Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)

Hozzászólások

(#651) mr_knight


mr_knight
senior tag

Nekem se megy az MSN egy jó 30 perce. :(

(#652) Boeing 737 válasza mr_knight (#651) üzenetére


Boeing 737
senior tag

És nnekem se

A világ legszebb repülőgépe a Boeing 787-es. http://img.index.hu/imgfrm/1/6/2/0/BIG_0003061620.jpg

(#653) Thrawn


Thrawn
félisten

Én is ezt kapom az arcomba már vagy egy órája:
[kép]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#654) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

nekem már megy... de eddig ''The .NET Messenger Service is temporarily experiencing difficulty. Try again later'' volt... sz@r az egész... de nem tok jobbat, amit ennyien használnának...

Harrrr!!!!

(#655) Kloden válasza Proci85 (#650) üzenetére


Kloden
senior tag

..az utóbbira tippelek :DD :R

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#656) rolko


rolko
őstag

faxt már megin sz@r az MSN :(((

(#657) bandus válasza rolko (#656) üzenetére


bandus
veterán

ittsem jó, de ndruu már jelezte, hogy nála okés, szóval hamarosan megjavul remélhetőleg :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#658) rolko válasza bandus (#657) üzenetére


rolko
őstag

megjavult, ez csoda :C :R

(#659) Coyote2000


Coyote2000
őstag

nálam is bexart, de már 2 órája folyamatosan. kb 10 percenként próbálgatom... :(

(#660) rolko válasza Coyote2000 (#659) üzenetére


rolko
őstag

nálam most jó (kopp-kopp), de mi a fenét csinálnak hogy hetente 1-2 órára besz@rik :F

(#661) mongi_


mongi_
aktív tag

[link]

booty time booty time across the USA

(#662) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

:W

(#663) mongi_


mongi_
aktív tag

Valakinek megy, valakinek nem. Volt olyan, hogy senkinek se ment. Minden előfordulhat.
Ez még pozitív helyzetnek számít, fő az optimizmus. Ott van egyébként a státuszban kerek-perec leírva, hogy mi a gond, nem kell ''meghalni'' egy pár óra messenger leállás miatt.

peace

booty time booty time across the USA

(#664) Proci85 válasza mongi_ (#663) üzenetére


Proci85
senior tag

csak vkinek ez olyan ma már, mint egy telefon:)

(#665) bandus válasza Proci85 (#664) üzenetére


bandus
veterán

és ez a szomorú...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#666) Chesterfield válasza mongi_ (#663) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Nehogy azt hidd, hogy nem tudok leszakadni a messengerről, nem vagyok egy nagy csevegős alkat, csak néha nagy szükségem lenne rá, mint pl most :)

(#667) HaKo


HaKo
aktív tag

Hi! Engem úgy engedett fel hogy újra beírtam a jelszavam és a címem.

(#668) Bencom ™ válasza HaKo (#667) üzenetére


Bencom ™
őstag

csak szerencséd volt...

am itt kemecsén sajna maga a netszolgáltatás is elszáll néha, de ha megy is, akkor az MSN-nem müxik..
most épp megy, de nem akarom elkiabálni. tegnap összesen vagy 10 percre sikerült belépnem, pedig vagy 4-5 órán át próbálkoztam, és ha fel is engedett, szinte egyből ledobott... (a négy öt órát ne úgy értsétek, h végig itt ültem, hanem b olyan 5-10-15 percenként bepróbálkoztam...)

(#669) chungee


chungee
addikt

Live-om van és hogyan tudnám megcsinálni hogy bizonyos emberek/csoportok láthassák a nekik írt személyesüzenetet?

(#670) Bencom ™ válasza chungee (#669) üzenetére


Bencom ™
őstag

még nem találkoztam ilyennel... azt egységesen mindenki látja.

van erre valami stuff? ilyenkor hol a ''szakértő''? :DDD

(#671) chungee válasza Bencom ™ (#670) üzenetére


chungee
addikt

Épp ez a baj, hogy személyesüzenet és mindenki egységesen látja? Tök hülyeség. Sztem az a normális amit most szeretnék.

(#672) Bencom ™ válasza chungee (#671) üzenetére


Bencom ™
őstag

az MSN mikor volt normális? :DDD

egyébként én ezért hívom aláírásnak, amin mindenki megbortánkozik, hogy miért, mikor az személyes üzenet... de épp ez az hogy ha mindenki látja akkor már nem személyes.
nem tudom,hogy mire gondoltak a készítői mikor ennek keresztelték el...

(#673) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Tegnap jó volt: felléptem, ledobott, be akartam jelentkezni, simán engedte, majd megint ledobott...

most e az új taktika? ne panaszkodjon a paraszt, hogy nem tud ejelentkezni! Be tud, csak egyből ledobjuk! XD

de aztán végül egy olyan fél-háromnegyed óra múlv már nem dobált le hálsitennek...

(#674) joergie


joergie
őstag

msn live spaces -el kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem, hogy azokat a bizonyos minialkalmazásokat hogyan tudom beüzemelni?rohadtul eldugták, és fingom sincs hogyan szerkesszem. thx

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#675) Bencom ™ válasza joergie (#674) üzenetére


Bencom ™
őstag

mire gondolsz?
spaces-re fel tudsz tölteni blogot, képet zenék címét, milyen alkalmazásra gondolsz?

(#676) Bencom ™


Bencom ™
őstag

A mai az első este, hogy egyszer sem dobott le az MSN. mi lett ezekkel? :D
ma egész nap be tudtam jelentkezni, és csak egyszer fagytam meg ,de az se a szolgáltató hibája volt sztem :))

(#677) joergie válasza Bencom ™ (#675) üzenetére


joergie
őstag

Írja itt ott, hogy a live.com-on vannak ilyen meg olyan minialkalmazások, meg játékok meg akármi amit berakhatok a honlapomra ,meg akár máshonnan is ha ügyes vagyok ;]
Ilyesfajta információ kéne.
De ahogy látom ezt sem egy informatikai fórumon fogom megtudni. Inkább keresek valakit akinek van a honlapján ilyen és ő majd megmondja...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#678) Bencom ™ válasza joergie (#677) üzenetére


Bencom ™
őstag

myspace.com meg ilyen helyeken nézz szét, ott szokott lenni egy csomó ilyen haszontalan külyü, hogy videót szúrsz be meg ilyen kurzor, olyan kurzor, zene meg játék, úgy értettem, erre gondolsz...

(#679) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#678) üzenetére


Bencom ™
őstag

ha nem erre gondolsz, akkor már tényleg fogalmam nincs, hogy mit keresel :F

(#680) PazsitZ válasza joergie (#677) üzenetére


PazsitZ
addikt

Lehet sima swf (Shockwave Flash) -ekre gondolsz. Ezek lehetnek játékok, sima animációk is akár. Ezeknek a címét ismerve vagy letöltöd és beillesztheted, vagy belinkeled a honlapodra.

- http://pazsitz.hu -

(#681) Bencom ™ válasza PazsitZ (#680) üzenetére


Bencom ™
őstag

nem érdemes letölteni, mert akkor fel is kell tölteni megint. ugyanúgy kell hivatkozni rá, mintha itt vagy bárhol linkelnél, csak ott ki kell talán jelölni, hogy ne linkként, hanem rendesen jelenjen meg... vagy mi... nem nagyon foglalkozom MSN space-ekkel :F

[Szerkesztve]

(#682) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Olyat lehet hogy egy csoportban csak az elérhető partnereket mutassa a többit csak ha lejebb nyitom a csoportot?

"Csak úgy mondom"

(#683) PazsitZ válasza Bencom ™ (#681) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én sem csak tippeltem, hogy erre gondolhatott, a hivatkozást meg én is írtam.
Bár én 1-2 dolgot inkább le is mentettem, hogy biztos meglegyen...nehogy időközben töröljék pl. Ezért lehet hasznos lementeni s magadnak felrakni.

- http://pazsitz.hu -

(#684) Bencom ™ válasza PazsitZ (#683) üzenetére


Bencom ™
őstag

jaja, így jogos, van ilyen, hogy egy link csak egy ideig működik, mert eltűnik a hivatkozás :DDD

Csapi: ezt most magyarul... bár lehet hogy csak korán van :F

(#685) Avalon2007


Avalon2007
tag

Helló

Mi lehet az oka annak, hogy a Windows Live Messenger legy időre teljesen lefagy attól, hogy ha egymás után sok, hosszú üzenetet érkezik, és miért terheli ilyenkor le teljesen a CPU-t?

Kösz a válaszokat

(#686) Bencom ™ válasza Avalon2007 (#685) üzenetére


Bencom ™
őstag

nem tudom, ez eddig minden ismerősömnél és nálam is fennált...
a legdurvábban akkor lehet megfagyasztani, ha eszméletlensok smileit küldesz vagy több hosszú szövegrészt egymás után. de ez a fagyás csak ideiglenes, csak utána türelmesnek kell lenni... meg megkérni a másikat, hogy tagoltabban írjon.

(#687) modder


modder
aktív tag

Hali

nem tudom mennyire szoktatok ilyenekkel foglalkozni, de én néha hülyeségből csinálok hangulatjeleket msn-hez. nagoyn ritkán. viszont amikor megcsinálom az 50x50 pixeles kis gif-et akkor van úgy, hogy az msn nem 50x50 be rakja be, hanem 19x19-be, és a legutóbb akármilyen formátumba mentettem el (gif, png,jpg), és akármekkorára csináltam a képet csak 19x19-be jelenítette meg az msn.

az MSN support csak ennyit ír:
''# Az MSN Messenger az új hangulatjelet mentéskor automatikusan átméretezi 19 × 19 képpont méretre. (Az egyéni vagy prémium hangulatjelek átméretezés utáni mérete 50 × 50 képpont lesz.)
# Egyéni hangulatjel létrehozására a következő fájlformátumok alkalmasak: JPEG, BMP, GIF és PNG. Animált GIF-képek szintén használhatók.''

de hát hogy tudom elérni, hogy az én hangulatjelem ''prémium'' legyen? :F

(#688) hzsofy


hzsofy
csendes tag

Zsófyy

(#689) Bencom ™ válasza hzsofy (#688) üzenetére


Bencom ™
őstag

na ennek mi az értelme?

(#690) Atszirk


Atszirk
csendes tag

Meg tudja nekem valaki mondani, hogyan lehet WindowsLiveContact fájlokat megnyitni (milyen alkalmazás kell hozzá és azt honnan tölthetem le)? Köszke

(#691) dinka.86


dinka.86
aktív tag

Sziasztok.
A bnőm nem tud belépni az msn-be,a 80072efd hibaüzenetet dobja ki. Lefuttattuk a hibajavítót,de nem sikerült mgcsinálnia,mert az utolsó műveltet(asszem vezeték nélküli kapcs) írja hibásnak. De a nete az megy,igaz a gmail-t nem hozza be szintén :F
vkinek vmi ötlet? :R

(#692) PazsitZ válasza dinka.86 (#691) üzenetére


PazsitZ
addikt

Google a barátod ;) [link]

- http://pazsitz.hu -

(#693) dinka.86 válasza PazsitZ (#692) üzenetére


dinka.86
aktív tag

:B
igen,mondták már,h ez a google nem rossz :DDD
köszi :R

(#694) PazsitZ válasza Atszirk (#690) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hát szerintem külön nem nagyon tudod megnyitni... [link]
A WLM lekezeli :U

- http://pazsitz.hu -

(#695) concret_hp


concret_hp
addikt

alap kérdés:
hogyan lehet bekapcsolni a naplózást? :U
(msn live messenger)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#696) Bencom ™ válasza concret_hp (#695) üzenetére


Bencom ™
őstag

telepítésnél kérdezi meg, vagy beállításoknál asszem az utolsó előtti menüpontban (de ha végignézed mindet, idővel megleled) plusznál pedig plus menűben kell a naplózási beállításoknál.

(#697) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Na msn megint szépen homorít nálam,

éjjel még tökéletesen ment, most meg 81000363 -es hibát jelez, továbbá msn.com se jön be sem IE sem Firefox alatt?! Tűzfal nincs, beállítások stimmelnek, telepítve közben nem lett semmi... Google -en csak olyat találtam amivel már én is tisztában voltam, szóval proxy és kapcslat beállítások ok-sak, és minden más megy is csak az msn messenger és az msn.com nem. 7.0 -ás messengert használok w2k -n.
Valakinak v.mi ötlete :F

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#698) PazsitZ válasza Thulcandra (#697) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nekem MSN 7.5 és most loginoltam be. Minden tökéletes...

- http://pazsitz.hu -

(#699) concret_hp válasza Bencom ™ (#696) üzenetére


concret_hp
addikt

tudom, hogy telepítésnél megkérdezi, de azon már túl vagyok...
viszont a menüben nem találom :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#700) Ziog


Ziog
aktív tag

Arra van lehetőség, hogy két MSN címet használjak úgy, hogy csak egy program fut közben? Nem multi messengerekre gondolok, hanem mondjuk egy WLM-re.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows Live Messenger (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.