Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) Bull Boss válasza elistvan (#8699) üzenetére


Bull Boss
senior tag

nekem volt 9700am és kellett hozzá tápcsati. igaz nem a nagy molex hanem a kisfloppy-s méretű...

(#8702) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Nincs valami öteletetek hogy, egy 5,25" -ös helyre hogy lehetne berakni egy vinyót?

(#8703) Vangelis válasza Red_Bull (#8702) üzenetére


Vangelis
nagyúr

távtartóval:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8704) mycso


mycso
veterán

Eladó Kingmax 1GB DDR2 800 [link]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8705) Red_Bull válasza Vangelis (#8703) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

értem, kösz:)

(#8706) jFox válasza Red_Bull (#8705) üzenetére


jFox
őstag

Szia!
Nekem lehet, hogy van ilyen távtartóm, de ha 2 csavarral odafogatod valamelyik oldalra az is megteszi általában. Szétnézek és jelentkezem. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8707) pc-user válasza bandi210 (#8697) üzenetére


pc-user
aktív tag

Ilyen lapot körözöl? Ha arra járok, megkérdezhetem éppen...

elistvan: de, az lesz az... Az antikvárium mellett kell bemenni a parkolók irányába.

Red_Bull: ha rack-et tudsz olcsón szerezni, az a legegyszerűbb és a hűtés is meg van oldva.

[ Szerkesztve ]

(#8708) syl5 válasza Red_Bull (#8702) üzenetére


syl5
őstag

Nekem van egy eladó rack-em,és valóban, ahogy pc-user kolléga is mondja a hűtést is megoldja(2 venti van benne)...[link]

Ha érdekel írj egy PÜ-t !

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#8709) DISC4U


DISC4U
csendes tag

Sony SDM-HX73 TFT monitor eladó. Ár: 20.000Ft
- 17"
- 400 cd/m2
- 500:1
- 1280 x 1024
- 16ms
- Beépített hangszóró
- mini D-Sub csatlakozó
- DVI-D csatlakozó

(#8710) jFox


jFox
őstag

Külső Samsung USB DVD író eladó:

így néz ki. kb 2 éves, de nem sokat használtam
+ táp +USB kábel
Ár 10K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8711) rtom válasza Red_Bull (#8702) üzenetére


rtom
senior tag

Barkács tipp: bicikli belsőből kivágsz 2 db kb. 10 mm széles "befőttesgumit", majd applikálsz hozzá vmi merevebb drótból kapcsot, amivel kifeszíted két oldalra. A vinyót pedig egyszerűen befeszíted a gumik közé -> a rezgés nem adódik át a házra.

[ Szerkesztve ]

(#8712) elistvan


elistvan
senior tag

Ma halottam a sláger rádióban az egyik reklámban, hogy Rózsa és Robin utolsó ajándéka csak most hétvégén (péntek-szombat) minden feltöltőkártyás mobil féláron. Na ez elég érdekes. Azt hittem nagyothallok, mert akkor érdekelne egy 5310 xpress music izibe (már ha árulják). Ki mit tud, hallott erről, mennyi lehet ennek a valóságalapja?

A rack-el az a baj, hogy megsül benne a vinyó mert nem kering az elektronika alatt semmi, ahová kéne a hideg. Ráadásul méregdrága bele a kis venti ha megdöglik az előző. valami 800-900ft.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#8713) syl5 válasza elistvan (#8712) üzenetére


syl5
őstag

Nekem sokáig volt benne 80as vinyó és nem sült meg....Elég jól szellőzik, alul felül rácsos, + 2 venti(és működnek :) )

Egyébként Red_Bull erről lenne szó!

Más:
amugy nektek is olyan a gépetek, mintha egy kis kályha lenne a lábatoknál ? :)

(lehet én szoktam el az asztalitól, mert ugye noti nem fűt annyira...+ idáig az asztali meg egy 1,6 p4+256 mb ram + fx 5200 vga volt; most meg leváltotta egy 3 ghz p4 + 1,5 gb ram+ 7600 gt vga--->>amugy alapjáraton olyan 35 fok körül mozog a cpu, járatva meg felmegy 50-55 re is)
szal azt akarom ebből kihozni hogy lehetséges, hogy a gépház már nem elég jó szellőzésű ennek az újabb konfignak(ugye a ház már vagy 6 éves)?
pedig van a vga-n is hűtő, a cpun természetesen, + a házba is raktam egyet, meg a táp ventije; és nincs telekapolva a ház(direkt kiszedtem belőle a felesleges dolgokat...egy író, egy vinyó,+lap,vga,cpu,ram)

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#8714) pc-user válasza syl5 (#8713) üzenetére


pc-user
aktív tag

Nekem is az a tapasztalatom, hogy megfelelően hűt a rack. Még langyos sem volt benne a winyóm, amikor egyszer megtapogattam ellenőrzésképpen...

Nekem nincs ekkora "erőművem", de mégis le kellett szednem hátul a kártyafoglalatok mögött az összes fémlapkát, hogy rendes "huzat" legyen... :K

(#8715) AtHoS válasza syl5 (#8713) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Én ezt emelném ki elsősorban:

"nektek is olyan a gépetek, mintha egy kis kályha lenne a lábatoknál ?" == 3 ghz p4

Nem is kell másfelé keresgélni. A P4 maga a kályha sajnos

read-only mode on the forum

(#8716) syl5 válasza AtHoS (#8715) üzenetére


syl5
őstag

Nem baj, hadd fűtsön; legalább soha nem fázik a lábam, amikor azt használom :)...a szobába úgy sincs olyan ördöngős meleg, úgyhogy megfőni se fog.

Csak furcsáltam a dolgot, mert nem hittem hogy megduplázódott órajel megduplázódott hőt fog eredményezni...

Amugy core dou-nál ill. feljebb már megoldották ezt? azok nem melegednek így?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#8717) lorcsi


lorcsi
veterán

komplett p3-as gépet keresek akár amd is lehet a lényeg divx és dvd filmeket játsza, monitorral 20k-ig

(#8718) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Eladó Skoda 120L-hez való ÚJ vezérműlánc, kuplungtárcsa, olajszűrő (ez utóbbi Ladához is jó)... még nem néztem meg pontosabban a "szatyor" tartalmát, de ezekre emlékszem...tehát, lehet van még valami más is. :F
Ok: A kocsi már túl van a bontón (lehet konzervdoboz valamelyik nagy árház polcán :DD ). Ezek megmaradt pót alkatrészek voltak a csodához...

A mai nap folyamán teszek fel pontosabb leírást, képekkel :)

[ Szerkesztve ]

blabla

(#8719) Vangelis


Vangelis
nagyúr

SONY laptop pentium 366MHZ
256mb ram
dvd olvasó
sok sok port.
Dokkoló egység
nagyon szép állapotban eladó!

24000Ft

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#8720) bandi210 válasza pc-user (#8707) üzenetére


bandi210
aktív tag

thx..majd értesíts:D

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#8721) szmolcsi

Ibm P4-es gépek!!
Ati 3650-ek!!
Főnöki bőrfotel érdekel valakit 3hónapos féláron 16k-volt,semmi baja csak ki-híztam... :DDD ... :O

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#8722) pc-user válasza szmolcsi (#8721) üzenetére


pc-user
aktív tag

Valahol olvastam (na meg tapasztaltam is), hogy tele van az ország ehhez hasonló leselejtezett gépekkel. Valamelyik közismert cég váltott gépparkot...
Ez azonban nem von le semmit abból a tényből, hogy megbízható, stabil konstrukciókról van szó. Le is cserélném a gépemet egy ilyenre, ha... :F ha nem volna "ha".

[ Szerkesztve ]

(#8723) caprine válasza syl5 (#8713) üzenetére


caprine
aktív tag

Ha mobil rack akkor csak ilyet vegyetek: Chieftech KF22

Fém, illetve alu cucc, kulcsos, és bármilyen hihetetlen de nem méregdrága mint a többi chieftech kütyü. Kb a vipower árában van, kevés helyen árulják, én pesten a mistral -nál vettem tavaly 2 darabot is bruttó 2500Ft /db áron. Best buy kategória.

Nem tudom nálatok mennyire melegszenek a P4-ek, nekem egy E6700 van otthon, igaz az alap 2,66MHz-en de nem igazán melegszik, a céges gépben meg P4 630-as 3GHz-es van, az sem igazán melegszik.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#8724) caprine válasza syl5 (#8688) üzenetére


caprine
aktív tag

Szerintem olyan hogy jó áron dolgozó bolt nem is igazán van. Sajna körbe kell járni az üzleteket mi hol olcsobb. Például A4 tech cuccok az infoboxban (megszünt) voltak a legolcsobbak, olyan beszerzőjük volt, hogy 10-30%-al olcsobb volt a teljes paletta mint más helyen. Nekem évekig volt egy törzs helyem, rengeteg mindent vettem ott, de tavaly óta olyan árréssel dolgoznak, hogy leszoktam roluk.

A PChost úgy általánosságban jó. A mult héten körbejártam a várost egy ritka toner miatt. Az ő árlistájukon rajta volt 8100ft, bemegyek azt mondják rendelésre, és nem annyiért hanem 10100ft, csak lestem. Egyébként mindenhol máshol 10 alatti árat mondtak + rendelés, de 1 helyen szerencsére volt a polcon is és 8400 lett a vége, vettem is kettő a cég nevére:)))

Egyébként az egyik belvárosi boltba (nem mondom meg melyik, de elég régi cég) a haver 1 hónapja bement, hogy 2GB DDR2 memcsi kell neki. Azt mondták, hogy 7500, mire rögtön mondta hogy az drága nem kell, erre az eladó azt válaszolta: jól van akkor legyen 6500. Magyarán pofára megy a dolog mintha zsibi lenne, vagy csak simán saját zsebre játszott az eladó. Szomorú de ez van.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#8725) vepe


vepe
senior tag

Lesz egy olcsó GPS-navigációm eladó, akit érdekel pü

GP75 a típusa

(#8726) bandi210 válasza vepe (#8725) üzenetére


bandi210
aktív tag

mennyire olcsó?

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#8727) bandi210 válasza caprine (#8724) üzenetére


bandi210
aktív tag

jaja..nekem így átvágásos dologból a batóü házban van egy bolt(a g..ker)nekem az jött be..ott a pai nem akart palira venni..mondta nincs ramhűtő..menjek át a darckompba és ott tuti lesz..nem mondta hogy rendel vagy vmi csak mondta hogy ott van..meg nem akar átvágni..ottvolt egy no name táp 6Kért de nem azt hanem a normális fsp-t ajánlotta ami csak 4K..mondom ok..ennyit erről vannak normális helyek..de eddig csak ezt az egyet találtam..máshol mondom poénból okéé..bementem haveromml..adtuk a hülyét..erre mikor mondja a ratyi konfigot..ati kártyával amdvel..mobndom..oké..akk ez minket nem érdekel..elmondtam mi kell máris másképp beszéltek velem..

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#8728) PLaci58


PLaci58
őstag

Eladó Wayteq N720BT navigáció, 25K
2008 augusztusi vásárlás, még garis, fóliás, hibátlan állapotban.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#8729) mycso válasza caprine (#8724) üzenetére


mycso
veterán

Pc-host-nak valóban egész jó árai vannak, szinte minden téren.

Viszont ez a lista ár és bolti ár közti különbség valóban megvan.....

Nem egyszer szaladtam már be hozzájuk 1-2 dologért, aztán a boltban 2-3-500-1000 forinttal is többe került, mint amennyi az árlistájukon volt. (hát ugye vagy "elfelejtették" frissíteni, vagy nevezhetjük "vevőcsalogatás"-nak)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8730) AtHoS válasza syl5 (#8716) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Az újabb Core 2 architektúrás Intel procik már kilábaltak az energiaválságból. A régi P4-ekre épülő kétmagosok amellett, hogy lassúak még szintúgy eléggé hőtermelőek (természetesen a lassúságot mindig valamihez mérten kell nézni. Itt legyen pl. egy 4000+ -os AMD X2-es, de lehet viszonyítani egy E2160-hoz is)

read-only mode on the forum

(#8731) PLaci58 válasza mycso (#8729) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem lehet, hogy a bolti ár és az internetes rendelés ára eltér egymástól?
Az sok boltnál megvan.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#8732) szmolcsi válasza PLaci58 (#8731) üzenetére

Most hogy a forint ennyit zuhan,mindenre kihatással van,nehogy azt higgyétek minden bolt naprakész árakat tesz fel,ahol van készlet ott minden olcsóbb mert régi áron van,ennyi nem érdemes tovább ragozni...sajnos!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#8733) greeny válasza caprine (#8723) üzenetére


greeny
csendes tag

Sajnos általában a sok ki-be rakosgatástól (winchi ki-be a rack-ből) behal a rack szalagkábele, ami nem cserélhető. Emiatt hamar haza lehet vágni bármilyen mobil rack-et.

Ezek szerint ez alól vannak kivételek, pl. ez a Chieftec? Érdekes. :)

Van egy külső USB-s tápos rack-em, DTK. Ez is attól halt be, hogy a szalagkábel a cserélgetésektől lassan elfáradt. Valahogy sikerült benne kicserélni, így már használható, bár a tokot el lehet felejteni, csak a vezérlő előlapi panel maradt meg. Szép kis látvány. :D

A remény hal meg utoljára.

(#8734) PLaci58 válasza szmolcsi (#8732) üzenetére


PLaci58
őstag

szmolcsi!
Bocs, de eddig ez volt a leggyengébb magyarázat.
Ha megfigyeled a Pchost-nál webáruházas árak vannak. Az online csomagküldős rendszer mindíg olcsóbb mint a bolti árusítás. Ugyanez volt a kékhalnál is és akkor még stabil volt a Forint. Vannak boltok, amelyek viszont ugyanazon áron adják a boltban is. Pl. digitall.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#8735) szmolcsi válasza PLaci58 (#8734) üzenetére

Lehet nekem van hozzáférési jogom viszonteladói árakhoz és látom minden nap a változásokat,sőt meglévő tavalyi alkatrészek átárazását is szemügyre vehetem minap és nem lefele azt elhihetitek.Miskolcra két nagyker szálit de ahány bolt annyi szokás,nem mindegy menyi az a haszonkulcs... :DDD
Ezek után mindenkinek csak ajánlani tudom a pontos utánajárást mert bolt-bolt közt is nagy ár-haszon-értékek vannak és lesznek is sajnos,amit a felhasználó zsebe bán.
De addig míg 10 vásárlóból csak 2 megy el mert drága az ár addig minden bolt működni fog.
Nekünk meg marad a PH,használt cuccok akár "féláron"... ;)

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#8736) bandi210 válasza szmolcsi (#8735) üzenetére


bandi210
aktív tag

jaja:Daz örök klasszik:DD

By Crytec...."Szörnyű, manapság hogy hígul ez az informatikus szakma. Sokaknak már barátnőjük is van...."

(#8737) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Egy igazán meglepő árú 9800GTX a PC Host kínálatából. Néha lehet kifogni rendesen jó árú termékeket. Kíváncsi lennék, ha bemennék a "szakállas" mit mondana rá?
"Hát az Inno 3D-t nem ajánlaná, inkább vegyem az Asus-t 49-ért." :D

Alister from Hell

(#8738) WildBoarTeam válasza szmolcsi (#8735) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Sajnos tényleg jelentős eltérések vannak a boltok árai között, amit ugye a "kapzsiság" határoz meg (ki milyen gyorsan akar a boltba fektetett pénzénél lenni***...vagy szakítani a nagy zsét :) ). De szerintem ezek a nagy haszonnal "dolgozó" boltok inkább a város belső részén találhatók.
(Az egyik nagyker a Ramiris, ha jól emlékszem, a másik az ki? :U )

Pl: Nekem a "Dárkomp"-al volt olyan esetem, hogy kinéztem egy WD500GB-os vinyót, ami a netes lista alapján náluk volt a legolcsóbb, és itt nincs webshop, tehát nem kéne különbségnek lenni. Mégis a boltban 900Ft-al többért adták. :W Persze szóvá tettem a dolgot, hogy a netes listán kevesebb, erre csak annyit mondott, hogy most akarták frissíteni azt is (persze másnap ránéztem és nem frissítették ;] ).
Gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki járt már így...

(*** pl: a "csiplend" weblapja közel 1misis befektetés :Y , amit gondolom valahol viszont szeretne látni. Az ilyen dolgokat sok helyen belekalkulálják az árak kialakításánál)

blabla

(#8739) elistvan válasza WildBoarTeam (#8738) üzenetére


elistvan
senior tag

1 milla volt a weblapjuk? Egyik szomszédom is benne van a cégben akik csinálták a lapot a Flashpistols westúdió a Szechenyin.

más: Megint hallottam 2x a reklámot a slágeren, csak bizonyos telókra vonatkozik az 50% péntek és szombaton volt már valaki lecsekkolni melyek azok? Vagy van ismerőse a vodánál, hogy megkérdezze?

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#8740) WildBoarTeam válasza elistvan (#8739) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

hát közel annyi.... a mi cégünk is kapott tőlük árajánlatot. Mivel egy tartalomkezelő rendszerre pakolták, így annak a "megvétele" csak olyan negyed misi + ugye a spec. modulok, amiket szeretnél (pl: webshop).

blabla

(#8742) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Új Vezetéknélküi Logitech egerek kaphatóak nálam

[link]

1690Ft.- /db :Y

(#8743) lúzer


lúzer
veterán

Miskolc: Tüntetés a Draskovics által kirúgott r.kapitány mellett
Az igazmondása, korrektsége miatt a Draskovics elvti által kirúg(at)ott Pásztor Albert melletti szimpátiatüntetés lesz vasárnap, febr. 1-én, délután 17 órától a Városház téren, Miskolcon.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8744) wwenigma válasza lúzer (#8743) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ottleszünk, kiállunk egy igaz ember mellett...!

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8745) rtom válasza lúzer (#8743) üzenetére


rtom
senior tag

Jó alkalom lehet az aláírásra, csak a centrumig kell lesétálni...

(#8746) lúzer válasza rtom (#8745) üzenetére


lúzer
veterán

kösz, alá fogom írni

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8747) Flen válasza DISC4U (#8741) üzenetére


Flen
tag

Hali! egy ilyen 8GBs kárty érdekelne valamikor ha jársz Miskolcon.

(#8748) Oly válasza elistvan (#8739) üzenetére


Oly
senior tag

Voda félár tényleg megy és készlet is van!

Jó áron lehet hozzá jutni pl a T280-ashoz BT Headsettel 5k :Y

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#8749) wwenigma válasza rtom (#8745) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Már megtörtént. :K

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#8750) paat


paat
csendes tag

Vennék Am2 lapot! 7k a keret rá! Ami fontos: ddr2 és pci-e legyen rajta!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.