- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- urandom0: Új kedvenc asztali környezetem, az LXQt
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- oriic: A TOP 10 legtöbb hozzászólással rendelkező PH! felhasználó
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- MasterDeeJay: Gigabyte GA-B350M-D2 - AM4 lap 2016-ból amikor még nem volt Ryzen!
- pusszycat: JEYI - okos, színes, interaktív, ssd külső ház.
- eBay-es kütyük kis pénzért
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- aquark: Jó platformer játékokat keresek!
-
LOGOUT
A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
totyak
aktív tag
Sziasztok!
Volt egy kissé szerencsétlen üzletem nemrég. Nem írom le az illető nevet, sem azt, hogy mit vettem, legyen elég annyi, hogy a hirdetés leírása nem felelt meg a valóságnak. Visszacsináltuk az egészet, de még a vissza postát is én fizettem. Ha tudom, hogy mit kapok, meg sem veszem, így a két postaköltségből nem számottevő, de 1500ft károm keletkezett.
Eladó visszakapta a termékét, én próbáltam tegnap értékelni, hiszen az adás-vétel létrejött és a hibás tájékoztatás miatt kellett visszacsinálni a dolgot. Azonnal elutasította az értékelési kezdeményezésem, tudta, hogy negatívot adnék.
Kérdésem, hogy ilyenkor mi lenne a jobb? Ha a hirdetése alatt (amit egyébként gyorsan archivált is) nyomok a "Hirdetés jelentése" gombra és leírom a gondom, vagy a visszautasított értékelésnél menjek az "értékelés jelentése" gombra? Vagy összességében mindegy, mert mindegyik jelentés ugyanoda fut be?
Őszintén megmondom, tegnap már a hirdetés alatti Jelentés gombot igénybe vettem, csak nem tudom, hogy jól döntöttem-e. esetleg írjam le ugyanazt a visszautasított értékelésnél is? Tulajdonképpen az, hogy nem fogadta el az értékelést, abból fakad, hogy a hirdetése megtévesztő volt, tehát igazából nem tudom melyik a jó választás.
Köszönöm
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Építő/felújító topik
- Fűnyíró topik
- Formula-1
- Hobby rádiós topik
- Jövedelem
- Kaspersky Antivirus és Internet Security Fórum
- A Temu diktál Magyarországon, a hazai e-kereskedők fulladoznak
- Megérkeztek a Xiaomi 15T sorozatának telefonjai Magyarországra
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
- Precision 3590 15.6" FHD IPS Ultra 7 155H RTX 500 Ada 32GB 1TB NVMe gar
- iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- GAMER PC : RYZEN 7 2700X / GTX 1660 SUPER / 16GB DDR4 3200MHz / 512GB NVMe + 500GB HDD
- AMD Ryzen 9 5900X/Radeon 6800XT 16GB/32GB DDR4 RAM konfig eladó
- T495 14" FHD IPS Ryzen 5 PRO 3500U 16GB 256GB NVMe magyar vbill ujjlolv új akku gar
- Xiaomi 13T / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / AKCIÓÓÓ !
- Új, Garanciális (1-3ÉV) Gamer PC-Számítógép, néve szóló számlával! I5 14400F / RTX 5060 / 32GB DDR5
- Akció! Paidashu 10600MAH / 20700MAH Powerbank olcsón!
- 24 GB-os RTX6000 HP - garanciával
- Apple Watch Series 10 45mm GPS, Újszerű, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest