Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16201) Lacopapi válasza Halo (#16198) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az idők szava kimaradt?Szép hazánkban annyira nem elterjedt,hogy ez engem zavarna... :DD
Arról nem beszélve,hogy egy autót is lehet ennyiért venni,ha nem is túl jót,szóval ez nem az a pénz amelyet telefonra ésszerűen költeni lehet. Számomra.

(#16202) Slukkica válasza natë (#16199) üzenetére


Slukkica
őstag

A készítőjét.

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#16203) Halo válasza Lacopapi (#16201) üzenetére


Halo
senior tag

persze, értelek én és igazat is adok neked.
én se adnék ki ennyi pénzt érte, de ha már igen, akkor valószínű nem hetente fogok telót váltani, tehát marad minimum 2 évet a teló.
2 év pedig még nálunk is nagy idő :) megyeszékhelyeken, NagyFaluban tuti használható lesz egyre több helyen jövő év második felétől.
szerintem.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#16204) Lacopapi válasza Halo (#16203) üzenetére


Lacopapi
addikt

Remélhetőleg ebben meg neked van igazad....mindenesetre a Moto szépet csinált ezzel a géppel.

(#16205) domerator válasza Lacopapi (#16189) üzenetére


domerator
veterán

Lacopapi: köszi a tippet a 90%-ra, de én nemhogy feljebb, de lejjebb fogom vinni még 70-nél is, mert nagyon lusta. Keyboardnál is érzem, hívásfogadáskor meg alig akart felébredni a lusta dög.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16206) Lacopapi válasza domerator (#16205) üzenetére


Lacopapi
addikt

Neked nem bayeres a cucc? Mert lustaságról aztán végképp nem beszélhetek,igaz,nálam ugye a SEA van.Ébredést sztem nem befolyásolja...
Azt el tudom képzelni,hogy a romtól is függ a beállítás....hiszen a MIUI másképpen kezel sokmindent,mint a stock rom (még ha amaz Távolkeleti is..)

Tehát a továbbiakban csak úgy ajánlhatom,hogy a SEA tulajoknak jók ezek a beállítások.Innentől viszont Rajtad a világ szeme :DD

[ Szerkesztve ]

(#16207) domerator válasza Lacopapi (#16206) üzenetére


domerator
veterán

Nekem SOC van (ideje lenne az aláírásomban is feltüntetni tudom...) és ma volt vagy 4-5 mp, vagy még több, mire a csengetés alatt magához tért a display.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16208) natë


natë
nagyúr

Fönn az új miui.us. Indul a hétvégi gps teszt. Ha nem indul újra vasárnap estig, akkor a céges wifi az oka...

(#16209) #71562240 válasza miyu (#16190) üzenetére


#71562240
törölt tag

Amellett, hogy sajnálom a telefonoddal történő sok balszerencsét, kérdezek egy hülyeséget, de hátha tudsz rá valami választ adni. Amikor ezt a Bayer kamera vs. alaplap témát előadták a szervizben, éreztél-e olyat, hogy így akarják kimagyarázni, hogy a másik pultos csaj megígérte a cserét, de a szerviz nem akarja teljesíteni az ígéretet? Vagy úgy érezted, hogy igazat mond a csaj, és segítenének, de tényleg nem lehet?
Csak mert gondolná az ember, hogy az alaplap és a kamera egyszerűen csak egy érintkezőn keresztül kapcsolódik, a foglalat meg nyilván ugyanolyan alakú-méretű minden alaplap esetén. Ha a foglalat azonos, akkor nyilván csak úgy jöhetne létre inkompatibilitás, hogy az adott alaplap nem tud mit kezdeni a Bayer kamera által küldött adatokkal vagy hardver vagy driver jellegű okból. Nem mondtak valami támpontot, hogy mi okból lehet inkompatibilitás egyes alaplapok és a Bayer között, más alaplapoknál pedig miért nincs inkompatibilitás?

(#16210) miyu válasza zoli669 (#16200) üzenetére


miyu
tag

kérlek irj egy privit, mert most nemtudom szétszedni a telefont és asszem dobozkozelben sem vagyok, de kideritem, csak a privit előbb észreveszem ha úgy állok!

(#16211) miyu válasza #71562240 (#16209) üzenetére


miyu
tag

szia!

nos szerintem tényleg így működik a cucc, mert rákérdeztem, hogy akkor gondolom pénzért sem lehet (nyilván nem akar segget csinalni a szájából), de már előtte is mondta, meg most is hogy ezért szokták árajánlatra bekérni a telefont. mondta hogy volt ahol cserélték egyből, de van ahol nem tudták és ott akkor zöldet kellett rakni.

illetve a belső szervízlap példányon kis felirat ott volt, h : "peti kérlek keress meg!" - gondolom a felvevőlány irta rá kedvesen,h el tudja mondani a szitut.

technikai részleteket nem tudtam meg, de sztem ez sajnos így van.
át is verhettek, de azóta nem is érdekel a dolog..:)

ma meg megnézem egy ismerősöm defy-ét hogy neki is vannak kis pöttyök a kijelzőn, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés, h ezt kaptam, mert nememlékszem a törés előtti időkre :)

(#16212) #71562240 válasza miyu (#16211) üzenetére


#71562240
törölt tag

Na majd jövő hét első felében bemegyek a szervizbe, aztán mindenképpen kihívatok a pulthoz egy Defy-szakembert, hogy legalább valami képünk legyen a továbbiakban a Mira által behozott Bayerek további felhasználását illetően. Majd a "Petivel" megpróbálok beszélni. :) Köszi a fontos infót.

(#16213) Heimdallr75 válasza #71562240 (#16212) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Tényleg Mirával mi van? :F

الغريبة في هذا الكوكب

(#16214) georef válasza Lacopapi (#16191) üzenetére


georef
tag

Igen az.
Nekem a "vékonyságával" van bajom.
Ha a vasat és az akksit beletennék a defy házába, már kész is lenne a Defy2.
Kész a tökéletes telefon. :P

(#16215) #71562240 válasza Heimdallr75 (#16213) üzenetére


#71562240
törölt tag

Most már éppen két hete nem jelentkezik. Remélem csak időhiány miatt, és nincs valami baj vele. Nem akarok vészmadárkodni, most már kezdek aggódni, mert korábban ugyebár napi bőséges aktivitása volt, és a legutóbbi hozzászólása is arról szólt, hogy egy-két napon belül jelentkezik.

Szóval, Mira bátyó, adj legalább csak annyi infót, hogy minden rendben veled, a többit akkor nyugodtan várjuk kamera és egyéb témában! Amellett persze, hogy a szakértelmed is jól jön mindig!

[ Szerkesztve ]

(#16216) Lacopapi válasza #71562240 (#16215) üzenetére


Lacopapi
addikt

Csatlakozom,fanyar,de hiányzik :DD A cucc ráér,csak neki ne legyen baja...

(#16217) sjanek válasza YAS-dude (#16186) üzenetére


sjanek
csendes tag

Köszi a segítséget, sikerült megoldanom!

(#16218) domerator válasza Lacopapi (#16206) üzenetére


domerator
veterán

No saját kútfejem alapján változtattam a smartass értékeken, de még nem írom ide, nehogy valaki készpénznek vegye.
A te értékeiddel állandó 2G-n viszonylag sok mobilnettel, kevés hívással, szinkronnal másfél napot nézek ki belőle, amivel teljesen elégedett vagyok... lennék, ha nem lenne így egy kicsit lusta a telefon. Úgyhogy nem az üzemidő/fogyasztás miatt bütykölöm még mindig, hanem pl. a híváskor hamarabb (értsd normális idő alatti) ébredésért.

Most éjjel fogom tölteni, szóval a nyugalmi fogyasztást nem fogom látni, de nemhiszem, hogy gond lenne vele, mert akkor az már jelentkezett volna más beállításokon is.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16219) Lacopapi válasza domerator (#16218) üzenetére


Lacopapi
addikt

Mindez ugye,a MIUI US romoddal....hm. Úgy látom,hogy a fogyasztás csakugyan romfüggő-is.Sok sikert a kísérletezéshez, ám komolyan mondom,hogy ilyen gyors a SEA sosem volt még. Tehát valamit ezen a téren is másképpen kell beállítani Neked,mint nekem.Érdekes dolgok ezek....

(#16220) natë


natë
nagyúr

(#16221) domerator válasza Lacopapi (#16219) üzenetére


domerator
veterán

Egész biztosan romfüggő is.... de azért azt hadd kérdezzem, hogy ha hívnak, akkor milyen gyorsan éled fel a display a csörgés megkezdése után? Nálam itt a bibi, hogy hosszú ez az idő.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16222) Lacopapi válasza domerator (#16221) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem mértem,de most megpróbáltam (eddig nem néztem,mire felvettem,már láttam ki az),szóval egy mp-en belül,vagy max egy mp.

(#16223) domerator válasza Lacopapi (#16222) üzenetére


domerator
veterán

Na az normális érték... nálam ez 5 és 10 mp között van (volt remélem) és az már kicsit zavaró, hogy benne van az emberben a zabszem, hogy csak későn ébred, vagy elromlott és így vakon fog csörögni az idők végezetéig... :(((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16224) andras128 válasza domerator (#16223) üzenetére


andras128
csendes tag

Én azt vettem észre ha a zárképernyő megújult forgón van akkor több idő kell az ébredéshez kb 3-4 mp, a buborékos gyűrűnél meg max 1mp, azonos beállításokkal.

(#16225) Beri


Beri
addikt

Valaki próbálta a stablity test scaling test-jét? Itt szalad már negyed órája és rá van betonozva a legmagasabb órajelre...

eladó Aromamizer RDTA V1

(#16226) vazzz


vazzz
őstag

Ha valakinek kellene tanguy-féle nightly, itt megtalálja: epsylon3.tk

(#16227) w333


w333
félisten

Valaki járt már hasonlóan ? Belefutottam egy furcsa dolodba , este leraktam a telefont 75% aksi ,és reggelre lemerült 2% -ra és telefonálni sem tudtam elkezdem hivni a másik félt de nem csörgött ki és nem történt semmi , ujrainditottam a telefont és mostmár tudok telefonálni.
Szerintem valami beragadt a memoriába és az meritette le :) Valakinek valami ötlete ? :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16228) w333


w333
félisten

Kezdek kétségbe esni hogy senki sem válaszol :( tegnap joe30 elkiszitette a gyári 2.2.2 magyar forditás végleges verzióját attól félek elcsábulok és felrakom azt :D
Ötleteket tippeket még mindég várok :D

Wajkiui 1.10.21 :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16229) Heimdallr75 válasza w333 (#16228) üzenetére


Heimdallr75
őstag

tényleg felháborító hogy egy óra alatt nem kaptál választ... így szombat reggel mikor néhányan alszanak is.

tipp: valami futott és megette az aksit. 2%-nál meg inkább a terhelés miatt lekapcsolt már.
tipp2: valami térerő gond volt és sok volt a hálózatkeresés ami zabálja az akkut.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#16230) w333 válasza Heimdallr75 (#16229) üzenetére


w333
félisten

Nem akarok senkit megbántani nem felfábiritó az hogy senki sem válaszolt, csak egy kicsit beparáztam hogy 75% -ról lemerült 2% az lehet tényleg igazad van hogy nem volt térerő és emiatt volt :) akkor mostmár megnyugodtam , Adtam neki egy History Clean-t , ujrainditottam és most töltöm :D Eddig minden ok :D Köszi a választ :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16231) hunluigi


hunluigi
senior tag

Ematrica appot használja valaki? Újabban nekiált reggelente HB-zni ráadásul végtelen loopba a teló. SIM kivételre áll csak le. A superuser naplója szerint, az Ematrica akar SMS-eket küldözgetni. Eddig kérdésen volt most letiltottam. Meglátjuk mi lesz. Ha ez volt a gond megy a levesbe...

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#16232) Repp


Repp
tag

A Quarx féle CyanogenMod 7.1.0-11 Stable verziót próbálta már valaki? Engem a changelog-ból a better battery life érdekelne, hogy igaz-e?

(#16233) Titi76


Titi76
aktív tag

Visszajött a szervízből a kicsike: kicserélték a hangszórót, meg alkatrészt is cseréltek (okos) gondolom a vissza gomb alatti led-et, meg ráfrissítetek most 3.4.2_179-2. Most mehet a Root-olás meg 2ndinit. Szerintetek mehet utánna vissza a full CclockWork backup(CM7-51), vagy tegyem fel backup előtt pl. a stabil CM7-et s utánna a backup?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#16234) w333 válasza Titi76 (#16233) üzenetére


w333
félisten

Vigyázz mert mostmár nem vizálló :( és Szerintem előbb a cm 7 stable aztán a backup :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16235) Repp válasza w333 (#16234) üzenetére


Repp
tag

Megóvom! Az enyémben májusban cserélték a hangszórót, és azóta többször úszott. Tehát nem egyértelmű a hangszórócsere utáni beázás...

(#16236) csabi94 válasza Repp (#16235) üzenetére


csabi94
őstag

Nem féltél tőle, hogy beázik? Nekem még nem volt szervízben, remélem nem is lesz :U

(#16237) Repp válasza csabi94 (#16236) üzenetére


Repp
tag

Van az az italmennyiség, ami után az ember semmitől sem fél :D

(#16238) csabi94 válasza Repp (#16237) üzenetére


csabi94
őstag

:DDD

Más: ha felrakom a walter féle romot, azzal működik a telefonszámok importálása a google account-omból ugye??

(#16239) Repp válasza csabi94 (#16238) üzenetére


Repp
tag

Hápersze...

(#16240) natë


natë
nagyúr

Uccsó miui.us fc, hotboot mentes. Gyári színvonal. Gyanús, hogy a céges wifi a hunyó.

(#16241) anglergab


anglergab
addikt

Feltettem a CM nightly 53-ra a tanguy-féle november 15-i nightlyt, bootloop első indításnál. Előtte cache és dalvik cache wipe volt. Mi lehet a probléma?

(#16242) domerator válasza natë (#16240) üzenetére


domerator
veterán

Ezt nekem is szándékomban volt feltenni, de így még inkább..
köszi.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#16243) Heimdallr75 válasza anglergab (#16241) üzenetére


Heimdallr75
őstag

akku ki, vissza, bekapcs... ennyi a megoldás.

الغريبة في هذا الكوكب

(#16244) anglergab válasza Heimdallr75 (#16243) üzenetére


anglergab
addikt

Azt gondoltam, hogy azután is bootloop lenne, ezért inkább rögtön feltettem a CM nightly 62-t. Tényleg előfordulhat, hogy akku ki-vissza után (tehát 2-odszorra) már bebootol ilyen esetben?

(#16245) Lacopapi válasza anglergab (#16244) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem előfordulhat,hanem majdnem biztos.

(#16246) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

A mai nap folyamán felfrissítem a Defy-omat a Motorola Software Update-tel, mivel most 2.1 van rajta. Utána raknék ré Waj féle MIUI-t

Kérdéseim a következők:

I. Ezek a lépések így mehetnek?

1) Felrakom MSU-val az updatet.
2) Rootolom a telót utána a SOC programmal.
3) Rakok rá egy Defy 2ndInit-et
4) Utána újraindítok kétszer.
4/1) elsőnél:

- Boot sort kiválasztom (hang le/fel lépkedek, majd a bekapcsoló gombot megnyomom egyszer)

- Set Defaults kiválasztom (hang le/fel lépkedek, majd a bekapcsoló gombot megnyomom egyszer)

- [Normal] -t kiválasztom (hang le/fel lépkedek, majd a bekapcsoló gombot megnyomom egyszer)

4/2) [Reboot System]

5. Most ha nem nyúlok hozzá akkor a gyári frissített Froyo jön be.

------------

6. Szedek egy WajkIUI 1.11.18 - MULTiLanguage -t
7. Felmásolom a telefon SD kártyájának gyökerébe.
8. Leválasztom aztán reboot.
9. Belépek a Recovery-be, majd:

- Recovery sort kiválasztom (hang le/fel lépkedek, majd a bekapcsoló gombot megnyomom egyszer)

- Mivel nincs még telepítve MIUI-m ezért a [Custom Recovery]-t választom. (hang le/fel lépkedek, majd a bekapcsoló gombot megnyomom egyszer)

- wipe cache partition (hang le/fel lépkedek, majd a bekapcsoló gombot megnyomom egyszer)

- Yes – Wipe Cache sort választom (bekapcsoló gomb)
- wipe data/factory reset sort választom
- Utána install zip from sdcard, kiválasztom a WajkIUI-s zipet s már megy is fel.

10. Nincs semmi dolgom, csak annyi, hogy hagyom had induljon újra a teó automatán.
11. Használom

II. Jelen állapotában melyik a bugmentesebb, stabilabb? A CM7 vagy a MIUI variánsok?
III. Ha nem érzek magamban elég lelki erőt a mod elvégzéséhez akkor van itt olyan fórumtárs akit megkérhetek a mod véghezvitelére Budapesten? (persze nem ingyen gondoltam! :) ) Nem szeretnék levélnehezéket csinálni a telefonomból, s az ittlévő emberek nálam sokkal jobban értenek a teló lelkivilágához. :)

Bocsi a hosszú hszért!
Köszi a választ!

Üdv. core2

(#16247) Lacopapi válasza Neil Watts (#16246) üzenetére


Lacopapi
addikt

2. után szintén újraindít !
10. után,miután már bebootolt és felállt a rendszer,biztonsági alapon egy cache-dalvik cache wipe még ajánlott.
Egyébként pontos..illetve a fenét...nem factory reset kell,hanem recoveryben maradva (cache törlés után),advanced- wipe dalvik cache ...utána mehet fel a Wajk.

[ Szerkesztve ]

(#16248) Neil Watts válasza Lacopapi (#16247) üzenetére


Neil Watts
veterán

kössz... :R
Amúgy rendben van?
MOD: ok :R

[ Szerkesztve ]

(#16249) Halo


Halo
senior tag

új WIUI fent figyel már a telefonon.
1.18-as.
tesztelni még nem volt időm, most is lépek le, de később megnézem a hsz-eket erre.
szóval a lényeg: mit csekkoljak, teszteljek? Kinek jelentkezett esetleg valami bug, ami eddig nem volt?

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#16250) Lacopapi válasza Neil Watts (#16248) üzenetére


Lacopapi
addikt

A data/factory -t ne babráld,arra alapesetben semmi szükség,cache és dalvik cache törlések kellenek a rendszer tisztasága érdekében.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.