Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62051) Taifa Díaz


Taifa Díaz
őstag

Vihető cuccok (Avasról):
- AsRock AM2NF3-VSTA alaplap, AGP portos, van hozzá hátlap, chipset CD és ajándék SATA kábelek 4000 Ft-ért
- AMD Athlon 64 X2 2x2.4 GHz processzor, gyári hűtővel, kellemesen átpasztázva 3000 Ft-ért
- CSX 2 GByte 800 MHz DDR2 RAM 2000 Ft
- Kingston 1 GByte 800 MHz DDR2 RAM 1500 Ft
- Kingmax 1 GByte 400 MHz DDR RAM 1200 Ft
- noname 1 GByte 400 MHz DDR RAM 1200 Ft

Egyben elvihető 10 000 Ft-ért. Tulajok saját elmondása szerint minden működik, én nem ellenőriztem, egy héten belül bármelyiket visszaveszem, ha mégsem jó.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#62052) Bull Boss válasza vepe (#62050) üzenetére


Bull Boss
senior tag

elvitték sajnos :(

(#62053) vepe válasza Bull Boss (#62052) üzenetére


vepe
senior tag

:R

(#62054) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Mukk :D

Lassan két napja nem volt hsz a topikban :Y
Senki nem ad el, nem vesz, nem kér segítséget?

blabla

(#62055) bnorci71 válasza WildBoarTeam (#62054) üzenetére


bnorci71
addikt

én adnék, de nem veszik :(

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#62056) gaben1117 válasza WildBoarTeam (#62054) üzenetére


gaben1117
senior tag

Nekem is meglepő volt, mindig néztem hogy érkezik-e válasz a kérdésemre, ami továbbra is fennáll. :))

Lakhatási megközelítésből van-e bárkinek tapasztalata, véleménye a Dankó Pistáról? :)

(#62057) zetecR


zetecR
addikt

Nekem van feleslegben egy VR-BOX "szemüvegem" és egy pár MB Quart ONE hangdoboz.
Ha van érdeklődés, teszek fel képeket, árat, stb.

(#62058) Gyíkac válasza gaben1117 (#62056) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

Úgy látszik a környéken nincs még netjük. :)

(#62059) WildBoarTeam válasza gaben1117 (#62056) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Itt van minden, amit Dankó Pistáról tudni akarsz. ;]

Szerintem ha nem az útra néz az ablak még hangosnak sem mondható a belvároshoz képest, főleg ha még szigetelt is. Ha meg a szomszédok is csodásak, akkor... :)) Amúgy tapasztalatom nincs a környékkel, csak a véleményemet írom.

blabla

(#62060) Wiz Khalifa válasza WildBoarTeam (#62054) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Sajna nekem nincs eladó holmim. :( Venni meg pénzem nincs... :DDD

De lesz majd pár PC cucc, gépházak, stb... jelképes összegért egybe vihető pakkom. Csak szedjem össze a sok cuccot. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#62061) jFox válasza gaben1117 (#62056) üzenetére


jFox
őstag

Nekem lakik ott egy ismerős, a 3-as út felőli végén. Nem panaszkodott, hogy gond lenne. :N

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#62062) gaben1117 válasza WildBoarTeam (#62059) üzenetére


gaben1117
senior tag

A térképen pirossal jelölt részek, amiket lehetségesnek gondolok. A többi nekem már olyan dzsungel hatású és nem valami szimpi tömbök. Illetve a vörösmarty felé haladva sajna egyre több a nem kívánatos lakó. Így is kérdés, hogy mennyire járnak erre a részre, bár nekik szerintem inkább a belváros felé vezet az útjuk, ahol lehet rajoskodni. :)

Most a vörösmarty-n lakunk a Don Pepe étterem mögötti tömbben, hát elszomorító hogy 1 év alatt mennyit tud romlani egy környék. :( Tiszta gettó lett az egész sajna, ahhoz képest hogy belváros. Szóval valami inkább kevésbé központi, nyugodt és normális környéket keresnénk.

(#62063) bnorci71 válasza gaben1117 (#62062) üzenetére


bnorci71
addikt

15-kor kiülsz a padra és megnézed 20 óráig milyen a forgalom a környező házakba :)

én biztos nem mennék a belvárosba, bérházba se vissza ,de mindenkinek más az igénye és a lehetősége

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#62064) Wiz Khalifa válasza gaben1117 (#62062) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én a Tiszainál lakok, az utcánkba nem sok olyan lakó van mint mi (azaz nem roma származású) viszont itt amióta lakunk (14 éve) azóta egyszer se szóltak egy rossz szót, egyszer se láttuk hogy lenne bármi rossz szándékuk. Néha előfordul hogy veszekednek a mellettünk lakók amit nyitott ablaknál hallok de azt is csak napközbe szoktam hallani és havi 1x talán. Szóval nem vészes.

És bárki eddig aki jött hozzánk nem gondolták volna ránézésre hogy tényleg ilyenek a szomszédok. Szóval van amikor a látszat csal. :)

Amúgy mi is el fogunk költözni ha lesz vevő a házra mert már túl nagy nekünk, főleg ha én jövőre megyek külföldre akkor anyámnak végkép nagy lenne egyedül. :(

Smoke some weed nigga!

(#62065) gaben1117 válasza Wiz Khalifa (#62064) üzenetére


gaben1117
senior tag

Szerencsére nálunk sem arról beszélünk (kopp-kopp), hogy hordókban égne a tűz esténként meg páncélököllel követelik a pénztárcádat. Egyetlen egyszer volt rá példa, hogy összeszólalkoztam az egyikkel és majdnem lecsaptam, miután konkrétan levállalta a lány ismerőst akivel a járdán beszélgettem a ház előtt.

De... Egyre többen vannak és egyre hangosabbak, valamint szemtelenebbek. Kezd gyakorivá válni, hogy még hajnal 2-kor is artikulálatlanul ordítanak, visítanak és parádéznak a ház előtti játszótéren. Nem lehet nyitott ablaknál aludni, mert zenélnek még éjszaka közepén is. Rendőr nem tud velük semmit kezdeni, legtöbbje 13-14 éves. Pár hónappal ezelőtt egy gyönyörű új kocsit firkáltak szarrá alkoholos filccel az udvarban. Szemetelnek, fákat tépkedik, mindent kezdenek szépen leamortizálni.

És egy idő után ráun erre az ember, mert nem nyugodt a közeg ahol laksz. És meglátásom szerint ez változni nem fog, egyre rosszabb lesz csak. Napközben itt is ha eljönnél, azt mondanád hogy ez egy tök jó hely és környék, de amint leszáll az éj... :))

(#62066) Wiz Khalifa válasza gaben1117 (#62065) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nálunk szerencsére éjjel nappal nyugis a hely. Oké mindenhol van mikor randalíroznak néha de annyit mondok hogy régen az avas rosszabb volt mint itt. Pedig akkoriba még a fészekrakó program sem létezett, stb... :)

Nálunk az a szerencse hogy a tiszain ott van a Rendőrség (nem nagy de 2-3 kocsis szolgálati rész) szóval ha csinálnának valami nagyobb balhét akkor ők már szoktak jönni. :)

Itt szerencsére nem rongálják a holmijait az embernek. A kocsi is nyugodt szívvel kint lehet hagyni a kapu előtt nem bántják. Egyszer az anyós oldali ablakot egyik ismerősünk lehúzva felejtette egy egész éjszakára és nem tűnt el semmi a kocsiból. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#62067) nézzbe


nézzbe
aktív tag

2x2GB DDR2 800MHz-es RAM pár (KVR800D2N5\2G) ELADÓ 5000FT

Ugyan itt rossz hegesztő inverter érdekel valakit ?

(#62068) McSico válasza nézzbe (#62067) üzenetére


McSico
senior tag

Érdekel. Keress pm-ben. :)
Mármint a hegesztő.

[ Szerkesztve ]

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#62069) Wiz Khalifa válasza McSico (#62068) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az nem hegesztő. Csak inverter. Legalábbis ahogy írta. :)

Smoke some weed nigga!

(#62070) Feriboy2


Feriboy2
aktív tag

Tudtok ajánlani Miskolcon valami olyan helyet (pl. kávézót) ahova nyugodtan beülhetek laptoppal 2-3 órára, be is dughatom hálózatba meg wifi is van?

(#62071) diablo1984


diablo1984
veterán

Eladó cuccaim:
- TP-LINK TL-WR542G wifi router- 4k
- TP-LINK TL-WN353GD PCI-os wifi kártya - 1,5k
- DPS Dream 7 tablet újszerű állapotban -7,5k
- 2x1 Gb DDR2 533-as V-data memória páros- 2,2k
- Lenco 7"-os hordozható TV- 7k
- MICHELIN ALPIN A4 205/55 R16-OS téli gumi 2db- 17k/2db
- hordozható babaágy, járóka- 7k
- SEMPERIT 195/65 R15 téli gumi, 4X100-as renault acélfelnin - 25k
- van egy exide premium 100ah-s akkum, 900Ah-s(!!!) indítóárammal, fél évet használt(autó eladás után nem fért be az utódba), azóta garázsban áll, 3 havonta töltővel karban tartva, gondozásmentes, varázsszemes, tökéletes állapotban kihasználatlanság miatt(nem fér az autóimba) eladó!-15e Ft

(#62072) Pttypang válasza Feriboy2 (#62070) üzenetére


Pttypang
veterán

Fun city bowling bar a szinvaban? Meg klima is van, András udvozli a pultost :D

Everybody lies.

(#62073) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Nincs valakinek véletlenül egy felesleges porszivója eladóba? Nem kell semi csecsa, csak szívjon, mint erika :D

(#62074) PLaci58 válasza Bull Boss (#62073) üzenetére


PLaci58
őstag

Holnap a piacon lesz dögivel eladó "erika".

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#62075) Bull Boss válasza PLaci58 (#62074) üzenetére


Bull Boss
senior tag

ki is nézek :C

(#62076) Pttypang


Pttypang
veterán

Van bankkartyaval fizetheto pizzarendelos hely miskolcon? Lillara kene nekem kihozniuk.

Everybody lies.

(#62077) scapegt


scapegt
senior tag

Van valakinek pár ezer forintért használt androidos telója, aminek aránylag jó a kamerája? Lenovo kizárt.

(#62078) bozsozso válasza Pttypang (#62076) üzenetére


bozsozso
őstag

Én úgy tudom pizza tábornál lehet csak rendelésnél jelezni kell.

(#62079) bnorci71 válasza Pttypang (#62076) üzenetére


bnorci71
addikt

Pizza terasz is visz ki szerintem ha jelzed a bankártyás fizetést

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#62080) Pttypang válasza bozsozso (#62078) üzenetére


Pttypang
veterán

Pizza tabor nem nyert, csak helyben lehet kartyaval fizetni, teraszt mindjart felhivom, koszonom.

Everybody lies.

(#62081) jagada válasza Pttypang (#62080) üzenetére


jagada
őstag

Szép kártyával is lehet fizetni házhoz szállításnál, meg szerintem bankkártyával is.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#62082) bozsozso válasza Pttypang (#62080) üzenetére


bozsozso
őstag

Emlékeim szerint nem, én rendeléskor már fizettem kártyával.

(#62083) Taifa Díaz válasza Pttypang (#62080) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Tésztaháznál is van pizza, interneten náluk szép kártyával, erzsébet kártyával, bankkártyával, tarot kártyával, köztársasági váltóval, vupiupival, mindennel lehet fizetni. Ajánlom az X-treme pizzát, b***tt jó.

[ Szerkesztve ]

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#62084) gorje válasza Pttypang (#62076) üzenetére


gorje
senior tag

Falatozz.hu-n keresztul megoldhato nehany aki ki is viszi.

(#62085) bozsozso válasza bozsozso (#62082) üzenetére


bozsozso
őstag

Ja még annyit a pizza tábor terminált hoz a kiszállításkor tehát nem neten fizeted.

(#62086) Pttypang válasza bozsozso (#62082) üzenetére


Pttypang
veterán

Telefonban azt mondtak a taborbol, hogy csak helyben lehet.

A teraszrol kihoztak, megse halok ehen, koszontem :)

Everybody lies.

(#62087) bozsozso válasza Pttypang (#62086) üzenetére


bozsozso
őstag

Rendben.

(#62088) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Telefonnak az USB csatlakozóját mivel érdemes és hogyan kitakaritani? Eléggé be van porosodva/dzsuvásodva. Érintkezik meg tölti jól, csak néha ujraindul szerintem az Usb miatt. Tipp? :U

(#62089) Pttypang válasza Bull Boss (#62088) üzenetére


Pttypang
veterán

Levego?

Everybody lies.

(#62090) mezis válasza Bull Boss (#62088) üzenetére


mezis
nagyúr

Akkut mindenképp vedd ki és valami nagyon vékony, gyengített fogpiszkáló szilánkkal. A vékony érintkező csíkokra nagyon vigyázz, ne görbítsd ki a helyéről !

mezis

(#62091) Pttypang válasza mezis (#62090) üzenetére


Pttypang
veterán

Azert rovidzar vedelem van benne, nyugi :D

Everybody lies.

(#62092) jFox válasza Pttypang (#62076) üzenetére


jFox
őstag

Én a NetPincéren keresztül szoktam rendelni. (App vagy web) Itt is lehet bankkártyával, Szép kártyával, és Bözsikével is fizetni. :K
Sok pizzázó benne van Miskolcon.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#62093) Pttypang válasza jFox (#62092) üzenetére


Pttypang
veterán

Oke, de telefonon ezzel nem kezdtem volna el jatszani, igy is mokas volt, azert koszonom.

Everybody lies.

(#62094) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Na porszívó kipipálva már csak egy fagyasztós hűtő és egy mosógép kellene. Nem akar valaki cserélni mostanság? :U

(#62095) jFox válasza Pttypang (#62093) üzenetére


jFox
őstag

Mi egyszer Öcsémmel egy buszmegállóba rendeltünk pizzát. :DD Igaz nem kevés alkohol befolyása alatt, és ráadásul este. Asszem akkor is a Terasz volt aki bevállalta. Felhívtunk vagy 4-et, a többi mind elhajtott. :)

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#62096) üszök válasza Bull Boss (#62094) üzenetére


üszök
őstag

Most vettem hűtőt,de nem tudom a régit elakarom e adni.
Jfox-nál még lehet mindíg ott a negyediken a hűtő. :D

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#62097) sutykuru válasza Bull Boss (#62094) üzenetére


sutykuru
tag

Keskeny elöltöltős indesit mosógép érdekel?

(#62098) elistvan


elistvan
senior tag

Apróságok eladóak! Jövő héten hétfő vagy kedd délután készülök Miskolcra a búza vagy a tesco környékére ott személyesen is bizniszelhetnénk ha valakikt érdekel valami. Plusz mintha láttam volna egy 250-es fsp tápot illetve core2 procikat is e6300 és e4300.

Illetve mini usb kábelt (fényképezőkhöz/ebook olvasókhoz szokott lenni) keresek cserelehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#62099) PLaci58 válasza Bull Boss (#62094) üzenetére


PLaci58
őstag

Mosógépet miért nem vettél? Az is szokott lenni.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#62100) Wiz Khalifa válasza PLaci58 (#62099) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Csótival a belsejébe. ;]

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.