Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen NETbookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-11-28 15:56:19

LOGOUT.hu

Ha notebook-ot keresel, kattint ide, ha netbook-ot, akkor mielőtt kérdésedet felteszed, kérlek fusd át a következő pár sort, konkrét típussal kapcsolatban használd a jobb oldalon található keresőt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Mercutio_ válasza d@minator (#14000) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az erős VGA alatt mit értel, mihez kell?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14002) d@minator válasza Mercutio_ (#14001) üzenetére


d@minator
addikt

Legújabb játékokra. Film, Youtube legalább 720p.

(#14003) Mercutio_ válasza d@minator (#14002) üzenetére


Mercutio_
félisten

Film fullHD-ban is megy gond nélkül, Youtube se gond, de a játékokhoz nemcsak a VGA, de a proci is kevés :(
Talán a milyen notit topicban tudnak ajánlani gamer notit ami viszi az új játékokat is :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14004) ivan drago


ivan drago
csendes tag

Sziasztok!
Netbooknak tudnám ajánlani a Samsung n150 (hat-1) típusát. Nekem is ilyen típus van és nagyon meg vagyok vele elégedve! Bátran merem ajánlani mindenkinek akinek fontos a hosszú üzemidő az akkura nézve.
Ha van valami kérdésetek a netbookról, írjak PÜ-t :R

Tel: 06703919716

(#14005) JOEPAPA válasza ivan drago (#14004) üzenetére


JOEPAPA
tag

[L:/dl/upc/2011-07/04/18276_grl4r1j4jkdjlzhb_4evesakku.jpg](IMG:/dl/upc/2011-07/04/18276_grl4r1j4jkdjlzhb_4evesakku.thumb.jpg)(/IMG)[/L]Az akkumulátor mániám nem hagy nyugodni, Battery Care vel tennél fel screenshootot...Az sem lenne baj ha teljesen feltöltött akkunál, mikor megy a gép kiegyensúlyozott sémával lehúzod a töltőt és akkor "fotózod" akkor a fogyasztás is látszik, az is érdekelne, de közben ne csináljon semmi videolejátszást rarolást stb-t a gép csak menjen akár csak ez a weboldal megnyitva.

itt a 4 éves akkum pl ami 36százalékot gyengült:

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#14006) JOEPAPA válasza JOEPAPA (#14005) üzenetére


JOEPAPA
tag

Szóval fel van töltve már egy órája, és megy is a gép közben 2 órája...lehúzva a töltést kiírja mennyit is eszik a vas.
PL nekem a 4 éves akkum és a T5250 egy weboldal (ez) megnyitva, víruskereső, nagy melót nem végez, fél fényerő esetén 15W.
Mennyit eszik a N150? Az S205? AO255? AO722? T210-10x? stb...kinek mi van...

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#14007) Mercutio_ válasza ivan drago (#14004) üzenetére


Mercutio_
félisten

Proci típus, kijelző felbontás, HDMI kimenet, fullHD filmlejátszás, Youtube HD-videók lejátszása, régebbi játékok, több böngésző ablak+skype+FB+msn-t egyszerre hogy bírja? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14008) ivan drago válasza Mercutio_ (#14007) üzenetére


ivan drago
csendes tag

kisujjból kirázza, viccet félre téve én 55e-ért jutottam hozzá és ennyi pénzért elég jó cuccról beszélünk főleg h van rá több mint 78 hónap gari is.

Tel: 06703919716

(#14009) ivan drago válasza ivan drago (#14008) üzenetére


ivan drago
csendes tag

az a 78 csak 7 akart lenni :D

Tel: 06703919716

(#14010) ivan drago


ivan drago
csendes tag

Kell valakinek egy Case logic notebook táska vagy egy SE w595 mobil?

Tel: 06703919716

(#14011) Bogyó bá' válasza JOEPAPA (#14006) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Na, ennyit fogyaszt a Samsung N 150 32 bites Win7 alatt:

Egy éves a gép, keveset van használva. Az akkuja viszont "zuhan össze":
Újkorában, igaz még XP-vel 6-6,5 órát simán kibírt netezve, Office-ozva.
Most W7 alatt ugyanez nemn több mint 4 óra. Tökig lemerítve eddig összesen egyszer volt, viszont itthon folyamatosan (éjjel-nappal) a töltőre van dugva. Lehet, hogy nem kéne?

A W7-tel amúgy vannak bajaim, mert sem a fényerőszabályozás nem működik (mindig full fényerőn van, nem lehet levenni), sem a proci órajelének szabályozása (csökkentése) sem megy. A Samsung oldaláról (nem a magyarról...) leszedtem az összes W7 drivert, programot, és azokkal sem... :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#14012) bencek


bencek
csendes tag

Sziasztok!

Valaki írja meg nekem, hogy melyik a jobb (erősebb) kiszerelés

Asus 1215N ionos D525 dual atomos 12,1" rengeteg jót írnak róla a neten!

vagy

Asus 1215B (Esetleg Sony VAIO VPC-YB1S1E/S) ami már fusionos E350-e szerelt ati 631 es cuccos

"The road to success is always under construction"

(#14013) Mercutio_ válasza ivan drago (#14008) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem a kérdésre feleltél :N

Amit találtam neten ott, egy fapados atom procis, nem ION-os notit látok kis felbontású kijelzővel (1024x600) márpedig ion nélkül az alap csipszettel egy atom a felsoroltak nagyrészétől elvérzik, nincs HDMI kimenete és az akkuideje is kevéske :U

Ezért kellenének pontos adatok (proci, VGA, kimenetek, stb.)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14014) JOEPAPA válasza Bogyó bá' (#14011) üzenetére


JOEPAPA
tag

Most akkor 8W ot eszik alapból, a fényerő kell is nekem is tökig fényen ment mindig, bagyritkán volt lehúzva...20W nekem tökigfényen Wifivel, de ez a C2D Santa Rosa-s Centrino Duo körítéssel és 15,4" "lámpával"...Azért a 8W az elég kellemes, ilyenkor ugye nem állítottad le a HDD-t vagy a prociventit, vagy egyéb csel nem volt, ez normális ugymond idle állapot?

Az akku 20 százalékot "használódott el" egy év alatt? Hm, az tényleg gyors, nekem 40 százalék még nincs de ez 4 éves...Igaz szerintem az utóbbi 1 évben öltem meg ennyire, mert jelgenerátornak ment a "laborban" a szkóp tetején, a lényeg, hogy ott 50 fokon csücsült az akku nonstopp24 órákat pár hónapig...Mintha akkoriban csökkent volna, azaz LI-Ion legnagyobb ellensége tapasztalatom szerint a MELEG!

Nekem is mindig tápon van és sosem szedtem ki, azért vettem notit, hogy "szünetmentes tápom is legyen", amúgy is cseptöltés itt nincs, azaz nem öli a töltés az akkut, max ha meleg, ill rosszul kkonstruált gépben a gép melegíti, de csak akkor lenne "előnyös" kivenni, ha hidegben féligtöltve tárolnád, akkor lassulna az "öregedés".

Cseptöltés Li-Ion nál nincs, nem lehet, fémes lithiumkiválást okoz az akkuban, és instabillá tenné az akkut. (nem lötyögne a házban, inkább inkább robbanékonnyá válhat a természete:)

Általában LiIon töltés 3 fázisú 1. bekapcs megméri mennyi 3,6 V ig 1/10C vel 3,6 V os clellánál jön a 2. itt 1C vel tolja egy órát amikor eléri a Biztonsági limit feszt a 4,2V ot pl akkor 3. ahol fix 4,2 V os fesz generátoros töltés jön töltőáram mérés mellett, amikor az 1Cx0,03 áramhoz érnénk OFF ez 3 óránál van normál esetben ekkor nem villog már a töltésjelző, ekkor ír 100 százalékot a kíndóz...és hiába van napokig rajt nem történik semmi, az akku le van szakítva, mintha kivetted volna...Az akku elektronikája és a kis önkisülés eszik egy kicsit és amikor elérte a beállított szintet (komolyabb notiknál állítható IBM) akkor rátölt, hogy nehogy lemerüljön, feltolja és megint leszakad, ez lehet csak havonta indul el, ha mindig hálózaton van...
Ez van a cseptöltés helyett. ez a 4-ik fázis.

Azt viszont nem tudom, ha veszek egy új notit ill Li-Ion akkut ami ha nem vágtak át és aránylag új (max fél éve gyártott) akkor (mivel a gyárban kötelező formázáson átesett, és fel volt töltve) valamennyi delej van bennük, pl 40 százalék...

Tegyem rá a notira és merítsem le a géppel, és kezdjem el a töltést telire, vagy amikor megveszem 40 százalékról teljesen töltsem fel?

Mivel megvolt a gyárban a formázás (minden Li-Ion így kerülhet csak piacra, na nem az ecserire, oda lehet máshogy...) szerintem, ill gondolom tökmindeggy...

Szintén szerintem...az első 3 feltölt lemerít sem formázás, ha ilyet ajánlanának, hanem kalibrációban segít.

Mégeggy szerintem..lehet aki ezt összevissza tette meg annak elkalibrálódik a töltöttség mutató, és ezentúl pl kevesebb kapacot jelez ki, vagy nagyobb elhasználódást..

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#14015) JOEPAPA


JOEPAPA
tag

Melyik lehet a kakukktojás?

http://bitstore.hu/spd/store_414219/ASUS_EEE_PC_1215P_12_1_Intel_Atom_DualCo

http://bitstore.hu/spd/store_987013/ASUS_Eee_PC_1215P_121Intel_Atom_DualCore

Valamit ismét melléütöttek...mert ez ugyanaz a paraméter de 20 e f os diffi ugyanott...:)

Ráadásul az egyiknél a képen nem is 1215 van...hm...újabb érdekes adat...

[ Szerkesztve ]

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#14016) d@minator válasza Mercutio_ (#14003) üzenetére


d@minator
addikt

Vegyes használatra kell neki de olyan amin elindulnak az új játékok akár low-ban. Még ezt az ASUS-t találtam. Így megy rajta a Crysis2. Ha jobbat nem tud valaki marad ez a kettő majd választ közülük. Közben nekem is megtetszettek ezek a csöppségek. :)

(#14017) Vince1


Vince1
tag

Sziasztok!

Olvasgatom a fórumot, és tudom többen rendelkeznek Lenovo S205-el. Segítséget szeretnék kérni. Nekem is van egy, amint 64 bites Win7 Professional fut. Amint kikapcsolom a fizikai kapcsolóval a vezeték nélküli szolgáltatásokat, majd megpróbálom visszakapcsolni nem csinál semmit sem. Ez így nem teljesen igaz, a státusz jelző lámpa világítani kezd, illetve ha bemegyek a Hálózati és megosztási központ/adapterbeállítások módosítása alá, itt 2 db vezeték nélküli kapcsolatot lát egy 802.11n vezeték nélkülit és egy Virtual Wifi Miniportot (sztem. már itt csak az elsőnek kellene lennie). Amennyiben itt a 802.1n nek a tulajdonságait választom, utána a beállítás ikonra kattintok, majd speciális fül és rádió bekapcsolva /kikapcsolva értékét kézzel megváltoztatom (ki majd be) akkor bekapcsol a Wifi.

Ezt a procedúrát szeretném elkerülni, mert az Ok hogy én megcsinálom, de mikor más használja a gépet ezt elmagyarázni az nem egyszerű.

Lehet hogy valami driver problémám van (Lenovo holnapról származik a driver)?

Előre is köszi a segítségeket.

Üdv Vince1

(#14018) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#13995) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

akkor a 722 a legjobb amit választhatok?

lenovo-kat nem tartom jónak, számomra nem egy preferált márka... de ha jobb az acertől, hajlandó vagyok inkább azt venni :)
a toshibát az akksi-hibák miatt nem venném...

az acer gari szempontjából meg igencsak jó, bár nem nagyon hibásodnak meg ahogy tudom...

köszi a segítséget mindenkinek!! :R

(#14019) Krystal_s válasza Vince1 (#14017) üzenetére


Krystal_s
addikt

ha itt nem kapnál választ, akkor kérdezz rá a Windows7 fórumban is, mert ott párszor volt ilyen téma és talán jobban tudnának segíteni.

(#14020) Bogyó bá' válasza JOEPAPA (#14014) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Természetesen nem "csaltam". Az asztali gépen olvastam a kommentedet, és bekapcsoltam a minit (Wifi-n keresztül megy, lusta vagyok bedugni a hálókábelt), letöltöttem a progit, installáltam és mértem. HDD sem volt leállítva, meg semmi más sem. Így szoktam használni, mégis lemerül kb. 4 óra alatt.... papír szerint "akár" 10 órát is bírnia kellene egy szusszal, :( 6 cellás akkuja van, és egy magos a procija.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#14021) JOEPAPA válasza CoolBoy323 (#14018) üzenetére


JOEPAPA
tag

Nem tudom igaz -e, de egy laptopboltos állítása szerint a lenoo = acer...nem is kerestem, nem is olvastam utánna, de amúgy is egy szintű márkának tartottam őket.

A Toshiba akkukkal kapcsolatban azért érdemes nem elhamarkodottan következtetést levonni, mert 2 embernek sikerált gyorsan öregedőt kifogni, lehet kehés az elektronika, de amúgy én is ettől tartok. Pedig a T210x ben U5400 as van...

Hát én sem tudom, most ao522 68e (2x34e azaz 2 egység gallaktikus gégepukkasztó) Toshiba T210 103e (3 egység gallaktikus gégepukkasztó)...melyik a megérimegvenni?

Az s205 nek állítólag hanyattesik a kijelzője-fedele, mert gyenge a zsanér, és igencsak melegszik, ha számolnia kell, kicsit rásüt a nap és forró, de ezeket is csak itt olvastam...ha forro akkor az akkut tutira tönkrerteszi.

[ Szerkesztve ]

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#14022) CoolBoy323 válasza JOEPAPA (#14021) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem hiszem h egy cég, mert akkor nem azonos piacra gyártanának, főleg nem azonos árban ;) ez így nem biznic...

nekem a 722 jön be legjobban, az 522től okosabb...

ha meg esetleg az acer is akkuhibás lenne, akkor ott van rá a 2 év (kibővített) gari ;)

(#14023) wwhy válasza JOEPAPA (#14021) üzenetére


wwhy
veterán

Szerintem elég nagy marhaságot mondott, főleg, amióta a Lenovo megvette az IBM-et, mondhatni, h jóval nagyobb neve van, mint az Acernek, amelyet (sok más társával egyetemben) rendszerint ipari hulladéknak titulál a nagyérdemű ;]
Mint valamikor az előzőekben is írtam, adott gyártóknak vannak business kategóriás gépei (Lenovo Thinkpad, HP b/p, Probook, Elitebook, Fuji Lifebook, Dell Latitude), ezeken kívül mondhatni, h egykutya ... ezen gyártók is ugyanazokat az alkatrészeket veszik ugyan, de pl. nem mindegy hol rakják össze: amióta a Dell-ek Kínában készülnek és nem Írországban, azóta sokkal jobban nyikorognak, hajlanak, törik a zsanér stb. Nem utolsó a support és a szerviz sem: a HP pl. másnapra viszi a cseregépet/alkatrészt stb.
Az Acer.hu oldalon pl. elég sokat kell a garanciára keresgélni, nem verik nagydobra :D

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#14024) JOEPAPA válasza Bogyó bá' (#14020) üzenetére


JOEPAPA
tag

48Wh az akku újkorában, ha mákod van, és 8W ot eszik alapon tehát a legjobb esetben is 48/8 óráig kell elmennieazaz 6 órát...a progi 20 százalékos amortizációt tárt fel az akkud most 38Wh 8W ot 38/8 órán át tudja, ez sajna mindenhol stimmel...1 év alatt 20 százalékot esett a kapacitás, remélhetőleg most már lassul az öregedés...

Csináld azt, hogy leveszed az aktuális energiasémában a kritikus szintet 0 százalékra, és csak ekkor fog hibernálni...ha kikapcsolt-hibernált, lökd meg kapcsold ki kézzel, aztán kapcsold be ha még megy járasd bios képernyőn ekkor akku elektronika szerinti megengedett minimumig kisüti, várj 10 percet majd tedd fel töltőre és told tele, majd ismét le majd fel ...na uttánna szerintem lehet 15 százalék romlásig "feljavul"...nem javul semmit, csak ujjrakalibrál.

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#14025) JOEPAPA válasza wwhy (#14023) üzenetére


JOEPAPA
tag

Nekem is ez rémlett két évről, hogy Lenovó-IBM...hm...mindeggy, tuti összevesztek a LENOVO beszállítókkal, vagy nincs olcsó forrásuk...minenáron DELL, ezt eröltették...

De sosem kérdezem meg a cipőboltost: Szerinted jól áll ez nekem?

Toshibák milyenek manapság? Amikor az Acerem vettem a Toshibák igen jók voltak, és még 2 éve is Toshibáról hallottam jókat...most?

Főleg a T210-10x érdekelne...az ugye konzumer kategória...de nem is akarok megfizetni magnéziumházat, pedig jó lenne...

Az ugyanazokat az alkatrészeket veszik már jó hír, még akkor is ha nem sikerál a forrasztás és esetleg pár híd fel felszakad (acer ről hallottam), De amikor filléres elkókkal teleszórnak egy gépet, evvel 1 dollásrt spórolva, akkor nemigen van kedvem többé ahhoz a márkához.

[ Szerkesztve ]

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#14026) wwhy válasza JOEPAPA (#14025) üzenetére


wwhy
veterán

A minőséget mindenhol/cipősboltban is meg kell fizetni. Nem szeretnék erről vitát, mert mindjárt jön jó pár emberke, és leugatja a fejemet :D
Amikor az Asus/Toshiba/Acer laptopjaink kb. 1,5 év után nyeklettek/nyaklottak, a zsanér kb- 3-5cm lötyögést produkált, akkor a már 4-5 éves X60-as IBM-ek kijelzői röhögve álltak, mint Pákó dákója ;]
Nem csak a márkát/nevet kell nézni, hm ami mögötte HU-on van! A Toshi szervize pl. itt csak begyűjt, mint anno az Acer is, és majd elviszik vhová kirándulni a laptopot (Acer anno Brno-ba, ezért egy javításuk akár 2-3 hónap is volt).

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#14027) JOEPAPA válasza wwhy (#14026) üzenetére


JOEPAPA
tag

Jelenleg hová viszik az ACEREKET? mert csehország megszünt...vagy nem...vagy darálják, és adnak másikat?

Toshibák mennyi idő alatt javulnak? Supportgond van?

IBM már hiába emlegetett, mert nincs, a lenovó gondolom már nem ilyen...kivéve a biznisz klaszt...

Akkor végül is melyik márkának van supportja és nem is nyügösek a konzumer gépeik?

Én anno nem mertem elküldeni a garis lekapcsolgatós ACERT a csehekhez, inkább én BIOSOLTAM otthon a kuka felett, aztán túlélte, így megmaradt...szóval a tosik sem helyben javulnak?

A HP másnapra küld cseregépet? AZAZ FELMÉRIK A HIBÁT ha gazdasági totálkáros garis akkor adnak újat? Vagy addig amíg javítják addig kapok másikat? Ez csak a felsőosztályban?

Mert engem a konzumer érdekelne, ott melyik név az ajánlott általad?

[ Szerkesztve ]

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#14028) wwhy válasza JOEPAPA (#14027) üzenetére


wwhy
veterán

Jelenleg - ha jól tudom - az Albacomp végzi az Acer szervizt.
Toshibákat nem tudom, régebb 3-4 hét volt.
A HP és a Dell-nél is választható a gari típusa, eszerint mennek házhoz (Dell-nél NBD -- Next Business Day).

Én most átlagos használatra Dell, Lenovo, HP-t ajánlanék de még inkább ezek business használt gépeit.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#14029) JOEPAPA


JOEPAPA
tag

Ok, gondoltam nézek HP-t...dm1z sehol...3105 sehol...

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#14030) JOEPAPA válasza JOEPAPA (#14029) üzenetére


JOEPAPA
tag

Tonervilágnál 120 e a HP DM1...de furcs, hogy a magyar nyelvű használati a gyártó weboldaláról tölthető le...

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#14031) Kapti válasza JOEPAPA (#14030) üzenetére


Kapti
tag

Radium-ban is található HP DM1, itt magyar nyelvű billentyűzettel írják. Kíváncsi lennék, hogy milyen, mert a külföldi oldalak nagyon jókat írtak róla. :K Csak hát a Radium-ról nem sok jót hallottam.

Phenom II X3 720BE @955X4 - Life is good.

(#14032) BPFeri


BPFeri
senior tag

Sziasztok,

12.1" ( esetleg 11.6" ) méretben találok olyan gépet aminek van belső optikai meghajtója és az ajánlott kategóriába tartozik ? :F Barátnőmnek kellene, ugyhogy lehet "Nőcis" netbook is !!

Üdv, F. :R

....

(#14033) Kapti


Kapti
tag

Radium-ból visszaírtak.Azt mondják a HP Pavilion DM1 billentyűzete és az oprendszer nyelve is magyar.

Phenom II X3 720BE @955X4 - Life is good.

(#14034) JOEPAPA válasza Kapti (#14033) üzenetére


JOEPAPA
tag

Rádiumra itt írta valaki, lehet másik topicban, hogy direkt rákérdezett, mondták neki, hogy Magyar lokalizációs, és szitázottat kapott..Én is csak itt olvastam...
De 120 ért soknak tűnik, amikor már tavaly megjelent 400dolláros indulóáron...:(

A Brazos még borít az árakon, vagy már normalizálódott?

[ Szerkesztve ]

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#14035) JOEPAPA


JOEPAPA
tag

DM1 teszt...http://laptopok.net/hp/hp-pavilion-dm1

nem tetszik: " A ventilátor elég hangos..."

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#14036) subaruman


subaruman
csendes tag

van még tartalék lenovóéknál :D
[link]
Az új Thinkapd X121e c50, e350, és i3-2357M procikkal is kapható lesz, külföldi oldalon olvastam, h európában is :)) de h mikor azt ne kérdezzétek :/ :D

(#14037) JOEPAPA válasza subaruman (#14036) üzenetére


JOEPAPA
tag

Már majdnem rendeltem egy toshibát (t210-10x) 103e ft ért.
Most meglátva ezt a lenovót a képen.... ez már döfi! kinézetre is elég masszív, igaz tuti nem 100 e ft lesz még talán a c-50 essel....

[ Szerkesztve ]

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#14038) Davzone válasza subaruman (#14036) üzenetére


Davzone
senior tag

Azt hiszem ilyen lesz a kovi gépem.Az x120e ről lemondtam a gyenge proci miatt de ez tökéletes,remélem 6 cells aksi és 3g modem is benne lesz mint az x120eben,e350 el 120k körül jó lenne.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#14039) JOEPAPA válasza Davzone (#14038) üzenetére


JOEPAPA
tag

120 ? E-350 ThinkPad felirattal...nekem is tetszene.
Csak elő kellene vele rukkolni, akkor bankot is robbantana, de ha kijön az AMD a még újabb platformal, akkor ez is olyan megkésett dolog lesz...vagy egyszerűen elkerüli az országot, mint a HP DM1Z. :(

[ Szerkesztve ]

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#14040) Davzone válasza JOEPAPA (#14039) üzenetére


Davzone
senior tag

100 volt e240-el szál mondjuk 125k jó lenne de ha azt nézzük az asus 1215b 140 fölött van,meg 140 körül is jó vétel lesz az x121e

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#14041) JOEPAPA válasza Davzone (#14040) üzenetére


JOEPAPA
tag

Le kellene söpörni minden gyártót, 100 ért kellene adni, akkor senki nem venne mást...most az ára miatt, legközelebb, mert már csak Lenovo-t akarna :) A reklámra költés helyett inkább árcsökkentést!

...óvatosan a számokkal, olvassák ezt beSZÁMÍThatÓ emberek is ;)

[ Szerkesztve ]

Csöves audiophil 6P3S SE 2x4W 50e.

(#14042) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

Nézelődök netbook terén és érdekelne valami. A Lenovo S205 / Sony Vaio YB gépekben mekkora méretű hdd van? 2,5" vagy 1,8"?

(#14043) kesss


kesss
csendes tag

Van valakinek tapasztalata az AMD C-50-el szerelt netbookokkal? Jobb-e mint az atom? Rosszabb-e?

ezt néztem ki: Acer
http://ipon.hu/webshop/product/_acer_aspire_one_522_c5dkk_lu.ses0d.122/178658

(#14044) Mercutio_ válasza kesss (#14043) üzenetére


Mercutio_
félisten

A sima atomnál sokkal jobb, az ION-os média csippel szerelt atomos gépeket hol jobban, hol kevésbé, de szintén lenyomja, vagy egálban van.

Esetleg az Acer nagytesóját a 722-est is nézd meg, 11,5"-os a kijelzője, egyébként kb. ugyanaz mint az 522

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14045) Motaba78 válasza Mercutio_ (#14044) üzenetére


Motaba78
őstag

a 722-ben +1GB ram
nagyobb kijelző + nagyobb felbontás
nagyobb vinyó 320GB
W7 starter helyett, w7 home premium x64 sp1 rendszer
ja és a 722-ben blútyúk is van 3.0-ás

722-es

522-es

[ Szerkesztve ]

(#14046) Mercutio_ válasza Motaba78 (#14045) üzenetére


Mercutio_
félisten

No, akkor nem csak a kijelzőméret+felbontás a difi :R

Monnyuk a memó az kiszerelésfüggő, a vinyót azt nem tudom, a W7 viszont jó plusz lehet sok vevőnek :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14047) Motaba78 válasza kesss (#14043) üzenetére


Motaba78
őstag

nekem a 722 van és teljes mértékben megvagyok elégedve vele, régi atomos (n280cpu)géphez képest megváltás, az újakkal nem tudom, blogomban találsz leírást a 722-ről.

(#14048) Mercutio_ válasza Motaba78 (#14047) üzenetére


Mercutio_
félisten

Semmi, közben megtaláltam a blogodban :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14049) Drughi válasza Drughi (#14042) üzenetére


Drughi
addikt

Valaki esetleg?

Illetve ebből kifolyólag, mennyire egyszerű egy HDD csere (ssd-re)?
Elég az alját lecsavarozni, vagy szét kell kapni a gépet?

(#14050) kesss válasza Mercutio_ (#14044) üzenetére


kesss
csendes tag

akkor pl egy hasonló árban lévő Atom N550-hez képest? Melyiket választanátok, ha a netezés, emilezés, office és esetleg a filmnézés a felhasználás?

[link]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen NETbookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.