Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11851) csako válasza #81556480 (#11850) üzenetére


csako
veterán

Megpróbálhatod feltörni: [link]
(nem teszteltem, nem tudom, hogy működik-e)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11852) Plexicushio


Plexicushio
senior tag

Ennyi volt... :(

(#11853) maláj


maláj
őstag

lefrissített a motyó és eltűnt az exe file ??? :Y
tényleg úgy tűnik, hogy gatya az egész ... :((

(#11854) vellerd válasza Plexicushio (#11852) üzenetére


vellerd
tag

:F

Eladó Pioneer TS-E2099,Q9550 Proci,160GB Sata HDD, 2,5" 250Gb Noti HDD 3napot használt 100/100

(#11855) Stormgorog


Stormgorog
újonc

Sziasztok! Sikeresen tudok MSN-ezni barátaimmal azzal a módszerrel ami meg volt adva, viszont nemrégiben
jelentkezett egy olyan probléma hogy ha nincsenek bejelentkezve és írok nekik akkor nem kapják meg az üzenetet, valamint ha ők írnak míg távol vagyok, én se kapom meg az üzenetet. -.-
Kapcsolódási hibaelhárítónál pedig ez jelenik meg;
[L:/dl/upc/2014-05/04/495152_pntz8d9c7bcbkdri_new_picture_3.jpg](IMG:/dl/upc/2014-05/04/495152_pntz8d9c7bcbkdri_new_picture_3.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Mi lehet a gond? Válaszotokat vagy segítségeteket előre is köszönöm! :)

(#11856) quby


quby
őstag

Sziasztok!

Kb 4 évvel ezelőtt hsaználtam MSN-t akkor freemailes címmel voltam regisztrálva. Van rá esély hogy be tudok még oda lépni valahogy? Esetleg beszélgetést (neadjisten) küldött filet visszaszerezni?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#11857) csako válasza quby (#11856) üzenetére


csako
veterán

A beszélgetés visszaszerzéséhez nem kell belépni, mert nem felhőbe szinkronizálva mentette, hanem lokálisan, valahova a Dokumentumokba alapbeállításon. Ha ezek a fájlok már nincsenek meg, akkor ennyi. Ugyanez vonatkozik a küldött/kapott fájlokra is :(
Belépni pedig a Skype használatával tudsz, ha partnerlistát akarsz csekkolni vagy ha szimplán használni szeretnéd.

(#11855) Stormgorog: Fogalmam sincs, de én ma már inkább csak örülnék, hogy egyáltalán működik a normál beszélgetés... :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11858) Fecogame


Fecogame
veterán

Valamennyire ide is tartozik, így belinkelem:

Bittorrent Bleep

Üzenetküldő alkalmazás p2p alapon, titkosítva, központi szerver nélkül. Jelenleg meghívó igénylés szükséges hozzá :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#11859) Treff válasza Fecogame (#11858) üzenetére


Treff
aktív tag

Sziasztok!

Nem kell itt vacakolni mindenféle csiholással-átírással, stb.!

Simán le kell futtatni ezt a progit és úgy tudod használni az MSN-t, mint régen! Minden más küszködési módot felejts el. Én évek óta már ezt használom, tökéletesen:

http://www.origo.hu/techbazis/20130510-elessze-ujra-a-messengert.html ;) :C :D

(#11860) TRob1 válasza Treff (#11859) üzenetére


TRob1
veterán

De ki a fene akar még msn-t használni manapság - ráadásul mókolással, küszködéssel -, mikor ezer más, jobb alternatíva létezik minden platformon? :F

¤ R'n'R ¤

(#11861) sziliv43 válasza TRob1 (#11860) üzenetére


sziliv43
csendes tag

Hella! Sorold már fel azt másik 1000 jobb alternatívát, ami ugyan annyit tud mint a WLM, ugyan olyan szinten testreszabható. (WLM is csak a 2009-es verzióig élvezhető, a 2011, 2012-es verzió már jóval kevesebbet tud és kevésbé testreszabható)

[ Szerkesztve ]

(#11862) Mercer AlexJ válasza TRob1 (#11860) üzenetére


Mercer AlexJ
csendes tag

Oszt mi neked a "mókolás és küszködés",az msn mostani telepítésében?! :W Nem nehezebb,mint egy "kalózjáték" feltelepítése.Ezt is ugyanúgy megcrackeled az adott fájl bemásolásával a program főkönyvtárába.Bezzeg Call of Duty megéri nektek azt a mókolást,ha nincs pénzetek a boltban megvenni! :(((

Ne csad hidd,hanem tudd is!

(#11863) kelly7


kelly7
aktív tag

Sziasztok

Az ezer éve le mentett naplózott beszélgetéseimet mivel tudnám meg nyitni?

(#11864) csako válasza kelly7 (#11863) üzenetére


csako
veterán

Mi a fájltípus?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11865) sziliv43 válasza kelly7 (#11863) üzenetére


sziliv43
csendes tag

Hella! Ha HTML-be vannak a naplók (plus által mentve) Firefox, IE, Chrome is megnyitja. Ha nem telepítsd a Messengert és egy Plust. Ha a Messenger sima XML naplójáról van szó az IE megnyitja.

(#11866) sziliv43


sziliv43
csendes tag

Tudja valaki miért késik a WLM-be minden információ kb 30-60 mp-et tegnap óta? Bejelentkezés, kijelentkezés jelzése, írás, üzenet, fájlküldés, cam kérés, mind kb ennyi idő után jelenik meg a másik félnél.

(#11867) Treff válasza sziliv43 (#11866) üzenetére


Treff
aktív tag

Sziasztok!

Nektek megy az MSN? Pár napja nem enged be Messenger 81000440 hibaüzenettel (a szolgáltatás átmenetileg nem érhető el).

Nálatok van valami gond e téren?

(#11868) Treff válasza TRob1 (#11860) üzenetére


Treff
aktív tag

röviden: sokan
és semmit nem kell mókolni, a program intéz mindent. Ennyi.

(#11869) TRob1 válasza Treff (#11868) üzenetére


TRob1
veterán

Aha, látom a panaszokon folyamat (épp az alább a tiéd is) ;) De hajrá, színes nevek előre, hisz ez a legfontosabb egy üzenetküldő alkalmazásban. Ha mindig müxik mint pl Viber, Skype, ... stb, az már kaka. Inkább a régi mókolással, amit már a saját gyártója sem támogat. Érdekes egy világ, de kinek ez kinek az. Pá.

ui: hosszú évekig én is ezt használtam és szerettem a legjobban, de már rég elmúlt.

¤ R'n'R ¤

(#11870) Mercer AlexJ válasza TRob1 (#11869) üzenetére


Mercer AlexJ
csendes tag

Uraim! Élmény volt önökkel msn-ezni!

Ne csad hidd,hanem tudd is!

(#11871) Mercer AlexJ válasza sziliv43 (#11866) üzenetére


Mercer AlexJ
csendes tag

Ez sokmindent jelent,de jót nem.Ez a cybervilág végét jelenti.Marad a skype vagy semmi :O

Ne csad hidd,hanem tudd is!

(#11872) sziliv43 válasza TRob1 (#11869) üzenetére


sziliv43
csendes tag

Hella! A fostaliga skypet ne hasonlítsd a messengerhez, mert az videótelefonálásra van kihegyezve nem chatelésre. Plusz rohadtul idegesítő a legújabb skype-ba a buborékos szarság. Viber tel szám nélkül nem is használható és az se sokkal különb a skype-nál. Igen nagyon rossz dolog a WLM-be a betű színét lehet állítani, így nem folyik egybe a beszélgetés, lehet rendesen naplózni a beszélgetéseket és a kis kép mutatása be-ki jelentkezéseknél is nagyon rossz dolog. Még a hibák ellenére is sokkal különb és használhatóbb a WLM mint a skype. Annyira tetszik, hogy egy épkézláb chat klienst se tudsz felmutatni ami hasonlót tudna mint az WLM. Nem tudom mi a fenéért vagy úgy oda azért a bughalmaz skype-ért. Amiből már a régi verziókat se tudod használni szépen rád erőszakolják a legújabb, legbugosabb, élvezhetetlenebb verziókat. Ó és igen a skype ennyire tökéletes[link]. Különösen az tetszik benne szépen kiadja az IP címed, így szép kis DOS támadásokat kaphatsz. Azt is mond már meg mért jó a skype-ba az teljesen random kamu e-mail címmel is lehet regisztrálni, majd bármilyen random kamu e-mail címre le lehet cserélni anélkül bármilyen visszaigazolást kérne? Mond már meg mért jó ha pl valakinek van skype fiókja, feltörik, (e-mail címéhez hozzá se kell férni) átírják az e-mail címét, jelszavát és így örökre elvesztette a hozzáférését? Még annyit a skype-nak jóval több RAM és CPU használat kell mint a 2009-es WLM-nek.

[ Szerkesztve ]

(#11873) sziliv43 válasza Treff (#11867) üzenetére


sziliv43
csendes tag

Hella! Nálunk nincs ilyen problémánk a WLM-el. Próbálj meg belépni weben a microsoft fiókba, utána megjavul. Nálunk ha ilyet írt mindig be kellett lépni weben. Hanyas WLM van fent? 2009-essel volt olyan hibaüzenet az ismerősök listája nem elérhető, de azt a reviver megoldotta.

TRob1 Az kimaradt ha microsoft fiókból bármilyen e-mailt törölsz egy visszaigazoló e-mailt kapsz amivel megerősíted az eltávolítást. Így ha fel is törik átírják a jelszót még vissza tudom szerezni, mert kérek egy új jelszót az e-mail címemre. Rohadtul nem akarok olyan oldalakat használni, amit anélkül ellophatnak tőlem az e-mail címemhez hozzáférnének. A skype-nál esélyem se lenne visszaszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#11874) Treff válasza sziliv43 (#11873) üzenetére


Treff
aktív tag

Hali!

2011-es van fent.
Beléptem az account.live.com-on, de továbbra sem látok javulást. Nem tudom, mi lehet a kínja. A kollégámnak ugyanez a helyzet.

A fentebbi fanyalgó gyerek írására kár a betűt pazarolni, nem érti az egész lényegét.

(#11875) Treff válasza Treff (#11874) üzenetére


Treff
aktív tag

Na megoldódott: az általam linkelt programmal rá kell rakatni a 2012-es WLM-t és megy minden frankón. :)

(#11876) Stirbi


Stirbi
addikt

Sziasztok!

Mostanában nehézkes a bejelentkezés az msn-re, windows live messenger 2011-et használunk. Van, hogy elsőre bejelentkezik, viszont van, hogy 10-edszerre sem, aztán későbbet sikerül bejelentkezni. Akik még használják, tapasztaltok ilyesféle hibát?

(#11877) Treff válasza Stirbi (#11876) üzenetére


Treff
aktív tag

előfordul igen.
nekem a 11-es be sem engedett már, ezért felraktam a 12-est, de azzal is szokott gondolkodni beengedés előtt, de beenged.

(#11878) mrbego


mrbego
aktív tag

Sziasztok,
nem tudom jó helyen kérdezem e, de hátha kapok segítséget.
Az email-emre, amivel anno még az MSN-es időkben regisztáltam, olyan mértékű spam-eket kapok naponta, hogy az valami borzasztó most már, ezért email-ezésre már alig használom, gyakorlatilag az MS fiókom (meg Skpye) és ezzel járól dolgok miatt tartom fent. A kérdésem az lenne, hogy ezt az email címet valahol le tudom e váltani egy másikra (kvázi a jelenlegi MS-hez kötött email címemet ki szeretném nyírni)?
A fiókmegszüntetés és egy új készítésen azért nem gondolkodok, mert akkor elveszne a Windows telefonom névjegyzékei, SMS-ek biztonsági mentései, OneDrive adatok stb. Vagy nem jól gondolom?
Esetleg van e olyan, hogy egy másik (új) MS fiókba átköltözni mindenestül?

Köszi előre is!

Üdv, P

(#11879) Stirbi válasza Treff (#11877) üzenetére


Stirbi
addikt

Köszönöm! Még annyi szeretnék megkérdezni, hogy a 12-esnél is ugyan azt a kis progit kell használni, hogy működőképes legyen, mint a 11-esnél ?

(#11880) Stirbi válasza Treff (#11877) üzenetére


Stirbi
addikt

Megoldva - úgy néz ki, hogy a 12-es verzió rendben műkszik.

(#11881) nova001


nova001
senior tag

hali

felraktam a essential 2012 msn-t, nem lehet valahogy régebbi változatot felrakni ? ez az uj nem tetszik :S
(facebook ismerősökkel akarok chetelni)

(#11882) nova001


nova001
senior tag

és nincs arra mód esetleg hogy ha valaki offline akkor is lehessen neki irni ? (facebook partner szintén)

(#11883) sziliv43


sziliv43
csendes tag

Hella! Valaki valamit kitalálhatna, kikísérletezhetne működjön a WLM 2009 is, mert a WLM 2012 borzalom nem is telepíthető Windows Xp-re, stb. Szerintem a legjobb megoldás lenne port átirányítást eszközölni a WLM 2009-hez mondjuk azokra a portokra amiket a WLM 2012 használ vagy amiket a skype használ microsoft fiókkal való bejelentkezésnél (így még az offline üzenetek is mennének). Vagy bármi hasonlót kikísérletezni, mert nagyon kéne a WLM 2009, (jelenleg az aMSN se megy) azt se bánnám ha külön szervert állítanának erre és új msn címeket kéne regisztrálni csak működjön.

A skype meg azt leszámítva fapados, undorító lebutított, testre szabhatatlan bugos valami (a processzort is sokkal jobban fogja) a Messengerhez képest nem is biztonságos. Eleve nem lehet az ha teljesen fake e-mail címmel (a12345a@example.com) lehet regisztrálni megerősítő e-mail nélkül (amivel igazolod az e-mail a tied, létező cím), majd azt teljesen fake e-mailre (b12345b@example.com) lehet cserélni anélkül a skype megerősítést kérne a régi e-mail cím eltávolításáról és az új e-mail cím valódiságának (arról az e-mail cím a tied, valós) megerősítéséről. Ebből az jön le ha valaki feltöri a skype fiókomat törli az e-mail címem 0% esélyem van visszaszerezni azt, mert nem kér visszaigazolást a csodálatos skype. Ugyan így lehet bárki e-mail címével visszaélve arra skype fiókot regisztrálni. A skype fiók törölhetetlenségéről nem is beszélve.

(#11884) sziliv43 válasza nova001 (#11882) üzenetére


sziliv43
csendes tag

Hella! A fontos ismerősökkel nem pofakönyvön kell kommunikálni. Még mindig vannak jócskán milliószor jobb közösségi oldalak nála. Mellesleg ha már ennyire pofakönyveznél nézz bele ezekbe: HIHETETLEN - FACEBOOK (Totális ellenőrzés alatt állunk) 2014.08.29. - YouTube [és ebbe] Jobb ha keresel valami normális oldalt és ott kommunikálsz a fontosabb ismerősökkel nem azon a fostaligán.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.