Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25351) miyu válasza natë (#25350) üzenetére


miyu
tag

nekem is már kb 1,5-2 hónapja 1.12.16 os miui.us van fenn és még nem csinalt semmi hibát, lusta vagyok újat felcsapatni, meg a minek kategória.

max majd a 4.0...ha majd talán egyszer lesz működő

(#25352) somi52 válasza natë (#25350) üzenetére


somi52
őstag

Fél évig én is az voltam miuihu romokat használtam csak most egy kicsit kalandozok tesztelgetek a 4.0ics rom is volt már fent

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#25353) defygaben77 válasza somi52 (#25347) üzenetére


defygaben77
tag

Értem! Rendben. Köszi!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#25354) natë válasza miyu (#25351) üzenetére


natë
nagyúr

Jelenleg jó ideje a két legstabilabb miui rom a miui.us és a miuiandroid.com-os változat. A 2 közül az utóbbi a jobb. Jöhet itt millió mod meg ics framework, ha az ember nem akar szívni a telefonjával egy idő után, e két rom közül választ.

[ Szerkesztve ]

(#25355) somi52 válasza natë (#25354) üzenetére


somi52
őstag

Én azért szeretem a miuihu romot mert ful magyar és csak a foditás van benne nem mokolt

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#25356) miyu válasza natë (#25354) üzenetére


miyu
tag

enis kacérkodtam a gondolattal, hogy felpakolom a miuiandroid.com -osat amikor említetted, h gyorsabb, de én a clean installok híve vagyok és lusta voltam ill. nem volt időm államvizsga előtt, munka mellett szakértgetni, azóta meg mondtad hogy a legutolsóból inkabb az US-t javaslod, de a changelog átolvasása utan meg mindig úgy vagyok vele h nekem semmi egyéb nem kell most..

vagy netán hipergyors lett?

msgingerre várok az emlitett fogyasztási problémáim miatt, de SOC-osként ott se lehet nagy csoda. 2.1 es verziója nem hozott nagy áttörést meg 1 hét utan elkezdett baromkodni, nem jelezte ha hivnak stb, pedig nem volt alulfeszelve..

(#25357) natë válasza miyu (#25356) üzenetére


natë
nagyúr

Gyorsabb, stabilabb és gyakorlatilag érintetlen (ez somi52-nek is szól!). Én korábban szívtam egy időben a miui.us GPS-ével, illetve a heap size is alapból alacsonyabb alapértelmezetten, mint a miuiandroidos verzióban. Igaz ez egy editorral könnyen módosítható. Elég sok romot kipróbáltam és egyetlen olyan volt, ami SOHA nem hibázott, az pedig az említett miui verzió.
Jelenleg a telefonomon az .us van, mert a másikból az utolsó verzió bugos (nincs rezgés mód a billentyűnél, illetve hiába kapcsolod be, nem rezeg).

Ezt próbáltad már? Rakd föl és senki nem mondja meg, hogy frémvörkös-e a romod ;] "..animation isn't compatible with Extended Setting Menu mod.."

[ Szerkesztve ]

(#25358) miyu válasza natë (#25357) üzenetére


miyu
tag

akkor majd a kovetkezőből azt dobom fel,
bár lehet sima wipe cache/ dalvikkal megprobalom előbb hátha

vagy megvárom mig te felrakod, és aztan leokézod/vagysem:)

de koszi a tapasztalatokat!

(#25359) somi52 válasza miyu (#25358) üzenetére


somi52
őstag

Én is igy frisitettem mindig jo volt ez kb2 perc

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#25360) Thief


Thief
aktív tag

Hírtelen felindulásból ma elhagytalak benneteket. A motorola üzletpolitikája enyhén szólva is siralmas, ez a bootloaderes téma egyenesen szégyen. Az ics jó dolog, meg az 1ghz is, de váltottam. Mégpedig Galaxy S-re. Teljes értétű ICS, bitang gyors, oled kijelző, nagy nagy tapicska.... Azért vettem defy-t nemrég, hogy a munkában ne menjen tönkre, de mivel egyfolytában tokban hordtam, így feleslegesnek éreztem a dolgot. Azért figyelemmel fogom követni a dolgok alakulását és ha valami csoda folytán lesz ics, meg igen jó, stabil romok, akkor lehet, hogy visszatérek egy defy+ formájában. Köszi szépen az eddigi segítségeteket és további jó romolást!

(#25361) guba2 válasza somi52 (#25325) üzenetére


guba2
tag

Ez a Kang-féle ROM régi vagy + Defyre jó?

(#25362) bruti01 válasza Thief (#25360) üzenetére


bruti01
őstag

csá :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#25363) TripleB


TripleB
senior tag

Csináltam cee alapra egy tiszta telepítést a legújabb nightly-val, erre nincs a menüben a hangerőgombokkal feléleszthető kijelző-funkció... :(((
Más is tapasztalt ilyet?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#25364) Joke21 válasza Thief (#25360) üzenetére


Joke21
aktív tag

Azért az, hogy a motorola üzletpolitikája siralmas, az túlzás. A zárt bootloader azért van, hogy a felhasználót és persze nem utolsósorban magukat is védjék. Nem tudom mit szólnál hozzá, ha egy custom rom miatt elszállna a telefonod. Szerintem nem örülnél neki.

Persze moddolóknak jobb, ha nyitott a bootloader. De szerintem, ha nyitott lenne, lenne itt jó pár ember, aki téglázta volna már a telefonját egy félresikerült rom telepítés közben.

Mikor legutoljára olvastam, hogy a HTC kinyitja a bootloadert, akkor ők is írták, hogy csak független telefonokon és garanciavesztéssel jár. Persze azóta ez változhatott.

(#25365) szabof1


szabof1
őstag

Változtattam a két első hsz szövegén. A tervezetekhez mutató linkeket itt találjátok.

Várom a visszajelzéseket! :R

Ha nincs javítási javaslat, akkor holnap kérem a modiktól az első hsz-ek cseréjét.

(#25366) bruti01 válasza szabof1 (#25365) üzenetére


bruti01
őstag

nocsak! galaxy s-re tényleg van ám ics de közel sem stabil! viszont 1gh-rol fel lehet huzni 1,7-re is! ez azért igen figyelemreméltó! :) megmondom nagyon kisértésbe estem!! :)

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#25367) Thief válasza bruti01 (#25366) üzenetére


Thief
aktív tag

A v14es stabil es minden mukodik, egyetlen dolog van, ami nem , ami az,hogy nem 720pben vesz a kamerq.

(#25368) bruti01 válasza Thief (#25367) üzenetére


bruti01
őstag

szerintem ezt azért ne itt beszéljük meg mert lefejeznek minket :D

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#25369) szabof1 válasza bruti01 (#25366) üzenetére


szabof1
őstag

Ezt biztos nem nekem szántad :D

(#25370) bruti01 válasza szabof1 (#25369) üzenetére


bruti01
őstag

hopp nem :) ne haragudj :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#25371) mm89


mm89
őstag

Na ma hazaértem és kérte a jelszót a wiui, úgyhogy nyomtam neki biztonsági mentéseket, aztán egy factory wipe-ot és már megy is fel a 2.1.6. Azzal semmi bajom nem volt.. De akár visszább is mehetnék, mert az előzőekkel se volt baj...
A wifit megint nem csatlakozza automatikusan (ezt nem tudom miért csinálja, de a 2.1.20 -as óta vettem észre.). Ezt még akár el is viselném, de hotbootot nem vagyok hajlandó, főleg, hogy előtte hónapokig nem történt, pedig az 1.10.21 -estől folyamatosan upgradeltem.
Remélem ez megoldja most a gondokat...

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#25372) natë válasza bruti01 (#25366) üzenetére


natë
nagyúr

Az 1,7 Ghz miatt? Ugye csak viccelsz...

(#25373) tarnagy


tarnagy
aktív tag

A Galaxy S-nek mekkora a képernyője és milyen felbontású? Mert a Defy 3,7 colljánál a 485x854 felbontás (ha jól írom) nagyon jó!

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#25374) bruti01 válasza natë (#25372) üzenetére


bruti01
őstag

nm csak azért nyitott bootloader miatt is de inkább veszek egyet :) defy hozzámnött :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#25375) natë válasza tarnagy (#25373) üzenetére


natë
nagyúr

Ugy tudom rosszabb a felbontasa.

(#25376) tarnagy válasza natë (#25357) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Mozzarella

Felraktam (WIUI-ra) az Általad adott linkről azt a bizonyos ICS-hogyishívjákot, de az égvilágon semmit nem tapasztalok, KIVÉVE, HOGY ELTŰNT A STATUS BAR...
A guta üt meg!
Miképp lehet visszacsinálni, azaz leszedni ezt a recoveryből feltett .zip-et????

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#25377) somi52 válasza guba2 (#25361) üzenetére


somi52
őstag

A defy+ra nem jo a kangos .cm7.2+rom van kicsit visszalapozol otvan a link

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#25378) gabo89


gabo89
senior tag

Baj van!!!

Felraktam a MS2GINGER 2.1-et, de mikor rebootolom a 2ndInit-ben, nem bootol be, még 10-15 perc után se, csak a Moto logo van.
Valami megoldás, hogy egyálalán müködjön? :(

indul a sörös aludni

(#25379) Lacopapi válasza gabo89 (#25378) üzenetére


Lacopapi
addikt

Akksi ki-be...?

[ Szerkesztve ]

(#25380) somi52 válasza tarnagy (#25376) üzenetére


somi52
őstag

Rakd fel a saját témát ujra hátha felülirja

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#25381) gabo89 válasza Lacopapi (#25379) üzenetére


gabo89
senior tag

csináltam, akkor se bootol be.

indul a sörös aludni

(#25382) mumtaz válasza domerator (#25291) üzenetére


mumtaz
senior tag

Domi! Ebben valahogyan be lehet állítani, hogy ne mindig látszódjon a statusbar? Eddig úgy volt, hogy full képernyős alkalmazásokban nem volt látható, de most viszont mindig látszik.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#25383) domerator válasza mumtaz (#25382) üzenetére


domerator
veterán

Azt hiszem launcher függő a dolog, zeam és adw ex biztosan tudja, a többit én nem tudom...

A többi programban pedig programonként lehet benne a fullscreen...

Egyébként meg a wajkiui 2.1.20.1 sose volt fenn a gépemen. :F

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#25384) hodostamas válasza natë (#25354) üzenetére


hodostamas
addikt

miui.hu-s valtozat miben kulonbozik azoktol?

(#25385) somi52 válasza hodostamas (#25384) üzenetére


somi52
őstag

Semmiben csak magyar forditás és ékezetes betükészlet van benne

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#25386) somi52


somi52
őstag

Hogy lehet képet felrakni? Köszi

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#25387) w333 válasza somi52 (#25386) üzenetére


w333
félisten

"Sajnos az oldal nem található."

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25388) somi52 válasza hodostamas (#25384) üzenetére


somi52
őstag

Miui.hu rom[link]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#25389) natë válasza tarnagy (#25376) üzenetére


natë
nagyúr

Miért raktad föl wiuira? :U
MiUi-hoz linkeltem.....

(#25390) hodostamas válasza somi52 (#25388) üzenetére


hodostamas
addikt

tudom, onnan is szedtem le és raktam fel. csak azért érdeklődtem, mert mozz a másik kettőt ajánlotta csak, mondom akkor biztos van valami oka...

[ Szerkesztve ]

(#25391) natë válasza hodostamas (#25390) üzenetére


natë
nagyúr

Azt használtam/használom, azért azt ajánlom. Sosem szerettem a magyarított dolgokat, mindent angolul használok.

[ Szerkesztve ]

(#25392) Davebowman válasza szabof1 (#25365) üzenetére


Davebowman
senior tag

A - Milyen SetVsel értéket érdemes beállítani? résznál miért nem látom Domi beállításait?

Vargalex 1.1.7

(#25393) bruti01


bruti01
őstag

jéé összefutottam agabe-val a piactéren! lehet lessz egy sgs2-m :))

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#25394) somi52 válasza natë (#25391) üzenetére


somi52
őstag

Hát igen nekem nem az eredeti rommal van bajom hanem pl market böngészö stb nem magyarul van és sajna angol nuku

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#25395) bruti01 válasza bruti01 (#25393) üzenetére


bruti01
őstag

nem lessz :(

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#25396) Lacopapi válasza natë (#25391) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ezer éve a Te ajánlásodra ugrottam rá a SEA romra,most akkor megnézem ezt a .com-os MIUI-t.... :D

(#25397) Cyrin válasza bruti01 (#25395) üzenetére


Cyrin
addikt

Én ilyenkor mindig azt kérdeztem magamtól, hogy mi az amire nem elég nekem a defy? És rájövök, hogy nem kell más. Mondjuk nekem a note lenne a favorit, de neeeeemmm :-)

(#25398) tarnagy válasza natë (#25389) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Mozzarella

Azért raktam fel a WIUI-hoz, mert érzékeimet megbénítja az időjósok és ízületeim által ígérten közelgő hó, fagy, halál... Szóval egy kissé lüke vagyok. De elegánsan és ugyanakkor gorombán megoldottam: lesikáltam mindent s feltettem Wajk legutolsó ROM-ját, egy kissé kipucoltam oszt' annyi (id.: OV) :) Minden jó és szép. (A könyököm mintha rövidülne!)

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#25399) tarnagy válasza Cyrin (#25397) üzenetére


tarnagy
aktív tag

IGAZ! Én is legfennebb egy Note-ra cserélném, semmi másra!

(Pardon, még belefértem volna az előzőbe...)

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#25400) somi52 válasza Lacopapi (#25396) üzenetére


somi52
őstag

Kiválo rom csak az aksi használata? Szerintem nem valami jo kiváncsi vagyok a véleményedre.

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.