Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33201) bruti01 válasza Shyciii (#33198) üzenetére


bruti01
őstag

az sbf-es telepités tényleg nem tiszta! nem irt le mindent az elöző rendszerböl. sajnos ezt én is tapasztaltam. de ha 2-3 szor újraflash-eled akkor valamiért egyböl jó lessz! az meg hogy 5 flash-t nem bír ki a döfy az hülyeség. a minap volt egy corrupt code-os szerelmeslevél a bootloader-ben és kb 7-8 flash hozta helyre :D

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#33202) Lacopapi válasza Shyciii (#33198) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem ezt mondtam. Vitatkozni akarsz? Van privát. Ha valami ennyire nem működik az illetőnél (mert valószínűleg hibás darab) ,cserélje le. Minden műszaki cikknél előfordul, hogy a sorozatban van rossz készülék.De százalékos arányban hála az égnek és a gyartástechnikának, általában elenyésző. Persze ez azt nem vigasztalja,aki beleszalad, DE ettől még nem rossz az összes. Ebből következően szidni sem sok értelme van (mindet),hiszen ezen az alapon Amerika a bűnös -és az is car :DDD
...ha egy vagon alma között van egy férges,akkor az összes ehetetlen,ugye?

AZ a készülék rossz,lehet szidni és kell is,de nem mindet.

[ Szerkesztve ]

(#33203) Shyciii válasza bruti01 (#33201) üzenetére


Shyciii
veterán

Hát ez az. Valamit nem írt le magától. MIndenesetre addig nem érdekel, míg nincs hazavágva nagyon. Csak kicsit meglepődtem, hogy bár tiszta telepítésnek mondjuk, gyakorlatilag nem az.
Többet is kibír, mint 7-8 flash, ha fel van töltve rendesen az akksi :D

Lacopapi

Dehogy akarok vitatkozni veled, csak felesleges olyat isteníteni, ami nem az. Amúgy meg cserélte volna másik készülékre, ha a szervíz engedte volna, hogy vadi újat kapjon...Amúgy nem az egyetlen az "ismerőseim" közül, akik ilyesmivel szívnak az agyon hype-olt szifonnal, dehát pofám lapos, mert én nem vagyok megvezetve a csodás marketingel, úgyhogy kussolok :) Amúgy androidra, symbianra, wp7-re is igaz, hogy ha egy szar, akkor miért szídjuk az összeset, vagy ez csak az almásoknak szabad? :) A gyártástechnológiát meg hagyjuk, mert mégis beszopták az antenna dolgot, és még pofátlanul le is tagadják.
Nah off befejezve részemről.

[ Szerkesztve ]

(#33204) Lacopapi válasza Shyciii (#33203) üzenetére


Lacopapi
addikt

...Ha legalább off lenne :DD Ráadásul én a magam részéről utálom az iphone-t és imádóit. Na képzeld el,ha tényleg isteníteném is :DD

De szerintem az oprendszere jól ki van találva- és voltaképpen erről szólt amit szóltam.

(#33205) Z0C! válasza Lacopapi (#33204) üzenetére


Z0C!
őstag

a Motorola nélkül most alma sem lenne :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#33206) Shyciii válasza Lacopapi (#33204) üzenetére


Shyciii
veterán

Ha épp működik, akkor jó is.
De ez igaz az androidra, és a wp7-re is (főleg miután kicsit jobban testre lehetne szabni).

Amúgy a Very Light SEA kész, hibamentesen fut, nandroid backup kész, bármikor visszatérhetek hozzá, ha a főzött romokkal tele lesz a hócipőm :)
Egyenlőre várok az új nyusszancsra, vagy pikachura, mert hiányzik pár kényelmi funkció a Froyo-ból.

(#33207) Lacopapi válasza Z0C! (#33205) üzenetére


Lacopapi
addikt

Mobil sem..

(#33208) Shyciii válasza Lacopapi (#33207) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez erős volt papi :)
Már csak azért is, mert előttük is volt mobilom, nem egy, nem kettő.

(#33209) miyu válasza Shyciii (#33208) üzenetére


miyu
tag

" A Motorola mérnökét, Martin Coopert tartják az első, gyakorlatban is használható kézi mobiltelefon feltalálójának. "

wiki

[ Szerkesztve ]

(#33210) Shyciii válasza miyu (#33209) üzenetére


Shyciii
veterán

Hopp most kapcsolok, hogy félreértettem Lacopapit. Bocsánat :)

(#33211) somi52 válasza Shyciii (#33208) üzenetére


somi52
őstag

Nèzd meg a 33148 hozzàszolàsomat nagyon jo kis rom

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33212) Shyciii válasza somi52 (#33211) üzenetére


Shyciii
veterán

Valóban jó a de verzió, ezért várok az új Pikachu-ra (jól tudom az is miui.de -re épül, csak több szolgáltatás van benne).

(#33213) somi52 válasza Shyciii (#33212) üzenetére


somi52
őstag

A magyar forditást én raktam bele örülnék ha tesztelnéd

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33214) Lacopapi válasza Shyciii (#33210) üzenetére


Lacopapi
addikt

:C semmi gond :DD

(#33215) Shyciii válasza somi52 (#33213) üzenetére


Shyciii
veterán

Ne vedd magadra, ne haragudj, de ezt inkább másra bízd. Én írtózom a magyar fordításoktól. Valahogy mindig idegenként érzem magam bennük :)

[ Szerkesztve ]

(#33216) somi52 válasza Shyciii (#33215) üzenetére


somi52
őstag

Okés

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33217) kano válasza JeffDebr (#33177) üzenetére


kano
nagyúr

Nem csináltad meg a szokásos wipe-okat. Nekem simán felment és működött csak sokat zabál.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#33218) tib78 válasza domerator (#33094) üzenetére


tib78
tag

Megoldottam a fényképező és a boot hang problémát is. :)
A fényképezőnél elég volt egy cache törlés.
A boot hangot pedig egy theme mappában lévő bootaudio file okozta. Kerestem már mindenhol, csak azt nem tudtam, hogy konkrétan mit kell keresni.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#33219) domerator válasza tib78 (#33218) üzenetére


domerator
veterán

Na akkor oké... mondtam, hogy a fotóba nem szól bele a beats... :C

...hogy a bootaudio hogy került oda, azt elképzelni nem tudom... :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33220) feketepeti


feketepeti
aktív tag

Én föltettem most a 7.2 RC1-et a 2012-03-15-ös dátumút, előtte valami januári volt, de sokkal pattogósabb lett és a kamera is sokat javult.
Egyelőre jónak tűnik, igaz semmi extra újítás nincs benne, viszont minden működik.

(#33221) somi52 válasza domerator (#33219) üzenetére


somi52
őstag

Muki

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33222) domerator válasza somi52 (#33221) üzenetére


domerator
veterán

Klassz... :C tudom, én is váltogattam a menü és program háttereket... viszont a betűket nem tudom a fehérről (ez nem is igazán fehér, inkább olyan törtfehér, vagy kékes) feketére váltani, pedig nekem most a szép napos időkben arra lenne szükségem... :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33223) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Cm 7.2 rc1: sms irasnal ha elkezdem beirni a nevet, nem ajanl fel semmit :( Vmi megoldas van erre a marhanagy hibara?
(Ha volt mar, bocsi :B )

(#33224) somi52 válasza domerator (#33222) üzenetére


somi52
őstag

Ez alapbol benne van az uj mukiban 3 féle téma közül lehet vàlogatni ez a kép a sima hàttérkép a menü àtlàtszo

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33225) domerator válasza somi52 (#33224) üzenetére


domerator
veterán

Oké.... a blogomban meg ott van a leírás, hogy miként tudsz tetszőleges hátteret betenni ide a menü mögé... :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33226) somi52 válasza domerator (#33225) üzenetére


somi52
őstag

Igen láttam már még a xda oldalán is

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33227) RootRulez válasza CoolBoy323 (#33223) üzenetére


RootRulez
félisten

Ez melyik RC1? A tegnapi KANG vagy a 03.15-ei"hivatalos? Nekem a hivatalos van fent és az kiadja a nevet.

═════════════════════════════════════════

(#33228) feketepeti válasza CoolBoy323 (#33223) üzenetére


feketepeti
aktív tag

Nekem csinálja szépen.

A beállításokban van egy olyan opció, hogy email cím befejezése, az ki van pipálva?

(#33229) CoolBoy323 válasza feketepeti (#33228) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Bepipaltam ujra, es most jonak tunik... eddig sehol nem kellett ilyet allitanom...

Csak tudnaam, h a jon miert valtoztatnak ezek a sracok...

Koszi a tippet Uraim!

Jah a hivatalos cmet hasznalom RR

(#33230) Szombó


Szombó
senior tag

Sziasztok!

Visszatértem a gyári 2.2-re.Jegeltem benne egy-két progit (kindle,cardio,swype). Szerintetek megzavaródik ha kitörlöm őket?

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#33231) Csendeske válasza somi52 (#33148) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Mindjárt felteszem!
Kiváncsi vagyok, hogy sikerült?!

(#33232) Borg76 válasza domerator (#33225) üzenetére


Borg76
tag

Nem tudom mit csináltál ezzel domiuiDSJ-1.11.25reloaded, de hogy eddig ez a legjobb miui vonalon amit próbáltam, az biztos.Ahogy most nézem, kényelmesen meglesz a 48 óra akksi idő, sőt még talán több is.Ja és nem lassú, stabil...Hát ehhez csak ennyit :R

(#33233) Shyciii válasza Szombó (#33230) üzenetére


Shyciii
veterán

Ezektől nem fog. Gyugodtan törölheted őket. Ennél én is, és domerator is jobban szokott írtani a programok között.

(#33234) felic555


felic555
tag

Dom, a mokee-t egyáltalán nem fogod már csinálni?:/
én nagyon megszerettem és miután felraktam most ezt a reloaded domiui-t nem tetszett.
bár inkább az nem, hogy a poweramp-os lockcreen lassú rajta, ha a szám közepére nyomok, hogy odatekerjen akkor a csík nem a közepén hanem a negyedénél jár (így elcsúszik és ez csak miui-knál van nemtudom miért =/ ).
az is zavar, hogy a miui-s lockscreenből meg a gyári zenés dolgot nem lehet kiírtani pedig sokszor zavaró és lassítja is...

persze ezek lehet csak engem zavarnak, de hát ha állandóan zenét hallgatok most mit csináljak:D

[ Szerkesztve ]

(#33235) Csendeske válasza somi52 (#33224) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Hol van a három téma, mert én csak egyet találok?!

[ Szerkesztve ]

(#33236) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Ha a Boot Menüben a CPU settings-nél állítok ezt-azt, akkor azt miért nem menti el nekem ? Hiába nyomok a Save-re, következő alkalommal ha belépek ide, visszaáll minden. Ötletek?

(#33237) teo77 válasza Szombó (#33230) üzenetére


teo77
őstag

Jegelés alatt azt érted, hogy be sem toktődik soha, de telepìtve van? Ha igen, hogy csinàltad?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#33238) Shyciii válasza teo77 (#33237) üzenetére


Shyciii
veterán

teo77

Erre több program is van. Ilyen pl a Titanium Backup, Systemapp remover stb. Ezekben megtalálható a freeze/unfreeze, vagy Disable/enable funkció a törlés mellett.

P3TR!CK

Legfelül engedélyezve van a működése? Enable-t kellene látnod.

[ Szerkesztve ]

(#33239) teo77 válasza Shyciii (#33238) üzenetére


teo77
őstag

Mit csinàl ez a jegelés tulajdonképpen?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#33240) Shyciii válasza teo77 (#33239) üzenetére


Shyciii
veterán

Letiltja az adott alprogram működését. Nem fog betöltődni semmilyen körülmények között. Vagyis ha valami meghívná, akkor dob egy FC-t, vagy rosszabb esetben egy reboot-ot.

(#33241) kat10


kat10
tag

szeretném összehasonlítani a fehér nyúl cpu-át akinek ez van fenn megosztaná velem az értékeket?
kíváncsi lennék rá, hogy ha átállítom más értékre akinél jól megy gondolok itt akksi fogyasztásra és működésre nálam ez miben változik meg
nem mintha működésbe rossz lenne az jó de az akksi itt se akar nálam működni
batta meg DDD
vissza kell térnem a tengerre :Y
bár abból jó lenne egy magyar verzsön és a felesleges dolgoktól kitakarított tenger

Go Pats

(#33242) teo77 válasza Shyciii (#33240) üzenetére


teo77
őstag

Köszönöm!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#33243) P3TR!CK válasza Shyciii (#33238) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Igen, engedélyezve van.

(#33244) крокодил


крокодил
tag

Ha esetleg valaki magyarításra adná a fejét, mert nekem most nem nagyon van rá időm:
apkmanager 5.0.2: [link]
használati képregény: [link]

Kicsomagolod a Settings.apk-t, magyarítod amit kell.
Majd a kibontott tartalomból, megnyitod szövegszerkesztővel a res/xml/settings.xml fájlt.
Kitörlöd belőle a következőket.

<com.android.settings.IconPreferenceScreen android:title="@string/privacy_settings" android:key="privacy_settings" settings:icon="@drawable/ic_settings_privacy">
<intent android:targetPackage="com.android.settings" android:action="android.intent.action.MAIN" android:targetClass="com.android.settings.PrivacySettings" />
</ Com.android.settings.IconPreferenceScreen>

Mented a módosított settings.xml-t, és indítod a becsomagolást.
Mikor kérdezi, hogy ez rendszeralkalmazás, Nyomsz neki Y, igent,
majd a második kérdésre is Y igent.
Beindul a becsomagolás, majd mikor kéri, hogy nyomj egy gombot a továbbhaladáshoz,
akkor azt NEM nyomod még meg.
Találni fogsz, az apkmanager mappában, vagy amibe kicsomagoltad a programot egy keep mappát ebbe bemész és kitörlöd belőle a resources.arsc fájlt és a res/xml/settings.xml fájt.
most mész vissza az apkmanagerhez és nyomod meg a gombot a továbblépéshez.
Megtalálod a place-apk-here-for-modding mappában az unsingedSettings.apk-t
NEM KELL szignózni, csak átnevezed Settings.apk-nak felmásolod a gépre és örülsz mert magyar a beállítások menü.

Hasonló módszerrel sikerült működőképesre csomagolnia egy kollégának a freamwork-res.apk-t és az összes többi rendszeralkalmazást, ám azoknál a keep mappából csak a resources.arsc-t törölte.

Ha valaki erre adja a fejét, légyszi rezzenjen erre... :DD

[ Szerkesztve ]

(#33245) Shyciii válasza P3TR!CK (#33243) üzenetére


Shyciii
veterán

Esetleg nincs olyan szoftver telepítve, ami szintén beleszólhat a cpu működtetésébe?

Milyen verziószámú CWM van fenn?

[ Szerkesztve ]

(#33246) P3TR!CK válasza Shyciii (#33245) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Semmi. Teljesen friss minden.

(#33247) #49227776 válasza kat10 (#33241) üzenetére


#49227776
törölt tag

Szevasz!
Nekem 20/300 30/600 60/1100.on van, mert 75/1200-ban nagyon zabálta az akksit, így egy napig simán kihúzom 10perc hívás 30 perc játékkal meg vagy 1,5-2óra netezéssel full fényerőn.. a quadrant (legfrisebb marketes) 2000körül ad pontot 1938 volt a legalsó... :DD

Másik: feltettem a beats audiót, és azt tapasztaltam, hogyha kivezetem 3,5-ös jacken nagyobb hangfalra SOKKAL jobb mint az eredeti!!

Harmadik: Nem haxolt valaki véletlen egy ICS Gallery programot gingerbread-re, mert az az alap galéria ami van enyhén rossz... legalábbis nekem :B Szóval ha tudja valaki hogy lehetne az ics galéria programját ráhaxolni az megosztahtná velem :DD :DD

(#33248) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Sziasztok nagyon gyorsan kéne egy kis segítség biciklis balesetem volt 15 perce és széttört a defy-m képernyője úgy hogy el is romnoltt nem látok semmit csak háttérvilágítás és fekete meg pixeles rsd-el megpróbálnám visszaállítani de nem találom mert nem tudom bekapcsolni a debuggingot. kérlek segítsetek :( :O ez mind a szervíz garancia miatt kell...

k*rva érges vagyok magamra :O :O :O

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#33249) Cogwheel71 válasza #49227776 (#33247) üzenetére


Cogwheel71
tag

Én Neutron Playerrel használom a beatsaudio-t, ezen talán már nem akkora a javulás, a mélytartománya dúsabb lett, némileg elevenebb a magastartománya is. Nagyobb hangfalra rákötve még jobban kijön a defy és a neutron hangminősége. A legjobb persze az lenne ha a beatsaudio ki-be kapcsolható lenne. Persze azért vájt(abb)fülű zenészként, zsebhifistaként megjegyezném, hogy a hangminőség egyik mércéje a hosszú távú hallgathatóság, ebben a beats nem biztos hogy jobb. Fülessel hallgatva van inkább haszna, igaz valószínűleg erre is tervezték.

(#33250) Lacopapi válasza Cogwheel71 (#33249) üzenetére


Lacopapi
addikt

Valóban így van,a fülesre -és jó fülesre-, tervezték, egyszer, ha nagy leszek, tán invesztálok egy eredeti Beats-re, most az AKG-val viszont lényegesen részletezettebb és ezzel együtt megfogottabb a hangkép, amellett hogy szélesebb a sztereo és a mélyek is tisztábbak. Mindez froyon, a gyári lejátszóval. Nem placebo -tény. Utazás közben hosszabb távon is élvezhető (1-1.5h), úgyhogy én örülök,hogy van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.