Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) detroitrw válasza ronson (#8900) üzenetére


detroitrw
addikt

hozzánk meg b@sznak bekötni mert az családi ház sor, s az nekik ne biznic
kb. 100m-re van tőlünk a bérházsor ... :W

[ Szerkesztve ]

(#8902) Vangelis válasza detroitrw (#8901) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hajrá panelpatkányok

Picsába én is abban lakom:(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8903) ronson válasza detroitrw (#8901) üzenetére


ronson
őstag

Cseréljünk 1:1-be oszt lesz faxa digid :D

Egyébként nincs a bérházsoron ismerősöd, annyit laza átlőni wifivel.

(#8904) ronson válasza Vangelis (#8902) üzenetére


ronson
őstag

Azok a panelpatkányok viszik be neked a kenyérrevalót, teeee..... :D

(#8905) caprine


caprine
aktív tag

Eladóak:

KINGMAX DDR2 1GB 1066MHz 2db dobozában, fél évet használt 3500/db

Artic Cooling Accelero S1 rev 1 VGA hütő: 4 hőcsőves, passzív nagy teljesitményű, meg bontva igen de használva nem volt, dobozában minden tartozékával, számlával, garival 5000Ft

AMD X2 5200 as boxos proci gyári hűtője, dobozában, nem volt használva 800Ft

Van még 1 spec socket 370-es hütő, jó nagy méretű, ha kell hozzá van 1000MHz-es procko is.

IEEE 1394 / Firewire/ iLink kártya, kinek hogy ismeri: dobozos, 1x volt használva, PCI csatoló, 2 külső 1 belső csatlakozóval, kábel nélkül, PC és Mac kompatibilis, ROHS 1500Ft

IDE vezérlő kártya: PCI, Silicom Image 680-as chippel, dobozában, drive CD-vel, kábelek nélkül 2500Ft

Microsoft InteliMouse Optical 1.0A a kedvenc egerem, volt belőle 2 is:))) egyiket eladom

Mobil rack: Coolink cool box, külső 5.25” IDE eszközökhőz, tápkapcsoló, külső adapter, USB + firewire csatlakozó is!, dobozában, összes tartozékával, kábelekkel, csavarokkal, minőségi forgácsolt aluminium keret, lézer gravirozott felirattal, stb. 5000Ft

VGA: inno3D MX440 AGP....

Érd priviben.

Keresek USB külső floppyt, CRT moncsit 15-19" méretben, 17 lenne a legjobb persze, kisebb esztétikai hibák elmennek, a képe legyen minnél jobb.

THx

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#8906) PLaci58 válasza caprine (#8905) üzenetére


PLaci58
őstag

Hibás 19"-os CRT monitortól szabadulnék. Kicsit viseltes a kinézete.
Hibája: kb 5-10 perc üzem után áthúz benne a nagyfesz. Szépen pattog és szépen látszik is a képén :-)
3e-ért elvihető.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#8907) Olasza válasza ikiviki (#8896) üzenetére


Olasza
aktív tag

Azt hallottam, hogy ezeket valami kóddal lehet függetleníteni, de az nem jár garivesztéssel?
Ha tudsz megoldást rá, küdhetnél pü-t.

(#8908) bandi210 válasza jFox (#8899) üzenetére


bandi210
aktív tag

hy..és ez a 20megás? mert én a 10est akarom bekköttetni..

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#8909) Depression válasza bandi210 (#8908) üzenetére


Depression
veterán

Nincs csak 20 és 30 megás csomagja a diginek. A feltöltésnél a speedtest.net meg pontatlan, mert túl kevés adatot küld. Igy nekem ott a 20megás feltöltésemre 70megás sebességet jelzett.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8910) bandi210 válasza detroitrw (#8901) üzenetére


bandi210
aktív tag

hehe!avas-->klapka 26. RulZ!!!
itt már be van kötve csak nekünk még nincs megcsinálva..:S
majd berendelem..ezért is kérdeztem..

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#8911) bandi210 válasza Depression (#8909) üzenetére


bandi210
aktív tag

elvileg 10megás van 2500ért..és van még 20megás..

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#8912) satomee válasza bandi210 (#8911) üzenetére


satomee
senior tag

10/10, 15/15, és 20/20-as nettel kezdték,aztán a középső csomagot megszüntették és sávszélt emeltek, így van most 20/10-es 2500ért, ill. 30/20-as csomag 3500ért. Én így tudom...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#8913) ronson válasza Depression (#8909) üzenetére


ronson
őstag

Tényleg pontatlan a speddtest, kevesebbet mér.

Nekem a 20/10-esn a torrent 2,2-2,4MB/s le, 1,1-1,4MB/s fel.

Áfonyás 23. szintén faxa, csak nekem kötötték be elsőnek a házba és másnap be is döglött a lépcsőházban lévő switch, így 2 napig nem volt netem, de a bejelentéstől számított 24 órán belül cserélték.

(#8914) AtHoS válasza elistvan (#8892) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Maxell-t nem ismerem, de Philips megfordult már nálam 1-2 azok Ritek alapú lemezek voltak.

A Plextorról tudni kellene szmolcsi-tól mennyire volt igénybevéve.

Namost egy kis IDE DVD író vásárlási tapasztalat a mai napon. Hozzáteszem 5000 körül volt szánva indulás pillanatában új íróra:
1. Be az első helyre, ami közel a főúthoz.
PI-VA COMP:
Heló-heló
- IDE felületű DVdíró kellene
- Nincs, leghamarabb szerdára
- Kösz, sajnos már kellene
- Hacsak nem használt is jó lenne?
- Milyen az a használt és mennyiért?
- Pio 3500
- Nem kösz, még nézelődünk máshol is
- Szia-szia

2. Ha már errefelé vagyunk ugorjunk be a Hardver Dome-ba:
Heló-heló, majd kis várakozás után ránk került a sor
- IDE felületű DVDíró kellen
- Van, Pio 5400-ért
- Összenéztünk haverral, Pio 5400? Oké elvisszük
Srác leteszi a pultra az írót (fekete) blokkol a pénztárgépbe én közben forgatom a "Pio" írót, mikor elémvillan az írón lévő címke: LG
- LG ez a Pio
- Én LG-t mondtam
- Nem, nem LG-t, hanem Pio-t
- Elnézést, akkor eltévesztettem, de sajnos Pio IDE író már nem kapható egy ideje és nem is lesz, mivel leálltak a gyátásával és LG-t tudnak már csak hozni IDE verzióban. Amúgy nem kötelező megvenni attól, hogy beütötte az összeget a pénztárgépbe
- Nem gond, hogy LG csak a belvárosban lenne 4900-ért
- Akkor meg kell venni ott, mert az nagyon jó árban van
- Heló-heló

3. GO belváros tervbe véve egy Darkcomp - PC Host - Esetlegesen Szoftver ABC útvonal. Csak kerítünk valamit már.
Parkolás a Régiposta utcában, első útbaeső üzletbe (Darkcomp) be:
- Heló-heló
Kis várakozás után sor kerül ránk
- Miben tudok segíteni?
- IDE felületű DVDíró-t keresnénk. (kis matatás a számítógépen)
Már amit azonnal el is tudnánk vinni. (polcon kutatás történik)
- Van Samsung (kis kutatás tovább) és Pioneer
- Árban hogyan mutatnak?
- (számítógépes matatás) Samu 4800, Pio 6300
...Hmm. Samu épp megfelelő árban.
- Ok egy samut elvinnénk
- Csak feketében van
- Az mindegy csak működjön
- Ez működik ill. reméljük működik is :) szatyrot adjak hozzá?
- Nem kösz elég a zacsi amiben van
Számlakészítés, fizetés, Szia-szia

Szóval így fest jelenleg egy teljesen "szubjektív" IDE felületű DVDíró vásárlás Miskolcon.

"Anno havernak a cd íróra 8x-os 10.000 tárcanyitásra volt garanciája a Plextortól"
Elég alacsony akkor ezeknek az üzemeltetési költsége, ha ennyire magas számú tárcanyitást garantálnak :DDD

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#8915) cocka válasza AtHoS (#8914) üzenetére


cocka
veterán

Na ezen a kis íráson felbuzdulva én is leírom, nálam hogy festett egy dvd író vásárlás. Mondjuk én busszal 10 perc alatt benn vagyok a belvárosban szóval nem gond, gyalog meg fél óra.

Helyek: Darkcomp (na ide nem mentem, csak akartam, de így utólag a készleten lévő kínálatból ítélve jobb is hogy nem mentem) Samsungot alapból nem veszek, a Pioneer meg mivel D-s nem támogatja a ramot, nekem meg olyan kell ami igen.

Szoftver ABC: Nincs, majd lesz.

Computer Planet: Na ez a kedvencem volt. Mondom ramot támogató ide-s dvd írót kérek. Azt mondja az eladó: Van, de csak NEC. Mondom nincs gond mennyi lenne? 5990. Erre én: és támogatja a ramot? Peersze, az újak már mind támogatják. Mondom aha, hiszed te. :D Megnéztük mi a típusszáma: AD-5200A. Mondom ja, akkor kösz nem kérem, ez ugyanis nem támogatja a ramot.

Chipland: csak satás van

Netex: Van, NEC és támogatja a ramot is mivel AD-7200A. Úgyhogy ott vettem, bár az ára nem túl szép: 6200. De szerintem megérte.

A PC hostot akkor még nem ismertem, de miután fehér színű szimpla ps2-es billentyűzetet sem tudtak adni. (mondjuk ezt sehol nem tudtak adni a fent említett helyek közül :D)

Szóval kb. ennyire vannak készleten dolgok. Az infobox meg ugye megszűnt, a Computer Art meg pl. kinn van a pi..ban. :U

(#8916) PLaci58 válasza cocka (#8915) üzenetére


PLaci58
őstag

Hmm.
Ezzel megfogtál, hogy a NEC nem támogatja a RAM-ot. Van nekem valami 4571A.
Akkor ezért nem tudtam vele sehogyse RAM-ot még csak olvasni sem,pedig az adatlapja szerint tudnia kéne. A NEC írókkal egy gondom volt: 2-300 lemez után nem tudták a saját írásukat visszaolvasni (TDK lemez). Váltottam Pioneer-ra. Egész más világ a lemezolvasás terén. Amikkel a NEC küszködött azokat a lemezeket ez simán olvassa.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#8917) elistvan válasza AtHoS (#8914) üzenetére


elistvan
senior tag

Én is megkérdeztem tegnap, a Szoftver abc-ben 5900 ua. az Pio ami a darkban 6300. De csak fekete van nekem meg a ház is és minden más is fehér. Ja, és érdekesmód több helyen is írták a netes árlistán 2 év gari van, erre mindkét helyen azt mondták erre a termékre egy év szokott lenni. Azért az nem mindegy, hogy valamit használhatsz 2 évig majd a vége felé bedöglik és csere vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#8918) elistvan válasza elistvan (#8917) üzenetére


elistvan
senior tag

Én kérek elnézést, tálca akart az a tálca akart lenni és azért 5ezer lemez nem semmi.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#8919) cocka válasza PLaci58 (#8916) üzenetére


cocka
veterán

A régi NEC-kről nem tudok semmit, amik most kaphatók azok közül csak az 5200A és 5200S nem támogatja a ramot.

Fura lemezek ezek a ramok. Amikor először megformáztam udfre, akkor simán lehetett röpírni, kivettem a lemezt a meghajtóból és hirtelen írásvédetté vált az egész, tehát csak neroval tudtam újraírni. Aztán kipróbáltam fat32-vel is, annál működik a röpírás, de nem javaslom senkinek, mert fagyásközeli állapotba kerül a gép az írás során.

(#8920) PLaci58 válasza cocka (#8919) üzenetére


PLaci58
őstag

Hát azért nem volt az olyan régen (2év). A meghajtó felismerte a RAM-ot, de nem tudta kezelni. Azt mondták az XP nem ismeri a formátumát. Mindig azt jelezte, hogy nincs megformázva, ha formáztattam 2/3-nál kidobta, hogy hibás. Az asztali dvd író simán megformázta és kezelte a lemezt.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#8921) cocka válasza PLaci58 (#8920) üzenetére


cocka
veterán

Ez fura. A vista már natívan támogatja az udfre való formázást. Az asztali eleve 2.01-es udfre formázza.

De tény, hogy mikor UDF volt a fájlrendszer és röpírtam akkor fixen 1700-1800k körül volt az írási sebesség, fat32-nél meg 40 ezerről indult és 100k-ra csökkent a sebesség, aztán egyre gázabb lett, így visszaformáztam udfre.

De az nem tiszta, hogy ha nem fat32-re formázom, hanem udfre, akkor miért válik az írás végeztével azonnal írásvédetté.

(#8922) DISC4U


DISC4U
csendes tag

2,5" notebook hdd-k eladók:
- használt Hitachi Travelstar HTS424040M9AT00 PATA 40GB
- használt Fujitsu MHT2060AT PATA 60GB
- új Samsung HM160HI SATA 160GB

(#8923) paat


paat
csendes tag

Vennék Amd X2 procit! 9k a keret és hűtő is kellene!

(#8924) bandi210 válasza satomee (#8912) üzenetére


bandi210
aktív tag

:D thx..akk nekiugrom ha kellő lesz az anyagi helyzet..:D

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#8925) szmolcsi

1gb pendrive+100m-es bluetooth adapter:2k
Plextor DVD-Rw:7k
Giga 2600xt passzív 256mb ddr3,oem:8k

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#8926) elistvan


elistvan
senior tag

Ennyit a híres pio írókról sorban a 6. lemezt ba***a el egymás után. Nem egyfajtával próbáltam. (Philips+maxell) van amelyiket megírta 100%ban és többnél "ismeretlen cdíró hiba" üzenet illetve "Érvénytelen blokk cím" hibaüzenet. 60%-körül, a gépet fagyasztja pár másodpercre majd kiadja a lemezt. Ez így nem pálya, hogy többet ront mint amennyit megír.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#8927) szmolcsi válasza elistvan (#8926) üzenetére

Látod írtam neked tegnap nem is válaszoltál,ennyit a híres olcsó Dvd-Rw-ről,nem kellet egy 16k-s író mert drága,pedig nagyon megkímélt db.
Uraim aki szeretne Plextor dvd-rw-t nyugodtan írhat,a világ legjobb írója címet ki kellet valahogy érdemelni..... :K

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#8928) PLaci58 válasza elistvan (#8926) üzenetére


PLaci58
őstag

Vagy rossz az író vagy rosszul állítottad be a setupban a POI (vagy PIO?) módot.
De ez csak az én egyéni véleményem! :-)

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#8929) elistvan válasza PLaci58 (#8928) üzenetére


elistvan
senior tag

automatán volt. És dma módban.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#8930) elistvan


elistvan
senior tag

3200+ os bartont valaki? Privátban dobjatok egy ajánlatot.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#8931) Ivanh válasza szmolcsi (#8927) üzenetére


Ivanh
tag

ja
1500-ért vinném a cuccot, amit beszéltünk
meg a plextort is 6-ért. :K

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#8932) szmolcsi

Netes noti eladó aksi defekt:Gateway
Kicsit tuningolva lett 2,5db ram és 160gb hd+ajándék tasi:55k
3,5-ös Ide@Sata konverter eladó/csak hdd-hez/:2k
2,5@3,5 noti ide átalakító:1k
1gb pendrive+100m-es bluetooth adapter2k:
Plextor DVD-Rw:7k
Giga 2600xt passzív 256mb ddr3,oem:8k
Ennyi..... ;)

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#8933) Csöves


Csöves
senior tag

Új, 500 db-os gravírozott pókerkészlet alutáskával eladó.
12000ft

Aquila non captat muscas.

(#8934) elistvan válasza szmolcsi (#8932) üzenetére


elistvan
senior tag

No, az az igazi tuning! A fél ramot hogy csináltad? Kisbalta?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#8935) bandi210 válasza elistvan (#8934) üzenetére


bandi210
aktív tag

...lángvágó:DD

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#8936) jFox válasza elistvan (#8934) üzenetére


jFox
őstag

Szmolcsit ismerve sztem csak kettétörte. :DDD

Keresnék olyan videókártyát ami AGP-s és tudja az 1440x900-as felbontást. Olyan 5k körül.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8937) bandi210 válasza jFox (#8936) üzenetére


bandi210
aktív tag

jaja..de még hogy:D

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#8938) szmolcsi válasza jFox (#8936) üzenetére

Köszi fiúk, 2,5 Gb ddr2-őt akartam írni..... :DDD
Jah találtam még egy Enermax ide rack-et full alu kis kijelzővel az elején,höfok és venti seb.
[link]Hogy semmi ne legyen tökéletes a kijelző kb-5-10perc után műkszik rendesen ára:2k

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#8939) jFox válasza szmolcsi (#8938) üzenetére


jFox
őstag

Ez nagyon dög ez a rack! :DD SATA vagy IDE?
mod: Most látom hogy IDE, de kár ha sata lett volna beruháztam volna rá... :O

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8940) PLaci58 válasza szmolcsi (#8938) üzenetére


PLaci58
őstag

szmolcsi!
az mit jelent, hogy 5-10 perc után műkszik rendesen?
Akkor kezd világítani vagy akkor kezdi kijelezni az adatokat?
Meg lehet tekinteni valahol?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#8941) szmolcsi válasza PLaci58 (#8940) üzenetére

Akkor kezdi kijelezni az adatokat ha finoman nyomkodod azonnal beugranak a számok valami kis hiba lehet,soha nem foglalkoztam vele mert működik rendesen.

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#8942) misu


misu
aktív tag

Hy!

Esztergára vagy műszerészesztergára cserélném a laptopom(értékegyeztetéssel),esetleg vásárolnék.(Acer aspire, X2, 4 giga ram, HDD160, DVDíró, wifi, stb.)
Olcsóbb ipari oszlopos fúró vagy köszörűgép is érdekel(het).
(T.I.P. és társai nem érdekelnek egyik kategóriában sem...:DDD)

Ha csak ismersz olyat, aki eladná, nem használja, és tudsz közvetíteni elérhetőséget, azt is megköszönném!

Szép napot!

Bye!

[ Szerkesztve ]

Bűn az élet.

(#8943) rtom válasza jFox (#8936) üzenetére


rtom
senior tag

Van egy GF4 Ti4200 karim elfekvőben, ha érdekel (elméletileg tudja a kívánt felbontást).

(#8944) jFox válasza rtom (#8943) üzenetére


jFox
őstag

És gyakorlatilag?
Most egy Ati R9200 van benne, és az nem tudja.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8945) murphy27 válasza jFox (#8944) üzenetére


murphy27
tag

Az Ati 9200-asnak is tudnia kéne. Nekem az MX440-es tudja a 1680*1050-et, pedig jóval gyengébb mint a tiéd.
A Catalyst Control Center-ben a Monitor Properties-Attributes fülön belül van egy olyan opció hogy "Use Extended display identification Data", és ott vedd le a pipát, majd alatta kiválasztod a neked megfelelő felbontást.
Én is megkínlódtam az Ati X600-asommal mire megtaláltam.

"A papírsárkány is a széllel szemben emelkedik a magasba."

(#8946) ronson válasza jFox (#8944) üzenetére


ronson
őstag

Ott akkor szoftveres probléma lesz, mert biztos hogy tudja. A Catalyst egyébként is hajlamos rá, nekem anno az iiyama moncsimhoz mindig kézzel kelett létrehozni a profilt hogy támogassa a 120hz-et.

(#8947) bandi210 válasza ronson (#8946) üzenetére


bandi210
aktív tag

:D

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#8948) szmolcsi

Netes noti eladó aksi defekt:Gateway
Kicsit tuningolva lett 2,5gb ddr2 ram és 160gb hd+ajándék tasi:55k és jogtiszta Vista!!
3,5-ös Ide@Sata konverter eladó/csak hdd-hez/:2k
2,5@3,5 noti ide átalakító:1k
1gb pendrive+100m-es bluetooth adapter:2k
Plextor DVD-Rw:7k
Giga 2600xt passzív 256mb ddr3,oem:8k
A notiba asztalit beszámítok de csakis ár alatt.

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#8949) gtamate2


gtamate2
veterán

Eladó 3 hónapja vásárolt STEEL Acélbetétes bakancs!

szín:steel uk
méret:42/43-as
10 Soros
Dobozában, fekete fűzővel, STEEL táskával, eredeti téli talpbéléssel eladó!

Ára: 12 000 Ft
jelentkezés:
pü-ben
msn-en: gtamate@hotmail.com

*Sn0w

(#8950) bandi210 válasza gtamate2 (#8949) üzenetére


bandi210
aktív tag

lehet akár ismim is lenne rá kiváncsi..:D

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.