Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen NETbookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-11-28 15:56:19

LOGOUT.hu

Ha notebook-ot keresel, kattint ide, ha netbook-ot, akkor mielőtt kérdésedet felteszed, kérlek fusd át a következő pár sort, konkrét típussal kapcsolatban használd a jobb oldalon található keresőt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) trabirider19 válasza NathanCullen (#16350) üzenetére


trabirider19
tag

mennyi be kerül 3-4gb ram
Valamint hol tudnak ilyet nekem megcsinálni, vagy hogy kell házilag windowst telepíteni, meg ramot bővíteni?

(#16352) Cucuska2 válasza trabirider19 (#16351) üzenetére


Cucuska2
őstag

Bemész egy informatikai szaküzletbe. ('számtekbolt')

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16353) AxBattler


AxBattler
félisten

Fentebb keresett valaki 13"-os Brazos-t... ÍME!

Igaz, hogy Rádium, de magyar a bill., és a garancia 1 év nemzetközi, mint minden más Lenovónál.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16354) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Akkor ezt buktam vagy esetleg tud rá valaki megoldást?

(#16355) haris válasza vadászcsiga (#16354) üzenetére


haris
őstag

Addig installáld újra, amíg be nem lakod a rendszert. most még nem sok munkád vész kárba.
De már mondtam előbb is. akkor viccesen, de halálosan komolyan gondoltam.
Ha vmit elszúrok telepítés közben, akkor inkább újrarakom, mint hegesztgessem...

(#16356) NathanCullen válasza haris (#16355) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Ha vmit elszúrok telepítés közben, akkor inkább újrarakom, mint hegesztgessem...

Így van, egyszerűbb. :) Két út közül a legrövidebb az egyenes. (Kivéve ha mind a kettő ferde.)

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#16357) Mercutio_ válasza AxBattler (#16353) üzenetére


Mercutio_
félisten

A minden mást a rádiumosokra értetted? Mert egyébként a hazai forgalmazásúakra 2 év a gari.

Vadászcsiga: Esélyes, hogy újra kell húzni a rendszert, esetleg még azt próbáld ki, hogy a Win7-tel csináltatsz egy helyreállító lemezt (nyilván ISO-ba, hogy aztán bootolós pendrive-ot csinálj belőle) aztán arról bebootolsz, a javítást választod, és ott a parancssort, majd parancssorba beírod, hogy "bootrec /fixboot" gép leállít, lemez kivesz, HDD-ről indul a rendszer üzengetés nélkül jó esetben.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16358) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Nincs túlságosan belakva mert az asszony használja kizarolag netezésre, levél nezegetesre úgyhogy ha nincs visszaút szombaton újrarakom. Így jártam.

(#16359) AxBattler válasza Mercutio_ (#16357) üzenetére


AxBattler
félisten

Igaz, de a Thinkpadoknál én csak 1-et láttam.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16360) Mercutio_ válasza AxBattler (#16359) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igaz:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16361) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok,
ismerősöm kért meg hogy nézzek neki netbookot. Mivel nem követem annyira a piacot, így tőletek szeretnék tanácsot kérni.
Teljesítményből a legnagyobb igénye hogy Youtube HD videókat tudjon nézni, gondolom az Atom processzorral szerelt gépek így ki is esnek, AMD fronton mi a helyzet?
Találtam egy leírást az AMD oldalán miszerint a GPU gyorsítás megy a C30-50 E240-350-el, ez gyakorlatilag is így van?

(#16362) Pete55555 válasza adalbert1 (#16361) üzenetére


Pete55555
addikt

Így van bizony. Amit ajánlok (illetve szerintem mondhatom többes számban, jópár fórumozó nevében) az acer aspire one 522, 722, Lenovo thinkpad edge e125, illetve az összes Brazos-os lenovo, és pl Asus netbook.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#16363) vadászcsiga válasza Mercutio_ (#16357) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ma ujrahúztam a windowst de mekkora szivacs a hibaüzenet megint előjött. Az első kettő újraindításnál rendesen bebootolt de harmadikra a fatal error fogadott. Nincs más hátra csak amit ajánlasz viszont a bootolós pendrive készítése közben 99%-nál megáll hogy ellenőrizzem az iso-t meg az USB eszközt megpróbálom ujra megcsinálni a rendszervisszalito DVD-t, persze mindezt az én notimon csinálom mivel a netbookon nincs DVD meghajtó ami ehhez kéne.
Iso készítéséhez a poweriso-t használom.
Egyébként nem tudom miért lehet mindez talán hibásan csinálta meg a bootolható win 7-et a program vagy valamelyik windows frissítés kavart be?

(#16364) NathanCullen válasza adalbert1 (#16361) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Pete55555 jól írta. C50, C60, E-350, E-450 processzorral szerelt gépeket keress. Az áruk és a teljesítményük is úgy nő amilyen sorrendben leírtam őket.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#16365) SVLaller válasza Pete55555 (#16362) üzenetére


SVLaller
senior tag

esetleg van valakinek tippje, nekem 522-n nem megy a youtube HD felbontásban 1080p-ben 2fps. saját forrásból wifin keresztül simán mennek a HD filmek. az Adobe Flash Playerben be van kapcsolva a hardware acceleration, más ötletem nem nagyon van.

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#16366) Pete55555 válasza SVLaller (#16365) üzenetére


Pete55555
addikt

Valami driver problémára tudok gondolni, vagy esetleg próbálj ki egy másik böngészőt.

...Szeretem leracsniztatni...

(#16367) spgabor


spgabor
aktív tag

Sziasztok!

Pár kérdésem lenne netbookal kapcsolatban. Mostanában elég sokat utazom, ezért szeretnék vásárolni egy netbookot. Főbb paramétereim a következők:
-10" környéki kijelző, max 12"
-sok akkuidő
-kicsi súly
-60-85k körüli ár
-tudja a hd videókat lejátszani
-legalább 250-es hdd
-hdmi kimenet
Nézegettem ASUS Eee PC 1015BX-et és az Acer 522 C60-at.
Kérdezném a szakavatottakat és a tapasztalattal rendelkezőket, hogy ki milyet ajánlana. Ha tudtok jobb alternatívát, akkor nem ragaszkodom a fenti típusokhoz.

Köszönöm előre is a segítséget!

Üdv:
sgabor

(#16368) NathanCullen válasza spgabor (#16367) üzenetére


NathanCullen
senior tag

A 1015BX olcsóbb, az 522 drágább, ahhelyett inkább a 722 11,6" kijelzővel C60-al. 11,6" jobban használható mégis kicsi.

Egyébként a C50/C60 teljesítménye elég lenne neked a 6250-el. Még játékra is használható, persze bizonyos kereteken belül.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#16369) sedo


sedo
tag

Na, én úgy döntöttem nem várom meg amíg 500ft lesz az euró, és megvettem az e125-öt e350es procival. Próbáltam várni az e450-es változatra, de nem igazán találtam sehol olyan híreket, ami szerint a nagyon közeli jövőben egyáltalán kapható lenne, nem hogy kis hazánkba eljutna.

Lényegében sok újat én sem tudok hozzátenni ahhoz, amit itt már többen leírtak róla. Lenovo oldalán első ránézésre feleslegesen sok driver van fent, de kis bogarászás után össze lehet szedni őket, és szinte kivétel nélkül mindegyikért sír is, ha nincs fent, cserébe tényleg mindegyik probléma nélkül telepíthető (win7 x64). A fedlap anyaga, tapintása engem meglepett, eddig sehol nem olvastam róla, hogy ilyen lenne, persze lehet csak nem voltam elég figyelmes. Ilyen furán gumis, tapadós érzetű, nem hogy nem gyűjti, de szinte taszítja az ujjlenyomatokat. Az akksi nálam első körben, telepítgetések során felülmúlta amit vártam tőle, csaknem 7 órát ment, de mint írtam is, abszolút nem volt csúcson pörgetve. A 7200-as vinyó hozza annak minden előnyét és hátrányát is, úgy vettem észre. Gyorsnak gyors, érezhető a különbség az általam eddig használt 5400-ashoz képest. Cserébe jobban is rezonál, nem kimondottan stabil asztalon állva néha már igen zavaróan is. Hangja nem vészes, de azért messze nem néma, ennél hangosabb azért már zavaró lenne.
Számomra ezek voltak az első benyomások, amiket nem igazán olvastam eddig sehol, minden más úgy van, ahogy a nagy többség mondta/írta: gyors, könnyen használható, tapipad fos (driver telepítés+állítgatás+megszokás után ha nagyon muszáj lehet használni, de semmi több), relatíve masszív (méret és súly függvényében).
Ja még annyi, hogy a kijelző mérete szerintem teljesen megszokható, nekem nem volt szokatlan a 19"os monitor után. A felbontás viszont első alkalommal eléggé meglepő egy ekkora méretű kijelzőn, de ezt 1-2 óra alatt meg lehet szokni, én legalábbis könnyen meg tudtam.

Mindenesetre ha valakit érdekel valami, akkor ha tudok szívesen segítek. :)

(#16370) aag válasza sedo (#16369) üzenetére


aag
őstag

Jó beszámoló. :R

...és grat a géphez!

[ Szerkesztve ]

(#16371) Mercutio_ válasza aag (#16370) üzenetére


Mercutio_
félisten

A #16170-re még mindig várom a válaszaidat...:R

vadászcsiga: Egy HDD sentinelt esetleg érdemes lenne felrakni, nem-e a vinyód hibás ami a notiban van.

Acer tulajoktól kérdezném: A gyári preinstall cuccok közül melyek azok amik szükségtelenek és csak a helyet foglalják a rendszeren?
Van-e valami olyan driver, amit a Win7 nem jelez, de érdemes frissíteni?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16372) aag válasza Mercutio_ (#16371) üzenetére


aag
őstag

IGNORE ON

(#16373) Mercutio_ válasza aag (#16372) üzenetére


Mercutio_
félisten

Értem én, hogy kellemetlen kérdésekre kellene válaszolnod...:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16374) aag válasza Mercutio_ (#16373) üzenetére


aag
őstag

IGNORE ON

(#16375) vadászcsiga válasza Mercutio_ (#16371) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A kapott win starterrel semmi baja nem volt.

(#16376) Mercutio_ válasza vadászcsiga (#16375) üzenetére


Mercutio_
félisten

A nem egészen eredeti Win7-ekkel is szoktak problémák adódni :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16377) vadászcsiga válasza Mercutio_ (#16376) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na az mondjuk bejátszhat ja :) De remelem a helyreállító DVD segít majd csak sikerüljön megcsinálni.

(#16378) vadászcsiga válasza Mercutio_ (#16376) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na várjunk csak tegyük fel marad a géppel kapott win7 starter és valami miatt ujra kell telepítenem. Miről csinálok bootolható pendrive-ot? Nem kaptunk hozzá semmiféle cd-t.
Azért kérdezem mert ha semmi sem segít vissza kell raknom a startert.

(#16379) Krystal_s


Krystal_s
addikt

többször is írták itt páran, akinek 6 cellás akksi van a kisgépben 6-7 órát is bír. ez milyen használat mellett lehetséges ?
nekem 2db 6 cellás akkum is van az erősebb fajta 60480 mVh-s, mégis normális használat mellett kb 5 órát bírnak (Toshiba T210-ben). normális használat alatt értem, hogy mindent úgy használok, mint amikor hálózatról működik.(Win 7 HP) wifi net, normál fényerő, és csak netezek, olvasgatok semmi extra. volt pár előretelepített Toshiba progi, de azok nagy részét kikapcsoltam, külön nem nagyon telepítettem progikat.
kipróbáltam mennyit bír, ha pl online HD videót nézek, vagy csak sima filmet a gépen és akkor sem merült le sokkal hamarabb,mint egy átlagos használatnál...azaz 4-5órát bírt.
mi miatt merülhet nálam gyorsabban, mint pl az Acer vagy a Lenovo netbook tulajoknál ? folyamatos ,aktív használat mellett mértétek azt a 6-7 órát ?

[ Szerkesztve ]

(#16380) Mercutio_ válasza vadászcsiga (#16378) üzenetére


Mercutio_
félisten

Elvileg a vinyó egy rejtett partícióján van a starter telepítőcucc, ez indul el az első bekapcsolásnál is. Aztán, hogy innen hogyan lehet ezt újra indítani azt már passzolom.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16381) Bitlisz válasza vadászcsiga (#16378) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Kapásból csinálni kell egy biztonsági mentést.
Ez lehet a beépített Windows-os, vagy bármi mással...

(#16382) gabo9201


gabo9201
senior tag

Valaki tudna linkelni egy gyártói specifikációt erről?

A J&W honlapján csak alaplapokkal kapcsolatos dolgokat találok. Elég gáznak tartanék egy olyan netbookot megvenni aminek abszolút nincs gyártói supportja :F

Ár/értékben viszont nagyon jó lenne :F

Hasonló árban mit ajánlanátok ezen kívül?

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#16383) Bitlisz válasza Mercutio_ (#16371) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Én csont "újratettem", az SSD miatt (a Starter helyett lett Home Premium).

Az biztos, hogy az ACER oldaláról előbb feltoltam az összes gyári drivert:
Atheros LAN/Wifi/BT, AMD VGA (ezzel ok volt, AMD-től leszedettel nem...), Conexant Audio, Kártyaolvasó, meg a Touchpad...később a win talán majd ráfrissít.

A hangkártya driver nagyon kellett, mert csak ha felkerült van opció a hangbeállításoknál a PC hangszóró keverő.
Namost, ha ez nincs lenémítva, a táp csatlakoztatásoknál mindig bííííípeg egy óriásit.

Nagyon megköszönném, ha valaki megmondaná, hogy lehet a windows indítás előtti hangot is le tudná némítani (BIOS-ban semmi ilyen).

(#16384) vadászcsiga válasza Mercutio_ (#16380) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az istennek sem tudok bootolós pendrive-ot csinálni a rendszerhelyreállító lemezből. Kipróbáltam 3 iso készítőt hátha az a ludas de nem megy allandóan megáll 99%-nál hogy ellenőrizzem a fájlt. Most egyszerűen csak rámásolom a fájlokat usb-re és kipróbálom hátha megeszi.

Elvileg a vinyó egy rejtett partícióján van a starter telepítőcucc
Azt lehet hogy buktam mert a win 7 telepítése előtt formáztam 2 partíciót a 4-ből hogy ne maradjon semmi a starterből így szoktam az én notimmal is igaz azt sem értem miért van az asusban 4 db ebből.

(#16385) stevewonder


stevewonder
aktív tag

Na két versenyző maradt a pakliban.
Sony vaio yb e350 2gb ram, 320-as vinyó 2év gari új
Dell v130 i5-470, 4gb ram, 500-as vinyó 2.5év gar, mert használt.

Szerintetek melyiket vegyem?

(#16386) stevewonder válasza stevewonder (#16385) üzenetére


stevewonder
aktív tag

Jah... Mindegyik 120k lenne

(#16387) gabo9201 válasza gabo9201 (#16382) üzenetére


gabo9201
senior tag

Amit még kinéztem az Asus féle Eee PC 1011PX. Ezzel kapcsolatban meg az nem teljesen tiszta, hogy valójában melyik CPU van benne?

Az ASUS honlapja szerint Atom N570 ami egy igen jó kis CPU ebben a kategóriában. A webshopok oldalai alapján pedig mindenhol Atom N455-öt írnak. Ezt már nem merném nyugodt szívvel választani mivel csak egymagos.

Valaki tudja valójában mi az igazság?

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#16388) NathanCullen válasza gabo9201 (#16387) üzenetére


NathanCullen
senior tag

A 1011PX 65k-ért tényleg csak egy magos.

A fentebb említett JW viszont nincs jó ár/értékben, helyette inkább ezt az Asust két maggal, Win7-el és 2 év garival 72k-ért: KATT

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#16389) NathanCullen válasza stevewonder (#16385) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Ha garantált, hogy nagyon jó állapotban van, hibátlan a v130 és még pár hónapos csak, akkor jobb vétel, mint a Vaio YB, külön kategória a kettő.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#16390) haris válasza Krystal_s (#16379) üzenetére


haris
őstag

Igen folyamatos használattal megy kb 7 órát. Persze a Win7 is meg az Ubuntu is menet közben kiír 10órát az adott terhelés függvényében, de 6,5- 7 óra a tényleges használhatóság.
Ez kb 50% fényerő, böngészés Wifi-n keresztül.

itt egy átlagos Ubuntu felhasználás képe:

Szerk:
Ja ez egy Lenovo e125

[ Szerkesztve ]

(#16391) KINIZSI


KINIZSI
tag

sziasztok,
a következő témában kérnék segítséget:
olyan ipad-hoz hasonló készüléket szeretnék venni, amivel mobiltelefonon keresztül (iphone)
tudok interneten webáruházat szerkeszteni.Abszolut nem vagyok járatos a témában.
kb 30-40 ezer forintot szeretnék rákölteni.
Mit tudnátok ajánlani ebben az árfekvésben?

előre is köszi

(#16392) NathanCullen válasza KINIZSI (#16391) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Tablet érdekelne? Pl. amin Android fut?

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#16393) gabo9201 válasza NathanCullen (#16388) üzenetére


gabo9201
senior tag

Köszi jó ajánlat!

Annyi aggaszt, hogy csak 1GB ram van benne. Ezekbe sima Notebook ram megy? Mert ha igen nem túl drága bővíteni :D

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#16394) KINIZSI válasza NathanCullen (#16392) üzenetére


KINIZSI
tag

igen, ami kb azt tudja mint az ipad (vagy kicsit gyengébb), de olcsóbb.

(#16395) Krystal_s válasza haris (#16390) üzenetére


Krystal_s
addikt

köszi a választ ;)
nálam a fényerő 75%-on van, a telepjelző ikonnál kiírja ,hogy ez az érték csökkenti az akksi időtartamot. nem tudom ez mennyit számít. nekem ez a fényerő az ideális a szememnek. tudom minden kis beállítás hatással lehet az időtartamra, ezért is kérdeztem rá, mert lehet, h van valami, amiről nem tudok és nálam nem optimálisra van állítva. Firefox böngészőt használok és a vírusirtóm Comodo IS.

(#16396) Thunderzolee válasza Mercutio_ (#16371) üzenetére

Nem tudom milyen TV-ről van szó, de nekem is Samsung van.
50"-os plazma: PS50C430

Ezen is van USB, és lejátszik (szinte) minden formátumot. Legalábbis még nem adtam neki olyat, amit ne vitt volna.
mp4, mov, mpg, divx, avi, wmv, mkv

Zsír TV, a pana elbújhat mellette, már ami a támogatott formátumokat illeti.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16397) stevewonder válasza NathanCullen (#16389) üzenetére


stevewonder
aktív tag

Még nem láttam, de a tulaj szerint hibátlan. Májusi a masina és mindene megvan a doboztól a töltőig.
Igaz a garipapír még nem került elő csak serivcetag alapján néztem meg..... Anélkül is van gar?

(#16398) vadászcsiga válasza Mercutio_ (#16357) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mercutio_

A bootrec/fixboot-os megoldásoddal sikerült megoldani a fatal erroros problémámat.
Egy elragadtatott megfogalmazást már kitöröltem, abban Istenként emlegettelek de úgy gondoltam ez sértené hívő tagtársainkat ezért csak megköszönöm a türelmedet :)
Köszönöm!

Végülis úgy oldottam meg ahogy tegnap írtam, egyszerűen csak felmásoltam dvd-ről a fájlokat usb-re és bebootoltam arról. Megette, aztán parancssor stb.

Hátha valaki ugyanilyen problémával fog küzdeni a jövőben, ezért bemásolom a hibaüzenetet mint kulcsszót hogy könnyebben megtatlálja:

FATAL ERROR: Failed to locate necessary table(s) to make adjustments

(#16399) NathanCullen válasza gabo9201 (#16393) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Annyi aggaszt, hogy csak 1GB ram van benne. Ezekbe sima Notebook ram megy? Mert ha igen nem túl drága bővíteni

Ebben a 10" méretben meg ilyen hardverekkel ritkán van alapból több memória, max. 2GB. Nagyon gépekbe szerelnek többet gyárilag, de azoknak nagyobb a teljesítményük is. Mondjuk pl. Asus 1215N.

Ugyanaz a RAM kell bele, mint a notebookba. Tényleg nem olyan nagy pénz és nem is nagy munka bővíteni...

stevewonder

Úgy tudom service tag alapján is gariztat a Dell. De nem tudom biztosan. Ha komolyabban érdekel a gép, akkor kérdezz rá a magyar Dell supportnál, hogy biztosra menj... Meg kell gondolni a használt gépeket, mert lehet külsőre teljesen rendben, de már volt esetleg szétszedve, csak nem látszik stb. Bár nem hiszem, hogy valaki szétbontana egy drága 3 év garis új gépet. Szóval mindenképpen vizsgáld meg alaposan ha tudod.

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#16400) gabo9201 válasza NathanCullen (#16399) üzenetére


gabo9201
senior tag

Ez jó hír, valószínűleg ez lesz a befutó. :)

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen NETbookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.