Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38101) kicsitrash válasza jFox (#38098) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

köszi, felvettük a kapcsolatot :)

(#38102) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Volna nekem egy Fujitsu Siemens Scaleoview T19 (C19?) Monitorom. Nem sokat tudok róla, németből kaptam. Tápot sajna nem kaptam vele. Külsőre szép állapotban van. 12V 5A kell neki. Rádugtam egy 12V 2,9Aes adaptert, bejött rajta a kép szép erős fényerővel szóval kijelzője jó. 1 percnél tovább nem mertem nézni mert az adapter igyis tűzforró lett ennyi idő alatt. Keresek hozzá adaptert vagy esetleg akinek van, annak igenjó áron 5K ért odaadom :R

(#38103) Trollolo


Trollolo
csendes tag

Nah Picit bővült a lista, végre befejeztem a pakolást itthon és kerültek még elő dolgok :D

Eladó cuccaim:

- Ozaki iPhone dokkoló, keveset használt, dobozában 4k

- Bluetooth USB adapter 700Ft/db, 3 db van még. Ha viszed mind a 3at akkor 1,5k

- 2db PCI háló kártya, nem tudom milyen gyártmány, egyiken van coax is, 500Ft/db

- IDE csatis ZIP Drive gyűjtőknek, 18db bontatlan lemezzel, fehér színű, ajánlj érte valamit :)

- Samsung S3550 Slider Pink, használt, picit zseb kopott, töltő van hozzá, 3k

- ZyXEL Omni 52k COM Plus modem, teljesen új, fólia még rajta, dobozában midnenével ( nem tudom tud-e még valaki használni ilyet :) ) [link]

- DVD olvasó, fehér, IDE, 500Ft

- S478as proci hűtő

- Floppy meghajtó

- Lyric MP3 lejátszó, 1GB, hang felvevős, fülhallgatóval, van rajta kijelző is, 1db AAA-s elem kell bele.

- 2db fehér Asus DVD író előlap, bontatlan, 200Ft/db

- TP-Link Switch, garis, 3 hónapos, talán a doboza is meg van [link] 1,5k

- SMC Router, sajna tápját nem találom, 9V/1A kell hozzá [link] 1,5k

Amihez nem írtam árat arra ha érdekel ki találunk valamit :)

Illetve vállaljuk Paintball játékok szervezését, bővebb infó PÜ-ben

[ Szerkesztve ]

(#38104) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

HP NX 9010 Noti eladó

2.6Ghz proci

384 DDR ram

40GB 100/100 HDD

Ati Mobility Radeon IGP 345M, 64 MB RAM

DVD/CD, töltő, 15' hibátlan kijező
PCMCIA, Floppy ! ;] 2USB, LTP, Infra, TV-out, Fire wire
ÉS XP Prof serial !!! :D

Összességében szép állapotban van, sokat nem néztem, de akksiról kapcsolt be, még az is lehet hogy erős.
Nem mai darab, de netezni jó.

15.000Ft.- :R

(#38105) ronson


ronson
őstag

2*2GB DDR3 notebook ram 4k

2*1GB DDR2 notebook ram 4k

Core2Duo T7250 notebook proci 3k

Broadcom Crystal HD decoder BCM70012 4k

HAMA univerzális notebook táp 70W, ED gari 3k

Alcomp processzor hűtő Socket 478, Socket A,
csak a borda, 8 vagy 9,2-es venti tehető rá
nagyon jól hűt, kuriózum, magyar kisipari munka 1k

Zalman ZM-MC1 ventilátor táp átalakító, 2*12V, 2*5V 0,5k

mini bluetooth 0,5k

USB infra port 0,5k

USB távirányító PC-hez 1,5k

ASUS fejhallgató (csak kipróbálva volt) 2,5k

Techwood STB HD digikábelhez (recorder, timeshift) 8k

LG DP1BPBC multimedia player 12k

Nagyméretű LOLA kertésznadrág és hozzá való munkás kiskabát, fehér, vegyszerálló, cégfeliratos. Új. 3k

(#38106) Caldera


Caldera
aktív tag

Keresek adaptert/tápegységet az alábbi paraméterekkel:
12V 3,6-4,16A (min.45W), dugó átmérő 6,7mm, középen pozitív.
Akinek van jó áron ne kíméljen, privátban zaklasson :R

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#38107) jFox


jFox
őstag

Q8200 négymagos proci és hozzá egy MSI G41 lap eladó
ár : 24k
nem az enyém, ha valakit érdekel, dobjon egy pü-t és adom a telefonszamot. :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#38108) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Keresek notebook ventit. Száma: KSB06105HA

Elvileg cq61.ből van de más laptopban is ilyet használhatnak pl, Acer, Toshiba

(#38109) Gabir válasza üszök (#38059) üzenetére


Gabir
aktív tag

Én N 5230-ba raktam 32 gigást, vitte gond nélkül.(Kingston Class10es)

(#38110) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Keresnék 320-500GB körüli HDD-t.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#38111) Trollolo


Trollolo
csendes tag

majdnem nem is írtam:

Van egy 1000db-os DVD alu kofferem, van benne 300 lemez is, valakinek esetleg? :)

(#38112) bozsozso válasza Trollolo (#38111) üzenetére


bozsozso
őstag

Egy árat mondasz rá?

(#38113) Trollolo válasza bozsozso (#38112) üzenetére


Trollolo
csendes tag

PÜ ment

(#38114) bozsozso válasza Trollolo (#38113) üzenetére


bozsozso
őstag

Válasz is

(#38115) Trollolo válasza Trollolo (#38111) üzenetére


Trollolo
csendes tag

Itt egy kép róla [link]

(#38116) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Lehetséges a közeljövőben lenne egy eladó procim (jövőhét környéke):

AMD Phenom2 X2 550BE

Előző tulaj 4 magosként használta, nálam problémázik (ha majd valakit érdekel, leírom bővebben, érdekes dolog)

3maggal megy nálam is:

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#38117) kicsitrash válasza mycso (#38116) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

ára?

(#38118) mycso válasza kicsitrash (#38117) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nemtom 11-12k környéke.

Más:
lenne pár Samsung HDD elektronikám:

SP2004C (2db is)
SP2014N

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#38119) kicsitrash válasza mycso (#38118) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

akkor sosem lesz amd proccom :)

(#38120) scapegt


scapegt
senior tag

Mi van az emberekkel? Miért hülye ma (szinte) mindenki??!!! :W (nem az itteni emberekre gondolok)

(#38121) kicsitrash válasza scapegt (#38120) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

front van :)

(#38122) scapegt válasza kicsitrash (#38121) üzenetére


scapegt
senior tag

Na de ennyire banyek :W Tudom, hogy nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés, csak kicsit meglepődtem ma párszor. Nem elég melóba menet a sok idióta az utakon, de neten is ilyenekbe botlok. Az "adok-kapok" dolog valahogy nem működik az én esetemben...szépen megkérdezek valamit egy termékről és olyan választ kapok, ami enyhén szólva sértő és megalázó...

(#38123) kicsitrash válasza scapegt (#38122) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Hát na... péntek van, mindenki siet. Volt 1-2 alak, akivel szivesen elbeszélgettem volna egy balta társaságában :)

Értem én, hogy mindenki k*** fontos ember, s ha egy nyékládháza-miskolc útvonalon nem előz egyszer előzni tilosban egyszer pedig forgalomtól elzárt területen ill a szembejövő kanyarodó-sávjában, akkor talán nem érem be mályinál a 2 piros lámpánál...

De ilyen a világ, ezt látják, ezt tanitják. Ha nem követed őket, hüle vagy :)))

(#38124) scapegt válasza kicsitrash (#38123) üzenetére


scapegt
senior tag

Engem hídon előztek meg úgy, hogy az út nemrég lett felújítva, de csak a hídon van kész, tehát elején-végén enyhe (kb. 6-7 cm) szintkülönbség van, és robogott mellettem el kb. 80-nal az illető...lefelé még nem is fáj annyira a kocsinak, na de felfelé...40-es táblánál 80-nal is előznek rendszeresen...de a 40-es táblát még a busz sem tartja be, 70-nel megy...valószínűleg soha nem mérnek arrafelé, de nem kockáztatom meg, inkább totyogok.

De ez csak egy dolog...viszont a netes bunkó társadalom ennél is jobban felidegesít. Pedig már megfogadtam, hogy amint észreveszem, hogy szidom az embereket, abbahagyom. De valahogy nehezen megy :DDD

(#38125) kicsitrash válasza scapegt (#38124) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Ugye? Az ilyen helyeken heti 1x kellene mérni, rögtön több tisztelet lenne :)))

A netes bunkókkal meg nem lehet mit tenni. Illetve én tudnék, de a módszereimre kinában is azt mondták, hogy emberi jogokat sért :)

(#38126) mycso válasza kicsitrash (#38119) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát pedig ez az ára, sőt...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#38127) AtHoS válasza scapegt (#38122) üzenetére


AtHoS
nagyúr

No azért lehet hülyeséget is kérdezni.

pl. hirdettem egy cuccot. A hirdetés címébe nagybetűvel beleírtam, hogy BONTATLAN. A hirdetés szövegébe fékövéren szintén kiemeltem, hogy bontatlan.

Erre érkezik a kérdés priviben: volt használva?

Köszönök, majd szépen leírom, hogy azért emeltem ki a hirdetés címében nagybetűvel és félkövéren a hirdetésben is, hogy bontatlan, mert nem lett felvágva a gyári ragasztás a dobozon, tehát nem volt kivéve a dobozából, így használva sem lehetett.

Erre jön a reagálás: ha nem így válaszoltam volna, akkor megveszi a cuccot, de így már nem kell neki

Szóval én vagyok a hülye, mert szövegértelmezésből valaki nagyon a béka segge alatt van. Bár igaz, tényleg hülye vagyok, mert ahelyett, hogy csak ennyit írtam volna neki: nem volt használva, próbáltam rávezetni a logikus gondolkodásra :DDD

Persze ez nem személyesen neked szólt :R

read-only mode on the forum

(#38128) Pttypang válasza AtHoS (#38127) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha bontott lett volna, megveszi! :DDD

Everybody lies.

(#38129) kicsitrash válasza Pttypang (#38128) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

ha lett volna pénze, vagy tudja mi az, megveszi :)

közben valami ismerőse elmondta, mire is való, s rájött számitógépe sincs :)))

[ Szerkesztve ]

(#38130) scapegt válasza AtHoS (#38127) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem vettem magamra :)

Én TV-ket nézegettem édesanyámnak (mert elköltöztünk és hoztuk a saját LCD-nket onnan), de korlátozottak a lehetőségek, ugyanis egy 42 cm mély szekrényre kerülne. Írtam 2 illetőnek, hogy legyen szíves megírni, hány cm mély a TV-je.

Az 1. válasz vm hasonló volt: Jóasszony (tényleg ezt írta), magának biztos nincs pénze tv-re mert szöszmötölök és minek írok neki ha nem akarom megvenni és különben is keressek mást mert amit én akarok venni az drágább! :D az idiótája szerintem képátlóra gondolt, meg arra, hogy lcd tv-t keresek...szerintem a mélység nem egyenlő a képátlóval..

A másik illető válasza először annyi volt, hogy 40 cm. Én erre megkérdeztem, hol tekinthető meg. A következő válasza már az volt, hogy milyen idióta vagyok, mi a fenét húzom az időt, biztos sajnálom a pénzt telefonra, és a tv-t már elvitték....

nah, ilyen emberekkel hoz össze az internet...én szépen, illedelmesen megkérdeztem a TV mélységét és ekkora állatok állat módjára válaszoltak. Már hogy sajnáltam volna telefonra az időt, csak épp dolgozni kell, ráadásul most már vidéken melózok ahonnan 45 perc Miskolcra érni, + mire megírta volna a számot, már el is adta a tv-t...ekkora majmot...le is tiltottam mindkettőt.

Egyébként tényleg marha figyelmetlenek és buták az emberek. Az ágyat és a kanapét 1,- Ft-ért hirdetem az aprod.hu-n, illetve a hirdetésben szerepel az is, hogy ajánlatokat várok. Erre megkérdezi valaki, hogy hol található az ágy és hogy az ár igaz? :DDD no comment...az ilyen idióták valxeg csak a képeket nézik és azt, hogy 1,- Ft...semmi más nem érdekli őket.

De volt olyan is, hogy kiírtam szintén, h ajánlatot várok, és azt válaszolta, hogy "1500-2000 v mennyi kéne érte?" :W enyhén szólva paraszt, nem is válaszoltam neki azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#38131) elistvan válasza scapegt (#38130) üzenetére


elistvan
senior tag

Tudom miről beszélsz, ismerős a helyzet. Én is hirdetek cuccokat és néha olyan üzeneteket kapok (már aki hajlandó válaszolni), hogy csak na. :O De én sejtem honnan fúj a szél.

Én sem vagyok idős (idén töltöm a 30-at) általános iskolában dolgozom, így sajnos tudom, hogy akik innen kikerülnek, tanulni sem tudnak rendesen. Nem tudom máshol hogy van, de délutánonként napköziztetek is heti 4x, és a fejemet fogom mikor az 5.-es kölyök pl. könyv nélkül akarja kitölteni a történelem munkafüzetet :W . Ebből lesz nyugdíj. Nálunk is volt általánosban és szakközépben 1-2 szellemileg nulla annak idején, de itt sajna a java ilyen. És ha még próbálok magyarázni, megsértődik, hogy mit nagyképűsködök. A mai gyerekek a telefont tudják kezelni de olvasni vagy egy mondatot helyesen leírni nem tudnak. Az arcuk az bezzeg akkora mint az ólajtó, beképzeltek, irigyek és úgy káromkodnak mint a kondás. Nem ismerik a szavak jelentését. Nagyon elkeserítő. De ez azzal lett elb*va hogy már bagóért adják estin is az érettségit akár diszlexiás embereknek is. Sajna itt tartunk. Ha ez van a gyerekekkel a szüleiktől mit várjunk?

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#38132) alufelni válasza scapegt (#38130) üzenetére


alufelni
tag

Igen sajnos,rengeteg az idióta (vagy csak figyelmetlenek,vagy nem értik a feltett kérdést) Én tavaly vadásztam (akkor még 775-ös gépem volt)proci hűtőre,volt is bőven hirdetés,annyit kérdeztem hogy az álló hűtőt ha felfogatom milyen magassággal számoljak,és mik a paraméterek,hát a válasz érdekes volt: Figyelj ne az időmet húzd hülye felesleges kérdésekkel....
Szóval a 3-ik illető értette meg hogy az alaplap közelsége a táphoz (e miatt kérdeztem a paramétereket) bizony komplikált,a réz Zalmann nem fért rá,a CoolerMaster Hyper evo sikeresen ráment,és bírta is a hűtést(és természetesen linket is küldött).

(#38133) szmolcsi válasza elistvan (#38131) üzenetére

-Én a köszöni nem tudó "mi az alja,mi a vége" típusú embereknek nem is válaszolok,a másik kedvencem a kapásból félára alkudom a cuccot típus,ebből van még az okosabbik fajta aki be is akarja bizonyítani hogy igen ez hiába 40k újonnan az akkor is 10-et ér de neki a tizenhatodik uncsitesója tud egy boltot ahol 10k újonnan,így megtisztel ha megveszi ötért.... :W

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#38134) Penndragon


Penndragon
tag

Valakinek valami? :B :))
>> hirdetéseim<<

[ Szerkesztve ]

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#38135) üszök válasza scapegt (#38124) üzenetére


üszök
őstag

Ez a leírás ráillik a Csáti útra.Én havonta egyszer járok arra,de már vagy 2x láttam hogy a felüljáró után Csát felé mérnek.Ott amúgy is 60-as tábla van.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#38136) elistvan válasza szmolcsi (#38133) üzenetére


elistvan
senior tag

Igen ilyenek is vannak sajna. Másik eset: Én mielőtt veszek valamit szeretem jól körüljárni a témát, érdeklődni, kérdezek is,. Odaírom az üzenetbe, hogy egyelőre érdeklődök mire a válasz hogy akkor kell-e. Mikor előtte írtam, hogy érdeklődöm. :W

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#38137) üszök válasza szmolcsi (#38133) üzenetére


üszök
őstag

Mindenkit a helyén kell kezelni.Mindenkinek olyan választ kell írni ahogy ő írt.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#38138) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Fórumtársak!

Nem tud valaki albérletet barcikán?

1,5 vagy 2 szobás kéró.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38139) kicsitrash válasza üszök (#38137) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Sajnos ezt nem minden ember teheti meg, illetve amikor valaki azzal peldalozik, hogy bezzeg a tanulatlan, mosdatlan sokgyerekes norvegok igy meg ugy, hogy ezt megtehetik, akkor o is... En pl nem hozzajuk merem magam😊 sot, ki is kerem magamnak barmilyen veluk torteno hasonlitgatast 😃

(#38140) üszök válasza kicsitrash (#38139) üzenetére


üszök
őstag

Nem szerettelek volna sértegetni. :R
egyébként nem csak ők írnak úgy a neten,normális emberek sem tudnak oda böfögni az elejére egy helót.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#38141) diablo1984


diablo1984
veterán

Eladó:
Digitális gép:

vagy Samsung D60 6 megapixeles, 3x-os optikai zoomos, sd kártyát fogad, semmi tartozék nincs hozzá, csak a csuklópánt, szép képet csinál!- 8,99k
hardverelemek eladósoron:
- 1db PCI-os USB kari - 1200Ft
- 3db tv-out kábel - 500Ft/db
- 1db tv-out to s-video átalakító - 300Ft
- 3db 9,2cm-es pwm-es veni ráccsal(HP házból) - 800Ft/db
- LG gsa H30N sata dvd író(fekete), firmware halott állapotban alkatrésznek, előlapdonornak - 1000Ft
van pár laptop billentyűzetem eladósorban:
- Fujitsu-siemens billentyűzet, komplett, hibás, pár gomb nem működik, valszeg billentyűfólia hibája van, magyar kiosztású, Pa2510-es lapiban volt(Pi1536-osé is dettó ez), gombonként, vagy egészben is eladó!(Chokony a gyártója)
- Fujitsu-siemens billentyűzet, pár gombja már hiányzik, magyar kiosztású, nem agyon használt, de fullhalott állapotú, gombonként vagy egyben eladó!
a bontásra várók ára megegyezés szerint alakul!
Tápegység: FSP 250W-os, 12cm-es ventis, csendes táp(jó nehéz), 3 nap gar- 2,5k
Optikák:
- 16x-os Lite-On dvd író, dual layeres, ATA-s, fehér színű, szinte csak olvasásra volt használva egy irodai gépben, 3nap gar -2,5k
- DVD olvasók, ATA csatlakozásúak, 2db LG(1 fekete, 1 fehér), 1 Antec fehér színű, 3 nap gar. 1k/db

Ház:
Aerocool Aeroengine JR, fekete, szép állapotban, minden takaró lemezével, 2db 12cm-es és 1 db 8cm-es kék ledes ventivel, amiket a ház potijáról lehet szabályozni, doboza is megvan! - 8,5k
478-as proci: van egy 478-as tokozású P4 2,66Ghz-es proci,northwood magos, 2,66Ghz/512/533/1,525V! SL6DX típusszámú!adok hozzá hűtőt és lefogató keretet is!- 2k

(#38142) kornel76 válasza diablo1984 (#38141) üzenetére


kornel76
aktív tag

478-as proci érdekelne (#38134) Penndragon tőled pedig a 2x1gb DDR kellene, de nem tudok itthonról kimozdulni mert "lukas" a bokám, ha el tudjátok hozni kérlek titeket privizzetek. Köszi.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#38143) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Női cipők, félcipők, csizmák eladóak!
Alig használt de többségük új !
Méretük 35-36.
[link]

Egy cipőről két képet csináltam.

Érdeklődni privátban!

(#38144) üszök


üszök
őstag

mai levelezés egy hirdetésről:
Hello!
Csere esetleg nemérdekelne

Helo.
Kicsit részletesebben

Több hirdetésem is van a jofogás.hu és az aprod.hu oldalakon én arra kondoltam ,hogy hátha talál köztük valammit ami esetleg érdekelheti és arra érték egyeztetéssel megegyezünk, vagy ha van valamire szüksége azt is leírhatja
üdv.: X Y

És akkor most keressem a Jófogáson,meg az apródon X Y hirdetéseit? Mert k.b. 2000 lesz.Ha egyáltalán lehet hirdető neve szerint keresni.Linkek kellenének,és akkor megnézem őket.
:C

Elég gyakori név.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#38145) kebu válasza pc-user (#23221) üzenetére


kebu
újonc

Üdv
érdeklődnék a Technics erősítő iránt h alkatrész eladó e belőle... ha igen nekem a hangtekerő kellene ahogy benne van a motor és a poti ... ha eladod menyiért mégis mert az ujj 5000 ft

(#38146) Trollolo válasza kebu (#38145) üzenetére


Trollolo
csendes tag

Ez komoly? Több mint 2 éves hirdetés után érdeklődsz? :D

(#38147) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

van nekem is eladó ddr ramom. 2x512 ddr433 ... szép kék, gyári bordás kingston.

(#38148) scapegt válasza üszök (#38144) üzenetére


scapegt
senior tag

Az aprod.hu-n ott van, hogy Felhasználó hirdetései :D rákattintasz és voilá! Már látod is :)

Képzeljétek, hogy jártam ma a PC Hostban. Elromlott az ott még 2010.12.02-án vásárolt Bluetooth-os Gigabyte egerünk, de megvan a blokkja és ráragasztottam a dobozán található matricát is, aminek tanúsága szerint 3 év jótállás van rá. Na, gondoltam, akkor ma be is viszem neki az egeret és levásárolom. (egyébként annyi baja van, hogy nem lehet párosítani semmivel, viszont látja a pc/noti - esetleg tippje vknek? :F )
Na szóval, elmondtam mi a problémám, mire ő: 1 év jótállás van az egérre...odadugtam az orra alá a papírt, mely szerint 3 év, de ő erre rákeresett a gépben, felém fordította a monitort, amin az volt, hogy tényleg csak 2011.12.01-ig volt garanciális az egér...hmm...nem ezt hívják úgy, hogy a Vásárló megtévesztése?? Amiért panaszkönyv/Fogyasztóvédelem jár?

Szerencséje van, hogy nem vagyok az az ordibálós fajta, más már biztos hozzávágta volna az egeret...eddig korrekt embernek ismertem, de most csalódtam benne...egy 6.300,- Ft-os egérről van szó egyébként. Többet nem veszek nála semmit, az tuti...nehogy megint így járjunk egy esetlegesen drágább termékkel. :W

(#38149) ronson válasza scapegt (#38148) üzenetére


ronson
őstag

Az 1 éven túli garival, csak akkor szokott foglalkozni a fogyvéd, ha rendes a bolt által lebélyegzett, jótálási jegyen van konkrétan kötelesség vállalva rá.

Az, hogy a gyártó 3 évet ad, a bolt meg csak 1-et, ez teljesen szabályos.

(#38150) Gus válasza scapegt (#38148) üzenetére


Gus
aktív tag

Semmi probléma, meg kell tudni, ki a forgalmazó és nála érvényesíteni a gyári garanciát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.