Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!

Az MSN-en játszható aknakeresőhöz szeretnék hozzájutni. Le lehet valahonnan külön tölteni? Tudom, hogy létezik egy rakás változata, de nekem az MSN-es kell. :)

(#152) Bencom ™ válasza _stick_ (#151) üzenetére


Bencom ™
őstag

MSN-ben alapon benne van.

(#153) Tele von Zsinór


Tele von Zsinór
őstag

Hogy tudom lekérni az msn állapotomat programból?

(#154) Bencom ™ válasza Tele von Zsinór (#153) üzenetére


Bencom ™
őstag

ezt most nem értettem.

Mit akarsz lekérni? A saját állapotodat? :F

(#155) Tele von Zsinór


Tele von Zsinór
őstag

Igen. Avagy a gépen épp bejelentkezett user állapotát. A MSN-t megtalálom FindWindow-al, de még nem sikerült módot találnom az állapot lekérésére.

(#156) Bencom ™ válasza Tele von Zsinór (#155) üzenetére


Bencom ™
őstag

hát ezt nem nagyon értem
a gépen te vagy bejelentkezve, nem?
vagyis te tudod magadról, hogy bennvagy e vagy sem?
most már télleg nem tom mit akarsz...

azt akarod tudni, h letilotottak e? mert akkor újra és újra csak azt tudom mondani, hogy első hsz!

(#157) Bencom ™


Bencom ™
őstag

na mivel én se tudok mindent... nem tudja valaki, hol lehet megváltoztatni az MSN jelszavát?

mert feltörték az egyik mailfiókomat, és most minden jelszót megváltoztatok egy olyanra, amit még én se tudok megjegyezni, csak fel lesz írva valahova, hogy feltörhetetlen legyen (annyira, hogy elmenjen a kedvük tőle) de az MSN-ét nem tom megváltoztatni...

(#158) 1Márton2


1Márton2
csendes tag

segítsetek pls! nem tudok belépni msn-be:U Hibakód:80048820
Bővitett Hibakód:80048412
jah és irja hogy ''hibaellháritás meg bezárás és sugó...
és hiába csinálom a hibaellháritást semmit nem csinál:O

Mit tudtok ajánlani???

(#159) Bencom ™ válasza 1Márton2 (#158) üzenetére


Bencom ™
őstag

időbeállítás, netkapcsolat ellenőrzés, imádkozás, MSN szolgáltatóhonlapmegnézés stb.
hirtelen ennyi ötletem van.

de ez azt hiszem az időbeállítás hibakódja.
így fejből... uh lehet h összekeverem.

(#160) 1Márton2


1Márton2
csendes tag

és maz idő beállitása szükséges neki,a pontos idő kell neki??? :))

(#161) 1Márton2


1Márton2
csendes tag

halod bencom! nagyon köszi szépen! :R te 1000thx köszöm :C

(#162) Bencom ™ válasza 1Márton2 (#161) üzenetére


Bencom ™
őstag

na, akkor jól emlékeztem, hogy az lesz az :)

(#163) RexpecT válasza Bencom ™ (#157) üzenetére


RexpecT
addikt

Ha jol sejtem akkor itt kell probalkoznod:[link]

(#164) Bencom ™ válasza RexpecT (#163) üzenetére


Bencom ™
őstag

kattintottam a jelszómódosításra, erre teljesen más jött fel, meg valami tanusítványt írkál, de azért bepróbálkozok... de ha elszáll az MSn-em akkor kicsit morcos leszek...

(#165) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#164) üzenetére


Bencom ™
őstag

azt hiszem sikerült, de eléggé csavaros volt :F
nem tudom, hogy lehet így megcsinálni egy honlapot... főleg, hogy a firefox állandóan beriasztott, hogy nem biztonságos honlap, és hogy nem megfelelő a tanusítványa...
na de megváltozott a jelszavam, uh a célt elértem, köszi a segítséget :)

(#166) Winner_hun válasza Bencom ™ (#152) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem arra gondolt hogy a gépre, mert az msn-essel legjobb tudomásom szerint csak másik partnerrel lehet játszani:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#167) Bencom ™ válasza Winner_hun (#166) üzenetére


Bencom ™
őstag

hát akkor foggalmam sincs :(:DDD

(#168) Dictator^


Dictator^
veterán

hotmailos cimet sehogy nem lehet ellenőrinzi? (hogy letiltott-e) eddig csak freemailes msn-re müködtek ezek a msn check-er oldalak...citromail és hotmail nagyon érdekelne..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#169) Bencom ™ válasza Dictator^ (#168) üzenetére


Bencom ™
őstag

egyik sem működik 100%-os pontossággal, szóval felesleges... szerintem... de nem is tudok ilyen progit vagy filet...

(#170) ádyz


ádyz
addikt

Hello!
Lehet hogy gagyi kérdés de sok msn partneremnek amikor üzenetet ír a szöveg átteccő pl feketéből sárgába.erre rájöttem hogy kell,de csak egyszer csinálja.
tehát a kérdés:hogyan lehet megcsinálni hogy mindig olyan legyen? de ne keljen mindig kiválasztani
kösszi

(#171) Bencom ™ válasza ádyz (#170) üzenetére


Bencom ™
őstag

külön progi van hozzá azthiszem... én is láttam már iyletz, de én nem tom megcsinálni, emg annyira nem is izgat ;)

(#172) ádyz válasza Bencom ™ (#171) üzenetére


ádyz
addikt

köszi,de én szeretném ilyenre tenni :DDD
állítólag valami tprogi :F

[Szerkesztve]

(#173) Jeti1


Jeti1
tag

Ha elfolglalra rakom az állapotom akkor ugye nem csipog semmitse, de mikor rejtve vagyok akkor állandoan csipákol. Kikapcsoltam minden hangot elvileg és mégis. Azt szeretném, hogy soha semilyen hangot ne adjon ki egyik állapotban se.
Ötlet?

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#174) Jarod1


Jarod1
addikt

ÜDV, lehet vhogy, email címet változtatni, a MSN-en ugy hogy a kapcsolatok megmaradjanak? :F

(#175) Dictator^ válasza Jarod1 (#174) üzenetére


Dictator^
veterán

el lehet menteni az összes kapcsolatot, és az uj msncimbe meg betöltöd, automata hozzá ad mindenkit.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#176) Tele von Zsinór válasza Bencom ™ (#156) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Az addig ok, hogy én tudom, de a program, amit írok, valahogy le kéne hogy kérdezze :D

(#177) Tele von Zsinór válasza Jeti1 (#173) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Eszközök-beállítások-figyelmeztetések és hangok-alul szedd ki az összes pipát

(#178) Dictator^ válasza Jeti1 (#173) üzenetére


Dictator^
veterán

max csak a plus miatt jönne át hang asszem. elfoglaltba full némának kéne lennie. bár leirták hogy kapcsolahatod ki bár nem a plusra( plus/beállitások,hangok ->hangok lejátszása elfoglalt modba is..pipa ki

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#179) Tele von Zsinór válasza Tele von Zsinór (#176) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Na még ~5 óra guglizás meg fórumolvasás, és meglett a válasz.
És rossz VB kódot Delphire portolni.

(#180) Azazello-


Azazello-
senior tag

udv!

msn. nem akar az istennek sem bejelentkezni.
hibakod:
Error code: 800048820
Extended error code: 80048412

semmilyten tuzfal, virusirto es semmi egeyb nincsen a gepen, a win sajat tuzfala is ki van kapcsolva.

remelem vlaki tudja a megoldast :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#181) Tele von Zsinór válasza Azazello- (#180) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

#159 szerint: állítsd be az időd. Az oldal tetején másnak segített ugyanezen a hibán.

(#182) Bencom ™ válasza ádyz (#172) üzenetére


Bencom ™
őstag

egy ilyen plus-féle progi...

de jó sok elírást alkottam :DDD

(#183) Dumb


Dumb
senior tag

Az mitől van, hogy nem indul el az windows live messenger? (MSN) Elindítom, és semmi sem történik, azon kívül, hogy a feladatkezelőben ott van h msmrpt.exe vgy ilyesmi.
Egyszer már csinálta 1-2 napig, aztán megjavult. És gyakran kifagy, és nem írja ki, hogy leszakadt, így ha nem használom, észre sem veszem. Már volt, restart, reinstall.
Köszi!

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#184) Bencom ™ válasza Dumb (#183) üzenetére


Bencom ™
őstag

win reinstall volt már?

am hogy szakad le?
nem jelez, de nem tudsz írni, és közben számol visszafelé az újratárcsázásig? mert akkor nethiba... nekem is csinál olyat, ha előtte terhelve volt a proci, hogy nem indul el, olyankor restart, és utána megy... ennyit tudok hirtelen mondani...

(#185) Dumb válasza Bencom ™ (#184) üzenetére


Dumb
senior tag

win reinstall még nem volt. Nem csak az a baj, hogy lefagy-leszakad, az lehet nethiba. De nem indul el, nem törtnék lófing se amikor elindítom :DDD Elszáll az agyam, miért nem tudja kiírni, mi a baja???

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#186) Dumb válasza Dumb (#185) üzenetére


Dumb
senior tag

Addig eljutok néha, hogy elindul, és be is lép (fellép), de egyből lefagy. Vmi port hiba lehet esetleg, de mit tudok rajta állítani így? Jah, Microsoft fejlesztés? Sirály.... :W

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#187) Bencom ™ válasza Dumb (#185) üzenetére


Bencom ™
őstag

mondom, van olan h semmit nem csinál, ha kattintok rá, ez azért van mert le van terhelve a gép, az MSN meg kényeskedős jószág.
az h leszakad, az lehet nethiba... nekem ovlt ilyen, csak viszonylag ritkán... ha sűrűn van akkor vagy válts skype-ra vagy win reinstall...

a fagyás meg velem is előfordult szintén, ez winfosnál eleve mindennapos...

(#188) Csedit


Csedit
aktív tag

Véletlenül nem tudtok a 7.5-höz olyan plugint ami a nincs a gépnél állapotot tétlenként írja, ha valaki tényleg tétlen? A 8-asban a plussal működik, de csak ezért nem tenném fel, mert a régi nekem még mindig jobb.

(#189) Bencom ™ válasza Csedit (#188) üzenetére


Bencom ™
őstag

nincsen a 7.5-höz ilyen, viszont a nyolcasnál (ha valaki olyannal beszélsz, akinek az van) ha tétlen vagy, azt írja ki, és nem azt, hogy nincs a gépnél, szal ő meg tudja különböztetni, csak te nem látod ;)

(#190) Csedit válasza Bencom ™ (#189) üzenetére


Csedit
aktív tag

Köszi, de ezt eddig is tudtam. Egyenlőre csak ezzel az egy tulajdonságával jobb a live.

(#191) Bencom ™ válasza Csedit (#190) üzenetére


Bencom ™
őstag

meg azzal, hogy nem elérhető partnernek is lehet írni, illetve hogy rejtett módban is lehet írogatni :DDD

de mint mondtam, nincs a 7.5höz ilyen kieg, mivel a 8-ban alapon benen van, és ezért nem csináltak hozzá (a szemetek...)

(#192) Csedit válasza Bencom ™ (#191) üzenetére


Csedit
aktív tag

Nemrég olvastam egy másik fórumban egy érdekes dolgot:

''7.5 + régi Stuff. Tapasztalatból: mikor le voltam tiltva, vagy rejtve kapcsolódva volt az illettő és megnyitotta az ablakomat, vagy csak a névjegyemet nézte meg, akkor nekem az jelezte (hála Stuff) -> szóval jött a ''..conversation..''-os kisablak. Na de a lényeg, ha szemfüles voltam és még rá tudtam klikkelni erre és gyorsan írtam az illetőnek, akkor azt megkapta.''

Kipróbáltam, tényleg működik Addig tudok írni a másiknak amíg be nem zárja a beszélgetőablakot. Tanács: ha valakit letiltassz, vagy rejtve kapcsolódsz, ne nézegesd a képét, mert sosem tudhatod mikor buksz le. :C

(#193) Bencom ™ válasza Csedit (#192) üzenetére


Bencom ™
őstag

ehh...
pedig ha letiltok valakit (sűrűn előfurdul a sok agyamnet hülye barom miatt...) akkor egy darabig nézegetem a képét míg gondolkozom, hogy megérdemelte e...
na akkor innentől csak tiltok és kész :DDD

(#194) Dictator^ válasza Csedit (#192) üzenetére


Dictator^
veterán

miez a Stuff? tehát ha vki letilt engem és megnézni a képem közbe, vagy csak rejtve kapcsolodik és ugy nézi meg nekem a stuff irni fogja hogy bámészkodik a tag? mert ha ilyen akkor kéne :P

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#195) Csedit válasza Dictator^ (#194) üzenetére


Csedit
aktív tag

Stuffplugin, a 7.5-ös messengerhez való plugin. Kijött már a live messengerrel kompatibilis is, csak abból kihagyták már ezt a funkciót.
Mondjuk innen is leszedhető: [link]
Feljön a jelzőablak, ha valaki megnézi a képedet, vagy megnyitja a beszélgetőablakot. Ezen kívül még nagyon sok okosságot is tud, de talán ez a leghasznosabb funkciója.

Akkor is jön az ablak, ha nem vagy letiltva.....

[Szerkesztve]

(#196) Csedit válasza Csedit (#195) üzenetére


Csedit
aktív tag

Van hozzá valahol magyar nyelvi fájl is a neten, de most nem találom. Ha valakit érdekel messenger átküldöm.

(#197) Jeti1 válasza Dumb (#183) üzenetére


Jeti1
tag

Használsz routert? Ha igen az is lehet a hiba oka.

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#198) Dictator^ válasza Csedit (#196) üzenetére


Dictator^
veterán

köszi , 7.5höz kell és nem kell magyarositás :) de ez igy elég fun tudod ki nézeget..meg a letiltottakat is irja akkor igaz?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#199) Bencom ™ válasza Dictator^ (#198) üzenetére


Bencom ™
őstag

az télleg nem rossz :)
de én az angolhoz kínai vok XD

(#200) Csedit válasza Dictator^ (#198) üzenetére


Csedit
aktív tag

Sokszor elég érdekes volt, nincs bejelentkezve, aztán egyszer csak a jobb sarokban feljön a jelzőablak, hogy xy megnyitotta a beszélgetőablakot...(akkor is ezt írja, ha a képedet nézegetik) Csak eddig azt nem tudtam, ha olyankor sikerül a felugró ablakra kattintanom írni is tudok neki. Meg fogok viccelni vele pár embert az biztos.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.