Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33301) Lacopapi válasza szabof1 (#33300) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ezért sokan hálát fognak rebegni,köszönet mindkettőtöknek :)

(#33302) somi52 válasza domerator (#33298) üzenetére


somi52
őstag

Jo gagyi a mkartyam muki

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33303) teo77 válasza domerator (#33251) üzenetére


teo77
őstag

Domenstor! Adj, légy szìves linket a Reload-ről! Köszönöm!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#33304) domerator válasza teo77 (#33303) üzenetére


domerator
veterán

Az avatarom alatt ott van, hogy LOGOUT Blog... kattints rá! :K :DDD

(hogy ez a Domenstor honnan jött neked?...) :F :F :W

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33305) szabof1 válasza teo77 (#33303) üzenetére


szabof1
őstag

domerator LOGOUT blogjában a legelső bejegyzés. Figyelj, mert 2 link van, a rom és a video hibajavítás!

Szerk.:
Na már tárgytalan :D

[ Szerkesztve ]

(#33306) RootRulez válasza domerator (#33304) üzenetére


RootRulez
félisten

Sztem félregépelte, az "s" az "a" mellett van. :K

Szóval nyugi, senki sem akart Domestosnak csúfolni ;]

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#33307) domerator válasza RootRulez (#33306) üzenetére


domerator
veterán

Én ugyan nem haragszom... az s betűt én is így gondoltam, de az n-t már nem tudom magyarázni... :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33308) teo77 válasza RootRulez (#33306) üzenetére


teo77
őstag

:-D
"Domenator!":-) Időközben le is esett, hogy csak a blogodban kéne szétnézzek. :-)
Köszönöm a tàjékoztatàst Domi, Szabof1!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#33309) domerator válasza teo77 (#33308) üzenetére


domerator
veterán

Szívesen! :R

(maradjunk a Domiban OK?) :DDD :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33310) FearTomi válasza somi52 (#33302) üzenetére


FearTomi
őstag

Igen? Akkor nézd meg az én memkártyám:D

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#33311) teo77 válasza domerator (#33304) üzenetére


teo77
őstag

Ahovà a domiui linkje mutat, ott regelnem kell? Telóról tolteném, de nem megy...

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#33312) teo77 válasza domerator (#33309) üzenetére


teo77
őstag

Ok :-)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#33313) fa4hu válasza FearTomi (#33310) üzenetére


fa4hu
őstag

Szerintem az Antutu nem mér pontosan, az SD Tools teljesen más értékeket hoz.

(#33314) FearTomi válasza fa4hu (#33313) üzenetére


FearTomi
őstag

majd megnézem, de sajnos feltünően lassú az SD kártyám:S

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#33315) teo77 válasza teo77 (#33311) üzenetére


teo77
őstag

Nem sikerül letöltenem, valamiért nem indul el a töltés, mikor ràkattintok.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#33316) Lacopapi válasza fa4hu (#33313) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ez igaz,abban az enyém 6.9/31...(!!) Kérdés ,melyik az igaz .

(#33317) fa4hu válasza Lacopapi (#33316) üzenetére


fa4hu
őstag

Számítógépes másolásnál az SD Tools-hoz hasonló értékeket tapasztaltam (ill. még jobb volt, valószínűleg a Defy kezeli kicsit lassabban a kártyákat).

(#33318) Lacopapi válasza fa4hu (#33317) üzenetére


Lacopapi
addikt

Na ettől nem lettem okosabb ... mindenesetre megnyugtató ,hogy a SEA főzött romokkal szemben sem maradt alul. Bár ezek csak számok ,de mivel ugyanolyan appal mértük ,jó közelítést adnak .

(#33319) fa4hu válasza Lacopapi (#33318) üzenetére


fa4hu
őstag

Antutu-val most nagyobb írási sebességet mértem az olvasásinál... hm...

Mindenesetre érdekes, hogy 2D-ben simán veri a gyári 2.2 a costum 2.3-at.

[ Szerkesztve ]

(#33320) Lacopapi válasza fa4hu (#33319) üzenetére


Lacopapi
addikt

Úgy vélem ,pillanatnyi állapotot tükröz a mérés és mivel sok minden futhat a háttérben ,azok befolyásolják az eredményt.
A 2D csakugyan meglepő ...

[ Szerkesztve ]

(#33321) крокодил válasza domerator (#33304) üzenetére


крокодил
tag

Hello!

Véleményed szerint a DSJ-d jobb mint a 2.2.3?
Ez a gyári megint szórakozik, a naptárat is ugyanúgy bezárja ha eseményt akarok felvenni mint anno az SMS-t...

Lacopapi: Ezt miért csinálhatja?

[ Szerkesztve ]

(#33322) Nyiaz


Nyiaz
aktív tag

A nyulat FR nélkül nyakonvágtam a somokee-val. Fut rendesen, eddig hibát nem találtam. Három nyelvű lett, előfordul kinai, néhol angol, de többnyire magyar. Kössz Somi!!!

(#33323) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Nem tudjátok a ki lehet valahogy törölni az össze naptárbejegyzést a telefonból FR nélkül? :F

Ezzel működhet: Settings->Applications->Manage Applications>Calendar->Clear Data?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#33324) somi52 válasza Nyiaz (#33322) üzenetére


somi52
őstag

Nyomj egy rebotot es akkor jo lesz eltunik a kinai

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33325) Tex válasza somi52 (#33324) üzenetére


Tex
senior tag

Pü ment.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#33326) Lacopapi válasza крокодил (#33321) üzenetére


Lacopapi
addikt

Fogalmam sincsen.

RootRulez...elvileg igen,de ha megy a szinkronod,akkor azonnal visszaállítja :)

[ Szerkesztve ]

(#33327) somi52 válasza Tex (#33325) üzenetére


somi52
őstag

Nezd meg ujra a linket muki 03 18

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33328) Tex válasza somi52 (#33327) üzenetére


Tex
senior tag

A ma hajnali háromból a 2. nem jön be.
A muki linket megnéztem, de ugyanannak tűnik mint a tegnap esti. Mit kéne látnom?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#33329) RootRulez válasza RootRulez (#33323) üzenetére


RootRulez
félisten

Ez nem oldotta meg, de egyel alatta volt egy "Naptár tárolása" is az alkalmazások között, na annak az adatainak a törlése után legyalulódott az összes bejegyzés. :))


Lacopapi Kikapcsoltam a szinkront, kitöröltem mindent webes felületen, és csak a saját bejegyzéseket hagytam meg. Ezután kitöröltem a telóból mindent. Most visszakapcsolom a szinkront és elvileg minden frankó lesz. :U

Azért volt erre az egészre szükség, mert mikor ROM-oltam visszaállítottam a naprátat Backup progival, de közbe szinkronizált is és megduplázódtak a naptárbejegyzések. :W

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#33330) somi52 válasza Tex (#33325) üzenetére


somi52
őstag

Pu ment

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33331) Lacopapi válasza RootRulez (#33329) üzenetére


Lacopapi
addikt

Hát igen,jót akar ,de rosszul akarja....én a contact-okkal jártam így néhányszor. Sajnos nem érdekli,hogy már van,ész nélkül szinkronizál :)

(#33332) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!
Nektek meddig bírja szuflával a "Fehér Nyúl"?
Nekem kevés használattal 2 nap.
Egy kicsit karcsúnak tűnik.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#33333) wPityuka válasza kano (#33332) üzenetére


wPityuka
tag

Nekem is két nap, de még soha semmi nem bírta jobban. Sőt!

[ Szerkesztve ]

Luke, én vagyok az apád! Defy soc> CMX [JB] 12.29 - 2ndboot

(#33334) RootRulez válasza kano (#33332) üzenetére


RootRulez
félisten

Két nap? :F Nekem ugyancsak telt lenne, nem karcsú. :DDD

═════════════════════════════════════════

(#33335) Moleman


Moleman
addikt

Sziasztok!

Tegnap óta én is boldog Defy tulaj vagyok, viszont akadt pár gondom rögtön az elején.

A telefont MS2Gingerrel vettem, tetszett, főleg az alkalmazások, ment a flash is simán, de inkább a jól bevált CM mellett döntöttem (1.5 év blades múlt nem tűnik el nyomtalanul :D).

Első körben felpróbáltam rá a CM9 nightly-t, nagyon bejött, mindene hibátlan volt, amíg el nem jutottam a flash-ig. Ha feltelepítettem a flash playert, onnantól semmilyen weboldalt nem töltött be semmilyen böngésző, legfeljebb csak a google-t (gyári, ICS Browser+, Dolphin HD). Ezzel be is fejeztem az ICS-vel való szórakozást, pont a flash miatt kellett ARMv7-es telefon, de ha van valakinek bevált megoldása, nagyon megköszönném.

Következő körben jött a jó öreg CM7, szokás szerint jó, flash is hibátlan, viszont: a kamera app őskori, mint a Bladen volt, pedig a CM9-ben és az MS-ben már egész jók voltak. Megpróbáltam az MS kamera appjét és FM rádió appjét telepíteni, egyik se ment fel, ahogy a CM9-é sem (utóbbi nem meglepő módon :D). Ami viszont nagyobb probléma, hogy a Bladen nélkülözhetetlenné vált appek se mennek fel, mint például az AZ Menetrend, HiFiCorder, SpeedView. Ez miért lehet? Más rommal nem próbáltam őket, CM7-re terveztem berendezkedni, amíg nem jön egy hibátlan CM9.

Előre is köszi a segítséget!

U.i.: Szoftveres úton szebbé lehet tenni a kijelzőt? A Blade mellett csúnya, a fehér szín sárga és alacsony a kontraszt.
Ja, és kicsit szegényes a CPU beállítási lehetőség (300, 600, 1000 MHz), van erre valami szofisztikáltabb megoldás? A Bladen nagyon apró lépésekben lehetett állítani, ráadásul jóval alacsonyabbra (122 MHz alapjárat jót tett a készenléti időnek :) ).

[ Szerkesztve ]

(#33336) tib78 válasza domerator (#33251) üzenetére


tib78
tag

Tudtam én, hogy visszatérsz ehhez. De legalább a többi kipróbálásából tudtál meríteni ennek a fejlesztéséhez. build.prop bejegyzések, beats, stb... :)

Nekünk, mezei halandóknak csak ki kell várni, hogy kijöjj vele.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#33337) RootRulez válasza Moleman (#33335) üzenetére


RootRulez
félisten

Hogy tetted rá a CM7-et? Visszamentél 2.2-re onnan CM7 és azóta nem romoltál semmit?

Ui.: Recoveryben úgy állítod be a prociértékeket, ahogy akarod (persze ésszel). :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#33338) Moleman válasza RootRulez (#33337) üzenetére


Moleman
addikt

2ndInit, aztán clockworkből telepítettem, először a CM9-et, utána a CM7-et, köztük természetesen wipe.

U.i.: Clockworkben nem találtam CPU beállítást, a gyári recovery pedig csak egy fehér felkiáltójeles háromszöget hoz be egy robottal, és annyi, ki kell venni az akksit. :D

[ Szerkesztve ]

(#33339) Joke21


Joke21
aktív tag

Domerator: Tegnap felraktam a domiui reload-t, bár picit azért még belepiszkáltam. Egy-két észrevétel: Miután elindult a telefon egyből nyúlnék a lockscreen feloldásához, jó esetben csak eltököl még vele egy jó darabig, rossz esetben újraindul. Tegnap pl a bootképernyőtől kezdte újra, tehát nem teljesen indult újra. A beállított vsel értékeken használom, ami jóval több, mint amin én általában szoktam. (Mondjuk ez annyira nem zavar, olyan sűrűn nem indíthatom újra.) Viszont ami zavart: első töltés, teljesen lemerítettem. Rádugtam töltőre és bekapcsoltam kicsivel később és úgy töltöttem. (Kell, hogy ébresszen.) Láttam, hogy tölti. A fura meglepetés reggel ért. Még mindig töltött! Lehúztam töltőről és ugyan úgy 9%-n állt, mint este mikor felraktam. Újraindítottam és megjavult, 99%-n állt. Kicsit fura és nem is a legjobb így, remélem következő töltésnél nem lesz ilyen. Egyébként egész jól szalad.

(#33340) domerator válasza tib78 (#33336) üzenetére


domerator
veterán

Persze... azért reloaded... a build propban is van jópár plusz (úgy tűnik be is vált... pl. a net tweaks)... beats audio is nagyon jó nálam legalábbis, szóval most ezt nyúzom és nincs hiányérzetem.

----------------------------

(#33339) Joke21

Domerator: Tegnap felraktam a domiui reload-t, bár picit azért még belepiszkáltam. Egy-két észrevétel: Miután elindult a telefon egyből nyúlnék a lockscreen feloldásához, jó esetben csak eltököl még vele egy jó darabig, rossz esetben újraindul. Tegnap pl a bootképernyőtől kezdte újra, tehát nem teljesen indult újra.

Az első boot, vagy reboot után a lockscreen ilyen lusta nálam is, várni szoktam 10mp-et és rábökök... akkor rezzen és utána megy... DE ez csak reboot után van, folyamatos használatban tökéletes.

A beállított vsel értékeken használom, ami jóval több, mint amin én általában szoktam. (Mondjuk ez annyira nem zavar, olyan sűrűn nem indíthatom újra.)

Szándékosan magasabbra tettem a vseleket, hogy ne legyen hotboot, reboot, vagy bootloop probléma. Állítgasd kedvedre a boot menüben. Ha megvan a telódnak kényelmes érték, akkor root explorerrel át is írhatod a bootmenü config fájlt. Magamnak sem annyi, mint a publikus verzióban, én is lejjebb vettem őket.

Viszont ami zavart: első töltés, teljesen lemerítettem. Rádugtam töltőre és bekapcsoltam kicsivel később és úgy töltöttem. (Kell, hogy ébresszen.) Láttam, hogy tölti. A fura meglepetés reggel ért. Még mindig töltött! Lehúztam töltőről és ugyan úgy 9%-n állt, mint este mikor felraktam. Újraindítottam és megjavult, 99%-n állt. Kicsit fura és nem is a legjobb így, remélem következő töltésnél nem lesz ilyen.

Hát ez tényleg fura, de nem tudok rá mit mondani, mert nálam ilyen nem jelentkezett (sőt azt kell mondanom, hogy soha semmilyen romnál nem volt efféle anomália). :F

Egyébként egész jól szalad.

Azt tudom... nálam is :C

Egyébként szabad tudni mit piszkáltál? :U

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#33341) RootRulez válasza Moleman (#33338) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor nem is tettél fel 2.2-őt alapnak? Azzal kéne kezdeni, ha CM7-ezni akarsz, főleg MS meg CM9 után nem árt egy kis 2.2-es alap. :DDD

═════════════════════════════════════════

(#33342) kano válasza RootRulez (#33334) üzenetére


kano
nagyúr

Ez nekem sz@r. Defy+ ROM nekem ennél sokkal jobban bírja, viszont az egy kicsit lassabb. Egyébként elolvastátok, hogy azt írtam "kevés használattal".
Ez azt jelenti, hogy GSM hálón, szinkronizáció letiltva, napi 15-20 perc beszéd és kb. ugyan ennyi mobilnet.
Más:
Tud valaki olyan programot ami tud váltogatni az aktív billentyűzetek között úgy, hogy nem kell kilépni pl. az SMS programból?
Köszi

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#33343) Moleman válasza RootRulez (#33341) üzenetére


Moleman
addikt

Ja, nem tudtam. :D Oké, akkor este nekiállok megint.
(Tudnál linkelni egy leírást a 2.2 telepítéséről? Még csak a Clockworkben vagyok járatos. :) Köszi!)

(#33344) RootRulez válasza kano (#33342) üzenetére


RootRulez
félisten

Ha hosszan rányomsz a szövegbeviteli mezőre és "input mehthod" (beviteli mód) menüre kattansz, ott nem tudsz választani? :F

Moleman
Az előzmények ismeretében (ms, cm9) nem vagyok benne biztos, hogy egy sima *.sbf pakolással felmehet a 2.2, de majd megmondjál a többiek. Lehet csak én komplikálom túl...

(#33345) kano Nincs mit! :))

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#33345) kano válasza RootRulez (#33344) üzenetére


kano
nagyúr

B@ssszus! Pedig már csináltam többször is. :O
Köszi!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#33346) Szombó válasza Lacopapi (#33320) üzenetére


Szombó
senior tag

Az én adataim.Gyári 2.2-vel.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#33347) somi52 válasza Moleman (#33343) üzenetére


somi52
őstag

Cm9 telepitése utàn a marketbol szedd le ujra az apkat. cm7 regebbi apkàk nem mingyedik jo a cm9nek

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#33348) Lacopapi válasza Szombó (#33346) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nohát ez az :D Kicsit megpiszkálva a CEE is ugyanúgy teljesít....

Moleman...EZT ajánlom elolvasásra.

[ Szerkesztve ]

(#33349) Moleman válasza somi52 (#33347) üzenetére


Moleman
addikt

Most CM7 van fent, mégse mennek. A problémás alkalmazások meg sem jelennek marketen (Bladen igen :F), Titaniumból és apk-ból is próbáltam telepíteni őket, onnan se mennek. Lehet, hogy az FWVGA az oka? :(

Lacopapi: Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#33350) Szombó válasza Lacopapi (#33348) üzenetére


Szombó
senior tag

Úgy tűnik játékra jobb a választás,mint egy custom rom.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.