít,bejelentkez,ok.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#2035) Hopsz


Hopsz
tag

Nekem sajna nem. alkalmazás hibár it ki, bár nekem mostanában az alkalmazásaim 90% azt irja ki. valami néha van ami rendszeresen.

(#2036) Bencom ™ válasza Hopsz (#2032) üzenetére


Bencom ™
őstag

ez egybe is elmehetett volna, és nem cset topic!
Ha ha 7.5 nem válik be akkor már tényleg OP reinstall ajánlott

(#2037) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Üdv!

Egyik ismerős MSN-e mindig küld egy "msngames.zip" fájlt, azzal az angol üzenettel, hogy próbáld ki, jó kis játékok, stb. Természetesen Ő ezt nem is látja, teljesen a tudta nélkül zajlik a dolog.

Találkozott ilyennel már valaki? Én MSN-hez nem értek, mert már jópár éve Miranda-IM -et használok, nem tudok neki segíteni...

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#2038) Kicsirics77 válasza BigBadPlaYeR (#2037) üzenetére


Kicsirics77
veterán

nem kell megnyitni és menteni sem mert valszeg valami féreg küldözgeti ami beleette magát a messengerbe
legalábbis erre tippelnék első körön

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2039) BigBadPlaYeR válasza Kicsirics77 (#2038) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Igen, ez biztos. Csak valahogy ki kéne írtani :)

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#2040) BigBadPlaYeR válasza BigBadPlaYeR (#2039) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Közben kiderült, hogy még tegnap este felraktak egy NOD32-t aztán az megtalálta és le is vágta ezt az msngames -es dolgot, pár más cuccal egyetemben; csak neken csesztek szólni :(((

De ha valaki ilyesmibe ütközik, legalább talán megtalálja ezt a hsz-t :)

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#2041) Kicsirics77 válasza BigBadPlaYeR (#2040) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ja meg vírusitó nélkül netezni na az a nem mind1 :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2042) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

A gondom az lenne, hogy az MSN pár hete sehogy sem enged belépni. A hibakód 8100030d. Ez előtt meg más hibakódot írt ki, de arra nem emlékszem (amire emlékszem, az az volt, hogy jó pár dll-t újra kellett rakni, valamint ellenőrizni kellett a rendszeridőt).

Fontos: amióta ezt csinálja, sem Explorerben sem FF-ban nem nyitja meg a gép a https oldalakat, és a gmail-t sem tudom elérni outlook-on keresztül sem.

Szerintem nem állítottam semmit a gépen, de már lassan megőrülök. Szerintetek mi lehet a gond?

szerk: ja, vírusirtó nem lehet (nincs), tűzfal meg azért nem hiszem, mert kikapcsolva sem javul a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#2043) Bencom ™ válasza DeFranco (#2042) üzenetére


Bencom ™
őstag

vírus? (vírusírtó nélkül valószínű) amúgy mostanában egyre több ilyen panasz van :F

(#2044) DeFranco válasza Bencom ™ (#2043) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Lehet... holnap megnézem, bár 56k-s mobilinternettel nem könnyű (de ez egy. szoc. prob. és más téma :) ), futtatok egy panda online scant, aztán lesz ami lesz.

Az, hogy amúgy mostanában egyre több ilyen panasz van mit jelent? Az okát tudják, vagy ott is pislog-pislog-kérdőjel?

A gyanús (és bosszantó) az, hogy oda sem enged, ami úgy kezdődik, hogy https: (tehát pl. gmail-t sincs jogom nézni, sőt outlookolni sem grrr...) szerk. ja ezt már írtam

Eh, mindegy, holnap jelentek, addig ha valakinek van ötlete nagyon megköszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#2045) Hujikolp válasza DeFranco (#2044) üzenetére


Hujikolp
őstag

Csökkentett módból próbáld meg elérni a https-t persze hálózat legyen. Ha megy, akkor vírus nagy valószínűséggel. De egy olyt s megpróbálhatsz, hogy létrehozol egy új fiókot és ott megpróbálod elérni a dolgokat.

(#2046) Bencom ™ válasza DeFranco (#2044) üzenetére


Bencom ™
őstag

pislog a kérdőjel, egyre több embernél hiba ez...

(#2047) DeFranco válasza Bencom ™ (#2046) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hát... eddig nem sok eredményt értem el.

Csökkentett módban nincs net (usb porton keresztül infrát csiholni a telefonhoz, ahonnan jön a voda (csoda) net kicsit nehéz csökkentett módban :S).

Új felhasználói fióknál fennáll ugyanaz a probléma.

Egy laptopról akarok épp vírusellenőrzést futtatni, de ott meg LAN gondok adódtak (egyenlőre).

Tehát semmi. Az eddigi tippeket köszönöm, ha valakinek van még infója, ne kíméljen. Addig próbálkozok tovább.

Üdv.

(#2048) 1116001


1116001
csendes tag

Sziasztok!
A problémám a következő: Mikor bejelentkezik a Windows, pár másodperc múlva a Live Messenger (8.5.13.....) bejelentkezési segéd vagy mi (ahova belépéskor kell a mail címet meg a jelszót beírni), pedig a beállításoknál kivettem a pipát a az automatikus indítás nevű részeknél.
Mit, és hogy kéne beállítani hogy ne induljon egyből mikor a Windows bejelentkezett?
Köszi előre is!

(#2049) Cxgrav válasza 1116001 (#2048) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Bejelentkezel MSN-en, majd megkeresed a Beállítások fület (Nevedre kattolsz felül és lehoz egy menüt) azon belül a bal menüben Általános fül és kiveszed a pipát hogy az MSN induljon automatikusan....

Picture me Rollin' by 2pac

(#2050) 1116001 válasza Cxgrav (#2049) üzenetére


1116001
csendes tag

Ezt tudom, ezt már megcsináltam.
De ezután is ugyanúgy, amint betöltött a windows, után felugrik az msn bejelentkezési ablaka:S

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.