Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26301) domerator válasza Integrale (#26300) üzenetére


domerator
veterán

Torold ki a zipbol nyugodtan.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26302) mumtaz válasza domerator (#26299) üzenetére


mumtaz
senior tag

Még most is teszteled? Én most töltöm lefele.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#26303) Integrale válasza domerator (#26301) üzenetére


Integrale
veterán

köszönöm a gyors választ! arra van mód, hogy a 4 utasítással rendelkező restartot is beleapplikáljam?

"Bad reklám is reklám too"

(#26304) domerator válasza Integrale (#26303) üzenetére


domerator
veterán

Benne van... milyen romot nézel te?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26305) Black Phone válasza domerator (#26299) üzenetére


Black Phone
senior tag

cpu-t mire állítottad? köszi

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#26306) Integrale válasza domerator (#26304) üzenetére


Integrale
veterán

miui 2.2.3 Mozzarella féle német! esetleg a dsj-hez kérhetnék linket?
:R

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#26307) Black Phone válasza Integrale (#26306) üzenetére


Black Phone
senior tag

itt van

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#26308) domerator válasza Black Phone (#26305) üzenetére


domerator
veterán

smartass 400, 800, 1200 (26, 38, 60), 400000, 400000, 1200000, 800000, 200000. threshold 25 es 65%

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26309) Black Phone válasza domerator (#26308) üzenetére


Black Phone
senior tag

Köszi szépen

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#26310) Integrale válasza Black Phone (#26309) üzenetére


Integrale
veterán

köszi mindent!

jó éjszakát!

"Bad reklám is reklám too"

(#26311) szabof1 válasza Black Phone (#26293) üzenetére


szabof1
őstag

Az MS2Ginger V3 bétához (teszthez) még kellett a végén egy fixed SBF telepítés, próbáld meg azt is!

(#26312) szabof1 válasza w333 (#26290) üzenetére


szabof1
őstag

Szerintem mehet a WIUI-ra (ha legalább 5.0.3.1-es a Custom Recovery).
Én a bétát CM7.2-re tettem fel. De visszafelé már nem megy ilyen könnyen. Akkor már 2.2 CEE-ről kell indulni.

(#26313) GAMM-R válasza Lacopapi (#26262) üzenetére


GAMM-R
csendes tag

Köszönöm szépen a választ. A t-nél Defy-t 49-ért tudok venni dominóval, házhoz szállítva.
Az szerintem elég baráti.

Üdv: Gamm-R

(#26314) GAMM-R válasza szabof1 (#26265) üzenetére


GAMM-R
csendes tag

Köszi. X8-am van és arra főzött ROM-okat tettem sorra, de a CM7 bevállt.
A Defy-hez tudsz adni ROM tippet, melyiket érdemes rátolni és hol találok telepítési útmutatókat?

Üdv: Gamm-R

(#26315) domerator válasza domerator (#26299) üzenetére


domerator
veterán

Az az érzésem, hogy a most egymás hegyén-hátán kijött 2.3.3 miui romokból szinte mindegy melyiket választja az ember, mert úgyis egy alapra épülnek és szerintem most megint történt valami olyan előrelépés, mint az első icsmiuidsj romnál.

A dsj romban azt vettem észre, hogy ha a dark téma van kiválasztva, akkor a menü görgetés sokkal simább, mint a fehér téma esetén (francba)... kénytelen leszek a sötét témát használni? :F

Más:

Az xda-s DX rom meglepően simán és k..vagyorsan szalad... teli van DX appokkal, amik ráadásul jól is működnek és a romnak is kellemes a színvilága. Ha kijavítanak pár hibát, akkor igencsak alternatíva lehet. Az apns conf nem a miénk, vagyis nincs mobilnet (apns cserével megoldható), viszont a display forgatás nem megy és a háttérvilágítás se kézzel, se automatikusan nem szabályozható... ezt javítaniuk kell. A rom amúgy valószínűleg cm7 stable alapú, de át van szabva rendesen. Angolul beszél, de rengeteg kínai szöveg maradt benne és ez odexelt rom (akármi legyen is az...), a system/app-ban minden apphoz ott van az .odex fájl. Lehet hogy ezért olyan gyors és sima az egész rendszer működése? (a gyári froyo is odexelt)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26316) domerator válasza domerator (#26299) üzenetére


domerator
veterán

Nem akarom kétszermondani kétszermondani... :W

(k..va mobilnet... hétfőn lesz már rendes netem...)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26317) bigsee válasza Black Phone (#26298) üzenetére


bigsee
addikt

Én felraktam haverom Defy-jére (vörös lencsés). Két napig volt nálam, minden ment, 720p, wifi, akksi jól bírta, de csütörtökön visszaadtam neki. Még nem szólt ;)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#26318) zenwalk


zenwalk
senior tag

sziasztok
CM7-re feltelepítettem a CM9-et. A setup wizardnál viszont nem lép tovább.Hogy tudom visszaállítani a telefont pl cm7-re vagy a sima froyora?

(#26319) Black Phone válasza bigsee (#26317) üzenetére


Black Phone
senior tag

Letudnád írni,hogyan csináltad az enyém piros lencsés.
Hátha valamit kihagytam és az miatt.
Köszi

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#26320) girnyau válasza polcsa (#26272) üzenetére


girnyau
tag

Helló!

Én nem tudom, hogy kinél hogy működik a CM7.2 31.-ei nightly, de nálam a kamera nem indul el így én vissza tettem a 26.-ait.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#26321) Joke21 válasza Black Phone (#26319) üzenetére


Joke21
aktív tag

Azt azért vedd figyelembe, hogy ő a bétát rakta fel. Ahhoz pl kellett a fixed sbf, ami telepítette a kernelt is többek között. Itt nem kell, mert benne van a rom-ban.

Ahogy szabof1 írta, úgy kell telepíteni. Ez van az xda-s oldalon is. Valamit elrontottál, ha így nem megy fel.

(#26322) RootRulez válasza girnyau (#26320) üzenetére


RootRulez
félisten

A Quarx félét próbáltad, a 3-aival Mozznak nem ment a Market, illetve FC-zett nekem az elsejei van fent...

═════════════════════════════════════════

(#26323) Joke21 válasza domerator (#26315) üzenetére


Joke21
aktív tag

Az odex fájloknak bootoláskor van jelentőségük. Gyorsabban áll fel a rendszer a segítségükkel. Utána már nincs jelentőségük.

(#26324) domerator válasza Joke21 (#26323) üzenetére


domerator
veterán

Koszi az infot.. akkor siman ki is lehet oket rakni?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26325) hodostamas


hodostamas
addikt

no, két hete a miui.hu-n... egyszer votl hotboot-om marketnél, amúgy 0 fc, akadás stb.. minden megy ahogy az meg van írva. jelenleg azt mondom stabilabb mint a cm7, és ha csúcssebességben nem is, átlagolva simán veri.
Nálam egyedül a Yt-re való feltöltés nem megy, de ezt elnézem neki, mert amúgy nincs más hibája.

Ajánlott!

[ Szerkesztve ]

(#26326) Joke21 válasza domerator (#26324) üzenetére


Joke21
aktív tag

Igen, nyugodtan. Az első bootolás ideje megnő, de azt egyszer kell csak megvárni.

(#26327) RootRulez válasza hodostamas (#26325) üzenetére


RootRulez
félisten

Nincs rezgés a bill-re. :P

═════════════════════════════════════════

(#26328) hodostamas válasza RootRulez (#26327) üzenetére


hodostamas
addikt

upsz, tényleg.. de ez engem nem érint :DDD

De szerintem még ez is elnézhető neki.. akku kezelése egyértelműen jobb, főleg készenlétben.

(#26329) RootRulez válasza hodostamas (#26328) üzenetére


RootRulez
félisten

Amúgy meggyőztél, ha hazakeveredek vidékről, igencsak kipróbálom a MIUI vonalat... És akkor ez lesz a "tesztalany". :K

═════════════════════════════════════════

(#26330) Black Phone válasza Joke21 (#26321) üzenetére


Black Phone
senior tag

Köszi,úgy csináltam ahogyan leírta szóról szóra de sajnos nem jó :-(

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#26331) w333 válasza Black Phone (#26330) üzenetére


w333
félisten

Ms2Ginger v3.0 még nincs kész :( ami a tegnap este letölthető volt azt már törölte walter79 mert volt benne valami bug és azt irta hogy még a mai napon kiadja a végleges V3.0 verziót :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26332) Integrale válasza domerator (#26304) üzenetére


Integrale
veterán

Valahogy ki lehet írtani a romból a GO-dolgokat? a launchert már sikerült átraktam a miui-félét de az időjárás és társai megmaradtak :(

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#26333) Black Phone válasza w333 (#26331) üzenetére


Black Phone
senior tag

Köszönöm szépen az információt

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#26334) pandrasz


pandrasz
csendes tag

Üdvözlöm a fórum tagjait. Jó néhány hónapja olvasom rendszeresen a hozzászólásokat és meg kell ,hogy mondjam sokat segítettek. Nekem közel egy éve van Defy-m és ez az első androidos készülékem. A kezdeti bátortalanság után néhány hónap elteltével ,a sok információ begyűjtése után hozzákezdtem én is a 'romoláshoz'. A CM7 után áttértem a MIUI vonalra és most azt mondhatom ,hogy egy számomra jól működő telefont használok. Persze az ember kiváncsi az új dolgokra. Most azt tervezem ,hogy a CEE froyo alapot lecserélem SEA froyo-ra és úgy vissza a mostani jól belakott MIUI-ra (MIUI 2.1.13 ). Annyit még hozzátennék ,hogy Bayer lencsés Defy-m van. Viszont egy kis segítséget (linket) kérnék a megfelelő SEA alap letöltéséhez.

[ Szerkesztve ]

(#26335) Integrale válasza pandrasz (#26334) üzenetére


Integrale
veterán

[SEA]

Nekem korábban ezt ajánlották!

"Bad reklám is reklám too"

(#26336) pandrasz válasza Integrale (#26335) üzenetére


pandrasz
csendes tag

Köszi! :R

(#26337) Integrale válasza pandrasz (#26336) üzenetére


Integrale
veterán

Ne nekem, én is más tollával ékeskedtem :D

"Bad reklám is reklám too"

(#26338) mm89


mm89
őstag

Sziasztok!
Aki a wiui 2.2.3-at használja annak feltűnt, hogy nem lehet állítani a ledet? Hiányzik a beállítások menüből a led beállítások... Ez vajon szándékos?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#26339) domerator válasza mm89 (#26338) üzenetére


domerator
veterán

Most nezem... dsj-bol is hianyzik

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26340) Z0C! válasza domerator (#26339) üzenetére


Z0C!
őstag

Wajkos 2.1.20 kivételesen jól fut.

most 1 darabig sztem nem is váltok....

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#26341) natë válasza RootRulez (#26329) üzenetére


natë
nagyúr

Ha nem zavar a magyar nyelv hiánya a germán jelenleg a legjobb MiUi.

Más: földobtam a labdát xda-n, azt állítják hulla mindegy a froyo alap egy jóideje a custom romoknál, szóval placebo ;]

[ Szerkesztve ]

(#26342) Davebowman válasza domerator (#26339) üzenetére


Davebowman
senior tag

Wajk nem tudná esetleg elárulni, hogy hol állítja azt be, hogy mi legyen a menüben és mi ne? Valahogy az az érzésem, csak ebben rejlik az ereje. Azóta van fent a 2.1.6 wajk, hogy mondtad és már 50 órája megy 06:00-23:00-ig folyamatos g2-vel + facebook+skype kliens pihen alatta. Mintha valami azt súgná, hogy csak a felületét kell megtanulni átírni és nem kellene a rom csere sem, hisz tökugyan azokat a fájlokat másoljuk tök ugyanolyan (zárt)kernellel, stb. Linuxot se telepítük újra, ha gnome helyett Kde-t akarunk nem igaz? Az 1200/60 as értékeet hamarosan teszetelem egy video konvertáló progikával, ha ott gyorsabb, akkor meg is tartom.

u.i.: ja 1 bajom télleg van a 2.1.6-tal, az a szürke csík a naptárban :(

u.i.: MAGYARÍTás ügyben kihez lehet forulni? Szeretnék én is megpróbálkozni vele, ha valaki leírja melyik fájlokban kell keresni és milyen szerkesztővel (hexa is lehet)

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#26343) bigsee válasza Joke21 (#26321) üzenetére


bigsee
addikt

Kösz, mindent leírtál...!!! :K

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#26344) Integrale


Integrale
veterán

Mi kell ahhoz, hogy stock rendszer alatt is tudjam babrálni a cpu-t?

Mozzarella (#26345): én szűk 3 hete használom 1200-on, 62vsel mellett (kisebbnél fagyott/újraindult) aksi időben nem vettem észre jelentős változást! meg igazából quadranton kívül sebességben sem ...

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#26345) natë


natë
nagyúr

Az 1200-es beállítás mennyire "necces"? Jól tolerálják a defy-ok? Akkuidőben változás?

(#26346) natë válasza Integrale (#26344) üzenetére


natë
nagyúr

Ez. A legfrissebbet válaszd.

[ Szerkesztve ]

(#26347) polcsa válasza girnyau (#26320) üzenetére


polcsa
aktív tag

Igen, sajna nálam sem megy a 31-i nightlyval kamera!

Kérhetek egy kis nightly kiképzést.
Hogy megy az előre ill. visszalépés? Ilyen közeli verzióknál simán installálom a korábbi/későbbi zipet?
A beállításaim ilyenkor nem vesznek el?
Hogyan tudom lementeni a beállításaimat, ha néha 0-ról szeretném a romot tenni?
Az normális, hogy a bekapcsoláskori méhecskés "M"otorla logo annak ellenére 7.1-11-et jelez , hogy rátettem a 7.2-t?

Erről: "cm72-120131.0531-NIGHTLY-Defy.zip" melyik nighlyra lépjek vissza a kamera miatt?

Ja, és a fenti nightlyról átléphetek a Quarxosra is?

[ Szerkesztve ]

(#26348) Integrale válasza natë (#26346) üzenetére


Integrale
veterán

A korábbi verziót elég csak uninstallálni?

"Bad reklám is reklám too"

(#26349) w333 válasza Integrale (#26348) üzenetére


w333
félisten

Jelenleg milyen rom van a telefonon ?

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26350) Integrale válasza w333 (#26349) üzenetére


Integrale
veterán

mezei CEE !

?

"Bad reklám is reklám too"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.