Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26751) polcsa válasza Matada2.3 (#26743) üzenetére


polcsa
aktív tag

(#26752) Joke21 válasza CoolBoy323 (#26746) üzenetére


Joke21
aktív tag

Én azért más munkáját nem szaroznám le úgy, hogy kb fél napig használom.

(#26753) CoolBoy323 válasza Joke21 (#26752) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

akkor Te ne szarozd le...
én ennyi idő alatt rájöttem, h gyk. használhatatlan, SZÁMOMRA EGY NULLA összességében!

vannak benne jó, sőt remek dolgok, de allinall a véleményem, h egy forintot nem ér!!

(#26754) w333


w333
félisten

Egy kis OFF :B

Chrome Beta for android :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26755) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

A miui névjegyzékben be tudom állítani valahol, hogy családnév szerint rendezzen? Mintha láttam volna ilyesmit nyomogatás közben, de a névjegyzék beállításaiban nincsen.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#26756) forest601


forest601
tag

Mitől van az hogy ha belépek a kamerába és fényképezni akarok akkor egyből kifagy ezzel a szöveggel: "...com.android.camera váratlanul leállt..."

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#26757) felic555


felic555
tag

domerator: kb 2 napja ha lehúzom usbről a telót akkor ezt írja ki nekem:
Adat áthelyezése az SD kártyára
Képernyőképek és fényképek is át lesznek helyezve az SD kártyára a több szabad belső memória miatt.
itt van egy ok és egy mégse válasz. már mindkettőre nyomtam de mindig kiírja.
egyébként az 1.11.25-ös domiui-d van fent. és van kb 1 giga még a belső memóriából szóval nem tudom miről beszél... nincs valami ötleted?:/ nem annyira egetrengető probléma csak kicsit zavar...

(#26758) tarnagy válasza CoolBoy323 (#26753) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Fölösleges dolog gorombáskodni és durvulni, a tény az tény: sajnos nálam (és bizonyára sokaknál) sem jött be az MSG 3.0, valóban jó dolgok vannak benne, de nem használható. Lehet, hogy a Bayer-eseknek jó, de nekem (SOC) nem! Ez nem azt jelenti, hogy kidobandóan rossz, hanem azt, hogy nem egyformák sem az ízlések, sem a telefonok, sem az emberek...

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#26759) Halo válasza w333 (#26754) üzenetére


Halo
senior tag

ehgen , csak disz kántri nem települ.........
:(

hivatalosan csak 4.0-tól és csak ezen országokban

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#26760) Toto00 válasza CoolBoy323 (#26753) üzenetére


Toto00
tag

én sem értek egyet! volt cm7-em, miui-m, de egyikkel se ment tökéletesen a wifi. itthonit pl 1szer sikerült megtalálni és soha többet, mókolhattam bármit. ms2ginger egyből, stabilan tapad. sztem ha vkinek nem kell minden extra módosíthatósággal ellátott rom és fontos stabilitás és a talán jobb akku idő, mindezek mellé bejön a gyári feeling akkor ez egy tökéletes választás. egy nap után ez a véleményem. mondjuk nem lenne baj ha a launcheren és a status baron lehetne állítgatni, de persze mehet rá bármelyik másik.

(#26761) w333 válasza Halo (#26759) üzenetére


w333
félisten

Hát kár érte mert én nagyaon szeretem a google chrome böngészőt :K
Na mindegy marad a miui browser az is nagyon jó és gyorsabb mint az android gyári böngészője :C

(#26760) Toto00: Én pedig azt ajánlom hogy aki nagyon stabil Android rendszert szeretne az tegye fel a 2.2 froyo-t,ugyis van már belőle magyar verzió és szerintem az eddigi legstabilabb rendszer :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26762) csicsaaa


csicsaaa
tag

MS2Ginger-ben működik mindenkinek a Freemail-es e-mail fiók?
Már a 2.1 ben sem tudtam küldeni de most sem tudok a 3.0-ban!Ezelőtt ment minden, a küldés fogadás, most csak a fogadás az ami megy, a küldés nem... :W
Próbáltam már törölni és azután újra kalibrálni a beállításokat de ugyan az a helyzet hogy "hitelesítési hiba" :F

Védd a fákat, egyél hódot!!!

(#26763) Toto00 válasza w333 (#26761) üzenetére


Toto00
tag

ott a pont! de ms2ginger sztem jó lett :)

(#26764) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Felraktam a cm9 et de amikor a cpu-t barálnám a rebootnál nem képes a logonál tovább haladni... Ha resetelem akkor meg megy most akkor hogy? Miért?

Finn the human

(#26765) somi52 válasza Matada2.3 (#26764) üzenetére


somi52
őstag

Nekem is csinálta de aztán beált tesztelted már a wifit nálam eddig a legjobb az elözö romokhoz képest. Cm9

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#26766) Matada2.3


Matada2.3
veterán

A wifi fullos de neked hogy állt be?

Finn the human

(#26767) somi52 válasza Matada2.3 (#26766) üzenetére


somi52
őstag

Aksi kibe talán valamelyik cpu beállitást nem szereti

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#26768) R19


R19
senior tag

A DW Contacts & Phone & Dialer progit szeretném alapértelmezetté tenni a Wiui 2.2.3 alatt a "beépítettel" szemben.
Megoldható ez valahogyan? A beállításokban nem igazán találtam lehetőséget erre.

(#26769) Integrale válasza Integrale (#26749) üzenetére


Integrale
veterán

Mégsem a 8gigás kártya az oka! Most is csinálta amint beállítottam a wajkidom prociértékeket ! Csinálhat magas/alacsony dolgok miatt fc-t bármi? (esetemben a launcher és vagy a status bar! )

"Bad reklám is reklám too"

(#26770) somi52 válasza Integrale (#26769) üzenetére


somi52
őstag

Huzd fel ujra a romot wipe c d a datát ne

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#26771) domerator válasza felic555 (#26757) üzenetére


domerator
veterán

Nnna.. van már rendes routerem is... száguldok a neten... :C

(#26757) felic555

Sajna ennek helyrehozására nincs ötletem... akkor, amikor sokat kísérleteztem az 1.11.25-tel (programok telepítése-törlése, kernelek cserélgetése, stb...) a végére nekem is kiírta egyszer ezt ha jól emlékszem, de ez tényleg erős nyúzás után volt...

Próbáltál recoveryben wipe cache és wipe dalvik törlést? (nem data factory reset!!!)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26772) somi52 válasza domerator (#26771) üzenetére


somi52
őstag

Na akkor jöhetnek a wifi és router kérdések ?

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#26773) Integrale válasza somi52 (#26770) üzenetére


Integrale
veterán

Már az is megvolt! Ma már 3x ment fel ez, ebből egy teljesen tiszta telepítés, SEA újra flesh stb!

De most remélhetőleg rájöttem a hibára, 800mHz a középső érték és 40vsel mellett én ezt kapásból lecsaptam 37-38ra ezzel újraindulgatott nem töltötte be 100%-ra a home stb
visszaemeltem 40-re és most eddig pöpec!

"Bad reklám is reklám too"

(#26774) domerator válasza somi52 (#26772) üzenetére


domerator
veterán

Nem!!!! :(( ... :DDD küzdöttem vele egy órát, mert megtévesztettek a kínaiak, hogy az alap beállítás az adsl... addigra meg már mindent összekutyultam és a netbook hálózata sincs a topon... szóval kérdések nem!

..és most kipróbálom a mokee romot... :K :DDD

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26775) somi52 válasza domerator (#26774) üzenetére


somi52
őstag

Gondoltam .nem komalyan kérdeztem

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#26776) domerator válasza somi52 (#26775) üzenetére


domerator
veterán

tudom... :D .. de arra pont jó volt, hogy röviden kipanaszkodtam magam... :DDD :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26777) tothfeca


tothfeca
csendes tag

Sziasztok!
jelenleg ezt használom: WajkIUI_multilang_1.12.16_ICS és nekem az ebben lévő böngésző nagyon nem jön be, az alap, eredeti android böngészőt nem lehet valahogy felvarázsolni rá? Marketen nem találtam olyan böngészőt ami bejönne

Föri voltam

(#26778) tcb


tcb
csendes tag

Hétvégen 1 üveg bor után rámjött egy romolhatnék (az első oldalon lévő "rom pánik" nemsokat ért), így az addigi jól bevált CEE alapra helyezett CM7 stable + kangNightlyt gyalultam le.

Persze előtte elég sokat olvastam a postokat és a rejtélyes nyavajákat elkerülve mindent úgy csináltam ahogy el volt írva:
- mielőtt még hozzákezdtem volna domerator ill Lacopapi cpu beállításit teszteltem (domerator vsel értékei tökéletesen mentek az adott frekihez, de a bizt kedvéért +1vselt adtam nekik)
- cm7 alatt factory reset
- sfbről SEA (wipe data/cache is ment utána)
- SEA alatt formáztam SDt (32 gb)
- pontként az i re felraktam Wajk 2.2.3 MIUIját (életem első MIUIja) (szintén a biztonság kedvéért wipe cahce/davik ment miután belaktam a romot)

Tehát úgy gondolom, hogy a vállalkozó kedvű játékosok előbb varázsoljanak egy stabil romot és azon próbálják ki a cpu beállításokat és ha tutira akar menni, mindent gyalul és 0ról kezd
(időtartam 2. üveg bor)
elkerülve a rejtélyes problémákat ill időtakarékosság céljából hasznos a fórum olvasása, ajánlom mindenkinek!
Az okosoknak köszönet a leírtakért!

Ezek után olyan a rom mint a villám és a MIUI vonal maximálisan megfelel (nincs fagyás, bootloop stb.)

(#26779) forest601 válasza w333 (#26761) üzenetére


forest601
tag

Chrome nekem is tetszene :C

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#26781) miyu válasza natë (#26690) üzenetére


miyu
tag

reggelt!

miui-ger verziódat te most milyen cpu beallitasokkal hasznalod?

(#26782) w333


w333
félisten

Igen nagyon jó de az a baj hogy csak ics-en müködik, de mind1 jó nekem a miui web browser is :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26783) mm89


mm89
őstag

Wiui 2.2.3
Miui/wiui használóktól szeretném kérdezni, hogy én emlékszem rosszul vagy eddig tényleg a híváslistában úgy volt, hogy egy névjegy összes hívását (nemfogadott, fogadott) egybe rendezte és arra kattintva kibontotta, alapból csak az utolsó volt látható? Most nekem külön mutat mindent és nem találom hol kéne átállítani..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#26784) w333 válasza mm89 (#26783) üzenetére


w333
félisten

Igen jól emlèkszel nekem is igy van a wiui 1.10.21 verzióban ès nem tudom hogy be lehet àllìtani ebben az ùj verziòban :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#26785) felic555 válasza domerator (#26771) üzenetére


felic555
tag

na megvolt a wipe cache/dalvik de újraindítás után megint a képembe vágta magát:D usb lehúzása után is. na sebaj valószínüleg úgyis felteszem a 2.2.3 pub-ot:) azzal meglátom csinálja-e. egyébként az mennyire lenne gáz, ha az órajeleket meg vselt visszaállítanám az 1.11.25-ben lévőkre? csak mert nem igazán szeretném 1200-on járatni a procit. vagy legalábbis eddig nem volt rá szükség...

(#26786) domerator válasza felic555 (#26785) üzenetére


domerator
veterán

Oda álítgatod, ahova akarod :K :D

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26787) felic555 válasza domerator (#26786) üzenetére


felic555
tag

csak azért kérdezem, hogy úgy lassabb lesz és te is ezért raktad feljebb? mert aláírásodból úgy tűnik:D

(#26788) mm89 válasza w333 (#26784) üzenetére


mm89
őstag

:( Pedig nekem az kell!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#26789) domerator válasza felic555 (#26787) üzenetére


domerator
veterán

Nem feltétlenül... a telefonok közötti eltérések miatt van, aki a gyári beállításokkal is sima működést tapasztal... próbálgasd nyugodtan.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26790) somi52


somi52
őstag

Érdekes mégse erröl a cm9röl nem tudok linkelni!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#26791) jumika


jumika
csendes tag

Sziasztok!
Próbálkozott valaki linux telepítéssel defyre?
Én a Linux Installer nevű appot töltöttem le a marketből, és azzal cm7 alatt sikerült működére bírni, de csak "directory" módban. Most wiui-t használok, de ezen sajnos sehogy nem jön össze. Ha valakinek van valami tapasztalata, légyszi írja már meg!
Köszi!

Ui: Az előbb sikerült ezt a sima defy fórumba postolnom, de úgyérzem ide jobban illik.

(#26792) natë válasza miyu (#26781) üzenetére


natë
nagyúr

Domerátoréval, de szerintem ma visszalövöm a lacopapi félére. Egyébként mindkettőn stabil, csak nekem elég az 1100.

(#26793) tothfeca


tothfeca
csendes tag

Ha már párszor telepítettem külömböző ROM okat a telóra, akkor ajánlatos csinálni ROM csere előtt egy repartot nem, ami a szemetet letörli. Ez azt jelenti, hogy RSD-vel rakok fel egy romot?
Bocsi a hülye fogalmazásért

[ Szerkesztve ]

Föri voltam

(#26794) miyu válasza natë (#26792) üzenetére


miyu
tag

hát domerátoré csak 3al növelt vsel értékekkel használható nálam, mert kb miui ger bootképernyőnél nem jutok tovább
sőt simább volt a ger az alap beállításokkal, de majd még szakértgetem, aztán lehet énis visszakúszok lacopapi félére

bejovo hivasnal a miui-ger hatására van most egyből felvehető állapotban a telefon, vagy a proci beallitasok miatt? ugyanis nekem a romtelepítés és a proci állítás egyszerre történt igy nemtudtam nagyon kibogózni, h mitől lehetett

én még kiszedtem az általad szelektált romból a miui feedbacket meg a mitalkot meg még 1-2 dolgot

egyebet kell állítani vagy te belőtted a heapsize-ot és egyebet?

(#26795) natë válasza miyu (#26794) üzenetére


natë
nagyúr

A heap size-t átállítottam, a market fix is benne van és a haptic is megy :)

Nálam ez a hívásos dolog sosem jelentkezett, egyik romnál sem, szóval passz.
A domerátor féle beállítás nálam stabil, de érezhető különbség nincs a lacopapi-féle beállításhoz képest (negatív irányba sem).

(#26796) Integrale válasza natë (#26795) üzenetére


Integrale
veterán

A heap size növelése mire is jó pontosan? És hol érem ezt el?

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#26797) domerator


domerator
veterán

EZT itt láttátok már?

Ha jól értelmezem, valamelyest megtört a jég... ezzel van visszatérés a rosszul flashelt gingerbreadről.. csak mivel kínai, a vakura vigyázni kell...

Javítsatok ki ha tévedek...

(a kernelt már leszedtem, a full sbf marha lassan jön lefele... de jó, hogy van rendes netem..) :D

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#26798) Joke21 válasza domerator (#26797) üzenetére


Joke21
aktív tag

Jól értelmezted.

(#26799) miyu válasza domerator (#26797) üzenetére


miyu
tag

vajh ha rádob az ember egy cm7 et vagy bármit akkor is vigyázni kell a flashre? vagy rá se megy a bl6 miatt?

(#26800) mm89 válasza domerator (#26797) üzenetére


mm89
őstag

the zip does not work... it seems we have another kind of bl6.
it uses the same key as bl4 and bl5,
other than the key in other bl6 sbf...

Azért ez mégse cg 6..

Más:
Aki szokta egyénileg állítani az auto fényerőt, attól elfogadnék egy értéktáblázatot, hogy neki hogy van, mert most kísérletezek :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.