Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#701) Bencom ™ válasza concret_hp (#699) üzenetére


Bencom ™
őstag

katt a nevedre, legördül. ott ''beállítások...'' feljön egy ablak. azon belül oldalt ''üzenetek'' és alul szögletes pipákat találsz, ott van fölötte az a felirat, hogy ''üzenetek előzményei'' és ott a pipákat ésszerűen kijelölni, illetve azt is meg tudod adni, hogy hová naplózzon. ez az alap módszer.
a másik, amit a Plus külön csinál:
ott ahol a file-menű is van, van egy ilyen hogy ''Plus!'' és naplófileok megnyitása. és elméletileg ott lehet meg is nezni meg be is jelölni, hogy a plus naplózzon e? de nekem az automatikusan naplózik, és csak a sima MSN naplózást használom ,mert az egy egyszerű txt fileba menti nem valami nem tudom mibe.



ziog: fentebb volt már, ha nem arra gondolsz akkor passzolom...

[Szerkesztve]

(#702) Thulcandra válasza Thulcandra (#697) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Mint az internetszolgáltatóm topikjában kiderült a hiba náluk van... hgrr

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#703) HaKo


HaKo
aktív tag

Hi!
Nem tudjátok hogy hol lehet azt kikapcsolni hogy ne akarjon a legújabb verzióra frissíteni? Mert minden héten kidobja h van új frissítés...
De nem akarom a legújabbra frissíteni, mert abban olyan változtatások vannak amik nem tetszenek...

(#704) Bencom ™ válasza HaKo (#703) üzenetére


Bencom ™
őstag

akkor egyszerűen nem foglalkozol vele. amúgy van valahaol egy olyan hogy MSN automatikus frissítése, szerintem ebben a frissítő ablakban is be lehet állítani, hogy ne emlékeztessen többször. Vagy beálítasz egy jó távoli időpontot.

(#705) HaKo válasza Bencom ™ (#704) üzenetére


HaKo
aktív tag

Köszi! Asszem hagyom a fenébe...

(#706) concret_hp válasza Bencom ™ (#701) üzenetére


concret_hp
addikt

köszi :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#707) blunt


blunt
aktív tag

hali!

próbáltam találni választ a kérdésre, de nem jött össze :)
Meg tudja nekem mondani valaki, hogy a custom emoticionokat hol tárolja a gép? backupolnom kéne és nem akarom elveszteni őket formázás után.

thx

(#708) Winner_hun válasza blunt (#707) üzenetére


Winner_hun
félisten

első hozzászólásban benne van:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#709) Jani1987 válasza Winner_hun (#708) üzenetére


Jani1987
csendes tag

SZiasztok
Sürgősen segítségre lenne szükségem!
Ma hazajöttem, elindítottam a gépet, csatlakoztam a netre, elindítottam az msn-em (legujabb verzio) és ahogy felcsatlakozott, onnantól megfagy az egész. a Processzort 99%on terheli, és nem lehet vele csinálni semmit. Csak bezárni...
Újratelepítettam az msn-t, a hiba még mindíg ugyanaz.
Viszont a WebMessengerrel betudok lépmi gond nélkül.
Kérem aki tud valami megoldást, az segítsen!
Előre is köszönöm

Jani

(#710) Bencom ™ válasza Jani1987 (#709) üzenetére


Bencom ™
őstag

vicces, hogy amikor azt írja vki, hogy sűrgős, mindíg olyankor hal meg a topic :F:DDD

Egyébként dejavu érzésem van: ezt más is kérdezte már, és tudtommal rajta se tudtunk segíteni. Ő megadta az MSN-címét és kódját, hogy lépjek be hozzá, és nekem itthon is ugyanúgy megfagyott, mint neki odaát... Sajnos halvány lila fogalmam sincs, hogy mi okozza a problémát, max össszefüggésbe hozható azzal, hogy az ő partnerlistája üres volt, és nem is volt baj addig, míg meg nem jelentek a ''felvettek a listájukra'' vagy milyen üzenetek, na ott megfagyott, és csak kilépni lehetett, azt is elég nehezen.

Nem tudod, hogy felvett e valaki mostanában?
Mert terjedt egy hülye körlevél, hogy létezik egy cím ami vírus, és megbénítja az MSN-t ha felveszed/felvesz. Lehet, hogy ez van a háttérben.
De ez csak egy körlevél, az is lehet, hogy teljesen más. Én ezekkel tudtam összefüggésbe hozni.

(#711) Djuree


Djuree
félisten

hello.

valaki légyszi mondja meg nekem hol tárolja a progi a kis hangulatjeleket? :F

nem találom sehol az égvilágon :(

nagyon fontos!

thx :R


[Szerkesztve]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#712) RAM válasza Djuree (#711) üzenetére


RAM
őstag

fontos?

Csak tisztán

(#713) Landsmann válasza Djuree (#711) üzenetére


Landsmann
addikt

Documents and settings\user név\Application Data\Microsoft\MSN Messenger Ezen belül számozott mappák vannak. Ott nézz körül. .dat fájlban vannak, de az emoticokok egyébként GIF fájlok. Ha átnevezed őket, képnézővel meg tudod nézni. De lehetőleg ne ott nevezd át őket, mert a program nem fogja őket megtalálni. Ugyanígy vannak a hangfájlok is, csak azok ha jól emlékszek mp3-ban vannak. De azok is dat fájlként szerepelnek.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#714) Djuree válasza Landsmann (#713) üzenetére


Djuree
félisten

kösz, megvan :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#715) Bencom ™ válasza Djuree (#714) üzenetére


Bencom ™
őstag

de ha kimenteni akartad őket, akkor az első hsz-t ajánlom a figyelmedbe...

RAM: nem tudom, mi lehet ezen fontos, nekem mind le van tiltva direkt...

(#716) Avalon2007 válasza Bencom ™ (#710) üzenetére


Avalon2007
tag

Igen azt én voltam :D
Amúgy, ha a Zerry kezetű címemre gondolsz, akkor lehet, hogy már működik igazából én sem tudom, van már annyi MSN-címem. Majd kísérletezek még velük valamikor.

[Szerkesztve]

(#717) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Már vagy 3 hónapja áll fenn (MSN 8-as betegség) hogy filemegosztásra kapok felkérést egyfolytában.
A baj hogy a felkérést nem küldte senki, ennek ellenére minden bejelentkezésnél, később pedig kb félóráénként jelez. Régen már volt olyan, hogy egyszerre 10-15 is feljött, de azzal, hogy elfogadtam, majd bezártam, ill. töröltem ezeket a partnereket, megoldódott. Most már csak egy van, de ez annyiban más hogy pont akkor kezdett el jelezgetni, mikor az érintett partnert letöröltem (inaktív MSN cím).
Ezt is majd elfogadom, és bezárom, de ez csak a megoldás. Okra valaki esetleg tud vmi ötletet mondani?

(#718) SP!T


SP!T
addikt

Hali!

Lehet vak vagyok, de az új Live!-ban nem találok olyan opciót, hogy csoport tiltása. Egyesével tudom csak eltiltani az embereket? :F

There's a device that I've been using called a whoop.

(#719) Bencom ™ válasza SP!T (#718) üzenetére


Bencom ™
őstag

igen

de mivel már rejtett állapotban is lehet üzeneteket küldeni, ezért felesleges.

[Szerkesztve]

(#720) Csedit válasza SP!T (#718) üzenetére


Csedit
aktív tag

Van hozzá script amivel saját magad által összeállított csoportokat tilthatsz le.
[link]

(#721) Matthew


Matthew
senior tag

Sziasztok!
Nálatok minden oké az MSN-el? Én tegnap óta nem tudok valakit felvenni, illetve ő sem engem, pedig működik másokkal minden. Illetve fel tudom venni csak sztem a másik oldalon nem érzi, a partenerek közt ott van csak nem elérhető státuszú.
MSN Messenger 7.5-ról lenne szó, a másik pedig MSN Live.
5let?

(#722) Bencom ™ válasza Matthew (#721) üzenetére


Bencom ™
őstag

nekem is volt már ilyen. Ki-be lépkedtünk párszor mindketten, és végül sikerült. Törtöld le mielőtt újra próbálkozol a felvétellel, és töröljön le ő is!

Illetve nem mind1, hogy rejtve kapcsolódik e?

(#723) Matthew válasza Bencom ™ (#722) üzenetére


Matthew
senior tag

Ezt a ki-be lépkedést majd kipróbáljuk, újrafelvétel előtt természetesen töröltem a partnert.
Nem rejtve kapcsolódtunk.
Köszi!

(#724) Bencom ™ válasza Matthew (#723) üzenetére


Bencom ™
őstag

oké. Skóttal volt ez hogy rajta volt a listámon, de nem láttam elérhetőként, aztán letöröltem, kiléptem, beléptem, felvettem, ő közben ugyanezt megcsinálta, és utána már láttuk egymást. Bár enélkül is tudtunk írni egymásnak, csak én nem láttam őt elérhetőnek, ő meg azt látta, hogy ''nem vagyok a listáján'' pedig ott voltam, hiszen onnan írt.

(Skót a PH!-s Skót)
Ill egy barátnőmmel is volt hasonló, meg vele ha bármit akartunk (fileküldes, webcam/mikrofon indítása), hiába küldete bármelyikünk is a felkérést, a másik nem kapta meg, csak miután mindketten ki és beléptünk.

(#725) EQMontoya


EQMontoya
veterán

már megint nem megy eza fostalicska, de most az msn weboldal sem :F

Same rules apply!

(#726) MaTT válasza EQMontoya (#725) üzenetére


MaTT
aktív tag

kezdtem azt hinni valami a gépemmel van, de ezek szerint nem az én készülékemmel van a probléma :F

Keep the rubber side down!!

(#727) MaTT válasza MaTT (#726) üzenetére


MaTT
aktív tag

EQMontoya, Te is chello?

Keep the rubber side down!!

(#728) EQMontoya válasza MaTT (#727) üzenetére


EQMontoya
veterán

jaja.

81000306os hiba, ha jól emléxem.

mod: most hogy mondod, tényleg szolgáltató gyanús, mert icq-ra se tok belépni... azt kétlem, hogy egyszerre állt volna le a kettő... nah, holnap anyázok ügyfélszolgálaton, úgy érzem.

mod2: hibaelháritó a kulcsfontosságú portoknál ad hibaüzit, ha másféle messengerrel be fogok tudni lépni, akkor holnap nagyon anyázni fogok.

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#729) MaTT


MaTT
aktív tag

ahogy láto kb magyar oldalakon kívül semmi nem megy chelloval..

Keep the rubber side down!!

(#730) MaTT válasza MaTT (#729) üzenetére


MaTT
aktív tag

úgy tünik gyorsak a chellosok.
megy minden :)

Keep the rubber side down!!

(#731) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Valszeg a szolgáltató volt a ludas, mert nekem ment minden simán. (T-com ADSL)

(#732) RAM


RAM
őstag

7.5-ös sima verzióm van. Jól is működik, csak
1. Nem tudom átnevezni a partnerek nevét, amire szeretném, komment, stb.
2. Nem tudok üzenni, ha offline.

Melyik kiegészítést, verziót tegyem fel?

Csak tisztán

(#733) Ramius válasza RAM (#732) üzenetére


Ramius
őstag

Messenger Plus!

mod: offline üzengetés csak 8.0 verziótól van, amit már windows live messengernek hívnak

[Szerkesztve]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#734) RAM


RAM
őstag

Véletlenül lenyomtam valami billenytűkombinációt, amivel felajánlotta a beszélgetés lementését *.rtf-be, melyik ez?

Csak tisztán

(#735) RAM


RAM
őstag

aMitől féltem . bejött --> alapból 60 MB-ot zabál a program,
hogy lehet csökkenteni? (live++)

Csak tisztán

(#736) Ramius válasza RAM (#735) üzenetére


Ramius
őstag

Úgy hogy nem indítod el :DDD
Egybként próbálj ki más programokat, hátha azok nem esznek ennyit.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#737) Nabu válasza RAM (#735) üzenetére


Nabu
aktív tag

A Plus!-t ne tedd fel és akkor nem vészes a memóriafogyasztás...

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#738) koob válasza Nabu (#737) üzenetére


koob
senior tag

már fent van,
a mentés rtf-be még kérdéses

(#739) Guriga


Guriga
tag

Udv Mindenkinek!

Msn mess. az a problemam, hogy ha elniditom a progit csak a hatterben fut es nem jelenik meg a kezelelo felulet es nem talalom a hibat . XP pro.-t hasznalok

Koszi a hozaszolasokat.

(#740) LonG


LonG
csendes tag

Sziasztok!

Meg tudná nekem valaki mondani hogyan tudom eltünteni msnen ha valalki ir vagy valaszol hogy a talcan ne villogjon az msnes ablak?

(#741) koob válasza koob (#738) üzenetére


koob
senior tag

Ez melyik billentyű-kombinációval lehetsége?

(#742) Bencom ™ válasza LonG (#740) üzenetére


Bencom ™
őstag

nem. mex a hangot tudod kiszedni.... bár már tuti erre is van vmi stuffplugin, de a virágbolti dolgokkal meg kell várnod az illetékest.

Offline és az átnevezés tudtommal csak MSN8-ban van, de ott nem kell hozzá már plus se meg semmi.... sokat fogyaszt, de annyira nem vészes.
kivéve ha nagy mennyiségű szöveg jön egyszerre... de akkor mindenképp megfagy szabad memo-tól függetlenül.

(#743) Csedit válasza Bencom ™ (#742) üzenetére


Csedit
aktív tag

Ez tetszik....... :C :C :C

(#744) Csedit válasza LonG (#740) üzenetére


Csedit
aktív tag

Sok mindenhez írtak már plugint meg scriptet, de ehhez valóval még nem találkoztam. Szerintem ez a win sajátossága, ha változik az ablak tartalma, akkor alul a tálcán villog.
Valahol a win beállításaiban lehet ezzel játszani, hogy ne villogjon az ablak, akkor viszont egyik sem fog sosem.

(#745) Nabu válasza Bencom ™ (#742) üzenetére


Nabu
aktív tag

Stuffplug csak egy van! [link] www.stuffplug.com De abban sajnos nincs ilyen opció én is kerestem már ilyet tehát ha valaki tudja akkor ne habozzon írja...

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#746) koob válasza koob (#741) üzenetére


koob
senior tag

Nehéz? A kérdés: melyik az a billentyűkombináció, amivel a beszélgetést el lehet menteni *.RTF formátumba? (fontos)

(#747) Bencom ™ válasza koob (#746) üzenetére


Bencom ™
őstag

tudod? nem. én sem. akkor meg mástól se várd el. ha vki tudja, írni fogja.

(#748) koob válasza Bencom ™ (#747) üzenetére


koob
senior tag

remélem

(#749) PazsitZ válasza koob (#748) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ahhoz lehet ez kell nem? [link]

- http://pazsitz.hu -

(#750) szandisas


szandisas
senior tag

miért van az, hogy ha suliban felmegyek MSNre, akkor jönnek az ablakok, hogy''xy megosztási mappát szeretne'' vagy valami ilyesmi... az az érdekes, hogy semmit nem küld senki :F

aláírás

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.