Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34101) CoolBoy323 válasza L@ja (#34090) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ebay, obostore, esetleg egy torottet venni itt apron

(#34102) Lacopapi válasza teo77 (#34079) üzenetére


Lacopapi
addikt

SuperCharger

(#34103) fa4hu


fa4hu
őstag

Béláim, a Nyúlban! Hogyan lehet a nyulas fényerősséget 20 alá venni? (Mert sötétben még az is sok, vakít, de ez a minimálisan beállítható érték.)

(#34104) Narxis


Narxis
nagyúr

Új WIUI V4 ICS! :C

Thanos was right.

(#34105) kanyazsombor válasza fa4hu (#34103) üzenetére


kanyazsombor
tag

settings/cyanogen/display/auto backlight/use custom screen dim level- pipa, és állítsd 20nál kisebbre az értéket. Nálam 6.
Ezzel az egyedi szintek beállításnál az egyes szinteknél választható minimum az előbb beállított érték lesz.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#34106) Lacopapi válasza Shyciii (#34078) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem a beállításokat,hanem magát a használatot kérdőjelezem meg (nálam) , 2700 körül volt az antutu ,nélküle 2900 fölött van. De ez csak egy mérési adat,érzésre is rosszabb volt,amíg használtam.Nem tudom miket ír át, de tény ami tény,a SEA lelassult tőle. Tehát a magam részéről nem ajánlom.

(#34107) balinyo


balinyo
tag

Sziasztok!

CM 7.2-nél hogyan lehet megoldani, hogy a különböző accountokból származó kontaktokat, amiket automatikusan nem tudott párosítani, manuálisan összevonjam? Azaz ha a telefonkönyvemben, a facebookomon meg pl a linkedin-en is van ugyanaz az ismerősöm, de nem pont ugyanúgy szerepel a neve, ne három kontaktként jelenjen meg. Az eredeti Motorola ROM-ban a kontaktoknál volt ilyen opció.

(#34108) RootRulez válasza balinyo (#34107) üzenetére


RootRulez
félisten

Névjegy szerkesztése és ott menü összevonás. Megjegyezném, hogy nálam az első nevét jegyzi meg, tehát ha összevonnád Kiss Béla (facebook) és Béci (névjegy) ugyanazon személyt takaró adatlapokat, akkor ha a Bécinél kezded és a Kiss Bálát választod, akkor Béci néven marad meg az összevont névjegy. :K

Nekem is van 700+ névjegyem, a fele nem is kéne a másik felét meg össze kéne vonnom... :U
Ráadásul minden új ROM után elfelejti és rakhatom őket össze megint...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#34109) P3TR!CK válasza Narxis (#34104) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Én kipróbáltam még hajnalban. Nem lenne rossz, de nem éreztem igazán gyorsnak (CM7.2 után). Meg kb. 10 percenként úgy lefagyott, hogy csak az akksi ki-be segített.

(#34110) bruti01 válasza somi52 (#34098) üzenetére


bruti01
őstag

idáig kettővel probálkoztam már nem tudom melyikekkel. az első egyszer elindult utána többet nem. a másik meg totál fatal error. nem szereti a telóm a mokolos romokat :( ez van. a nyuszit annál jobban :D

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#34111) Narxis válasza P3TR!CK (#34109) üzenetére


Narxis
nagyúr

CM9-nél ugyanez volt, valószínűleg az a ludas mert ugye arra épül. :F Én most teszem fel mert ki kell próbálnom.

Thanos was right.

(#34112) P3TR!CK válasza Narxis (#34111) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Alapjában véve tetszett, bár sajnos vannak még akadások, apróbb fagyások is a ROM-ban, de jó lesz ez. Csak várni kell még vele egy kicsit. Amúgy vannak fejlemények a Bootloader feltörésében is állítólag.

(#34113) kano válasza Moleman (#34091) üzenetére


kano
nagyúr

Ne terjessz hülyeségeket. Megy a mobilnet, max. neked nem megy.
Az pedig orvosolható. :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34114) Narxis válasza P3TR!CK (#34112) üzenetére


Narxis
nagyúr

Igen, most már én is látom. Nem olyan gördülékeny mint a GB WIUI vagy CM 7. :(

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#34115) Kroni1


Kroni1
veterán

cm7.1 stabilra gondoltam hogy feltenném a white rabbit 1.3at, le is szedtem a linkrol, de nem talalom, hogy kene nekikezdeni az installnak. van errol leiras valahol? tudna valaki linket adni? koszonom! :R

(#34116) kano válasza Kroni1 (#34115) üzenetére


kano
nagyúr

Recoveryből, zip installal simán felnyomod (wipe cache, w dc is ajánlott hozzá).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#34117) Kroni1 válasza kano (#34116) üzenetére


Kroni1
veterán

:R Na akkor meglessük!

[ Szerkesztve ]

(#34118) tib78


tib78
tag

Gondoltam adok egy esélyt az új ics-nek és felraktam ezt: WIUI 2.3.23 v4 (ICS) Stable (GB). Nem néz ki rosszul, és egész logikus a felépítése, de marhára szaggat és a kamera sem megy nálam. Szóval kilőve és új esély a WajkIUI 2.3.16-nak. Ez azért jó, mert ugye vissza tudtam tenni az adatokat az alap rendszeremből. Sajnos a hívásnál nagy sötétség fogadott, és amúgy sem volt semmi extra, szóval még mindig a domiui_dsj_1_11_25_reloaded adja nekem a legtöbbet. :R Nem tudom vala lecserélem-e...

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#34119) baal-amiga válasza tib78 (#34118) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nálam tökéletesen fut a WajkIUI 2.3.16. Először cm7.2 után tettem fel full wipe után, aztán tiszta cee-re tett men működő wr 1.4 -et követően nandroidból ment vissza. Semmi probléma. Máshol lesz a liba.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#34120) Kroni1


Kroni1
veterán

Rájöttem..

[ Szerkesztve ]

(#34121) veszet


veszet
csendes tag

Lenne egy kérdésem. Feltettem ezt a gyári romot JRDNEM_U3_3.4.2_179-002, aztán most csak visszatérnék a Wiui-ra de nem tudom rootolni a telefonomat a szokásos módszerrel, SuperOneClick-kel az 1.9.5-el, 2.1-el, 2.3.3.-al A rageagainthecages-nél lefagy. Kínomba már próbáltam z4root-tal de azzal se megy. Ilyenkor mi van ?

(#34122) KaiotEch válasza veszet (#34121) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Bekapcsoltad Applications-nél az Unknown sources-t?

(#34123) Kroni1 válasza veszet (#34121) üzenetére


Kroni1
veterán

usb debugging megvan ugye?

(#34124) Moleman válasza kano (#34113) üzenetére


Moleman
addikt

CEE-re újraraktam, most már megy.

(#34125) somi52 válasza veszet (#34121) üzenetére


somi52
őstag

Volt akinek a virus keresö kavart be

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#34126) VMatteo


VMatteo
őstag

Most már semmilyen WIFI-re sem kapcsolódik a Döfy. A legújabb WajkIUI ICS már stabil (kamera működik)?Vagy próbáljam a Smokee-t?Mit tanácsoltok?

Tisztelet a Gépésznek!

(#34127) RootRulez válasza veszet (#34121) üzenetére


RootRulez
félisten

Párhete tettem fel, Froyot én is és én se tudtam rootolni semmivel. :N Végül az 1.8-assal ment. :K

═════════════════════════════════════════

(#34128) Szombó válasza veszet (#34121) üzenetére


Szombó
senior tag

Ha a fennírtak közül semmi nem jön be,próbáld meg egy másik pc-n.Nekem az segített.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#34129) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Új WIUI mikor várható? (nem ICS-re gondolok)

Csak mert zavaró hogy néha nem lehet felvenni a hívást

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#34130) VMatteo


VMatteo
őstag

Kipróbálnám ezt a "White rabbit" nevezetű ROMot! Be tudnátok linkelni a legújabbat, vagy azt ami bevált?
Most megyek kereket cserélni, nem tudom megkeresni :)

[ Szerkesztve ]

Tisztelet a Gépésznek!

(#34131) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Ha a sima gyári 2.2.2 -s ROMOT akarom újratenni szintén a 2.2.2-re (mert ismerősnek eléggé szaggat a telefonja mert tele pakolta mindennel az elején), azt milyen leírás alapján tegyem?
(Azt mondta neki ez kellene, nem kell MIUI vagy Cm semmi ő ezt szokta meg)

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#34132) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

White rabbit 1.3-ra próbálom feltenni a White rabbit 1.4-es verziót, de nem akar bebootolni. Wipe-ok megvoltak telepítés előtt és egyszer akksi ki-be után is nyomtam wipe cache/dalvikot. Szerintetek mi lehet?

(#34133) Lacopapi válasza Vukmir (#34131) üzenetére


Lacopapi
addikt

ITT mindent megtalálsz,neked az eleje fontos.

(#34134) johnny82 válasza johnny82 (#34132) üzenetére


johnny82
őstag

Kifutottam az időből. Azt elfelejtettem írni, hogy boot közben kikapcsol akijelző... Ez most hogy???

(#34135) bruti01 válasza VMatteo (#34130) üzenetére


bruti01
őstag

a blogomban megtalálod a white rabbit-ot

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#34136) johnny82 válasza somi52 (#33890) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Ezt le lehet tölteni regisztráció nélkül is, vagy csak nekem nem megy?

Üdv!

(#34137) somi52 válasza johnny82 (#34136) üzenetére


somi52
őstag

érdemes kapsz ingyenes 15gb tárhelyet és lehet keresgetni is- a defyn wifivel egyböl kéne hogy menjen

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#34138) johnny82 válasza somi52 (#34137) üzenetére


johnny82
őstag

Engem nem motivál a 15 giga tárhely. Most felraktam a CM 7.2-t, mert 1.4-es white rabbit nagyon nem akart bebootolni. Ha esetleg ez sem válik be, felrakom a te romodat. Másik linket nem tudsz adni esetleg, nem szeretnék regisztrálni.

(#34139) hokins válasza johnny82 (#34138) üzenetére


hokins
addikt

A somimooke nagyon jó is rom. A kezdetek óta segitek teszteléssel és hát nincs okom panaszra 1 programot leszámítva,ami nem akar települni rá, de már azzal is megbékéltem.

A CM9 fejlesztéssel viszont nagyon leálltak a fiúk. 19.én volt az utolsó kiadott verzió....

[ Szerkesztve ]

(#34140) Vukmir válasza hokins (#34139) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Akkor épp itt lenne az ideje hogy indítsatok egy Logout blogot ahová tesztek fel képeket, changelog okat meg ilyesmiket.

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#34141) johnny82 válasza hokins (#34139) üzenetére


johnny82
őstag

Ki állította az ellenkezőjét? :F

(#34142) hokins válasza Vukmir (#34140) üzenetére


hokins
addikt

Ezt somira bízom. Ő a szülőapja ennek a magyaritott romnak.

(#34143) viktorider


viktorider
csendes tag

sziasztok!
miui romot 2.3.7 es androioddal, 2.6.32.9 es kernel ..
nemtudom más találkozott e már a problémával , mintha valahol olvastam volna, most viszont nem találtam meg rá a megoldást.. a probléma pedig:
telefonálásnál gyakran töténik meg hogy ha épp hivnak , és felvenném, vagy én tárcsázok és épp felvennék , hogy a telefon egyszerűen elveszti a hálózatot .. a hívást kezelő aplikáció lefagy, aztán kiirja hogy no network felül ..
van erre valami megoldás ?
bocs ha már egy megválaszolt kérdés teszek fel ujra :)

(#34144) hokins válasza johnny82 (#34141) üzenetére


hokins
addikt

Bocsi hogy ajánlottam kiprobálásra és megosztottam a véleményem/tatom...

(#34145) johnny82 válasza hokins (#34144) üzenetére


johnny82
őstag

Ne beszélj félre, nem erről van szó. Azt írtad nekem: "A somimooke nagyon jó is rom", mintha én az ellenkezőjét állítottam volna. Én is ki akartam próbálni, csak nem szeretnék regisztrálni hozzá a somi által linkelt oldalon.

(#34146) hokins válasza johnny82 (#34145) üzenetére


hokins
addikt

Ha csak ez a probléma hogy nem akarsz regisztrálni, akkor tesék: [link]

(#34147) johnny82 válasza hokins (#34146) üzenetére


johnny82
őstag

Köszi a linket, de pont az a baj, hogy a download now gombra kattintva a következő oldalon nekem azt írja ki, hogy regisztráljak, vagy jelentkezzek be, ha le akarom tölteni a fájlt. Vagy mit kéne nyomjak? :F

(#34148) hokins válasza johnny82 (#34147) üzenetére


hokins
addikt

mindjárt írom privibe felhasználónevet jelszót, ha nemjó akkor felrakom máshova...

(#34149) Lacopapi válasza hokins (#34148) üzenetére


Lacopapi
addikt

minus..

(#34150) hokins válasza Lacopapi (#34149) üzenetére


hokins
addikt

minus mi? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.