Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#771) Maszti


Maszti
tag

Aszta, csak este mentem el kimenőre és sokáig aludtam! Bahh.... Tényleg felpörgött a topic! Szegény M6:) De engem sikerült lebeszélni! ;)
Várom megjöjjön a pénzem és rászánom magam! Nekem a lényeg, hogy ne egy baromi nagy jooszág legyen a zsebemben, min.4gb kapacitás (mivel én elég sok műfajt szeretek, és hangulatomtol függ, hogy éppen mit hallgatnék- ezért mindenből legyen elég fenn), sokáig birja az akksija, persze ez beépitett legyen(ne holmi AAA-s kaki megoldás), egyszerü menü és baszott jo hangzás,ami baszott hangos hangzáshoz vezet:D:D:D
És a keret ugyebár 50k körül mozog! Lehet használt is, ha van még rá gari!

Igen töprengek ezen a HT-10esen, na meg ugye az U3-on! Bár az U3 nem nagyon jön be design-ra! Olyan régimódi IRiver-es! Ilyen dobozban volt még anno 4éve 128mb-os iriver-em!
Mindegy,ha azt mondjátok, hogy cool, akkor még lehet esélyes!

De még 1-2nap, szoval akármi lehet...

Mennyiért adnád a px200at? Vélemény rola?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.