Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen NETbookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-11-28 15:56:19

LOGOUT.hu

Ha notebook-ot keresel, kattint ide, ha netbook-ot, akkor mielőtt kérdésedet felteszed, kérlek fusd át a következő pár sort, konkrét típussal kapcsolatban használd a jobb oldalon található keresőt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16301) NathanCullen válasza Thunderzolee (#16300) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Mivel jobb?

Azon kívül, hogy az X120e-ben egymagos processzor van itthon, a HPService által árult X121e-ben pedig 2 magos E-350/450 és, hogy az x121e tovább bírja 6 cellás akkuról, semmivel sem.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#16302) Thunderzolee válasza NathanCullen (#16301) üzenetére

Így van, akksit meg APU-t leszámítva ugyanaz, de nekem jobban bejön a szögletesebb (régimódi) külső. Kár, h E-350-el nem kapható. :(
Bár már annyit válogatok, h a végén én is Core i3-al veszek, a HD3000 elég meggyőző erejű. Csak nem vagyok benne biztos, h 150ezret megér. :/
Se D-SUB, se eSata.. :O Mondjuk a 4330s-es HP-n legalább D-SUB van, bár eSata azon sincs. :S

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16303) AxBattler válasza Thunderzolee (#16296) üzenetére


AxBattler
félisten

Már hogyne lehetne - ITT. ;)

Szerk.: upsz, elkéstem... :B

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16304) Thunderzolee válasza AxBattler (#16303) üzenetére

Nem késtél el, ez nem az a gép. :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16305) AxBattler válasza Thunderzolee (#16304) üzenetére


AxBattler
félisten

Pedig már linkelted 16300-ban...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16306) Thunderzolee válasza AxBattler (#16305) üzenetére

A #16296-ban nem az x121e felől érdeklődtem, hanem az x120e-ről.
Ennek megfelelően a #16300-ban valóban linkeltem az x121e-t, de az eredeti kérdésem nem erre a gépre irányult, hanem az x120e-re.
Ezt keresek kétmagos procival, de azóta sem kapható. :(

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16307) AxBattler válasza Thunderzolee (#16306) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor szvsz tényleg jobban jársz az általam linkelttel, vagy egy E125-tel...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16308) kmarci25


kmarci25
veterán

Sziasztok!

Feleségemnek nézünk netbookot, de nem igazán vagyok otthon az ilyen hordozható-cuccokkban, ezért fordulok inkább hozzátok.
Igazából nagy elvárások nincsenek, az ár az meghatározó lenne, olyan max 80-90 ezerig mennénk el. Fontos az, hogy azért legyen benne "vas", mondjuk egy hd videót lehessen nézni szaggatás nélkül, meg pl. az alap windowsos programok (office alkalmazások, e-mail kliens, stb.) szépen menjenek.
Tudom, hogy ez így elég tág kategória, de szerintetek milyen márkát érdemes választani? Láttam ilyen kritériumokkal Dell-t, Asus-t, Acer-t, Lenovo-t. Valamiért (okot igazán nem tudok mondani) az Acer nem annyira szimpatikus.
Van olyan márka, amit nem javasoltok?

Előre is köszi a válaszokat! :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#16309) NathanCullen válasza kmarci25 (#16308) üzenetére


NathanCullen
senior tag

73k Asus, C-50 két mag, 1GB RAM, 6250, 2 év gari: KATT

83k Acer, C-60 két mag, 1GB RAM, 6250, 1 év gari: KATT

93k Lenovo, E-350 két mag, 4GB RAM, 6310, 2 év gari: KATT

Az utolsót ajánlom. Az egy 11,6"-os gép. Az új játékokat is bírja úgy ahogy, ha ez számít. Inkább subnotebook, nem netbook és az ára is éppen hogy belefér a limitedbe. Komolyabb gép mint a többi.

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#16310) Armagedown válasza kmarci25 (#16308) üzenetére


Armagedown
őstag

Ez jónak tűnik , és tudja azokat a dolgokat amit te felsoroltál.
De ez is jó lehet , mert ez rózsaszín és lehet hogy ez jobban tetszene neki.
Igaz mind a kettő drágább mint amit írtál ...

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#16311) Mercutio_ válasza NathanCullen (#16309) üzenetére


Mercutio_
félisten

tonervilág, rádium nem ajánlott forrás, jobbra fent a keresőbe beírod a nevüket és megtalálod miért.

Armagedown: Szerintem ő bruttó 90-re gondolt, nem nettóra:)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16312) NathanCullen válasza Mercutio_ (#16311) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Eddig csak olyat hallottam, hogy külföldről behozott példányok. Ezenkívül ugyanúgy megvan a világgarancia, számla, bontatlanul, hibátlanul.

Amit linkeltem S205-öt, több mint 20k-val olcsóbb, mint a Armagedown által linkelt iPon-os ár, bár az is igaz, hogy nincs hozzá így Win7, lehet, hogy nem magyar bill., cserébe viszont 93k csak és 4GB RAM. Bár kinek mi a fontos... :)

Armagedown

120k körül én nem IdeaPad-et hanem ThinkPad-et vennék inkább.

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#16313) kmarci25 válasza Armagedown (#16310) üzenetére


kmarci25
veterán

NathanCullen és Armagedown: köszönöm szépen. Most jön majd az, hogy megmutatom neki is az ajánlatokat, aztán választ. Bár eddig úgy láttam, hogy a technikai részletek rám vannak bízva, őt inkább a dizájn érdekli (hál' Istennek talán nem rózsaszín lesz...) ;] Asszem ezt találta tegnap, ami küldőre tetszett. Asus Ez nagyon gyenge?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#16314) NathanCullen válasza kmarci25 (#16313) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Asus Ez nagyon gyenge?

Nem. Ennyiért jó ajánlat. Egy-két játék is elfut rajta. Pontosan ugyanezt a típust linkeltem én is neked az előbb, csak más színben.

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#16315) kmarci25 válasza NathanCullen (#16314) üzenetére


kmarci25
veterán

Melóhelyen vagyok, és elég kak a net... :W Köszönöm, akkor ez is felkerül az esélyesek listájára. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#16316) Boxi88


Boxi88
őstag

Két kérdésem lenne:

1, Nem tud valaki linket ahol összehasonlítják az AMD E450-es procit az Intel Core i3-2330M Cpu ügyileg és GPU ügyileg is? A notebookcheck-et ismerem!

2, Az intelnek milyen a szoftvertámogatása, az amd-t ismerem... és tudom, hogy pl a sony amd-s gépet nem támodatják... Ezért érdekelne, hogy az intel mennyire foglalkozik a termékeivel...pl játékokat majd mennyire veszik figyelembe driver írása közben?!

Köszi a válaszokat

(#16317) kmarci25 válasza NathanCullen (#16314) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezek lennének azok, amik szóba jöhetnek:
Asus 1015BX
Asus 1015PW

Átnéztem a technikai infókat, annyit látok, hogy más a proci, és a másodiknak kisebb az akksija. Szerintetek megéri a drágábbat választani? Nekem a processzor neve, kódja nem mond semmit... Nem gáz, az a kisebb akksi?
Előre is köszi! :)

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#16318) Bitlisz válasza Boxi88 (#16316) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Ha kifejezetten játék kell, akkor felejtsd el az Intelt.
Tökmind1 milyen erős a proci mellette.
Én figyelembe véve is a Samu mellett döntöttem, mivel páromnak max ilyen egyszerű gémek kellenek (tárgykeresős, kombinálós, Bejeweled, Chuzzle, stb), és inkább arckönyv meg neten olvasgat, videózik.

(#16319) Bitlisz válasza kmarci25 (#16317) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Szerintem nem éri meg a drágábbik a +25ezret.
Mivel 100ezer közelében már nem ezt venném...
Az akksi időben kb 5 vs 6 óra az Intel javára (tesztekből és amazon kommentekből),
hasonló használat mellett.

(#16320) Boxi88 válasza Bitlisz (#16318) üzenetére


Boxi88
őstag

Én is úgy sejtettem, hogy játékra jobb az AMD, hiába, hogy gyengébb a proci... nem mintha ezen akarnám kijátszani a játékokat, csak egy olyan helyen ahol velem van a masina, unaloműzőnek nagyon jó lenne.

(#16321) haris válasza NathanCullen (#16301) üzenetére


haris
őstag

Azért van egy igen jelentős különbség az x120e és x12e között. Íme:

x120e:

x121e:

(#16322) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ahogy írtam sikerült pendrive-ról felrakni a Win7-et asus 1015-re, de sajnos elkövettem azt a hibát hogy az esc nyomogatásra előjövő bootmenüben entert nyomtam a winchesterre mert oktondi fejjel azt hittem vissza kell állítani pendrive-ról azóta fatal errort ad boot közben. Ha megnyomom valamelyik billentyűt szépen betölt a windows de ez akor is zavar hogy tudnám megszüntetni?

(#16323) haris válasza kmarci25 (#16317) üzenetére


haris
őstag

kmarci25
A 1015BX-et válaszd. A másik (PX) nem éri meg a többletet, sőt...
Ezt írtad:
"Fontos az, hogy azért legyen benne "vas", mondjuk egy hd videót lehessen nézni szaggatás nélkül, meg pl. az alap windowsos programok (office alkalmazások, e-mail kliens, stb.) szépen menjenek."

HD videohoz pláne a 1015BX a nyerő:
ezt fusd át

vadászcsiga:
Újratelepítés? :D

[ Szerkesztve ]

(#16324) vadászcsiga válasza haris (#16323) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jaj neeee :)

(#16325) haris válasza vadászcsiga (#16324) üzenetére


haris
őstag

"pikk-pakk felment a windows 7 ultimate pendrive-ról, sokkal gyorsabban mint a saját notimra cd-ről szokott. Átállok én is erre ..."

ezt pár üzenettel feljebb írtad.
Gondoltam ha annyira tetszett, akkor mehetsz még egy kört. Másodikra (harmadikra?) biztos jó lesz. Meg ugye gyakorlat teszi a mestert.

Na befejeztem :D

[ Szerkesztve ]

(#16326) vadászcsiga válasza haris (#16325) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát hallod ha nem jön valami jó ötlet szombaton ujra kell húznom. A telepítés még oké de a windows update-tel annyi idő elmegy hogy már a kötelet csomózom ilyenkor hogy felkössem magam :)

[ Szerkesztve ]

(#16327) kmarci25 válasza haris (#16323) üzenetére


kmarci25
veterán

Hálás köszönet mindenkinek! Még azért nézelődünk, úgyhogy olvasgatok itt is és még lehet hogy kérdezni is fogok. :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#16328) NathanCullen válasza kmarci25 (#16317) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Mint írták, nem érdemes a 1015PW-t venni. Nem, hogy nem érdemes, hanem még a 1015BX jobb is és sokkal olcsóbb. Még az akku is nagyobb. A 1015BX-et néhány játékra is lehet használni mondjuk utazások során.

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#16329) NathanCullen válasza haris (#16321) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Azért van egy igen jelentős különbség az x120e és x12e között. Íme:

Nem utolsó szempont. :R

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#16330) haris válasza kmarci25 (#16327) üzenetére


haris
őstag

Csak nyugodtan. Mi itt leszünk, ha tudunk állunk rendelkezésedre.

(#16331) kmarci25 válasza haris (#16330) üzenetére


kmarci25
veterán

Köszi! Meggyőztetek az olcsóbbikkal kapcsolatban, az egyetlen probléma: a drágábbnak "sokkal szebb a külső háza". :DD Hát igen...
Még egy kérdés eszembe jutott. Érdemes egy ilyen géphez ilyen hűtő-tartó alkalmatosságot venni? (Arra gondolok, amit pl. az öledbe is tehetsz, és hűti a cuccot...) Pl.: [link]Valahol olvastam, hogy jót tesz a notebook-oknak a plusz hűtés, meg az is, ha a ventillátora nem a szöszöket szívja be pl. a ruhából. Mit gondoltok? Rászánjuk azt a 8-10 ezret?

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#16332) vadászcsiga válasza kmarci25 (#16331) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezek a cuccok általában USB-ről működnek amitől még jobban melegszik a note/netbook plusz elfoglal egy aljzatot amiből amúgy sincs sok tehát sztem felesleges. Egy olyan cucc ami csak megemeli a gépet hasznosabb.

(#16333) NathanCullen válasza kmarci25 (#16331) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Az általad linkelt hűtőpad 15"-os gépekhez való, tehát nagy a netbookhoz. De egyébként szerintem ehhez a teljesítmény és hőleadáshoz felesleges. Egy komolyabb laptopnál, amelyik sűrűn van megizzasztva, annál már érdemes.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#16334) Gabor970 válasza kmarci25 (#16331) üzenetére


Gabor970
addikt

én egy bármilyen műanyag vagy ha barkácsolós vagy, akkor valamilyen (pl rétegeltlemez) egyéb méretre vágott kemény lapot javasolnék, ami fillérekből megvan. Nem szerencsés ha ölben tartva elzárod az alsó levegőnyílásokat. Baja nem lesz, mert túlmelegedés esetén időben lekapcsol, de a szöszök valóban gyorsabban eltömíthetik, ami gyakori takarítást követel majd meg. A szét és összeszerelés nem nehéz, de elég vékony kis műanyag a ház, és nem esik jól neki túl sok alkalommal a lemezcsavaros szerelgetés.
Én egy kukából megmentett kicsi feltámasztós műanyag alaplemezt használok, tökéletesen megfelel.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#16335) vadászcsiga válasza Gabor970 (#16334) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az asus 1015 ilyen szempontból jobb mint pl az aspire one volt mert a szellőző rács nem az alján, hanem alul elől van a kialakításból adódóan így sokkal nehezebb befogni azt.

Egyébként ez a kukás megoldás nem túl elegáns dehát ízlések és pofonok :)

[ Szerkesztve ]

(#16336) kmarci25 válasza vadászcsiga (#16335) üzenetére


kmarci25
veterán

vadászcsiga, NathanCullen és Gabor970: úgy tűnik megspórolom azt a pénzt. mindig tanul az ember! :K Köszönöm a tanácsokat. :C

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#16337) Gabor970 válasza vadászcsiga (#16335) üzenetére


Gabor970
addikt

a kukás megoldást úgy értsük, hogy a sógoromnak segítettem költözni, és épp kidobni készült egy [ehhez hasonló, 12"-hoz való]
dolgot, amit elkértem, mielőtt kidobta volna. Tökéletesen teszi a dolgát, ágyban is jól használható a támasza és a méretes pocakom miatt.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#16338) Bogyó bá' válasza Gabor970 (#16337) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

"... méretes pocakom miatt..."

Állítólag jobb egy sörhas, mint egy vízfej! :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#16339) gurabli


gurabli
senior tag

Sziasztok!
Kicsit több, mint egy éve vagyok boldog HP Mini 5101 tulaj. USA-ban vettem tavaly, baromi jó áron. Felment rá a Win7 (nem a starter) és el is voltam vele eddig. Amikor felraktam a wint, minden esetben a legújabb meghajtókat telepítettem. Hát, szerettem is meg nem is. Nagyon sokáig bírja az akku, baromi könnyű, jó a billentyűzet, kicsi, minden benne van, ami a hétköznapi használathoz kell. De nagyon döcögős volt, elég lassú, persze ez relatív, de ez valóban nagyon lassú volt. A CPU terhelés idle állapotban is sokszor 100% volt, de ritkán ment 50% alá. Hát, gondoltam, ennyit tud az egymagos Atom, megy az antivit (Panda Cloud), ez van. Aztán véletlen ráfutottam egy külföldi fórumon egy cikkre, hogy a HP által kínált meghajtókkal sokkal jobban fut a masina, nem kell a legújabbat leszedni a gyártó oldaláról. Hittem is meg nem is. Tegnap este volt egy fölösleges szabad órám, gondoltam leszedem a HP oldaláról az ott kínált meghajtókat és kipróbálom. Láttam, hogy volt új BIOS is, ami a leírás szerint nem sok mindent javít (telepítésnél az USB felismerése, ilyesmi), az enyém, ha jól emlékszem, egy 2009-es BIOS volt, tehát azt is frissítettem.
Ha hiszitek, ha nem, mintha kicserélték volna a masinát. Legalább dupla olyan gyors, az idle állapotnál 10% alatt van a CPU terhelés és az előző állapotokhoz képest valóban repül. Hogy a BIOS miatt vagy valamelyik meghajtó miatt (ha igen, nem tudom melyik, most mind a HP-s változat van fent) ezt már nem tudom megmondani, de össze se lehet hasonlítani az előző sebességgel. Pl. a System Interrupts CPU igénye gyakorlatilag megszűnt (előtte folyamatosan nagyon magas volt) - ez gyanítom, hogy valamelyik meghajtó miatt van (Intel Video vagy Matrix).

Gondoltam megosztom ezt veletek, hátha segít valakin. Nem túl hasznos, tudom, mert nem sikerült megállapítanom, hogy mi történt pontosan, de legújabb BIOS + HP oldaláról a meghajtók=nagyon jó rendszer:)
Csak lenne valami enyhe háttérvilágítása a billentyűzeteknek és nem is kérnék mást rá:)

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#16340) Mercutio_ válasza gurabli (#16339) üzenetére


Mercutio_
félisten

Esetleg a Panda helyett próbáld ki - ha legális a Win - a Microsoft Security Essentials-t, állítólag kicsi az erőforrásigénye ezért netbookokra ajánlott.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16341) Bitlisz válasza Mercutio_ (#16340) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Egy rakás gépen megy a nem legális winnel is :)

(#16342) Mercutio_ válasza Bitlisz (#16341) üzenetére


Mercutio_
félisten

Biztos, amin én próbáltam ott állandóan az MS-oldalon keresztül akarta a telepített verziót ellenőrizni, és vagy ott fennakadt, vagy ha azt skip-eltem, akkor nem volt hajlandó települni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16343) sedo válasza Mercutio_ (#16342) üzenetére


sedo
tag

Elvileg az "eredeti windows, valódi előny" bizbaszt akarja az emberre erőltetni. Ha azt valaki át tudja erőltetni nem jogtiszta winen úgy, hogy ezt ne vegye észre, akkor elvileg megy az MSE. Viszont nem tudom ezt hogy kell kivitelezni, még nem próbálkoztam vele. De az biztos, hogy enélkül tényleg nem igazán települ a security essentials, ezt közel száz gépen tapasztaltuk mi is :D

(#16344) roland02


roland02
csendes tag

Sziasztok.

Lenne egy láma kérdésem. Ezekbe a netbookokba milyen hűtés van ? Van benne valami ventillátor ?
Köszi.

(#16345) Bitlisz válasza roland02 (#16344) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Van bizony.

(#16346) roland02 válasza Bitlisz (#16345) üzenetére


roland02
csendes tag

Szia.

Volt nállam egy Asus EEE 900 4+8 SSD-vel. Ennek egy deka hangja nem volt. Nem jó benne a venti ? Nyomattam egész nap de naem hallottam semmit.

Vagy csak ezekbe az újabbakban van ?

És mennyire hangos amelyikbe van ? Pl: éjszaka ha a winap megy ?

Köszi.

(#16347) Motaba78 válasza roland02 (#16346) üzenetére


Motaba78
őstag

persze hogy nem volt hangja, mivel annak a teljesítménye a mai okostelefonok teljesítményével egyenlő.

(#16348) Bitlisz válasza roland02 (#16346) üzenetére


Bitlisz
aktív tag

Nem mondanám hangosnak, de ez termékfüggő, hogy oldják meg.
Passzív vagy aktív hűtés...venti folyamatosan megy közepesnél alacsonyabb fordulaton, vagy néha felgyorsít, ha melege van.
De szerintem inkább menj be valamelyik üzletbe és hallgasd meg magad. (Vagy ismerős gépét.)

(#16349) trabirider19


trabirider19
tag

Hali!

Azt szeretném kérdezni, hogy van most egy új acer 522-esem és az érdekelne, hogy mivel járok jobban, gyorsaság ügyileg, ha win7 vagy ha xp van rajta?

A választ előre is köszönöm
Üdv
Lali

(#16350) NathanCullen válasza trabirider19 (#16349) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Windows 7 x64, 64 bites rendszerrel. Ha nem tetted még meg, a RAM-ot ajánlott bővíteni 3-4GB-ra.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen NETbookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.